Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Miśka Zagłosowane:) Ja do kardiologa dopiero na koniec roku się wybieram. A z tym zasypianiem to nie mam pojęcia. I muszę ta kaszkę manna kupić o której piszesz. Jakiś smak ma ona? I jakiej to firmy? Coś dziś nastroju nie mam. Nadal mam kaszel i znów siedzę w domu, chyab juz 4 dzień. Mąż na spacer poszedł to mam chwilę spokoju. Tofikowa Niezłe rzeczy twoja córa wyprawia. Chyba chciała Ci pomóc a Ty sie wystraszyłaś. To już uważać trzeba na nią na całego. My mamy kojec to jak zacznie raczkować to pewno w nim będzie większa cześć czasu spędzała. Chociaż on wielki i mi jest szkoda miejsca w domu. Mieszkanie małe i jeszcze taka landara ustawiona ale jak trzeba będzie to się rozstawi. aneta 76 nie martw sie, na pewno w swoim czasie sie ruszy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Pozdrawiam w ten sloneczny dzien, u nas dzisiaj 20 stopni, po polrocznej zimie w koncu. Na to wychodzi, ze najstarsza jestem moj rocznik 1973. Miska_26 zaglosowane aneta76 moj maly tez jest taki jak Twoj, moze chlopcy sa leniuchami, jak polozyl sie z zabawka, to mogl lezec i lezec, czy na plecach czy na brzuchu nie przesunal sie nawet o milimetr, odzywal sie jak chcial jesc i spac, ale w koncu od dwoch dni zaczal sie dobrze przekrecac z brzuszka na plecy, ale tylko jedno stronnie, mam nadziej ze po cwiczeniach od dziewczyn zacznie mu lepiej isc odwracanie z plecow na brzuszek tofikowa super ta Twoja coreczka ksemma z tak moja piersia to tak, zawsze mi pozostalosci wyciekaly, ale kiedy przeziebilam ta piers i bralam antybiotyk to czesto zatyka mi sie w tej piersi kanalik i robia mi sie guzy, tylko Alex inaczej ciagnie i juz klopot nowy, wiec moze macie jakies ciekawe rady, Tobie tez zycze zdrowka irysek ja i moj maz tez jestesmy alergikami, ja mialam poczatki astmy, katar sienny kazdego dnia,a maz klopoty ze skora egzemy i dlatego nasz maly ma egzeme, bo to dziadostwo jest dziedzicze, ja tylko daje malemu ryzyk, slkodki ziemniak, ziemniak i marchewke, a po jablku tez jakos mi sie nie podoba wiec sie wstrzymam. Jak byl maly to tez mial kolki, mysle ze poprostu brzuszek go bolal, bo pilam mleko Z tego co piszesz to nie wiadomo co robic, bo jak i marchewka uczula, a szczegolnie ze Natlatka juz bedzie miala niedlugo dosyc cycusia, trzeba odczekac i znowu probowac, z miesiaca na miesiac moze byc lepiej. Jak bedziesz miala chwilke to napisz mi jaki dzem jadasz i co pijesz? Z mojej alergii wyleczylam sie po zmianie klimatu. Pozdrowienia dla reszty mamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa ja znow szoking po przeczytaniu umiejetnosci Dominiski:-) prawdziwy fenomen mojaDomiska to leniuszek maluszek ciagle chcialaby cosik jesc a szczegolnie jak my jemy,obojetnie czy kanapki czy obiad.pietke od chleba to tak wsowa,ze nienadazam i sie denerwuje jak skonczy i nie ma! miska no nareszcie sie odezwalas!wracasz do swiata ziemskiego? pozdrawiam paptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Cos tu u nas puściutko.My bylismy na specerku łądna pogoda tylko wiatr strasznie wieje.Mały nie chce mi wcale siedziec,tylko kladzie sie,dupka do góry przewraca sie na brzuch i krzyk strasznie chce na nogi stawac. Ponawaiam pytanie co to za kaszka manna o której pisała któras z Was?jakiej firmy i ile dajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma 🌻 to widze ze nas , dwudziestolatek ;) jest wiecej, jak zdrówko dzisiaj? tofikowa 