Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

tofikowa nie martw sie, u nas chrzcicy dopiero w maju(czyli jednak my najpozniej):-) poniewaz mlody ma komunie i chcemy 2w1,w sobote Dominiska a w niedzielke Gabki,impra jedna i mniej zamieszania bedzie synek mial 8miesiecy i tera z miska bedzie podobnie co do bolu gardla i karmienia to polecam tabletki do ssania propolki(ok 7zł) mozna je brac w ciazy i karmiac piersia za 4 dni bedzie rowno 10 tyg jak juz mamy corcie ,i oprocz placzu po szczepionce jest jak aniolek pozdrawiam mamuski i male kajmanki atakujace piastki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja- kochana mój kuba wymachuje rękoma, nogami jakby biegał, ale nie wiem czy to jest to trzepanie, mi sie wydaje ze on wtedy się tak bawi, bo się śmieje i mnie zaczepia. tofikowa- dziekuję za słowa uznania i bardzo się ciesze, ze jestem odbierana własnie tak , bo taka jestem w realu:> buziaki kochane kobietki nie pisze, bo ciagle coś i coś, najczęściej goście niezapowiedziani, dziś lece do mamy i spędze tam dzień, wiec znowu mnie tu nie bedzie. Kuba jest niesamowity. tak tak piąstki juz dawno poszły w ruch, ślini je niemiłosiernie kuba jest bardzo bardzo wesołym dzieckiem robi mi \"a ku ku\" szok normalnie bawi się ze mną wyglada to następjąco chowa głowe w poduszke, potem wyglada na mnie piszczy z usmiechem ogromniastyma na buzi, aż do tego stopnia że jęzor ma waywalony do brody. tu link do zdjęcia Kubulka z takim uśmiechem : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a3abc0df16183c50.html a potem juz po wygłupach do końca dnia, Kuba ma mine: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a8a5acde8759268.html kochane, pisze ten post o 7.00 i tak po kawałku, wgrywając zdjęcia, pranko, sprzątanko. teraz cycuś dla kubusia i zaraz znikamy zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla wszystkich dzieciaczków i ich mamulek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia sliczna dzidzia❤️ starszy od miski 4 dni tylko,ale moja tak jezora nie potrafi wyciagnac:-( a szkoda bo widok suuuupeeer pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeżeli któraś z mam znalazłaby czas na wypełnienie malutkiej ankiety, to byłabym wdzięczna. Ankieta jest na moje potrzeby, sama ją stworzyłam, strona nie jest zawirusowana ani nic z tych rzeczy. Jej tematem są produkty dla mam i dzieciątek i wybór \"ulubionej\" marki. Ankieta znajduje się na stronie: http://ankietadlamam.cba.pl/ Dziękuję! 🌼 P.S. Wyniki opublikuję na Kafeterii, o ile głosy odda rozsądna ilość osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wpadłam tylko na chwilę. Vanilam - na gardło dobre jest płukanie wywarem z goździków.Gotuje się ok. 1 łyżkę goździków w ok. szklance wody. Gotuj dotąd aż woda sie zabarwi na brązowo ok. 5 min. jak przestygnie płukaj gardło kilka razy dziennie.Życzę zdrówka. Pozdrowienia dla wszystkich Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek normalnie jestem niedobra mama....