Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Peppetti - 🌼 super, że u Ciebie lepiej. Miałam skrobnąć jakiegoś sms-ka, ale nie chciałam Ci przeszkadzać i się naprzykrzać :) Ucałuj Michałka od cioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - jaki śliczny jest ten Twój Michałek. Zresztą Kamilek też niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti, Vanilam Dzięki dziewczyny:)) Shiva24 to niemożliwe że mnie weźmie w tym tygodniu, przecież pisałam że przenoszę się do październikowego topiku:))))) Peppetti sama słodycz te twoje chłopaki:) A Michaś to juz na dobre 2-3 miesiące wygląda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mole dziewczynki nie chce szukac sensacji i chyab przez ta chwilę na forum mnie poznałyście na tyle by ocenioc mnie, ze nie jestem zwolenniczka jakiś niemiłych akcji ale............................ dostałam sms od naszej Martusi czyli Miśki_26 i nie wiem, zcy powinnam to napisać, czy nie miałam tego pisać, ale wywieźli jej małego od niej aż 40kg top iinego szpitala, bo mały Mateuszek nie moze sam oddychać. Przeslijmy wszystkie pozytywne fluidy dla tej kochanej dwójeczki! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam- no czekamy teraz na Ciebie. koniecznie muszisz sie rozpakować 👄 Shiva24👄 fabia22 czekamy razem na porodzik, ja 14.09 mam wizyte na której dowiem się co dalej 👄 Pepetti masz przepieknych synków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja- kochana no ale lepszy wróbel w garści niz........ i już wiesz jak to jest mieć skurcz, szkoda tylko , ze to dopiero przepowiadający👄 czekamy na wieści od Azazella👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejuśku Miśka_26 myślami i całym sercem jestem z Tobą i Twoim maleństwem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska26 trzymam kciuki aby wszystko było dobrze z twoim maleństwem i napewno bedzie🌻 Katusia to jest wiadomosć od naszej formułowiczki wiec uważam, ze dobrze zrobiłaś pisząc o tym. Przynajmniej mozemy być z nia myślami. U mnie znów sie zaczynaja dosć bolesne, zobaczymy jak o sie rozwinie.... Peppetti sliczne te Twoje chłopaki ale jaka mama takie skarby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia a na którą masz wizytę 14-09?? bo ja tego samego dnia mam na 15:00, więc może też będę wiedziała coś więcej o moim terminie październikowym:)))) bo nie oczekuje że dowiem się ze szyjka się skraca albo że jest rozwarcie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22 widze, ze zaczynaja brać cie złe myśli, to naprawde moze zacząć sie w każdej chwili. nie stresuj się, wszystkie sie doczekamy naszych maleńst. Ja wiem, ze wolała byś szybciej niż później, ale napewno juz niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja :)) śmieje się, ale każda z Was ma jakieś oznaki- chociaż skurcze, czy też czop Wam odchodzi, a ja wg terminu za 3 dni mam rodzić a czuję się świetnie- mała harcuje, nic mnie nie boli, stopy nie puchną, skurczy brak:)) więc może pomyliłam miesiące:)) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabia22 życze Ci aby szybko Cię wzieło, ja Cię rozumiem też bym juz chciała, tylko nie wiem co lepsze ja od 3tyg mam małe bóle i skurcze a od 3 dni dość mocne i co i też nic. czop 2dni odchodzil zabarwiony a dzis np taki mleczny. Ja juz sam nie wiem co to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Jak już wcześniej pisałam miałam dzisiaj wizytę u mojego gina. Więc tak: szyjka miękka ale wciąż długa(2cm), główka dzidzi już w kanale rodnym, rozwarcie na 3 cm. Miałam jeszcze masaż szyjki macicy. Bardzo bolało i nikomu tego nie życzę, a poza tym lekarz jak wyjmował paluchy to były całe we krwi. Aha od 3 dni odchodzi mi czop po troszeczku. Poza tym czuję się dobrze nic mnie nie bierze.... wrzesniowka2007 spotkałam dzisiaj 2 osoby które bardzo chwaliły opiekę w Opocznie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) katusia-melduje sie kochana nadal 2w1:) dziekuje