🌻 jak nie próbowałas tych chusteczek to szczerze polecam, są fajniutkie, z huggiesa są jeszcze inne ale ja specjalnie wzięłam te nie perfumowane i jestem zadowolona, ja mam uczulenie po wszelkich artykułach higienicznych perfumowanych ( papierze toalrt, podpaskach, wkładkach) wiec pomyslałam ze dla takiego dzieciaczka malutkiego tym bardziej moga byc drazniące wszelkie \"perfumy\" Aneteczka1976 🌻 jak w pracy? aneta76 🌻 Ty tez Dwudziestka ;) buźki miśka_26 🌻 nie mam pojęcia co to moze byc z tym spinaniem Mateuszka, a czy On to robi orzez sen czy nie? myszka60051 🌻 jak najstarsza , masz dopiero dwadziescia trzy lata :D Ja pochłaniam dziem z czarnej porzeczki, niskosłodzony łowicz, powinnam dostać od nich jakąś wycieczkę w nagrode bo tyle dzemu ile zjadłąm przez te 7 m-cy to chyba przez reszte życia nie zjem. Pije herbate i wode, nic więcej gochasia 🌻 jak zakupy sie udały kupiłaś coś fajnego? Dziewczyny czy Wy nadal smarujecie dzieci po kąpieli oliwką albo czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysek zakupy prawie sie udały bylam w h&m, nastawiona byla na kupno body bo sa dobre gatunkowo ale nie bylo zbytnio wyboru.Za to duzo bylo przecenionych rzeczy wiec okupilam małego.Sobie jak zwykle nic nie kupilam nawet nie patrzyłam bo juz nie miałam czasu.Ja w ogóle nie smaruje małego oliwką bo kąpie go w oilatum wiec nie ma takiej porzeby. Czy Wy dalej pierzecie ciuszki w proszku dla dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gochasia ja piore w plynie dla dzieci nadal:-) irysek ja wogole nie smarowalam oliwka (ponoc zatyka pory) kupuje plyn do kapieli juz z oliwka (ponoc nie zatyka :-) ) niemiecki sanosan ja zupki zageszczam kasza manna zwykla blyskawiczna,doslownie 2min i gotowe,na 100ml daje 2 lyz zupki sa pycholcowate ,,,hehe na ile moga byc takie bezsmakowe ja dzis po drugiej wizycie u ortopedy,wszystko ok ale jeszcze jak bedzie chodzila to mam przyjsc na trzecia kontrole.tez tak musicie chodzic?czy to tylko u nas?moze to taki kaprys ortopedy?ale i tak pojde bo tam dzieci do 3 lat sa przyjmowane poza kolejka wiec sie nie naczekamhaha pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko u mnie lepiej, bo nawet na spacer dziś wyszłam. I humor mi się od razu poprawił, bo już w domu tyle dni to można na głowę dostać. Irysku ja myje nivea żelem do kąpieli i później smaruje oliwką. Jak kąpie w oillatum- raz w tygodniu to już niczym.🌻 Te huggiesowe chusteczki tez miałyśmy i sa fajne. Ale i tak najczęściej myje ciepłą wodą, osuszam i pampers. Chusteczki mamy na wyjścia z domu albo na lenia:) No moja córa zaczęła siadać, ale na razie tak na jedną nogę. Bardziej to wygląda jak leżenie na boku, podpiera sie 1 ręką wyprostowaną i jakby siedziała. A jak sie przemieszcza.. nie wiadomo kiedy i jak:) Turlaniem jakimś czołganiem. Trzeba uważać, bo włazi pod łóżko.. we wszelkie szczeliny. śmiesznie jest. I u nas pogoda piękna była to 2 razy spacer był i git:) miśka co to za kaszka manna po 6 mcu? Dziś szukałam i wszytskie po 9.🌻 gochasia ja też nadal dziecięce w dziecięcym piorę. Jak sie skończy to moze w vizir sensitiv, ale jeszcze spory zapas proszku mam.🌻 Sakahed co u was? Zdrowie dopisuje? 🌻 Syska jak spalanie tłuszczu?:) Ja znów słodyczy nie jem. 🌻 Aneteczka1976 jak w pracy? Jakoś poszło? 🌻 Katusia co u was? 