Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

ksemma połóż się i spokojnej nocy życzę, no i pogłaskaj się po brzuszku :)) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest prawie pierwsza,a mi wciąż nie chce się spać. O drugiej pojadę odwieźć M do pracy. Przez całą niedzielę nie miałam nastroju. Czuję się jakoś dziwnie. To pewnie przez ten niepokój. W miarę możliwości staram się wszystko zaplanować (choć potrafię być spontaniczna). A to czekanie na nie wiadomo jakie objawy po prostu mnie przerasta. Niby chcę już urodzić, ale z drugiej strony, mąż wróci dopiero w piątek więc chciałabym do tego piątku wytrzymać. Jutro idę do gina i do swojej położnej - to też wielka niewiadoma. Nie cierpię takich sytuacji. Wiecie, wydaje mi się że planowana cesarka byłaby najlepszym rozwiązaniem. Wiesz czego i kiedy się spodziewać, a tak to jeszcze modlę się żebym zdążyła dojechać do szpitala. Ale mam doła. Sory ale mam taką huśtawkę nastrojów, że musiałam się gdzieś wygadać. W dodatku mój M spytał mnie czy jak jutro pójdę do gina to ustalę konkretny termin? Czy on jest poważny? Nawet jak ustalę, to jeszcze nie znaczy że w ten dzień urodzę. Może mam jeszcze wybrać godzinę między tele ekspresem a wiadomościami? Dobra zmykam nie będę was już pogrążać, pewnie każda z was ma jakiś swój problem. Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako 96 przynajmniej masz wybrac termin a ja co? w srode na oddział bo termin ale czy mnie wezmą? porodówka zamknieta, lekarze nie chcetnie biora obce pacjentki odesla mnie pewnie z kwitkiem do czasu az beda bole albo wody odejda... mam podobna hustwke nastoju jak Ty... przeciez sie nie poloze w obcym szpitalu na 2 tyg i bede bezczynnie czekac... to moge zrobic w domu, tu jak chodze po scianach to przynajmniej nikt nie widzi... matko, takie czasy ze jak cie nie wezmie na ostro to nic ci nie pomoga... malagosia z regularnymi skurczami uslyszała ze moze urodzic nawet za 3 dni... no sorry bardzo... ja sie kłade to rodze a jak nie rodze to sie nie kłade - bata nie ma... słyszałam ze przy moim rozwarciu i skroceniu 4 cm i 2 cm spokojnie mozna zrobic ktg jak sa skurcze w miare czeste ale nie odczuwalne przez pacjentke mozna je wzmocnic kroplowka i rodzimy... ale nie kazdy lekarz chce to zrobic:) kurde co innego przed terminem czy bez rozwarcia meczyc kobiete i dziecko, ale ja juz czuje ze ono chce wyjsc, tylko ja nie czuje skurczy... ale moze lepiej czekac w domu do pazdziernika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako96 w pełni Cię rozumiem, choć ja jestem już 3 dzień po terminie... i też sama nie wiem na co czekam... Nastrój mam dziś bardzo podły. Mam skierowanie do szpitala, ale lekarz mi powiedzial, ze jak pojade teraz bez skurczy to zabiora skierowanie i pogonią do domu. Dopiero 7dniowy poślizg od terminu upoważnia do stawienia się w szpitalu wtedy powinni zrobić wywołanie, ale to też nic pewnego... Chciałabym żeby mnie wreszcie wzięło, bo takie czekanie jest denerwujące- moje maleństwo tak szaleje i daje takie kopy pod żebra, że szok.Szyjka skrócona, ale niestety rozwarcia i skurczy brak, nawet nie wiem po co na to ktg ide- i tak nic sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane ;) Gratulacje dla nowych mamus! Ja dalej w dwupaku,zaraz mam wizyte u lekarza wiec uciekam sie szykowac. Odezwe sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! A u mnie troszke jakby skurcze sie pojawiły. I zaraz dzwonie do gina w sprawie analizy KTG. Jakaś przybita jetsem. za chwilke wiecej napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dodzwoniłam sie. Na 12 mam sie pojawić w szpitalu na izbie przyjec. Lekarz mnie pocieszył, że przecież jakby coś było źle to na pewno by mnie zostawili w szpitalu. Ale jakoś mała to pociecha. Grako96 ja tez najlepiej jakbym termin sobie ustaliła, bo najwygodniej by było zacząć rodzić w piatek około 22:) kiedy mąż wróci. Ale gdzie to załatwić? Tam na górze u pana Boga? Zawsze można próbować:) wrzesniowka2007 ale czekanie w domu jest na pewno lepsze od szpitala. To jest pocieszajace. Ja tez mam takie rozwarcie.. ale nie wiediząlm, że mogliby mnie połozyc i dopomoc- przyśpieszyc poród. Normlanie zaczynam sie bać. A czy wam tez drętwieja rece? Bo mi ciągle... fabia22 powodzenia na KTG. a moze to, ze jeszcze nic nie czujesz to lepiej. Przynajmniej jak Cie weźmie to na poważnie i raz-dwa i urodzisz. życzę Ci tego. Asik1984 a kartka z pytaniami do gina przygotowana? Bo ja oststnio zapomnialam zabrac:(. