Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

no to ogromne gratulacje i 👄dla kolejnej mamusi🌼 laura28-dziękuje za miłe słowa otuchy,bardzo sie przydają:)co do porodu to dziś mija termin wg.OM (usg20,08)mam rodzić SN we wtorek dowiem sie czy zgłosić sie do szpitala bo mam wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam bardzo!! Co jakis czas tu zajrzę -jak mi synek pozwoli- zeby sie zorietowac co u przyszlych mamus slychac. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azallia gratulacje, super, że tak krótko to trwało i że mały jest zdrowy. Wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazela gratulacjeeeeeeee!!!! u mnie juz tez 37,1tc wiec hip hip huraraaaaa byle sie juz urodzilo na dniach ochhhh jak ciezko,ja wczoraj tez pomykalam w japonkach bo jakby butu przyciasne)))))) tylko ciekawe jak jutro pojde z mlodym na rozpoczecie roku szkolnego? w japonkach? a ma deszcze padac suuuuperrrr pozdrawiam dwupaczki do wieczorka,moze jakies 6 dzieciatko do tego czasu zechce zaistnien na ty padole?))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azallia ------------- GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakie to mile kazdego dnia czytac na topiku o nowych dzidziusiach :) Koniecznie zagladaj tu w wolnej chwili opowiadajac o swoim dzieciatku. I nie tylko .... Wczoraj mialam dzien generalnego prania dzidzisiowych ubraneczek :) Jejku jakie to fajne uczucie, jak wyjmowalam po kolei uprane rzeczy w pralki to zaczynalo do mnie docierac, ze to tuz tuz ... I nawet maz przylatywal ( ktory robil generalne pranie wszystkich dywanow, sofek i chodniczkow) i mowil, ze to niesamowite uczucie widziec te wszystkie malenkie rzeczy \" w akcji\" czyli w pralce, bez metek .. Takie prawdziwe staje sie to bardziej :) Dzisiaj pewnie bedzie kontynuacja dnia wczorajszego, chce skonczyc pranko, a od jutra biore sie za prasowanie. Musze jeszcze kupic kilka rzeczy do \"torby podroznej\" - wlasciwie to biore dwie: jedna na \"akcje\", a druga \"po akcji\" z rzeczami dla mnie i malenstwa. No i brakuje mi kilka rzeczy do tej porodowej. Peppeti - latwo mowic, ale nie martw sie tym znieczuleniem. Czy maz bedzie mogl byc obecny przy tobie w czasie CC ? Bo jezeli tak, to sama obecnosc jego powinna cie uspokoic. Ja osobiscie decydowalabym sie na twoim miejscu na znieczulenie miejscowe - przeciez oni non stop monitoruja dzidziusia, slysza jego serduszko... To powinno ci pomoc sie odstresowac, a mysl, ze za sekundke zobaczysz kruszynke, taka swiezutka, prosto z brzuszka da ci sil:) Zobaczysz :) Koncze na teraz, wpadne pozniej :) Buziaczki dla mamek i brzuszkow ... hmmm... oraz malenstw po tej stronie brzuszka - jakos caly czas zapominam, ze powolii wrzesnioweczki sie rozdwajaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azalia GRATULACJE 🌼🌼🌼 Sąsiadka z października wita,nawet nie wiecie jaką radością napawają mnie Wasze wypowiedzi i radość z narodzin Waszych Dzidziolków,także często wpadam aby czytać dobre wieści mam nadzieje,że nie macie nic przeciwko.Trzymam kciuki za pozostałe Mamutki ❤️❤️❤️❤️ Buziolki dla Wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy nastepna Mamusie i Malenstwo:)) Azalia GRATULUJĘ!