za pamiec i przepraszam,ze taka nieregularna za mnie forumowiczka-az sie wstydze:) miska-pomodle sie za twojego synka i wierze,ze wszystko bedzie dobrze-ty tez musisz bo on to czuje!!!!odganiaj wszystkie zle mysli!!!!!!!mysl tylko pozytywnie bo energia zawsze podaza za myslami!!!!!! gratulacje dla wszystkich mamusiek i ich ptyskow:) ja nic nie czuje ,nic mnie nie boli:)-jak zwykle:) ale jakby mnie nie ruszylo do 24 to bede miec wywolywany porod-najpozniej 25 wiec jest data i jest do czego odliczac!!!umowilam tak sobie bo moi rodzice przylatuja 19 wrzesnia i maja tylko miesiac zeby z nami pobyc wiec nie mozemy dluzej czekac na natanka bo dziadkowie musza pomoc i sie nim nacieszyc i chrzciny musza byc:) wiec mamy duzo planow a czasu niewiele -natanku przybywaj:):):) lwszystkie was wspieram duchowo i przesylam fluidki szczesciai radosci do kazdej mamuski i jej ptyska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małagosiu 333 ja tez słyszałam dobre opinie o opocznie ale o piotrkowie tez:) ja mam szyjkę 2/4 wiec idziemy łeb w łeb :) skurcze masz bo ja nie... a czop to juz mi dawno wyleciał... chyba ze jest mega mega wielki i jeszcze cos wypadnie? ja juz nie wiem sama poki co Zosi sie nie spieszy na swiat :( moj M jej powtarza zeby sie wstrzymała z wyjsciem do przyszłego tygodnia (no do weekendu) bo nie ma go w domu wieksza czesc doby i boi sie ze sie zacznie bez niego... i zosia słucha tatusia :) a mamusia sie umowiła na 18 go z profesorkiem na uczelni - mysle ze dotre osobiscie :) a 19 go do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka26 - kochana wszystko będzie dobrze, pomodlę się za was oboje. Musisz być dzielna. Trzymaj się. Fabia 22 - kochana my zdecydowaliśmy się na kojec o tej nazwie (z allegro)/ KOJCE GUCIO EXSLUSIVE -RÓŻOWE !!! Nie mogę jeszcze mówić o jego przydatności, a jedynie o tym że wydaje mi się praktyczny i bardzo nam się podoba. Ma kółka, bieguny, daszek moskitierę, budkę z zabawkami, przewijak, lampkę, wibracje, otwierany dół żeby później dziecko mogło samo wychodzić i taką półkę na kosmetyki pampersy itp i dwa poziomy. Razem z kosztami przesyłki - kosztował 345zł. Jego wadą jest to że musiałam dokupić materacyk, bo to co tam jest moim zdaniem jest nieodpowiednie (za twarde). Wszystko wskazuje że ja też dotrzymam ci towarzystwa, bo u mnie też ni hu hu. Vanilam - dzięki za informacje o tych wodach. Lekarz powiedział mi w klinice, że wód jest sporo, ale jak wczoraj weszłam na neta, to też wyczytałam że mieszczę się w norie i to jeszcze tej dolnej. No ale skoro powiedzieli, że jest ok, więc nie mam innego wyjścia jak im wierzyć. Azazella - trzymam kciuki Lukreja - wracaj do zdrówka Peppeti - dzięki za umieszczenie zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka pomodlę sie za Twoje maleństwo. Trzymaj się Kochana. Ja wróciłam z wizyty od lekarza. Wszystko dobrze, Basia waży 3200, wiec nie jest zbyt wielka. I dobrze:) Lekarz mówi że do 3700 dobije. Rozwarcie1,5 cm.. czyli maleńkie ale jest:) No i ajk do 5 października nie urodzę mam sie do niego zgłosić. To chyba też sie przepisuje do październikówek ...:) Pozdrawiam was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma - jak mnie lekarz w poniedziałek nie rozrusza to też chyba włączę się na październik. Mam nadzieję że będziesz pod swoim pseudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowka2007 więc co wybieramy w razie czego Piotrków czy Opoczno>??? Ja też nie mam żadnych skurczy tylko macica pobolewa jak chce mi się siusiu lub dłużej pochodzę. Moja szyjka to 2/3. Prawie jak u Ciebie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sms od Azazella dzis o 15.00 urodział Hanię- poród naturalny w szpitalu na Polnej, dziecko mierzy 54 cm i waży 3300g, dostało 9 pkt.w skali Apgar. czujemy się dobrze. no no to tylko pogratulowac takiej pieknej dziewczynki! czekamy na następne mamulki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja- kochana