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik1984 czekamy na info, co ci lekarz powiedzial... 🌼 ksemma zazdroszczę Ci tych skurczy. Pewnie, masz rację, fajnie by było gdyby wzięło mnie z nienacka, ale teraz jak jestem już 3 dni po terminie, to mało w to wierzę, sądzę że skończy się wywołaniem- a tego bardzo się boję....trzymam kciuki za Twoją wizytę- daj znać co i jak 🌼 a z tymi dłońmi to ja mam tak samo, czasem nie mogę palców zgiąć, a do tego od soboty strasznie zaczęły mi puchnąć stopy, teraz wiem o czym pisałyście, \"królewny Fiony\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane Bidulki!!! musimy się jakoś trzymać, już teraz to z górki bedzie. tylko że ten koniec jest fatalny i ja to wiem sama po sobie. lekarz mnie potraktował jak... i po co tu przymiotnikami walić, wiec dopiero we wtorek po KTG dowiem się moze cos wiecej. albo i nie dowiem się i już. dziwczyny wszystko bedzie dobrze, grako96 masz prawo do zmiany nastroju i wacale się tym nie krepuj i pisz tutaj co tylko zechcesz, bo te forum przeciez po to jest by sobie ulżyc, a nie sie męczyć. ksemma- ja wierzę ze bedzie wszystko dobrze i ty kochana Fabio22- niedługo na pewno sie wszystko wyjasni czy rodzisz sama czy wywołanie, bedzie dobrze dla pozostałych kobietek pozdrowionka i wilekie ogromne buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobietki, teraz mały PODLIZ HAHAHHAAHHAHAHAHA aniołekjg konwalia10 Laura_28 Szczęściara28 Wisniowa LuKrEcJa justme missarajevo Vanilam Edyta79 Kasiak* syliak iza iza ziarnko_piasku daria123 NINKA78 syska esa sakahet eve81 tristeza soophiee Tofikowa anja2525 mysza3 kasiek78 ***niunia*** ewapiano Diana 24 Kaja 72 Shira23 Granini kaska0110 lea76 azazella julllka zielony_talerzyk destiny Jolla25 Greta78 Aneteczka1976 dzidzia1975 Pola40 Peppetti diana shanti Monia18 malagocha333 Rinka84 aneta76 Sisterone Irysek Miśka_26 Shiva24 Dotex82 ksemma to-tylko-ja grako96 kamyczek-80 joasia_ Luiza342 Samara zekanna kofii Magda7184 fabia22 ewciau azallia balbi77 wrześniowka2007 Ania1978 aine777 _justys_ Anka32 AniA26 Asik1984 pozdrawiam i buzialkuje 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniam kochane kobietki, teraz mały PODLIZ HAHAHHAAHHAHAHAHA aniołekjg konwalia10 Laura_28 Szczęściara28 Wisniowa LuKrEcJa justme missarajevo Vanilam Edyta79 Kasiak* syliak iza iza ziarnko_piasku daria123 NINKA78 syska esa sakahet eve81 tristeza soophiee Tofikowa anja2525 mysza3 kasiek78 ***niunia*** ewapiano Diana 24 Kaja 72 Shira23 Granini kaska0110 lea76 azazella julllka zielony_talerzyk destiny Jolla25 Greta78 Aneteczka1976 dzidzia1975 Pola40 Peppetti diana shanti Monia18 malagocha333 Rinka84 aneta76 Sisterone Irysek Miśka_26 Shiva24 Dotex82 ksemma to-tylko-ja grako96 kamyczek-80 joasia_ Luiza342 Samara zekanna kofii Magda7184 fabia22 ewciau azallia balbi77 wrześniowka2007 Ania1978 aine777 _justys_ Anka32 AniA26 Asik1984 ***Dee pozdrawiam i buzialkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam bo co tu siedzieć sama jak palec nie ma sensu i lampić się ja mały szoszonek w monitorek :> miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BZ :-) powinnam byc przyzwyczajona a jak sie zacznie to przynajmniej bede zaskoczona 39,2TC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem , w sobote (dzien terminu)ide na przyjecie z okazji 10 rocznicy slubu mojego