Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witam! 🖐️ Miska ja tez rozwazam mozliwosc porodu w wodzie, podobno mniej boli ;) Co do przytulanek to u nas nic sie nie zmienilo, oczywiscie jestesmy bardziej ostrozni, ale checi nadal sa ;) niunia u nas w klinice po porodzie mozna od razu wyjsc do domu, a nawet jesli ktos chce moze w domu rodzic(przy akuszerce) ale ja bym sie na to nie zdecydowala, juz wole te 3-4 dni pobyc w szpitalu, poniewaz nigdy nie wiadomo co moze sie stac, moja kolezanka np. wyszla zaraz po porodzie, a w nocy dostala krwotoku i byl problem. Wiec wole nie ryzykowac. Kobieta w pologu jest dosc slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wolałabym poleżeć (wiem jak to jest po cesarce) ale niestety to realia tutejsze i nie ma się szczególnie do wyboru czy chcesz wyjść czy nie :) oczywiscie są wyjątki i lekarz decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nie obraźcie się ale sobie czasami czytam co tu piszecie. Mam mały sentyment bo miałam termin na wrzesień 2006. Ciąża to super okres i korzystajcie z niego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę! chciałam się tylko przywitać, ale widzę, że jeszcze dziś nikogo nie ma :) Ja dziś pochodzę trochę po sklepach (mam ochotę sobie coś kupić) i do siostry na obiadek. Ciekawe co zaserwuje. życzę wszystkim fajnej niedzieli. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ My dzisiaj idziemy do tesciowej na urodziny, poki co zajadam tosta z maslem, bo mnie dzis jakies mdlosci wziely ale ogolnie jest o.k. Syliak powodzenia na zakupach 🌻 u nas niestety nierealne sa zakupy w niedziele, wszystkie sklepy pozamykane, procz piekarni i stacji benzynowych. Wanda1 przylacz sie do nas, masz juz synka, wiec mozesz nam pewnie udzielic dobrych rad. Pozdrawiam wszystkich 😘 i udanej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w piękny, słoneczny ale mroźny poranek. Ja właśnie gotuję rosołek a potem jakis spacerek z mężem i synkiem do parku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki :) Ja dziś wstałam o 10, tak się wybyczyłam. Niestety dziś też "tygrysy" przyszły :( Wczoraj męczyły mnie cały dzień, w nocy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj obiad z glowy, jestesmy zaproszeni do knajpy, do Greka, a potem do tesciow na reszte imprezki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety muszę zrobić sama :( Mam dziś kotlety z piersi, ziemniaki i chyba buraczki ze słoika, nie mam zamiaru się wysilać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny czy mogę sie do Was dołączyć. Czytam Was od początku, ale tak jak niektóre z Was chciałam poczekać z dopisywaniem sie. Termin mam na 23 września. Pozdrawiam Was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Irysku pewnie dolacz sie! Ja tez mam termin na 23.09 jeszcze serduszka nie slyszalam,bo bylo za wczesnie ale mysle ze bedzie wszystko w porzadku i w czwartek uslysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysku witaj :) Ja się dołączyłam, tylko do tabelki się jeszcze nie wpisałam, zrobię to w czwartek po wizycie u lekarza. Wg moich obliczeń termin mam na ok 27 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva wiesz jak mnie ciągnęło zeby isc wczesniej. Sama siebie nie poznaje, że idę dopiero w 8 tygodniu. Obawiałam się własnie, że na serduszko może być za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza3
Witam ! Czy można sie dołaczyć /! Po 8 bezowocnych latach walki o dzidzie wreszcie jestem 8tyg. w ciazy i melduje ,ze tez termin wrzesien 2007...pozdrawiam wszystkie przyszle mamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale przy niedzieli spokojnie na naszym topiku. Gratulacje mysza3 trzymaj się cieplutko i dbaj teraz bardzo o siebie. Ja naszczęcie mam dzisiaj leniwą niedzielę, mężuś poszedł do pracy, a ja leżę pod kołderką i buszuję po necie. Chyba mnie wykończy to przeziębienie, całą noc się męczyłam, no i moje maleństwo też. Ten kaszel jest nieznośny, jak siedzę albo chodzę to jest ok, ale jak tylko się położę to chce płuca wypluć. Dzieciaczek pewnie tam przeżywa istne trzęsienie ziemi, ale mam nadzieję że jest silny/silna i jakoś to przetrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkie nowe przyszłe mamy!!!! :) u mnie mdłosci i to straszne,powinam uczyc sie do egzaminu ale nie daje rady, poprostu jestem bardzo słaba. cisnienie też mam niskie wiecie może czy to normalne?? dziś idę w odwiedziny do koleżanki co ma 2 skarby z jednego roku jeden ze stycznia a drugi z grudnia 2006 ciekawa jeste co u nich.:)) POZRAWIAM, wypoczywajcie i dbajcie o siebie.