Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Katusia - 🌼 sama czasami się zastanawiam, jak ja nie wpadłam w jakiś obłęd przez te 8 dni :) Częściowo chyba dzięki Wam. A po drugie dzięki mężowi. Ja teraz myślę tylko o tym, żeby Szymonek był zdrowy. A napewno damy radę, bo w końcu jesteśmy the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zmykam do piekarni po świeże bułeczki do piekarni na śniadanko. Nie muszę chyba mówić, że nie mam w ogóle apetytu. Co stres robi z człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam- kochana ale jeść musisz, bo musisz mieć siły i no i Szymonek musi sobie z Ciebie pojeść, wiec trzeba cosik wrąbac, by on miał z czego ściągać. Trzymaj sie i szybciutko niech ten poród juz nadejdzie, bo juz straczy tego meczenia Twojego ciałka i psychy. buziaki. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka_26 kochanieńka nasz kraj jest chory, jak mogą trzymać Cię z dala od Twojego maleństwa?? Liczę na to i mocno trzymam kciuki że wszystko będzie dobrze i jakiś głąb wreszcie się obudzi i będziesz koło swojego Matiego 🌼 Pokarm powinien wrócić... Głowa do góry, choć to trudne musisz być teraz silna dla swojego synka, bo on cie potrzebuje 🌼 sakahet nareszcie i Ty się doczekasz:)) to-tylko-ja Ty już?? 🌼:)) Malagocha333 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼 mam nadzieję że poród był lekki jak u ziarnka_piasku:)) Vanilam kochana nadchodzi Twój dzień, mocno będę trzymała za Ciebie i Maleństwo kciuki, będzie dobrze:)) U mnie to samo ze spaniem, obudziłam się o 4:11 i do szóstej się chodziłam po mieszkaniu jak wariat... Koszmar, nic mi nie bylo, tylko oczy jak 5 zlotych... ***niunia*** to niby już z naszej półki biorą?? Choć u mnie bez zmian:( Niezły ten Twój synuś, skąd dzieciaki biorą takie pomysły?? Mysza3 a co z Tobą kochana, bo coś milczysz. Czyżby...:)) Shiva24 tylko pozazdrościć takich warunków- jak w 4-5 gwiazdkowym hotelu:)) tylko rodzic:)) lea76 u mnie po wizycie pewnie będzie tak samo:(( termin na 14-09 a oznak brak. Cóż Amelka od samego początku nie słucha mamy i taty:)) Katusia- jutro się wyjaśni... będzie dobrze, przynajmniej nie będziesz już czekać nie znając dnia ani godziny... Coś się wyjaśni:)) Trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie malagocha, wielkie gratulacje dla ciebie ;) Ja tez mam coraz gorsze problemy ze spaniem.Zasnelam jakos kolo 1,budzilam sie co chwile do ubikacji,od 4-30 do 6 nie moglam zasnac i jak zwykle bolal mnie brzuch,biodra i wogole wszystko w okolicach intymnych. A jakby tego bylo malo to oczywiscie zlapal mnie skurcz w nodze.Szczerze zaczynam miec dosc tej ciazy.Juz chce sie rozdwoic.Bardzo chce :) Piszecie tu o jakims blogu,co to za blog?piszecie jakis wspolny czy jak?ja tez moge tam zajrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane brzuchatki i mamuśki. Małgocha333 - GRATULACJE, dzięki tobie poprawi się statystyka z dziewczynkami, bo płeć piękna przegrywa w naszej tabelce. Katusiu - ty to prawie jak matka chrzestna - odebrałaś już tyle radosnych wiadomości o dzieciątkach. Vanilam - jutro twój wielki dzień, wszystkie ciocie będą za was trzymać kciuki. U mnie wciąż bez zmian, czyli wielkie nic. Czuję się świetnie, ale jak czytam ile z nas ma już dzieciaczki przy sobie to tęsknota we mnie narasta. Shiva24 - tylko pozazdrościć warunków w których przyjdzie ci rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha GRATULACJE ,super kolejna dziewuszka u mnie takze bez zmian,dobrze i niedobrze,zalezy jak na to patrzec))) ide robic obiadek i za 1,5 h po mlodego do szkoly. i standardowe pytania mam\"oooo jeszcze .....