żeby napisac do was i poczytac forum zrobilam właśnie tak: posadziłam dziecko w leżaczku przed telewizorem i włączyłam jej muzyczke... no trudno- nic sie jej nie stanie jak chwilke posiedzi i pooglada... ale corcia teraz to już by tylko cały czas chciała zeby z nia gadac i gadac i bawic sie...i chodzic z nia po całym domku pokazywac cuda...fajna jest-wiem! ale my mamusie musimy robic wiele innych rzeczy zeby dom funkcjonował normalnie! prawda! wiec ja moja asie sadzam do leżaczka i wszedzie gdzie jestem ona jest ze mna jak sprzatam jak gotuje nawet jak sie kąpie i gadam do niej a ona patrzy tymi swoimi wielkimi oczkami! taki cudowny aniołek moj kochany najsłodszy!!!! u nas z jedzeniem tez sa juz \"problemiki\" - dostanie butle i ssie bo jest głodna ale jak cos usłyszy zobaczy to zaraz sie wygina płacze kopie...nic jejnie moze rozpraszac wiec wychodze z nia do innego pokoju gdzie jest cicho zeby zjadła w spokoju generalnie karmienie teraz zajmuje nam troszke wiecej czasu Asia wczoraj skonczyła 3m-c i zamierzam na świeta dac jej juz do spróbowania jabłuszko ze słoiczka...mam nadzieje ze bedzie jej smakowało! stopniowo w 1dzien dam jej z 2-3 łyżeczki do spróbowania a potem za 2 dni znow dam jabłuszko ale juz z 4-5 łyżeczek a od stycznia to juz mleczko 2 zaczne zaciagac 1 łyżeczka kleiku kukurydzianym mleczko na noc...moze to za wczesnie ale ona to duza kobietka i potrzebuje porzadnie zjesc wiec spróbuje z tym kleikiem... no to sobie popisałam troszke... dziewczyny ja dalej nie dostałam okresu! karmie tylko butla juz 1,5 m-c tabletki Cerazette odstawiłam odrazu jak zanikł mi pokarm i nic...no w ciazy chyba nie jestem? (wpadki ze \'sprzetem \"nie było) no chyba ze...ale jakim cudem??? ech rozne mysli mi juz po głowie chodza... chyba zadzwonie do swojego lekarza zapytac czy to normalne??? nie odpisuje do was kazdej z osobna ALE DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK 👄 i 🌼 trzymajcie sie ja ide wspomóc sie kawusia bo ciśnienie mnie dzis wykonczy i ta pogoda :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syska 🌼 wisniowa - pierwszym objawem, po którym zaczęto robić Esterce badania, był maksymalny spadek wagi w 4 dobie; od czasu do czasu ulewała i to nawet sporo, ale to nie były żadne wskazania; poza tym, nie było żadnych niepokojących objawów, pomimo, że Esterka miała oprócz e. coli jeszcze jedną bakterię w moczu oraz gronkowca we krwi 🌼 vanilam - na gardło można też brać chlorchinaldin- mi zezwolił jeszcze lekarz w szpitalu 🌼 dla wszystkich mam 🌼 i Waszych maluszków 🌼 a my właśnie zastanawiamy się nad spacerkiem, bo przydałoby się trochę świeżego powietrza i mnie, i Esterce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sakahet🌼 - ...bardzo mnie zaciekwaił adres stronki: nowe przymierze? rozumiem, ze nie jestes katoliczką?...a moze sie mylę to przepraszam ja nie jestem katoliczka i stąd moje zainteresowanie...🌼a co to za grupa? pod jaką nazwą jest zarejestrowana? jezeli moge wiedziec :)) z góry dziekuje i pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyyy
dzidzia czy ty czyta nie umiesz??? :O pierwsze zdanie z "o nas" to: jesteśmy katolicką grupą ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyyy
masz tu dokładnie "Jesteśmy wspólnotą chrzeœcijan w Gliwicach. Grupą ludzi, którzy cieszą się przyjaźnią z Bogiem. Wierzymy że nasze grzechy zostały nam odpuszczone przez Jezusa Chrystusa. " nie szło linku otworzyć czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowego \"o rannyyy\" - wspólnota chrześcijańska ludzi wierzacych w Boga nie koniecznie oznacza = katolik! i jak sie nie znasz i masz zamiar sarkastycznie wręcz irronicznie wypowiadać sie na temat, który najwidoczniej nie jest ci znany to sie nie odzywaj...a poza tym to nie było zapytanie do ciebie! wiec NIE WTRĄCAJ sie! a poza tym miej na tyle odwagi skoro juz zabrałeś/aś \"głos\" przedstawić sie a nie ukrywać pod pomarańczowym nickiem.... ja nie jestem katoliczką a jestem chrześcijanką! wierzącą w Boga i też znam ludzi z wspólnot chrześcijańskich, które nie sa wspólnotami katolickimi.... i jak widze zero tolerancji z twojej strony skoro sie uniosłaś/eś życze wiecej zrozumienia dla innych i pogody ducha bo...