Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

hej witam torfikowa U kacperka postepy licho, pełza i to tego tylko do tyłu. ma 6 ząbków 3 góra i 3 dół. zjada praktycznie wszystko co mu daje. zaczyna wstawac w łóżeczku i chodzi prowadzany. wogole jest bardzo zabawny i wesoly:) kochany ale to wiecie jak to jest, bo kazde wrzesniowe skarbeczki sa super no nie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas wreszcie od kilku tygodni normalne kupsko..ups,jetsemy na sojowym jemy bezglutenowe jedzonko ktor niebardzo smakuje i sie pomalutku normuje martwie się tylko zeby nie był uczulony na soję gdyż najstarszy syn który jest alergikiem jak był malutki pił mleko sojowe a potem w testach wyszło że jets uczulony na soje. Mam nadzieje że teraz bedzie już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa z tego co wiem dzieci najpierw chodzą na palcach a potem na całych stopach, Natalka od niedawna raczkuje ( ok. 3 tygodni) i tez raczej dotyka podłogi stopami tyle ze trzeba ją podtrzymywać pod paszkami bo prowadzić za rece jeszcze sie nie da. Jak stoi sama np. w łóżeczku to stoi na całych stopach. Nie wiem czy Dominisia już normalnie chodzi tyle ze na palcach czy dopiero bedzie chodzić - wtedy te paluszki są normalne.Moze jest jeszcze za wczesnie, ja staram sie jeszcze raczej jej nie prowadzać. Ale jesli wybierzesz sie do ortopedy i powie coś innego to daj znać. do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta-to super,ze chyba znalezliscie przyczyne biegunki,zdrowka duzo zycze dla Antosia tofikowa-to chodzenie na palcach to raczej przejsciowe,przez krotki czas Marcelek tez tak chodzil jak baletnica,teraz zasuwa za 1raczke ,ze nadazyc trudno,a wczoraj zrobil 6kroczkow sam,ale sie nie kapnal,ze go puscilam bo szarpal reklamowke i byl zajety,inaczej zrobi2-3i wpada w raczki mamy,ale z tygodnia na tydzien robi piorunujace postepy,mysle,ze na urodzinki-30.08 bedzie chodzil sam.o kurcze,to juz zaraz-impreze trzeba zrobic no i jakis prezzent kupic-no wlasnie myslalam o \"garnuszku na klocuszek\"albo \"grajacy uczacy\"-ma ktoras z Was to???dzieci to lubia ,bawia sie chetnie???bo samochodow to juz mamy stos.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
aneta76 to super, ze jest poprawa, bo najgorzej jak nasze malenstwa sie mecza irysek fajnie, ze sie odezwalas, jak Natalka co juz je, bo pamietam ze tez po marchewce miala przeboje, moj synek caly czas je tylko pare produktow, bo ma alergie pokarmowa i wszystko musze wprowadzac stopniowo, a duzo rzeczy dopiero od pierwszego roku daria123 to Marcelek jako pierwszy skonczy roczek? Moj Alex jest z 26 wrzesnia, a mial sie urodzic 5 pazdziernika, ale od poczatku czulam, ze bedzie to wrzesien i pisalam na wrzesniowkach to-tylko-ja moj maly tez najpierw pelzal do tylu, takze nic sie nie martw zaraz bedzie dawal w dobra strone, Alex jest marudny od dwoch tygodni, problemy ze spaniem, jedzeniem, wszystko zwalam na zabki. Pozdrowienia dla reszty mamus, czemu nic nie piszecie, nie ma co czytac. Tofikowa? Ksemma? Grako96? Peppetti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poprawa jest bardzo wyraźna, do glowy by mi nie przyszło że głównym winowajca jest mleko pite tyle miesiecy ale póki co glutenu tez nie kazał podawać i faktycznie kupska ładne dupsko się goi tylko co ja zrobię z tym mlekiem które wcześniej kupiłam?7 puszek nie otwierane bebilonu na lodówce, w aptece baba nie przyjmie a nie znam nikogo kto by pił A co sie porabia z Miska_26 to juz kilka tygodni albo lepiej jak nie daje znać?,Pepetti udziela sie na innym forum nie pamietam jakim ale przez przypadek ostatnio tam trafiłam a reszta dzieczyn nie wiem,oj wymiera nasz topik a wielka szkoda bo potem sie nie odnajdziemy