braciszka,prosze powiedzcie co mozna kupic na prezent jak najwiecej pomyslow plis plis plis:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia u mnie to samo 39,2 Jutro kolejne ktg, ciekawe, czy mnie chociaż zbada Skurczów zero Pozdrawiam Was serdecznie Może kupisz jakąś pościel ładną? My dostaliśmy kilka kompletów właśnie 10 latr temu i coś nowego by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam jeden pomysl,ktory mi sie podoba dzieki sisterone czekam na jeszczeeeee zaraz wychodze po mlodego do szkoly i jakies buty jesienne musze mu kupic , jak wroce z miasta i odrobie lekcje:-) znow tu wdepne,moze jakis jednopaczek znienacka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grako
Od pierwszej w nocy nic się nie zmieniło pozdrawiam więc wszystkie będąc wciąż w dwupaku. Humor - może trochę lepszy. Chyba zaczął mi odchodzić po trochu czop (tak mi się przynajmniej wydaje), ale wszyscy mówią, że brzuch mam wysoko - więc pewnie nie szybko na mnie przyjdzie czas. Wielkie dzięki wszystkim za słowa otuchy Katusiu- ty bidulko też masz dodatkowe problemy przez tą swoją psinkę - ale czegóż się nie robi dla kochanego zwierzątka. Ksemma - na pewno wszystko będzie dobrze i wkrótce się uspokoisz. To kiedy piszemy petycję do Pana Boga o poród piątkowy? Zobaczymy która mniej nagrzeszyła i będzie jej dane ha ha ha. Ja mogę zaczynać gdzieś o 20 w piątek, a ty coś koło 22 (bo tak chyba pisałaś że wraca twój M) wrześniówka 2007 - to co piszesz o przyspieszeniu to prawda, dlatego modlę się żeby mi wyszło że mam to rozwarcie choćby na 2. Wtedy miałabym wywołanie w czwartek na dyżurze mojego gina (ale wolałabym w piątek wieczorem jak będzie już mój M). Mój gin jak do tej pory to fantastyczny choć nieco kosztowny facet. Taki "tatuś" - ale bardzo ofiarny i przy tym przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłam oczywiście ja - tylko na pomarańczowo. Ewcia u- a może tak byś zafundowała im na tę rocznicę bratanicę i jeszcze zrobiła chrzestnymi? A tak serio - to ja marzyłam o narzucie do sypialni (takiej z poduszkami), albo o wadze łazienkowej z elektronicznym wyświetlaczem, albo komplet ręczników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau a może jakiś album do zdjęć? taki rocznicowy? Moze by nawet troszke uzupełnic ich zdjęciami, jeśli masz oczywiście... A tak to nie mam pomysłu. chyba właśnie coś przydatnego- użytkowego. Grako96 ja zaczynam pisać podanie do szefa na górze.. tylko wybrać ten piatek czy przyszły:) Musze to przemyśleć:) HIHIHI No i zaraz lece do leakrza z tym KTG. Ciut sie boje, ale chyab w szpitalu mnie nie zostawi. Br...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz najświeższe informacje. Właśnie dostałam sms-a od Anety76: \"Dziś o 9.40 urodził mi się synuś Antek, waga 3400, długość 54, CC\" Anetko jeszcze raz wielkie gratulacje. Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chałek 2. Wiśniowa...........dziewczynka.......24.08.....CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka.......26.08.....CC.......Patry cja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08...CC.......Basia 5. Azalia................chłopiec............27.08...SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08...SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka.......30.08...CC.......Joasia 8. Diana24............chłopiec.............31.08...CC....... Dawidek 9. balbi72.............chłopiec.............31.08...???........ ????????? 10. Justme..............chłopiec..............1.09...CC.......Ko nrad 11. kamyczek80.......chłopiec..............1.09...SN.......Ka rolek 12.syska................dziewczynka.........2.09...???.. .....Natalia 13. Eve81..............chłopiec...............3.09...CC.......Sz ymon 14. Peepetti...........chłopiec...............3.09...CC.......Mi chałek 15. Pola40..............chłopiec...............4.09...SN....... ????? 