🌼 Szczęściara28 ---> pij dużo herbatki z cytryna i sokiem malinowym z 2 łyżeczkami miodu, mnie to pomogło w pierwszych oznakach przeziębienia. tylko nie bierz żadnych leków.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja - gin kazał mi brać no-spę, rutinoskorbin i luteine, a na hermbatkę z sokiem malinowym już nie mogę patrzeć, ale czego się nie robi... a najgorszy to jest ten czosnek, mdłości nie mam ale po tym czosnku to czuje się jak prawdziwa ciężarówka hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki pozwole się dopisać do tabelki:) NICK..........IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.....OST.@...... TERMIN...WIEK Miśka_26 ....Marta.......lubuskie.............17.12...... 23.09........26 Tofikowa .....Gosia ......Bielsko-B. ..........06.12.......12.09........30 Kaja 72........Kaja........Praga................8. 12........14.0 9. .....34 destiny........Ania........Siemianowice Śl....11.12...... .(?)...........28 monia12......Monika.....Ciechanów..........09 .12....,..18.09........28 Diana 24......Diana.......Olsztyn.............06.12. ..,...14.09. ......24 zielony_talerzyk...Ola...małopolska.........11.12....... 18.09........25 aniołekjg.....Julia ........Skierniewice.......26.11........02.09.......28 *slonko*.......Hania.......Sopot................11.12. ......17.09.......24 syliak.........Sylwia.......pomorskie..........26. 11........09.09.......27 aniołekjg....Julia .........Skierniewice.......26.11 ....... ..............28 Shiva24......Klaudia...Baden Württemberg...18.12......23.09........24 tristeza.....Monika.....podkarpackie......5.12......... 12.09.........28 diana shanti....Ania......pomorskie..........15.12........20.09... .....27 sakahet..... Gosia........Gliwice..............05.12........12.09........ 23 Szczęściara28...Monika..Łódź...............26.11....... 02.09........29 ***niunia***...Dorota.....Wolverhampton....05.12.......( ? )...........30 justme.......Justyna.....Radom...............25.11...... 05.09.........26 ewapiano.....Ewa.......Szczecin.............06.12....... 14.09.........27 Samara........Ola........Śląsk..................22.12... .....28.09........28 Jolla25.......Mariola.....Łańcut...............13.12.... ...18.09........26 esa...........esa.....kuj-pomorskie..........5.12...... ...11.09........34 kamyczek-80..kamila...dolnoślaskie........14.12......... 25.09........26 Peppetti.. Sylwia... łódzkie..................14.12.........20.09........31 Shira23....Magda...Bydgoszcz..............09.12.........15.09........23 długo mnie nie bylo i muszę nadrobić zaległości. Odebrałam niedawno wyniki na progesteron i wyszło, że mam ponad norme takze zobacze co lekarz powie. Tak jak niektóre z Was mam nonstop mdłości troszkę to męczące, ale wszystko zniose dla mojego maluszka. Jesli chodzi o poród to chciałbym rodzinny, bo ostatniego porodu nie wspominam miło ze wzgledu na bardzo niemiłą opiekę. Miłej niedzieli Kobietki:) Trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za miłe przyjęcie do grona wrześniówek a zatem dopisuje sie do tabeli NICK..........IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.....OST.@...... TERMIN...WIEK Miśka_26 ....Marta.......lubuskie.............17.12...... 23.09........26 Tofikowa .....Gosia ......Bielsko-B. ..........06.12.......12.09........30 Kaja 72........Kaja........Praga................8. 12........14.0 9. .....34 destiny........Ania........Siemianowice Śl....11.12...... .(?)