\" suuuuper i lov takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młagocha333 GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka......24.08......CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka......26.08......CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08......CC.......Ba sia 5. Azalia................chłopiec............27.08......SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08......SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka......30.08......CC.......Joas ia 8. Diana24.............chłopiec............31.08......CC....... Dawidek 9. Justme...............chłopiec.............1.09......CC...... .Konrad 10. kamyczek80........chłopiec.............1.09......SN.......Ka rolek 11. Eve81................chłopiec.............3.09......CC...... .Szymon 12. Peepetti...........chłopiec.............3.09......CC.......M ichałek 13. Pola40..............chłopiec.............4.09......SN....... ????? 14. Konwalia10........chłopiec.............5.09......SN.......Pi otruś 15, natalia_-...........dziewczynka.......?????......????......L uiza 16. Lukrecja..........dziewczynka........5.09.....CC......Yasmin a 17. Tristeza...........dziewczynka........5.09.....CC......Zosia 18.koffi................dziewczynka.........6.09.....SN. .....??????? 19.Kasiak..............chłopiec.............7.09......SN .......Kubuś 20.Laura28............dziewczynka.......8.09.....CC..... ...Oliwia 21.Anja2525..........chłopiec...........10.09....CC..... Maksymi lian 22.Miśka26...........chłopiec............10.09....CC.... .Mateus zek 23. Ziarnko_piasku..dziewczynka......10.09....SN......Julka 24.Azazella............dziewczynka......11.09....SN..... .Hania 25.Małagocha333....dziewczynka.......13.09...SN......Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie w dwupaku. I chyba długo jeszcze tak bedzie. Mam straszny humor wczoraj przeryczałam pół wieczora. Ja juz naprawde nie mam siły. Wkurza mnei to wszystko: ginka mówi, ze lada chwila moge urodzic rozwarcie 4cm i co juz od ponad tyg tak jest i nadal nic. W nocy nie moge spać, później z rana nadrabiam. Ale jak śpie do 10 to w nocy znoów nie moge spać.I tak w koło macieju. Mam skurcze ale one są mało bolesne i nieregularne, mam nadzieje, ze to sie skończy jak najszybciej. Ja juz nei mam siły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
położna mówiła cos o wywołaniu ale ja bym wolała żeby sie samo zaczeło, nic na siłe. Z jedenej strony juz chce a z drugiej strasznei sie boje, bólu i czy dam rade z dzidzią. Oj ja chce przespać ten czas i obudzić sie na poród, urodzić i juz wszystko bedzie jasne i stanei sie i koniec.:(:(:(:(:( Fajnie, ze jesteście, chociaz moge sie wyżalić, bo wiem, że mnei rozumiecie.:) dziekuje. Dziś 38+1 czyli 39tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha 333 - Gratulacje!!!!! Superandzko dociera do mnie że to juz blisko :) Jeszcze raz GRATULUJE !!! w nocy miałam leciutkie skurcze ale nieregularne i ustały... teraz się wyspałam i nic mi nie jest... no poza tym ze moglabym dalej spac :) Moj M stwierdził wczoraj ze codziennie inaczej wyglądam i ze w sobote rodzimy:) a nie widuje mnie ostatnio po 14-16 godzin jak nigdy