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jesteśmy wspólnotą chrześcijan\" to nie to samo co \"jestesmy katolicką wspolnotą\" ... sprawdziłam ponownie link...i czytać umiem i tak sie rozpoczyna zdanie w linku \" o nas\" wiec pomarańczowy gościu sam sobie poczytaj jeszcze raz bo chyba to ty nie zrozumiałeś/aś koncze dyskusje bo to nie to forum! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 U Szymonka katarek już przechodzi, a u mnie dopiero wczoraj na dobre się zaczął. W nocy myślałam, że głowa mi pęknie. Wyglądam jak \"Rudolf czerwononosy\" :) Dzięki dziewczyny za rady w sprawie gardła. Kupiłam jakieś tabletki homeopatyczne do ssania, płukałam wodą z solą i na razie przeszło. Pierwszy raz słyszę o tych goździkach. Warto spróbować. A jeśli chodzi o chlorchinaldin to ja w pierwszej chwili o tym pomyślałam, ale w aptece farmaceutka powiedziała, że mamom karmiącym nie wolno tego zażywać. Muszę iść umyć włosy. Może ładna fryzura zamaskuje trochę ten nos :) Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! tofikowa - zapomniałam ci podziękować za taki obrzerny wykład na temat leczenia kataru u niemowlaka. Wiem że żadna z nas nie ma zb yt dużo czasu a ty poswięciłaś ładna chwilę żeby to wszystko opisać.dziękuję. pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry witam i pozdrawiam wszystkich w niedzielne popołudnie...u nasa mija spokojnie i rodzinnie(pijemy właśnie kawusie i patrzymy na córcie ktora zjada swoje piastki...a propo u małej na dolnym dziąśle pojawiła sie białąwa plamka tak jakby ząbek? wyrzyna sie? ale czy to nie zawczesnie?) no a tu na forum cos cichutko...mamusie gdzie jestescie? pewnie w domowychpieleszach spedzacie rodzinnie niedziele całując i ściskajać swoje skarby... pozdrawiamy pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia1975-ja od 3dni daje mojej niuni po jednej łyżeczce deserku Bobo Vita;;jabłuszko z słodką marchewką;;a moja córcia 5grudnia kończy 3miesiące i nie uważam żeby było za wcześniej choć niby książkowo powinnam po4miesiącu.Postanowiłam jej wprowadzić do diety coś nowego z uwagi że karmie sztucznie.Pewnie któraś mnie za to skrytykuje:(ale co tam.Tak samo jest z herbatką Bobo Vity;;jabłko melisa;;podają ją choć jest od4miesiąca ale mojej córci bardzo smakuje a te wszystkie z koprami itp.nie chciała mi pić.To jest twoja inwidualna sprawa...jeśli chcesz wprowadzić coś do diety twojej pociechy,i nikt nie powinien tego negować.pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie bez zmian czyli wszystko ok WIŚNIOWA - widzę że kończyłam tę samą uczelnię co ty. Ja broniłam się 2 lipca. Nam szkoła zapewniała hotel na zjazdy. Mieszkaliśmy w Polonezie. Napisz mi na moją pocztę swój nr tel. to podpowiem ci co ewentualnie można zrobić z tym spaniem. grako96@wp.pl. Poza tym jeśli chciałabyś to udostępnię ci materiały do szkoły (zarządzanie i marketing, spec. zarządzanie przedsiębiorstwem - wiele jednak przedmiotów powtarza się na różnych kierunkach) Pozdrowienia dla wszystkich mamuś i ich dzieciątek. U mnie chrzciny 9 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja od wczoraj wprowadziłam soczek marchwiowy. Najpierw 1 łyżeczka i tak co dzień o jedną łyżeczkę więcej aż dojdę do dziesięciu a za miesiąc wprowadzę jabłuszko tarte. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 i znikam............... heheheh popisalam sobie ,moglam zaczac od wrzesniowek a nie NK juz sie mala terrorystka obudzila:-) niestety tylko na spacerku ostatnio zasypia nawet na 3 godz bez przerwy,dlatego nawet jak jest mzawka to folia i w droge!!! przy okazji zawsze bracholka ze szkoly odbierzemy ale dzis u nas zawieja i ulewa na maxa!!! totalny haos masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.garnek.pl uzytkownik zuber umiescilam nowe fotki dominiski zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten paskudny poranek! Moja niunia dalej ma katarek niby na troszke jej przeszlo a teraz znowu widze ze cos zaczela kichac i chrapac no i pokasływac ! Chyba znowu bede jej musiala podac leki ! Ania 1978dzieki za pamiec :) A jak Ty kochana podajesz Nasivin i Euphorbium czy bezposrednio do noska czy na watke >? Tofikowa moja niunia tez czasem ma wilgotne nozki , raczki i głowke , az sie wystraszylam jak pojde do lekarza teraz to poprosze zeby mi ja zbadała pod tym katem pani doktor.] Moja niuna tez juz chce w pionie swiat poznawac , no bo gdzie to ile mozna taklezec [plackiem tylko :- )! Miska 26 Majeczka tez przy jedzeniu sie wierci i odpycha raczkami czasem dławisie i krztusi ! Dziewczyny ksemma i Tofikowa nie bedziecie ostatnie z chcianami bo ja mam zamiar dopiero na Wielkanoc moja Majke chrzcic ! Moja Mala tez doalancza do klubu dzieciaczkow , ktore rozmilowaly sie w ogladaniu telewizji :) Vanillam ja tez Majeczce jeszcze pomagam w chwytaniu grzechotek , ale zauwazylam ze raczki i nozki cały czas jej \"chodza\" cały czas jest w ruchu oby to nie jakas nadpobudliwosc :- ( Mojej niuni tez sie prawie zawsze ulewa i zawsze jej sie odbije a mimo to ulewa sie i az sie przestarszylam jak , ktoras z was pisała o tej bakterii tez bede musiala wspomniec o tym lekarce ! Katusia swietny ten Twoj Kubulek :) Dzidzia 1975 ja tez tak czasem robie ze mała w lezaczek albo na mate a sama biore sie za sprzatanie bo inaczej nic bym nie zrobila a w ogole to widziałam zdjatka , niezła laska z Ciebie a Twoja niunka tez jest sliczna :) aaa ja tez okresu jeszcze nie mam , dzis ide do lekarza to sie moze dowiem co tam w trawie piszczy ! Lukrecja mysle ze nikt Cie tu nie bedzie krytykował no cos Ty to przeciez indywidualna sprawa kazdej z nas kiedy wprowadza cos nowego dzidziusiowi , ja jeszcze nic nie podaje ale mysle ze jak skonczy 3 miesiace to z jakims soczkiem sprobuje wyskoczyc :) Eawaciau widziałam zdjecia Twojej Dominisi - jakie ona ma piekne oczy , a jakie rzesy szok ! Oj chlopaki beda miały pocieche ... Rozpisalm sie aha Maja 1980 wyobraz sobie ze jak ta Kobiete z allegro postraszyłam Policja to w koncu napisała do mnie list z przeprsinami tlumaczac sie ze na pewno wyslala , a ze przesylka zaginela niestety no ize odda mi pieniadze , ciekawa jestem kiedy ?!] Ok teraz to juz koncze pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki Jak minęły Wam Andrzejki ? My zaprosiliśmy znajomych na \"cichą imprezkę\", bo Domisia już spała. Niestety akurat tego wieczoru obudziła się po godzinie snu i zaczął się atak kolki. Malutka darła się niemiłośiernie, z mężem na przemian nosiliśmy ją, masowaliśmy brzuszek, podkurczaliśmy nóżki, daliśmy jej Viburcol - i jak na złość tym razem czopek nie zadziałał. Atak kolki skończył się o północy - równo z imprezą ;) Znajomi nie