...........28 monia12......Monika.....Ciechanów..........09 .12....,..18.09........28 Diana 24......Diana.......Olsztyn.............06.12. ..,...14.09. ......24 zielony_talerzyk...Ola...małopolska.........11.12....... 18.09........25 aniołekjg.....Julia ........Skierniewice.......26.11........02.09.......28 *slonko*.......Hania.......Sopot................11.12. ......17.09.......24 syliak.........Sylwia.......pomorskie..........26. 11........09.09.......27 aniołekjg....Julia .........Skierniewice.......26.11 ....... ..............28 Shiva24......Klaudia...Baden Württemberg...18.12......23.09........24 tristeza.....Monika.....podkarpackie......5.12......... 12.09.........28 diana shanti....Ania......pomorskie..........15.12........20.09... .....27 sakahet..... Gosia........Gliwice..............05.12........12.09........ 23 Szczęściara28...Monika..Łódź...............26.11....... 02.09........29 ***niunia***...Dorota.....Wolverhampton....05.12.......( ? )...........30 justme.......Justyna.....Radom...............25.11...... 05.09.........26 ewapiano.....Ewa.......Szczecin.............06.12....... 14.09.........27 Samara........Ola........Śląsk..................22.12... .....28.09........28 Jolla25.......Mariola.....Łańcut...............13.12.... ...18.09........26 esa...........esa.....kuj-pomorskie..........5.12...... ...11.09........34 kamyczek-80..kamila...dolnoślaskie........14.12......... 25.09........26 Peppetti.. Sylwia... łódzkie..................14.12.........20.09........31 Shira23....Magda...Bydgoszcz..............09.12......... 15.09........23 Irysek ......Ania.......łódzkie................09.12..........23.09.......31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Irysek widzę, że następna ziomalka z łodzkiego na naszym topiku. Mam pytanko, wybrałaś już w jakim szpitalu bedziesz rodziła? Ja w Łodzi mieszkam dopiero od kilku lat i zdecydowałam się na Matkę Polkę, ale są różne opinie na temat tego szpitala. A może Ty jednak w innym mieście masz zamiar rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza3
pozwole i ja sie dpisac do tego grona NICK..........IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.....OST.@...... TERMIN...WIEK Miśka_26 ....Marta.......lubuskie.............17.12...... 23.09........26 Tofikowa .....Gosia ......Bielsko-B. ..........06.12.......12.09........30 Kaja 72........Kaja........Praga................8. 12........14.0 9. .....34 destiny........Ania........Siemianowice Śl....11.12...... .(?)...........28 monia12......Monika.....Ciechanów..........09 .12....,..18.09........28 Diana 24......Diana.......Olsztyn.............06.12. ..,...14.09. ......24 zielony_talerzyk...Ola...małopolska.........11.12....... 18.09........25 aniołekjg.....Julia ........Skierniewice.......26.11........02.09.......28 *slonko*.......Hania.......Sopot................11.12. ......17.09.......24 syliak.........Sylwia.......pomorskie..........26. 11........09.09.......27 aniołekjg....Julia .........Skierniewice.......26.11 ....... ..............28 Shiva24......Klaudia...Baden Württemberg...18.12......23.09........24 tristeza.....Monika.....podkarpackie......5.12......... 12.09.........28 diana shanti....Ania......pomorskie..........15.12........20.09... .....27 sakahet..... Gosia........Gliwice..............05.12........12.09........ 23 Szczęściara28...Monika..Łódź...............26.11....... 02.09........29 ***niunia***...Dorota.....Wolverhampton....05.12.......( ? )...........30 justme.......Justyna.....Radom...............25.11...... 05.09.........26 ewapiano.....Ewa.......Szczecin.............06.12....... 14.09.........27 Samara........Ola........Śląsk..................22.12... .....28.09........28 Jolla25.......Mariola.....Łańcut...............13.12.... ...18.09........26 esa...........esa.....kuj-pomorskie..........5.12...... ...11.09........34 kamyczek-80..kamila...dolnoślaskie........14.12......... 25.09........26 Peppetti.. Sylwia... łódzkie..................14.12.........20.09........31 Shira23....Magda...Bydgoszcz..............09.12......... 15.09........23 Irysek ......Ania.......łódzkie................09.12..........23.09 .......31 mysza,3.....Iza......Kielce...................08.12...........13.09.......32 Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missarajevo