16. Konwalia10........chłopiec...............5.09...SN........Pi otruś 17. Natalia_-...........dziewczynka.........?????...???........L uiza 18. Lukrecja..........dziewczynka..........5.09...CC.......Yasmi na 19. Tristeza...........dziewczynka..........5.09...CC.......Zosi a 20. koffi...............dziewczynka..........6.09...SN. .......??????? 21. Kasiak.............chłopiec...............7.09...SN ........Kubuś 22. Laura28...........dziewczynka.........8.09...CC..... ..Oliwia 23. Anja2525.........chłopiec..............10.09...CC....... Maksymilian 24. Miśka26...........chłopiec..............10.09...CC........Ma teuszek 25. Ziarnko_piasku.dziewczynka.........10.09...SN........Julka 26. jolla25 ............dziewczynka........10.09...SN.........Natalka 27. Azazella...........dziewczynka........11.09...SN..... ...Hania 28. Małagocha333....dziewczynka.......13.09...SN.........Wiktor ia 29. Tofikowa..........dziewczynka.......13.09...CC........Domini kczka 30. Vanilam.............chłopiec............14.09...CC........Sz ymonek 31. To-tylko-ja.........chłopiec............15.09...???. .......???????????? 32. Aneta76............chłopiec.............17.09...CC........Antek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia - kochana, popraw tą tabelkę, bo ja jak wysyłam to jest ok. a potem ten tłusty druk mi wskakuje i biedna Jola łączy się z poprzedniczką. Ksemma - odezwij się po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie u lekarza. Dostalam skierowanie do szpitala! Lekarz powiedzial ze mam juz rozwarcie i sie zaczyna porod!!! Spokojnie sie wykąpałam,teraz jem i kolo 14 jade do szpitala. Jestem w totalnym szoku,bo inaczej sobie wyobrazalam moment w ktorym zaczne rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję resztę danych do tabelki urodzeń. nasz synuś nosi imię Hubert i urodziłam go naturalnie. Nie wiem czy pamiętacie ale parę dni przed porodem usg wykazało problemy z nerkami u małego. Po porodzie Hubert był pod ścisłą kontrolą neonatologów i niestety potwierdzono, że rzeczywiscie ma powiększone moczowowody, do tego przyplątały mu się bakterie w moczu. Przetrzymano nas w szpitalu 15 dni i podleczono malego i dostaliśmy skierowanie do szpitala na oddział nefrologii. Nie uwierzycie, dzisiaj bylismy tam na badaniach i ze wstępnej oceny specjalistów wynika, że wszystko wróciło do normy. I mały jest zdrowy. Aż boję się cieszyć, bo w szpitalu przebeczałam nie jedną noc. Ale czekamy jeszcze do jutra na wszystkie badania i ocenę nefrologa. Od razu mi energia wróciła. Wszystkim oczekującym mamą życzę wytrwałości. Dziewczynki nie załamujcie się lada dzień zobaczycie swoje maluchy, przecież do końca września blizej niż dalej!!!!!!!!!! pozdrawiam wrześniówy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie nadal 2w1 :) Jutro przyjezdza moja babcia w odwiedziny i mowie sobie, ze do jutra musze wytrzymac( bo chce mnie koniecznie zobaczyc z brzuszkiem) , a potem chce juz rodzic ;) Tylko czy maluszek poslucha... 🌻GRATULUJE🌻 wszystkim nowym Mamusiom! Niech Wasze Skarby rosna zdrowo! Asik1984 🌻POWODZENIA🌻! Oby bylo szybko i bezbolesnie🌻 Dziewczyny, ja ostro trenuje z mezem, tzn. masaze krocza olejkiem i sex, moze choc troszke pomoze i cos przyspieszy :) Dodatkowo pije herbatke z lisci malin i licze ze mnie nie potna, a jesli nawet to nie tak bardzo ;) W sobote kuzynka mojego meza trafila do szpitala w 24tyg. ciazy ze skurczami i odeszla jej czesc wod plodowych. Bidulka w tym roku stracila juz jedna ciaze ( w 16tyg.), a teraz kolejne nieszczescie. Wczoraj zrobili jej cc, poniewaz stwierdzono w jej plucach wode i dziewczyna sie dusila. Malenstwo zyje wazy 750g i ma 33cm, najwazniejsze ze ma szanse przezyc.Najprawdopodobniej bedzie do grudnia w specjalistycznej klinice. Caly dzien o tym mysle. Oby tylko wszystko sie dobrze skonczylo. Wspolczuje im tych nerwow, ale trzeba byc dobrej mysli. Pozdrawiam Was Wszystkie!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×