wiec moze faktycznie coś załważa czego ja nie widzę :) aha dzis moj termin z I USG hahah :) nie wiem czy dzidzia wie, ze na jednym z papierków pisze że dziś moze wyskakiwac z brzusia... trzymam kciuki za kolejne rozpakowane mamusie - buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia - gdybym nie myślała o synku, to od tygodnia chyba nic bym nie jadła. Ale moje maleństwo jest teraz najważniejsze. A moja psycha, to wygląda jakby czołg po niej przejechał :) Fabia22 - skoro tak wcześnie dzisiaj wstałyśmy, to może łatwo zaśniemy wieczorkiem. Mam taką nadzieję, bo chcę tą noc przespać, a nie zerkać na zegarek odmierzając minutę po minucie. Asik1984 - podaj swojego maila, to wyślę Ci hasło do naszego bloga. Grako96 - 🌼 Ewciau - ja już się przyzwyczaiłam do stwierdzeń typy \"Ty jeszcze chodzisz?\" :) To-tylko-ja - myślałam, że jednak Cię ruszyło. Nie łam się kochana. Trzeba być twardym, a nie \"mientkim\". Może masz gorszy dzień. U nas właśnie wyjrzało słońce, więc szybciutko Ci je przesyłam na poprawę humorku 🌼 Wrzesniowka2007 - coś mam wrażenie, że nasze kruszynki mają gdzieś te wszystkie terminy :) Ja właśnie wypiłowałam paznokietki i zrobiłam sobie golonko. Całkiem sprawnie mi poszło. Zostało mi tylko wydepilować nóżki i umyć włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka gratulacje dla kolejnej noworozpakowanej malagocha 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 link do tableki blogowej. Ilość dziewczynek i chłopców zaczyna się wyrównywać. :) Ja dziś byłam z moim małym w przychodni na pobraniu krwi. Niepokoi mnie jego skóra - jest bardzo żółta. Jesli okaze się, że poziom birubil. ma za duży to prawdopodobnie wrócimy do szpitala na opalanie się w inkubatorze. :( Przez to od dwóch dni jesteśmy na sztucznym pokarmie, pani dr powiedziała, że przy karmieniu naturalnym trudniej jest zbić te wyniki. Gdyby nie fakt, że muszę ściągać pokarm, to powiedziałabym, że teraz odpoczywam. Malutki w nocy śpi 5 godzin, w ciągu dnia też rzadziej się budzi.. ehhh szkoda, że sztuczne mleko nie ma wszystkich zalet naturalnego. A i muszę się pochwalić moją wagą. Od kilku dni ważę mniej niż przed zajściem w ciążę. Jestem po prostu w szoku, poprzednio przez pół roku chudłam i właściwie nie udało mi się wrócić do odpowiedniej wagi. Zostało mi 2 kg, a teraz mam szanse na bycie szczuplejszą. Zmykam, bo bolą mnie piersi. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! sorki ze pisze tak nieregularnie ale...tak mi szybko dni mijaja z dzidzia ze normalnie szok! czytam was bardzo pilnie i jak zabieram sie do pisania to...Joasia wygrywa!i cycek do dzieła! u nas bez zmian- czyli dalej walcze z cyckami ściągam laktatorem daje z butli próbuje przystawiac do piersi smaruje brodawki czym sie da i tak wkółko...wczoraj byłam u lekarza swojego (po cesarce za 2 tyg kontrolne badanie) i pokazłam mu swoje cycuszki no wiec w 1 mam juz stan zapalny wiec rozmasowuje ja ale jak tak dalej pójdzie to chyba dotrwam do 1 m-c i przejde na butlę... poza tym z rana i \"środkiem\" wszytko ok goi sie. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH NOWYCH MAMUŚ!!! DUZO ZDRÓWKA I SAMYCH RADOŚCI Z MALUSZKÓW! mamusie a jak u was z nocami? ile wasze niunię śpą? co ile je karmicie? ja karmie średnio co 2,5godziny w nocy wypija średnio 70ml a w dzien śpi jak mops po 3-4 godziny i pije około 90ml...to chyba dobrze... dzis ide na pierwszy spacer bo mamy juz 2 tyg i pogoda wkońcu nam dopisała, troszke nie wiem jak ja ubrac ale...zdam sie na instynkt pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małagosia serdecznie gratuluję. Ja dzisiaj ostatni dzień na fenoterolu. ZObaczymy jak będzie jutro. Pewnie tak samo jak dzisiaj ;-) Mój Mąż najprawdopodobniej w przyszłą środę jedzie na trzy dni do Gdyni. Ustaliliśmy że Niunia może poczeka do terminu. A jak nie to nie jestem sama (mieszkamy jeszcze z rodzicami) więc damy sobie radę. A za takie wyjzdy dobrze placą u M w firmie a pieniążki nam są potrzebne a w końcu to tylko trzy dni. Pewnie będą mi się niesamowicie dłużyły ale wytrzymamy. Po za tym nic się nie dzieje. Czas mi jakoś tak dziwnie płynie ani się wlecze ani szybko mija. Czasem miewam delikatne bóle jak przed okresem ale cholera wie czy to nie moja wyobraźnia. We wtorek mam wizytę zobaczymy co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja kochana Ty masz jeszcze trochę czasu do przewidywanego terminu, także nie stresuj się tak bardzo. Popatrz na Vanilam- ta dziewczyna mnie zaskakuje, choć powiem Ci że jutro wychodzi ze to moja kolej, ale nic sie nie zapowiada, że Amelka pojawi się po tej stronie brzuszka. Więc ja chyba przyjmę postawę Vanilam i będę kolejną przeterminowaną mamusią:)) Każda z nas ma lepsze i gorsze dni, Ty masz teraz te gorsze, ale już niedlugo zaświeci słoneczko i wróci cierpliwość, tak jak mi wróciła..., głowa do góry Skarbie, do tego co nieuniknione i tak mamy bliżej niż dalej:)) 🌼 A wracając do tematu to ty jeszcze??, to ja rano przycięłam sobie komarka po nieprzespanej nocy, a maż pojechał rano na cpn i wpadl w korki ze spoźnil się do pracy 1/2h... to już odebrałam 5 wiad na gg, ze nie ma mnie i marcina i czy juz sie zaczelo itp. no i 3 telefony... w ciągu 1/2 godziny :] Peppetti mam nadzieję ze jednak maluszek nie bedzie musial wracac do szpitala 🌼 No i gratulacje- chyba każda z nas marzy o tak szybkim powrocie do formy sprzed ciąży:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia ja dziś każdej spotkanej znajomej musiałam odpowiadać na pytanie: kiedy termin? Normalnie z domu wyśc nie można. Na gg na szczęście zawsze jestem ukryta i nikt mnie nie zaczepia oprócz mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisterone z mamcią moją tez mialam przejscia, dwa tyg temu. Ponieważ mieszkam niecale 200km od rodziców to pozostaja telefony i gg. No i 30-08 szłam na wizytę do mojego ginka- mama prosiła żebym dała znać co i jak \"po\". No więc dzwonię do niej i mówię:\"Czesć mamus, ja już po...\" a mamcia zapomniala i mówi \"jak to, już urodziłaś??!!!\" Była w takim szoku że zanim dala sobie wytłumaczyć, to ja się usmialam setnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - daj znać , jak wyniki małego. Moje wszystkie znajome, które ostatnio rodziły miały miały podobny problem jak Ty. One rodziły w Bełchatowie i ze względu na tłok szybko były wypuszczane do domu. A później martwiły się. Wierzę jednak, że u Michałka będzie wszystko ok. Boję się, że teraz nie poznam Cię na ulicy 🌼 Dzidzia1975 - dzielna z Ciebie kobietka 🌼 szybko odnalazłaś się w roli mamy. Asik1984 - wysłałam maila, doszło? Dotex82 - wasza kruszynka pewno poczeka :) Fabia22 - ja sama siebie nie poznaję :) Zmykam, bo mężuś zaraz wraca. Zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki, Przepraszam, że się nie odzywam ale ciągle gdzieś biegam. najpierw: SERDECZNE GRATULACJE dla wszystkich nowych mamuś. Miśka: będzie dobrze, też to przechodziłam z moim pierwszym synkiem i wszystko skończyło się o.k.Trzymam kciuki za Matiego. U mnie nic, tylko lekkie skurcze- Fabia, niunia - chyba się wszystkie \"przeterminujemy\" - może tylko mysza nie, bo coś się nie odzywa. Dziś byłam na badaniu w szpitalu i tak mnie dogłębnie zbadali, że rwawię do tej pory. Jak będzie tydzień po terminie to dopiero wywołują poród, wcześniej nie. To czekanie mnie dobija, chodzę złą jak osa. Pozdrawiam wszystkie oczekujące i mam nadzieję, że znosicie to lepiej niż ja. Pa. Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja72 ja slyszalam to samo- tydzień po terminie wywolanie więc... zapowiada sie 21-09 a mój maz ma 24-09 urodziny i tesciowa caly czas mnie meczy zebym poczekala do 24-09, jakby to ode mnie zalezalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malagocha333 GRATULACJE 🌻 ja po wizycie - rozwarcia nie ma, szyjka bardzo miękka i krótka, masażu szyjki mi nie robili. Jak nic się nie ruszy to około 23 cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza3 chyba się rozpakowała.... to-tylko-ja mam nadzieję że słoneczko zaświeciło u ciebie 🌼 ***niunia*** ja idę na wizytę jutro, też nic nie zapowiada się na rozpakunek, a masażu szyjki to też nie mam się co spodziewać, bo tam gdzie chodzę, to chyba się tego nie praktykuje...Zapytam zresztą co mój gin o tym sądzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski,ja juz po powrocie ze szkoly i setkach pytan bo akurat wracajac spotkalismy panie z dziecmi z jego przedszkola i sie zaczelo........heheheehehe po obiadkui,po lekcjach,mlody na konsoli a ja na kompie maniaki z nas dwoch chyba)))) ja wlasnie odebralam telefon od babci ktora zdenerwowana sie pyta\"juz rodzisz?bo dzwonil jej tel a ona nie zdazyla wiec od razu mysli,ze to my dzwonimy\" heheheh prababcia nam w paranoje wpadnie przez to czekanie , w sumie to ja razem z nia,mimo ze do terminu jeszcze 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka_26 - pomodlę sie za Twojego Mateuszka, wszystko musi być dobrze!!! Gratuluję wszystkim nowym mamusiom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam,doszedl mail-dzieki,bylam juz na blogu,ale po chwili wyszlam bo mnie to wyskakujaca stronka tak wkurzala ze dalam sobie spokoj. ja mam wogole dzisiaj jakis podly nastroj.Juz druga noc mialam malo przespana i zaczyna mnie to draznic.Jakas zestresowana chodze od 2dni,nie wiem czemu.Wszystko mnie wkurza.Chyba powinnam sie juz leczyc na glowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE MAMUŚKI!!! Cieszę sie że większość z was ma już swoje kruszynki przy sobie. Ja także mam czym się pochwalić moje maleństwo ma już 10 cm wzrostu jest zdrowe wariuje w brzuchu. Zaczął się dzisiaj 16 tydzień jestem taka szczęśliwa. Widać już po mnie że jestem w ciąży brzuszek mam spory wszyscy myślą że to już po 20 tygodniu bo jest dość wyraźny. Dla jaj przymierzam stare spodnie i brakuje dobre5 cm żeby się kawałki materiału złąćzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzucholki ile razy dziennie \"stawia\"wam sie brzuch? wlasnie wyczytalam ,ze do 6 razy to normalna fizjologia ale juz ponad to oznaka rychlego porodu,heheheeh ale mi sie stawia ostatnio z 15 razy na dobe,)))) pewnie znow sobie wyszukalam jakis objaw nie istniejacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×