🌻 tofikowa🌻 ewciau 🌻 myszka 🌻 grako 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak Wy kąpiecie w tym oilatum albo hermal to nie ślizgają Wam sie dzieci? Ja raz myłam małą w takim płynie bo miałam próbkę, skóra potem była rzeczywiście fajniutka ale ja byłam cała zlana potem bo Natalka w wodzie dostaje \"szaleja\" i nie mogłam jej utrzymać mimo ze zawsze kąpiemy razem z mężem. A i jeszcze jedno, nie wiecie czy nasz blog został zlikwidowany? bo jak wchodze w ten adres to pojawia sie info. ze nie istnieje :( Wydaje mi sie ze był tam artykuł do którego chciałam jeszcze raz sięgnąć , Peppetti coś chybaa wrzuciła o wpływie stresu na ciąże. Ja nadal wszystko piore w dziecinnym proszku :) Macham do wszystkich piszacych i czytających ( odezwijcie sie) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w pracy było całkiem fajnie, dzień albo lepiej tydzień organizacyjny , czytanie ustawy, grzebanie w kompie, wycieczki od pokoju do pokoju, lekarz, bałam sie strasznie że będe najgrubsza ale na szczeście były grubsze ;) moja mama powiedziała że Kaja jakna pierwszą rozłąkę to była bardzo grzeczna, ładnie jadła i bawiła sie i pospała też ładnie obiad na jutro ugotowany jeszcze gary umyć, wykąpać sie i spać bo pobudka koło 4-5 na mleczko, a 5.45 wstaje do pracy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wreszcie padł mój kochany gremlinek :D Niestety od kilku dni mała nie uśnie sama w łóżeczku, cały czas przewraca się na brzuch a potem na czworaka i kiwanie :( nawet obkładanie poduszkami z obu stron lóżeczka nic nie daje bo i tak jakoś przewraca się na brzuch. Teraz biorę ją ze sobą do łóżka i zagradzam ją z jednej strony 2 kołdrami, a z drugiej strony ja się kładę i tak mi zasypia (oczywiście po kilku obrotach, siadach i czworakach). Domiśka dalej bawi się w niejadka, karmienia trwają po 30-40 minut, a zjada np. 60 g zupki, 100 ml mleka, normalnie ręce opadają. Ciekawe, skąd ona czerpie energię, jest tak żywiołowa, chyba działa na Duracellach :D Dzisaj przeszła samą siebie - po 9 godzinach snu wstała o godz. 6.00 rano i w sumie do godz. 22.00 spała 2 godz.15 minut (łącznie ze spacerkiem). Aneta76 🌻 raczej mi się wydaje, że moja nie powinna być opisywana jako\"przykład rozwoju\" ale jako \"przykład nadpobudliwości ruchowej\". Coraz częściej myślę, że Domiśka ma ADHD. Miśka_26 🌻 Ksemma 🌻 jaki masz kojec ? Coraz częściej zastanawiam się nad zakupem jakiegoś kojca - byle był duży :D Coś czuję, że Basia już na dniach zacznie Ci prosto i stabilnie siadać :) Myszka60051 🌻 Ewciau 🌻 też mamy trzecią wizytę u ortopedy jak Domiśia zacznie chodzić. Gochasia 🌻 ja też dalej piorę w Jelpie, choć już kilka razy korciło mnie, aby przejść na Vizir Sensitive Irysek 🌻 my wcale nie używamy oliwki. Na początku kąpaliśmy małą w Oilatum, a teraz w Oilanie - to jest to samo co Oilatum, tylko polski producent i jest tańszy (20 zł za 250 ml). Tylko policzki smaruję Domiście Emolium, bo ma bardzo suche i takie jakby polakierowane. Co do ślizgania to tak już jest w przypadku płynów do kąpieli z parafiną czy oliwką :) Na szczęście Domisię kąpie mąż :D ja odważyłam się tylko raz i prawie mała wyskoczyła mi z wanienki :) Aneteczka1976 🌻 Shira23 🌻 Malagocha333 🌻 Syska 🌻 Dotex82 🌻 Grako96 🌻 Sakahet 🌻 Daria123 🌻 Katusia 🌻 Peppetti 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,krótko i szybko z wiadomych przyczyn...smaujemy sie bambino -oprócz główki ,bo tam robi sie pote, smalec i strupy:) Irysek masz rację:)od dzis będę się czuła jak piękna dwudziestka a co mi tam najwyżejstwierdzą ze mi hormony na łeb poszy w końcu sama jestem bez