żeby poplotkować..dziewczyny zapraszam do naszej klasy chociaz tam mi nie umkniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, hello przecież ja tu jestem!!!! Inne forum też, ale tu zaglądam równie często. Rzadziej piszę, bo i Wy mało tu skrobiecie. :) No i jestem po operacji, mam dwoje dzieci na głowie przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Peppetti duzo zdrowka i sily, po operacji to najlepiej byloby wypoczywac, ale jak to zrobic przy dwojce dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Ja tez udzielam sie na innym forum, ale najbardziej lubie tutaj zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja się nie udzielałam bo otwierałam sklep dziecięcy jak wiecie. Rewelacji nie było dzisiaj. Sprzedałam 2 gumki do włosów ha,ha, ale to podobno taki sezon. Doświadczeni sprzedawcy mówią,że ruch będzie dopiero po 15 sierpnia. powiem Wam szczerze, że trzęsę gaciami żeby się powiodło. Towar kupiony, szkoda by było się wycofywać z wszystkiego. Moja Natalka jest kochana, fajnie raczkuje, a zwłaszcza jak coś zabierze. Spiernicza tylko się kurzy jak ja gonię. A przy tym tak się śmieje, że nie ma siły szybko uciekać. Jaja jak berety. niedługo będę miała internet w sklepie więc będę pisać w wolnych chwilach. Ząbki dalej tylko 4. O chodzeniu ani mru,mru. Pozdrawiam Was. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U nas dzis marundy dzien.Mały wstał chyba lewą nogą,padam na pysk.Jeszcze teraz robie gruntowne porządki bo przychodzi gościu oglądać mieszkanie.Zobaczymy może bedzie dzis dobry dzień i je w końcu sprzedam. Aneta super ,ze w końcu ta wstretna kupa została pogoniona;-) Tofikowa Gratuluje nowych ząbków Daria123 gratuluje 6 króczków mój na razie robi 4;-) Syska cierpliwości NA PEWNO bedzie lepiej szło,moi rodzice tez maja sklep tylko ze z armatura sanitarną i tez maja zastój-winowajcą jest sezon urlopowy-znamy to juz od lat.Trzeba przeczekać. Peppetti🌻 Myszka🌻 To tylko ja🌻 I dla reszty dziewczyn 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja się nie odzywałam, bo na wczasach byłam. Pogoda nam dopisała.. Hurra:) Na plaży pierwsze dwa dni to było z pilnowaniem Basi.. oj było. Piasek do buzi, piasek w oczy a później ryk. No ale ta wielka piaskownica podobała sie Basi, później sie nauczyła i nie brała piachu do buzi.. tylko znaleźne rzeczy. Więc było z nia pracy, tym bardziej że wiadomo jakie są nasze plaże...pety. śmieci..wrr Ale było super, odpoczęłam:) I mamy 2 ząbek, który wyszedł nad morzem. Ciut się Basia podziębiła i katar ma i jakoś nie chce jej wychodzić, ściągam i ściągam i nie chce wyleźć. Dziś 1 raz ugotowałam jej jajecznicę na parze i bardzo jej smakowało, bo żółtka gotowanego bardzo nie lubi. Pozdrawiam i postaram sie pisać więcej. 🌻 dla wszystkich maminek i ich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma na katar żeby lepiej schodził kup maść majerankową i posmaruj pod noskiem i zachwilke wyciągaj, ładnie wtedy schodzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja mam ta maśc i smaruje nią i psikam wodą morską i jakos słabo schodzi. Ale dzięki za radę. Chyba sie jutro przejdę do pediatry, do dzieci zdrowych- niech ją obejrzy bo mi sie to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Moj Alex tez po wakacjach jakis rozdrazniony, tam w cale spac nie chcial takie byly z nim przeboje. ksemma masc majerankowa, lub sol fizjologiczna do noska i po paru minutach sciagac, zdrowka dla Basi syska powodzenia, poczatki zawsze sa ciezkie, teraz okres ogorkowy, potem bedzie lepiej. My niedlugo bedziemy otwierali Salon fryzjerski, tez bedzie ciezko, bo oprocz tego zadnych innych dochodow, ja nie pracuje i wszystko na glowie meza Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma a może inhalacje ze soli? u nas to działa mam inhalator elektroniczny bo cała trójka alergicy i jak katar nie schodzi to wtedy z samej soli 3 ,0 pomaga(młody pomaga mi pisać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm tylko inhalatora nie mam:( A jakiś domowy sposób jest, żeby go zastąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowy sposob to miska z goraca woda i sola ale tzreba uwazac zeby przestyglo najpierw bo mozna sie poparzyc urwanie glowy z moja raczkujacaDomiska:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) właśnie wróciliśmy z kilkudniowego wypadu do Wrocławia :) byliśmy z Dmisią na weselu kumpeli, co prawda tylko do 20.30, ale impreza zaliczona wieczorem napiszą coś więcej, bo teraz mąż mnie ponagla, bo musimy jechać do ZUS-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde tyle sie napisałam i mi wcieło. Hop hop gdzie sie dziewczyny ukrywacie.Ja od tygodnia jestem w domu tylko na chwilke po ciuchy bo spimy u teściów,którzy wyjechali nad morze.Szymon starsznie marudny,w nocy budzi mi sie co godzine.Chodze jak lunatyk.A tak bez zmian. Buziole dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka znow bedziemy produkowac te stronke z tydzien🌼 u nas wszystko ok miska je ladnie,raczkuje na calego i wlasnie wychodzi jej 5zabek!! dzis po raz pierwszy zjadla cieleca paroweczke(prawie cala)i bardzo bardzo smakowala,zreszta co jej nie smakuje:-) chyba ,ze kaszka mleczno ryzowa!!woli mleczno pszenne lub wielozbozowe lub owsianke wszystkie wrzesniowki come back!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
MAMUSIE GDZIE SIE POCHOWALYSCIE? Alexsiu dostal katar, mam nadzieje ze mu przejdzie, bede sciagac i przypomnialo mi sie, ze mozna stawiac przy lozeczku pokrojony czosnek, tak robilam starszej coreczce. Od rana byl taki spokojny, az dziwne no i bach katar. Zabkow nie wiem ile mamy i ile ida, bo nigdy nie chce nic pokazac. Jedzonko ciut moze lepiej, bo chcialabym, zeby przeskoczyl te 9 kg. Tyle u nas, pozdrowienia dla wszystkich mamus i dzidziusiow. Mamusie piszcie gdzie impreza na roczek i jakie prezenty kupujecie dla swoich aniolkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ja na urlopie się byczę ale do Was zajrzę. Musze się pochwalić iż wczoraj w końcu pojawił się pierwszy zabek. Radość jak nie wiem, a to w końcu tylko ząbek Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dotex GRATULACJE dla 1 ząbka. U nas znów nocka do bani i od rana krzyk.Smarowałam mu dząsełka i trafiłam na bardzo opuchnięte,wiec znalazła sie przyczyna nieprzesanych nocek.Ciekawe ile to bedzie sie ciągło bo juz padam na twarz od tego niedospania. A gdzie reszta dziewczyn?? Grako,🌻 Tofikowa,🌻 Ksemma🌻 Katusia,🌻 Szczęściara,🌻 Daria123,🌻 Aneta76,🌻 Irysek,🌻 To tylko ja🌻 Myszka,🌻 Peppetti🌻 Kaska110🌻 Ewciau🌻 Syska🌻 buziole dla reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Czytam Was na bieżąco ale niestety mam w pracy taki zapierdziel, że często nie wiem już co robię, gdzie i kogo posłałam (taki charakter pracy), a przede mną najgorszy przyszły tydzień. A może któraś ma swoją spedycję i i wesprze mnie jakimiś eksportami. Ha ha oczywiście żartuję. Chociaż kto wie................ U nas pojawił się 8 ząbek i wydaje mi się że widzę dolną czwórkę, ale może to tylko tak wygląda. Wiki sama wstaje, chętnie chodzi za 1 rączkę, z siadaniem wciąż jeszcze miewa kłopoty. Je wszystko co tylko zobaczy. Waży 11 kg i mierzy 77 cm. Od jakiegoś czasu sypia prawie wyłącznie na brzuchu. Poza tym jest wiecznie uchachana i płaczę, gdy kończy się jej jedzenie. No i to by było na tyle. Pozdrawiam was wszystkie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mam pytanko jak podajecie swoim skarbeczką np twarożek, czy podajecie tylko jogurciki a jesli tak to jakie. Bo dla KAcperka danonek to na 1 ząbek,a póżniej płącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje jogurt z nestle misiowy ogródek ma rózne smaki.Moja koleżanka dawała monte i bardzo smakowało jej córci.Ja jeszcze nie dawałam.A biały ser mozna dac zmieszany z jogurtem naturalnym i troszke cukru lub miodu do smaku albo owoce jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wrześniowe mamutki :) Domisia zaczęla robić powolutko postępy - chodzi już za rączki, sama wstaje bez podtrzymywania się czegokolwiek z siedzenia lub z kucania, rzuca przedmiotami w dal (z prededytacją) i podaje na prośbę trzymaną zabawkę. Natomiast za Chiny ludowe nie potrafię nauczyć ją pić z niekapka, butelki też nie chce sama trzymać, woli nią rzucać :o Poza tym wczoraj zjadła 150 ml mojej zupki !!!!!!!!!! fakt, wcisnęłam jej podstępem :D zaczyna też chwytać drobne przedmioty (w tym śmieci na podłodze) kciukiem i placem wskazującym, już kilka razy się jej udało :D Aneta76 🌻 cieszę się, że w końcu biegunka ustąpiła i znasz już przyczynę alergii. Myszka60051 🌻 sioooooooooooo katar od Alexa !!!! My raczej nie będziemy robić hucznej imprezy na roczek, jedynie kawa z ciastem dla dziadków i chrzestnych u nas w mieszkaniu. A co do prezentu to albo jakiś stolik edukacyjny albo Grający-uczący To-tylko-ja 🌻 daję co drugi dzień Bakusia (czasem poołowę Danio) i codziennie na kawałku chleba (wielkości połowy palca ;) ) trochę zwykłego białego sera. Natomiast jogurt to 1-2 łyżeczki. Danonków nie daję, Misowego jogurtu nie mogę dostać w sklepie. Irysek 🌻 niestety wolne terminy u ortopety są dopiero na wrzesień :o Domisia od 2,5 miesiąca chodzi przy meblach, bardzo często właśnie na palcach. Do niedawna nie przejmowałam się tym, bo stojąc na palcach ma przecież większe szanse dosięgnąć różnych rzeczy ;) Jednak od niedawna chodzi trzymana za rączki i dalej stawia tak stopy (lub na jednej stopie stoi prawidłowo, a na drugiej staje na palcach). Chyba zacznę jej ubierać w mieszkaniu buty, bo wtedy nie jest w stanie stać na palcach i musi chodzić na całych stopach. Daria123 🌻 coś czuję, że Marcelek jako pierwszy z wrześniowych dzieci sam zacznie chodzić :D A co do zabawek, ostatnio byliśmy u znajomych, którzy mają chyba wszystkie dostępne zabawki Fisher P. Domisia wcale nie zainteresowała się Garnuszkien na klocuszki, natomiast bardzo się jej podobała Uczona słuchaweczka i taki muzyczny stolik edukacyjny (nie wiem z jakiej firmy). A na Grającego-uczącego to też mam chrapkę ;) Peppetti 🌻 kochana zdrowiej szybko po operacji ❤️ Syska 🌻 trzymaaaaaaaaaaaaaaaaam kciuki, żeby interes ze sklepem wypalił Gochasia 🌻 współczuję tych nieprzespanych nocy ❤️ my dzisiaj mieliśmy taką noc, ale raczejprzez brzuszek niż przez zęby - po długim płaczu i Viburcolu mała zrobiła taką kupę, że uciekło jej z pieluchy i wypadło na mnie i dywan :o a potem nie umiała zanąć - zlbi płakała przy zasypianiu albo śmiała się i chciała się bawić - i tak do godziny 4.00. Nie wiem, co jej zaszkodziło, podejrzewam albo Bobofruta (bo nie chciała go pić, a ja go i tak jej wciśnęłam) albo jajecznicę (chociaż zjadła tylko łyżeczkę) lub brzoskwinię. Grako96 🌻 woooow 11 kg :D Moja też ostatnio nauczyła się spać na brzuchu i w pozycji \"klęk podparty\" hi hi hi śmiesznie to wygląda - pupa w górze, głowa leży na materacyku, kciuk w buzi :D Ksemma 🌻 gratuluję drugiego ząbka ! Domiśka też lubi zabawę w piasku, nietety u nas tylko piaskownica wchodzi w grę ;) co prawda nie je piasku, ale za to sypie nim ile ma sił :D Mam nadzieję, że Basia już nie ma kataru Ewciau 🌻 Dotex82 🌻 gratulacje dla Julii z okazji pierwszego ząbka !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×