czesc:) ja tez sie dopisuje: (jestem z Was wszytskich najmlodsza ;p) NICK..........IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.....OST.@...... TERMIN...WIEK Miśka_26 ....Marta.......lubuskie.............17.12...... 23.09........26 Tofikowa .....Gosia ......Bielsko-B. ..........06.12.......12.09........30 Kaja 72........Kaja........Praga................8. 12........14.0 9. .....34 destiny........Ania........Siemianowice Śl....11.12...... .(?)...........28 monia12......Monika.....Ciechanów..........09 .12....,..18.09........28 Diana 24......Diana.......Olsztyn.............06.12. ..,...14.09. ......24 zielony_talerzyk...Ola...małopolska.........11.12....... 18.09........25 aniołekjg.....Julia ........Skierniewice.......26.11........02.09.......28 *slonko*.......Hania.......Sopot................11.12. ......17.09.......24 syliak.........Sylwia.......pomorskie..........26. 11........09.09.......27 aniołekjg....Julia .........Skierniewice.......26.11 ....... ..............28 Shiva24......Klaudia...Baden Württemberg...18.12......23.09........24 tristeza.....Monika.....podkarpackie......5.12......... 12.09.........28 diana shanti....Ania......pomorskie..........15.12........20.09... .....27 sakahet..... Gosia........Gliwice..............05.12........12.09........ 23 Szczęściara28...Monika..Łódź...............26.11....... 02.09........29 ***niunia***...Dorota.....Wolverhampton....05.12.......( ? )...........30 justme.......Justyna.....Radom...............25.11...... 05.09.........26 ewapiano.....Ewa.......Szczecin.............06.12....... 14.09.........27 Samara........Ola........Śląsk..................22.12... .....28.09........28 Jolla25.......Mariola.....Łańcut...............13.12.... ...18.09........26 esa...........esa.....kuj-pomorskie..........5.12...... ...11.09........34 kamyczek-80..kamila...dolnoślaskie........14.12......... 25.09........26 Peppetti.. Sylwia... łódzkie..................14.12.........20.09........31 Shira23....Magda...Bydgoszcz..............09.12......... 15.09........23 Irysek ......Ania.......łódzkie................09.12..........23.09 .......31 mysza,3.....Iza......Kielce...................08.12..... ......13.09.......32 missarajevo..Monika...Gdańsk..............28.11............05.09......22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Dopiero weszlam do domku, bylo bardzo fajnie. Najpierw obiad, potem kawka,ciastko, kolacyjka u tesciow ale dzis apetyt cos slaby u mnie ;) Teraz jestem juz u siebie. Wszedzie dobrze ale w domku najlepiej. Witam nowe twarzyczki ❤️ Pozdrawiam i milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zaczernilam co by sie nie odrozniac ! zastanawiam sie czy ktoras z was ma tak jak ja bez mala absolutny brak objawow ciazowych ...tzn mam na mysli mdlosci, wymioty ...oprocz apetytu zwiekszonego naprawde nic mi nie dolega ..az sie zastanawiam czasem czy wszystko w porzadku ...co wy na to ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że nie masz objawów jest tez całkiem normalne ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych naprawde, super przeszłam całą ciąże. Za to teraz nie mam apetytu mam zwroty głowy i cały czas mi niedobrze. Także ciesz sie z tego , że tak bezobjawowa ta twoja ciąża hihihi. To do jutra dziewczynki. Milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.. ja wczoraj przezyłam koszmar dostałam jakieś plamienie :( zadzwoniłam do mojej gin, nie było jej na miejscu, ale powiedziała że jeśli będą ciągłe to mam jechać do szpitala..ale nie pojechałam bo przeszły. W nocy spokój i dziś też..nie wiem co to było i bardzo się denerwuje..czytałam w internecie,że takie palmienia mogąsię pojawić i nie muszą być koniecznie groźne - ale nie wiem co myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Szczęściara ,musze przyznać że wybór szpitala to w tej chwili mój ogromny problem, bo