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaW a, wpadaj ile chcesz:) ja sama zagladam do sierpniówek choć nic nie komentuję;) ale fajnie jest poczytac, że kolejne dziewczyny maja juz przy sobie Maluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azalia serdeczne gratulacje uściskaj Maleństwo i dla Ciebie i Męża dużo uścisków. Dużo dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau -> to azallia urodziła, ja się jeszcze troche pomęczę ;) Moja mała dzis słabo się rusza :( Raz po raz coś tam poczuję, ale i tak stale sie martwię. Chciałabym już urodzić, dzis mija równo 39 tygodni, jutro wchodze w 40-sty. Byłam dzis na spacerze, myślałam że to cos da, oczywiście nie dało nic, podobnie jak seks... Powieszę jeszcze firanki mimo niedzieli, ech do licha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazella, to my idziemy leb w leb :) u mnie tez dzisiaj koniec 39tc czyli wchodze w 40-ty, no ale nadal brak jakichkolwiek objawow nadchodzacego porodu :O obie sie pewnie pomeczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i gratuluje wszystkim swiezo upieczonym mamusiom :) A calej oczekujacej reszcie zycze szybkiego rozwiazania :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azallia - GRATULACJE :) natalia_ bedziemy trzymac kciuki, napewno bedzie dobrze :) juz jurto bedziesz miala swoje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justme, azallia GRATULUJE!!!!! Kurcze też bym chciała tak szybko i bezproblemowo urodzić. Ja po imprezie urodzinowej, niby wiele nie robiłam ale zmęcozna jestem tym weekendem imprezowym. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azallia - GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie chcę tu zostać sama, niech któraś poczeka ze mną, bo ja wciąż nie mam żadnych oznak. Do terminu zostało mi co prawda jeszcze trochę, ale żeby tak bez żadnych objawów. To strasznie męczące tak czekać. Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich mamusiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie powiesiłam firanki i nic, czuję się jak młody bóg :o Dziś nawet wchodziłam szybko po schodach, tyle mam energii, tylko humor kiepski... ziarnko_piasku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako 96 ja chyba tutaj jeszcze troszkę pobędę:) Dopiero 11.09 idę do lekarza, a termin 28 lub 22.09 to raczej powinnam tutaj być. I to może nawet dłużej od Ciebie. Nie martw się. Sama nie będziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako96, ksemma - ja mam termin wg OM na 27.09 czyli tez jeszcze troszke. Ale oznak zero :) Takze jest tu nas troszke na druga polowke wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, a mnie ciągle krocze boli. Jak posiedze lub poleże a pózniej mam chodzic to ból.. Wrrr Skurczy jako takich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny👄 pewnie sie powtarzam ale gratulacje dla wszystkich juz mamuś i ich dzieciaczków i powodzenia dla wszystkich jeszcze czekających, bedzie dobrze, powodzenia- mama wrześniowa z 2006.......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Mam już Basieńkę ze sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Urodziła się 27.08. Ważyła 3450g i miała 53cm. Tak bardzo bałam się cesarki ale jest to do przeżycia.Może teraz trochę ciągnie i boli , ale to nic.WARTO BYłO. Niestety teraz nie będę mieć dostępu do internetu więc nie będę tak często Was odwiedzać ale trzymam za wszystkie kciuki. Teraz czas będę poświęcać Basi. Trzymajcie się kochane. Od czasu do czasu zajrzę Buziaki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Mam już Basieńkę ze sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Urodziła się 27.08. Ważyła 3450g i miała 53cm. Tak bardzo bałam się cesarki ale jest to do przeżycia.Może teraz trochę ciągnie i boli , ale to nic.WARTO BYłO. Niestety teraz nie będę mieć dostępu do internetu więc nie będę tak często Was odwiedzać ale trzymam za wszystkie kciuki. Teraz czas będę poświęcać Basi. Trzymajcie się kochane. Od czasu do czasu zajrzę Buziaki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolekjg 👄 duuuuuuuuze gratulacje 🌻 superancko ze masz juz Swoja Basiene przy piersi ❤️ duuuuuuuuuzo zdrowia dla Was i wszystkiego dobrego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×