Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witam wszystkie Moje Kochane. Ja dziś spać nie mogłam zatem i pierwsza tu widzę przylazłam. U mnie nadal nic, lekkie skurcze takie jak przed menstruacją mnie co jakiś czas łaskoczą nic ponadto. A i chyba mam lekką biegunkę ale może to już nerwy. Piję gorącą czekoladę powinno pomóc. (to taki mój lek sprawdzony na tę dolegliwość). Życzę wszystkim miłego dzionka szczęśliwych rozwiązań i cierpliwości w oczekiwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane Melduje sie dalej w dwupaku. Vanilam,jolla-gratulacje! ;) Narazie tylko tyle bo musze uciekac sprzatac,gotowac, na zakupy.Znacie to ;) Milego dnia wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne gratulacje dla nowych mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ciesze sie Waszym szczesciem,amoje szczescie malutkie zaczyna miec problemy z brzuszkiem,szczegolnie w nocy,wiec chodze teraz jak neptyk,mam nadzieje ze zaraz zasnie to i ja sie troche zdrzemne,bo spalam chyba ze 3godziny:macierzynstwo jest slodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! po nieprzespanej nocy. Sunia jakoś powoli dochodzi do siebie. operacja była bardzo poważna, okazało się, ze te jej częste cieczki i upławy i lnienie itp. te zaachy, to przez mega cystę. gdyby nie było tej sterylizacji to cysta w przeciągu pół roku by pekła i sunia by zdechał. czyli Anioł Stróż dał nam dobry znak z tym zabiegiem. a co do mojej wizyty. przeprzaszam, nie chcę o tym pisać. powiem jedno poczułam się totalnie olana- jak pewnie wiele z nas. we wtorek mam ktg i jeszcze będę z ginem rozmawiała to dam znać. buziaki pozdrawiam 👄 mały ma 3500g, wody w normach, główka w normach i to jest dla mnie najważniejsze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia najwazniejsze ze wszystko w normach, a na godziwe traktowanie przez lekarzy to juz prwnie wiesz ,ze nie zawsze mozna liczyc,nie tylko z ciaza ale ogolnie my mozemy tylko sie wkurzac i pomstowac ze same nie wybralysmy medycyny))))))) ja tez nie jeden raz spotkalam sie z totalna znieczulica ze strony lekarza nawet prywatnego(coc tych akurat przypadkow jest oczywiscie mniej) pozdrawiam wszystkie mamuski rozpakowane i nie ja mam dzis mala shize,ciagle mi sie wydaje ze mam drsy mokre i cos mi sie saczy po nogach,oczywiscie wszystko jest oki to tylko moja psycha szwankuje i sie doszukuje nie wiadomo czego termin mam rowno za 7-9 dni wiec...... do wieczorka mile panie,moze sie ktoras rozpakuje i 29 bedzie na liscie ja osobiscie chcialabym byc 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny mam problem strasznie ale to strasznie boli mnie dzis gardło a jutro ide do szpitala i nie wiem czym to wyleczyć ..pomocy bo zwariuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca was
polecam czosnek zapijany goracym mlekiem dla zabicia zapachu :-) a do plukania ciepla woda z sola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta76- kochANA PŁUKANIE GARDEŁKA WODĄ Z SOLĄ, TEN SPOSÓB MI POMAGAŁ mleko z czochem tez piłam, ale juz jak byłam bardziej chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciau- kochana bardzo dziekuje za słowa otuchy. mój gin leczy mnie od 9 lat i to prywatnie, wiec nie chcę nawet tego kompetować. teraz czekam do wtorku na ktg i zobaczymy jak on dalej ze mna bedzie gadał. pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jeszcze jestem w jednym kawalku rzadziej cos pisze, ale czytam Wasze wpisy w miarę regularnie...od kilku dni mam dziwne samopoczucie... sennoć czasem lekkie ozywienie znów sennosć no i brak sił na eskapady z domu... dzis juz sie zmusiłam bo od tygodnia nie robiłam zakupów i wszystko co było do jedzenia się .... zjadło :) ale juz chyba nie jestem w stanie jazda samochodem średnio przyjemna w sklepie dopada mnie jakies dziwne kołatanie serca przy kasie jakas dusznosc ... nic tylko siedziec w domu i czekac... co do gina to ja tez miałam chwilę zwatpienia ale jedna z Was mi wtedy napisała ze podstawa to zaufanie... wszak oni znaja sie na tej robocie a my rodzimy poraz pierwszy lub drugi... srednio 2 razy w zyciu bedziemy w taiej sytuacji choc by nie wiem co nie staniemy sie specjalistkami w tej dziedzinie - co innego w pielegnacji i wychowaniu naszych pociech tu gin odpada w przedbiegach :) Katusia głowa do góry ważne ze u nas jest wszystko w normie:) ja nawet skierowania na ktg nie dostałam :( a moj schiz to ze mi wody wyciekają i zawsze pytam o te wody i zawsze słysze ze jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniówka2007- kochana dziękuję za miłe słowa. jesli chodzi o KTG to ono jest płatne, wiec na tym szpital zarabia, wiec u nas i Ty bys dostała skierowanie na ktg:) teraz i w szpitalach jest komercja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Współczuję Wam z tym ktg. Wyobraźcie sobie, że mój lekarz, do którego chodzę bezpłatnie, ma je w swoim gabinecie i kobiety takie jak my, pred rozwiązaniem chodzą tam bezpłatnie 2 razy w tygodniu. Do tego wcale nie muszę czekać w kolejce, do gabinetu mam od siebie jakieś 10 minut na piechotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy tyeż zrobiłyście się takie nerwowe? Bo ja strasznie, niewiele mi do płaczu potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najświeższe informacje. Napisała do mnie to tylko