oby bolała jak najmniej i obyś szybko urodziła fabia22- kochana ja mam wizyte 14.09 na godzine 18.00, ale u mojego gina często jest poslizg, wiec jak o 19.00 wejde do gabinetu to bedzie świeto. obysmy tez juz miały wytyczone te porody i oby już wszystko było za nami. Vanilam- kochana czekam na Twoje skurcze :) Greta78- fajnie, ze sie odezwałas i to jeszcze jesteś 2w1 to czekasz na poród razem z nami :) ogromne buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia - jedno jest pewne, jak nie dzisiaj, to w piątek się rozpakuję, albo mnie rozpakują :) To-tylko-ja - ja też od jakiejś godzinki znowu mam bolesne skurczyki. Fabia22 - zobaczysz, że to jest cisza przed burzą 🌼 Malagocha333 - matko rozwarcie na 3 cm - szok. Też bym tak chciała :) Greta78 - to będziesz wcześnie chrzcić swoją kruszynkę. Grako96 - 🌼 nawet nie myśl, żeby przenosić się do październicówek. Ksemma - twoja Basia idzie niemal łeb w łeb z moim Szymonkiem. Tez wg usg ma podobną wagę :) Azazella - 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼 Idę zrobić sobie sałatkę po grecku, bo chodzi za mną cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcznki. Najpierw wielkie GRATULACJE dla wszystkich mamus trzymajacych juz swoje malenstwa! I duzo cierpliwosci w oczekiwaniu dla pozostalych! Czasami tu zagladałam, ale pewnie niewiele mnie pamieta. Chcialam sie pochwalic, ze ja juz tez jestem po. Urodzilam dokladnie w dniu terminu, czyli 06.09. Corka, 3660 i 55dl. Dodam, ze nie mialam zadnych dolegliwosci zwiastujacych zblizajacy sie porod. Po prostu odeszly mi wody, a mala krecila sie do samego konca. Wiec nigdy nie wiadomo kiedy to nastapi:) Corcia jest przepiekna, grzeczniutka, pieknie spi. Jedyne co mnie denerwuje to to, ze nie mam w czym chodzic. W nic sie nie mieszcze. Mam nadzieje, ze szybko to minie. Pozdrawiam wszystkie wrzesnioweczki i zycze zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska26 trzymaj sie ,meslami jestem (nie tylko ja) z toba,wszystko zakonczy sie happy endem azazella gratulacjeeeee u mnie bezz zmian,ide polegiwac,bo sie na wywiadowce wysiedzialam 1,5h dobrej nocki i byle do rana))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Mamusie 🌼 te 2w1 i te już rozpakowane 🌼 na samym początku gratulacje dla: Konwalia10 🌼 dzidzia1975🌼 Diana24🌼 natalia_🌼 Kasiak🌼 LuKrEcJa*🌼 Anja2525🌼 Miska_26🌼 tristeza🌼 Ziarnko_piasku🌼 Azazella🌼 kofii🌼 - ja Cię pamiętam wiele nowych mamuś przybyło przez ostatnie kilka dnie kiedy nie zaglądałam na forum 🌼 Vanilam - dla Ciebie najlepsze życzenia urodzinowe 🌼🌼🌼 - przede wszystkim szybkiego porodu i szybkiego dochodzenia do siebie po cc 🌼 a mi dzisiaj mija termin i żadnych oznak, by coś się zbliżało :( też już nie mogę się doczekać; jutro idę na wizytę do gina i dowiem się czy coś się szykuje czy póki, co nic- no i dowiem się kiedy będę miała się zgłosić do szpitala, jeśli dalej nic się nie będzie działo... seleni- jeśli jeszcze tu zaglądasz- jestem z Gliwic, lecz zamierzam rodzić w Pyskowicach; po listę rzeczy potrzebnych do szpitala zadzwoń na oddział, albo udaj się sama i porozmawiaj z położną - to nawet oprowadzi Cię po oddziale :) pozdrowienia dla wszystkich Wrześniówek :) 🌼 trzymajcie się ciepło i zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Miśka_26 - wszystko będzie dobrze ❤️ Mateuszek i Ty dacie radę. Trzymam za Was mocno kciuki ❤️ Vanilam i Shiva24 - dziękuję bardzo za życzenia. \"Rozmawiłam\" sobie z moim maleństwem w sprawie porodu w dniu dzisiejszym (taki prezent na naszą rocznicę ślubu), ale raczej nic z tego nie będzie ;) W sumie \"nie ma jak u mamy ...\" hi hi hi Jutro mam termin - zobaczymy, czy cos sie ruszy Azazella - GRATULACJE !!!!! Kofii - pamiętam Cię :) Gratuluję córci 🌻 Chyba jesteś na razie jedyną, która urodziła dokładnie w terminie porodu. Peppetti - uporałaś się już z pękającymi brodawkami ? Stosowałaś jakieś maści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×