mają jeszcze dzieci i widziałam, że byli lekko przestraszeni i zdziwieni, że dziecko może tak głośno płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis jest u mnie tak brzydko i nie miło że aż...moja córcia dzis była pierwszy raz \"w gościach\" u starszego od siebie o 3m--c kawalera i -wizyta udana! grzeczna kochana kruszynka z tej mojej Asi! mysza3 - dziekuje za \"komplement\" :))...ale jeszcze nie czuje sie jak \"laska\" :(( mam do zgubienia co najmniej 5kg! co mnie straszanie denerwuje i źle wpływa na nastrój... ja ma wizyte w czwartek u lekarza wiec dowiem sie dlaczego nie mam jeszcze @!? mam nadzieje ze to nie...tfu tfu tofikowa - słodka kochana pucunia z twojej dzidzi! aż miło i cieplutko sie robi na serduszku... poza tym to u nas ok...jak tak kazdy dzien mija i jak tak patrze na swoja niunię to aż sie dziwie jakie to życie...jak taka istotka kochan najcudowniejsza na świecie powstaje i rośnie 9m-c pod serduszkiem ...jak powstaja takie słodziutkie palusie rączki buziunia...kochane oczki ech wszystko! i rodzi sie rosnie i jest całym moim światem! moim życiem! i nie rozumiem jak inne \"matki\" moga takie niewinne dzieciaczki zostawiac robic im krzywde... tak mnie jakos nastroiło...chyba niskie cisnienie i deszcz... ale wiem jedno ze chocbym miała jeszcze raz przechodzic to wszystko co przeszłam i przeżyłam bedac od poczatku ciazy...tak chciała bym bo za moja niunie ze ja mam dała bym wszystko! koncze i pozdrawiam was acha ja dam mojej asi jabłuszko i kleik kukurydziany w połowie grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matki idiotki
ciekawe czy któraś z was konsultowała z lekarzem pediatrą wprowadzanie nowosci do jedzenia waszych dzieci - tak małych dzieci!!! zapewne żadna :O :O :O a do pustych łbów nie wpadła myśl że obciążacie żołądki swoich dzieci i narażacie na alergie prawda? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowego \"matki idiotki\" - wobraź sobie, że TAK konsultowałam z moja lekarz pediatrą czy moge swojej corce podac 1 łyżeczkę musu jabłkowego(ewentualnie 1 tyżeczkę kleiku kukurydzanego ) jak córka skonczy 14tydzien(3,5 m-c)...\"podac\" = dac spróbować(dosłownie liznać-poznać smak) a nie \"dać sie najeśc\" dopiero co wprowadzanymi nowościami...jestem świadoma ze to sa nowosci dla tak malutkiego żołądeczka i trzeba to wprowadzac bardzo powoli zeby dziecku nie zaszkodzic...zreszta szkoda pisac do kogos takiego jak ty-pomaranczowy nicku...i nie obrażaj nikogo niewiedzac kto kim jest i jak sie do bycia \"rozsądną-mądrą matką\" przygotowuje(tzn.radzi np.lekarzy)....nie zabieraj głosu skoro sama/am nie wiesz ze inaczej wprowadza sie nastepne posiłki dzieciom karmionym sztucznie a dzieciom karmionym piersią.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej kretynki;;matki idiotki;;goń sie z tego forum,pusty łeb to może ty posiadasz na tym swoim zafajdanym karku.Może ciebie miałam pytać??hehe chętnie bym ci kopa zasadziła bo nie cierpie ludzi,którzy chowają sie za pomarańczowym nikiem chowając swoją torsamość.Nie zgrywaj sie tu bo nikomu nie zaimponujesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim! idziemy spać...mam nadzieję-ja mamusia pospac chociaz jednym ciagiem z 4 godzinki! fajnie by było! cos cicho dzis i pusto tu na naszym forum....ale ja to akurat rozumiem teraz moge sie z wami pożegnac -mam wolne rece bo moj maz bawi sie z nasza pociecha... pozdrawiam i uciekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×