to przecież nie tylko wybór szpitala ale tez lekarza któremu trzeba zaufać. Powiem tak , mysle że CZMP to dobry wybór, gdybym miała tam bliżej to na 99% zdecydowałabym sie właśnie tam rodzić. Opinie są różne, ale według mnie wszędzie jest tak samo tzn. jak nie zapłacisz to grasz w ruletkę albo trafisz na fajną ekipę personelu albo nie. Jak zapłacisz to wszędzie lepiej cie traktują. A poza wszystkim CZMP ma naprawde niezły sprzęt i myślę że można czuć sie tam w miarę bezpiecznie. Jak napisałąm mam daleko do CZMP a i tak rozważam czy nie zdecydować sie na ten szpital. Tak więc myślę że to dobry wybór. Poza tym rodziła tam moja kuzynka i była zadowolona ( a rodziła przypadkiem, nikogo nie znała i mimo to stwierdziła że było ok.). Do tej pory miałam lekarkę ze Śląska ( studiowałam tam) ale na Śląsk jeszcze dalej. Tak więc w chwili obecnej jestem jednym wielkim znakiem zapytania. A jak Twój lekarz? Pamiętam że pisałaś z Peppetti o jakimś dobrym lekarzu z CZMP, jesteś zadowolona? Napisz o nim coś więcej. Życzę Wam spokojnej nocy, Peppetti - kolorowych snów. Aha, mysza ja też na razie nie mam żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka jeśli nadal będziesz sie niepokoić to umów się może ze swoją lekarką , nie wiem na jak długo wyjechała, rozmowa z nią pewnie Cię uspokoi, a przede wszystkim informacja co mogą oznaczać takie plamienia, czy są niebezpieczne czy po prostu czasem sie zdażają i nie należy sie tym martwić, ewentualnie kiedy zaczynają przeradzać się w coś niebezpiecznego ( może to faktycznie zależy od czasu ich trwania). A może poprostu do niej zadzwoń, powiedz ze wprawdzie plamienie ustało ale bardzo się boisz i niech ci takich informacji udzieli przez telefon. W końcu jesteśmy w ciązy i możemy panikować :) . Dobrze że już Ci to przeszło. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) i pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki :) Miśka_26 - mam nadzieję, że plamienia nie powtórzyły się. Byłaś u lekarza ? Może lepiej by było, gdyby zbadał Cię ginekolog. Odkąd ustąpiła mi większa część objawów ciążowych, mam kłopoty ze spaniem. Niby jestem zmęczona, a wieczorami nie mogę zasnąć, w nocy budzę się bez powodu, rano budzę się przed budzikiem (co się przed ciążą NIGDY nie zdarzyło). A dzisiaj w nocy o godz. 3.30 obudził mnie potworny głód hi hi hi przez 15 minut usiłowałam zasnąć, ale tak mnie ssało w żołądku, że musiałam urząsdzić sobie nocną ucztę ;) Nigdy nie czułam tak wielkiego głodu - jeśli do kończa ciąży będę w ten sposób odczuwać potrzebę jedzenia, to aż się boję pomyśleć ile przytyję ;) Obudziłam przez przypadek męża i tak się smialiśmy z nocnego jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny !!! Bardzo długo mnie nie było. Ostatnio dopadło mnie przeziębienie i musiałam wziąść wolne w pracy. W związku z tym musiałam szefowej powiedzieć o co chodzi bo nie chciałam iść na L4 tylko wziąść urlop. Ucieszyła się no i oczywiście pogratulowała. Powiedziała że mam dbać o siebie i nie przejmować się pracą. Jakoś sobie poradzą. Ta jej dobrotliwość pewnie wzięła się stąd że jej córka ma termin porodu teraz na lutego, więc kobietka wie o co chodzi. Jutro idę do gina z moimi wynikami. Mam mieć pobraną cytologię, nie wiem czy zrobi mi USG, bo miałam na ostatniej wizycie 3 tygodnie temu. Ja będe najprawdobodobniej rodziła w szpitalu w Oświęcimiu, tam też pracuje moja ginekolog, nie wiem tylko czy trafie na jej zmianę :P Shiva24 rzeczywiście piękna klinika u nas można tylko o takiej pomażyć. Tofikowa - u mnie to samo. Typowe objawy ciążowe mi ustąpiły i zaczęły się kłopoty ze spaniem. Wieczorem długo nie mogę zasnąć, a potem budzę się w środku nocy i nie mogę zasnąć. Do tego pojawił się dziwny smak w ustach. Nie wiem co to jest, ale niedobrze mi od tego. Jeśli chodzi o piersi to o zgrozo.... miałam miseczkę D, a teraz to już napewno E. Kupiłam już jeden czarny biustonosz większy. Mam nadzieję, że po porodzie piersi wrócą do swojego poprzedniego rozmiaru. Całuski dla Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×