ja. Urodziła synusia, waga 3600, długość 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nie pomógł nawet seks 2 razy dziennie. To tylko ja - jeszcze raz wielkie gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja - grrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaatttttttttttttuuuuuuuuuuulacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia 22 - no to wczoraj to-tylko ja wykrakała,że jak urodzi to będzie miał kto uzupełnić tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Fabii nie ma więc ja spróbuję Mamusie tulące już swoje maleństwa Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka......24.08......CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka......26.08......CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08......CC.......Ba sia 5. Azalia................chłopiec............27.08......SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08......SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka......30.08......CC.......Joas ia 8. Diana24.............chłopiec............31.08......CC....... Dawidek 9. Justme...............chłopiec.............1.09......CC...... .Konrad 10. kamyczek80........chłopiec.............1.09......SN.......Ka rolek 11. Eve81................chłopiec.............3.09......CC...... .Szymon 12. Peepetti...........chłopiec.............3.09......CC.......M ichałek 13. Pola40..............chłopiec.............4.09......SN....... ????? 14. Konwalia10........chłopiec.............5.09......SN.......Pi otruś 15, Natalia_-...........dziewczynka.......?????......????......L uiza 16. Lukrecja..........dziewczynka........5.09.....CC......Yasmin a 17. Tristeza...........dziewczynka........5.09.....CC......Zosia 18.koffi................dziewczynka.........6.09.....SN. .....??????? 19.Kasiak..............chłopiec.............7.09......SN .......Kubuś 20.Laura28............dziewczynka.......8.09.....CC..... ...Oliwia 21.Anja2525..........chłopiec...........10.09....CC..... Maksymi lian 22.Miśka26...........chłopiec............10.09....CC.... .Mateus zek 23. Ziarnko_piasku..dziewczynka......10.09....SN......Julka 24. jolla25 .............dziewczynka......10.09....SN.......Natalka 25.Azazella............dziewczynka......11.09....SN..... .Hania 26.Małagocha333....dziewczynka.......13.09...SN......Wik toria 27.Tofikowa..........dziewczynki.........13.09...CC..... Dominkczka 28.Vanilam............chłopiec..............14.09...CC.. .Szymonek 29.To-tylko-ja........chłopiec..............15.09...???....????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki, Nadal 2w1. Jestem w trakcie juz chyba statniej porcji dzidziusiowego pranka to pozniej sie odezwe. To-Tylko-Ja --------------------- GRATULACJE !!!!!!! I wlasnie tym sposobem stracilam kolezanke z poczekalni :) Mowilas, ze bedziesz ostatnia, a jestes srodkowa w samiutenkim srodku miesiaca. Duzo zdrowka Tobie i syneczkowi :) Ale jest nas jeszcze troszke dziewczyny na druga polowke miesiaca ?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja tylko się melduję. Nadal jestem 2w1...jutro ten wielki dzień. Ciekawe czy Filipek będzie punktualny :) Nic się szczerze powiedziawszy na to nie zapowiada... Nie odzywam się bo przylecieli do mnie rodzice...w końcu - nie widziałam się z nimi od lutego!!! Jak urodzę to się odezwę, bo teraz kompletnie nie mam na to czasu. Tymczasem gratuluję rozdowjonym kobietkom i życzę powodzenia tym jeszcze nie rozdwojonym ❤️ :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No weszlam na chwilke i juz wspaniale nowiny :) to tylko ja,GRATULACJE! ;) a swoja droga to ciekawe ktora bedzie ostatnia... poczekamy zobaczymy.Najwazniejsze by wszystko dobrze bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc ciężaróweczki i rozpakowane też. Gratulacje To-tylko-ja. Jestes zawodowa. Wczoraj nic nie pisałaś że coś się zbliża. Tak swoją drogą do ostatniej minuty nie wiadomo czy to już, czy jeszcze nie. Ja mam termin za 4 dni i nic sie nie zapowiada. Tylko Kaja jakby mniej ruchliwa i nie wiem czy ma mało miejsca czy coś sie dzieje... Czy Wasze dzidzie też sie mniej ruszają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czego się boję? Na tych wszystkich filmach mąż dzielnie stoi przy żonie i po prostu jest obecny. A mój mąż przyjeżdza dopiero za tydzień i jak urodze wczesniej to bede tam sama, samiuteńka. Smutno mi będzie. Az mi sie wyć chce. Czy któraś jeszcze sie wybiera sama na porodówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedziec ze z tymi wodami to nie tylko ja mam jobla( od 2 dni dopiero ale jednak) to tylko ja GRATUULACJEEEEEEEEEEE tak jak pisalam rano,ze jak pozniej zasiade to bedzie juz ktoras wypakowana,,,ale ale jak wykrakalam to jeszcze bym chciala do konca krakac czyli ze chce byc 30!!!! heheheheheeh chciec to sobie mozna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!! Ja już jestem w domku z moim szczęściem. Wypisali mnie po 2 dobach. Jestem taka szczęśliwa że już jest po wszystkim. Widzę ze już trochę nas się rozpakowało. A jak wrześniówka2007 ty jeszcze ? Jak widać mnie masaż szyjki pomógł no i sex z mężem dzień przed porodem. Pozdrawiam was wszystkie, gratuluję tym co już są po i trzymam kciuki za te które jeszcze są przed. Lecę bo mała się obudziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×