męża wolno mi a co A propos husteczek ja jestem na heepy i dla mnie sa rwewelka zamawiam je razem z pieluchami w sklepie internetowym , chociaż przez dzien staramy sie myć dupsko pod kranem Mam dzis lenia i depresję jakąś więc to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76 tylko bez depresji mi tutaj. ładna pogoda to na spacer idź. Ja tez ciągle jakieś doły łapie, choc dziś jest lepiej. Dziś na poprawę nastroju idę do kosmetyczki. Do salonu Eris, troszkę kosztuje no ale cóż... trza byc piękna i zadbaną. i lubie takie zabiegi. LKtóż nie?:) Mąż się dzieckiem zajmie więc mam luzik. Ja jak kąpie w oilatum to mi sie dziecko nie śliska. Czasem gorzej jak za dużo żelu do mycia użyje to wtedy jest trudniej. A że moja chlapie na cąłego to jest niezła zabawa. Wczoraj mnie cała schlapała, po kąpieli musiałam się przebierać. Pozdrawiam ciepło. Do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Aneta możesz podac linka gdzie zamawiasz te pieluchy i chusteczki? U nas nocka tragiczna maly spal do 24.00 i pozniej budzil sie co godzine pocyckal troche cycusia i dalej spał (spie razem z nim) i nie wiem co mu jest.Ide zaraz na spacerek,sloneczko wyszło ale troche wiatr wieje.Buziaczki dla wszystkich wrzesnióweczek i dzieciaczków 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma 🌼 my wciąż zdrowe, na spacerki dzielnie wędrujemy, właśnie mam teraz wychodzić, a Esterka zasnęła podczas karmienia :) i nie wiem czy ją budzić, bo ostatnio przesypia w ciągu dnia ok 1h. Esterka robi się małym łakomczuszkiem; z chęcią zajada wszelkie nowości; dziś np. dałam jej na skosztowanie kaszki mleczno-ryżowej bobovity - chcę mieć jakieś zabezpieczenie dla niej, gdybym nie mogła ściągnąć wystarczająco mleka, a wychodziłabym wieczorem zostawiając ją z mężem; musiałam się powstrzymać, by nie dać jej za dużo, bo chciałam by jeszcze zjadła mleka, szczególnie, że mnie pierś pobolewała; a ona tak chętnie otwierała usteczka :) moja waga ostatnio waha się między 48 a 49 kg, pomimo tego, że jem całkiem dużo i nie ograniczam sobie słodyczy; jedynie czekolady i kakaa nie jem, ale to ze względu na Esterkę nie wiem jak u Was, ale ostatnio u nas w biedronce jest promocja na pieluchy happy :) kosztują minimalnie taniej od biedronkowych :) (24,99 za 56 szt-rozm2); kolejne promocje: real - zupki z mięsem gerbera 130g - 3szt za 6zł oraz 4-pak chusteczek bambino 63szt za niecałe 16 zł; tesco - chusteczki dzidziuś 6-pak 72szt za 19,99zł; sprawdźcie też u siebie, może też macie jakieś fajne promocje :) tofikowa 🌼 może Domiśka wykorzystuje wszystko to, co zjada i dlatego nie potrzebuje tak dużo jeść; jeśli przybiera na wadze normalnie. to nie masz co się martwić :) muszę kończyć, bo mała się obudziła więc śmigamy na spacer :) pozdrowienia dla pozostałych mamuś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta widzę że happy używasz. Ja ich jeszcze nie próbowałam, mimo, że produkują je w moim mieście. Hihi. Musze się przejść do sklepu firmowego- może tam taniej jest. Byłam na zabiegu w Irenie eris- rewelacja, teraz bym pospała:) I dom wygląda przyzwoicie. Coś mi Basia nie chce jeśc zupek. Zje 1-2 łyżeczki i nie.. i koniec. Trzeba byc cierpliwym ale już czasem mi ręce opadają. Sakahed o promocjach to ja za dużo nie wiem. gochasia może to zęby?? stąd taka noc. U nas też nie było wesoło od 1do 2 nie chciała spać. No ale cóż... Przynajmniej do 7 rano pospała nie do 6:) My o 16 pewno na 2 spacer pójdziemy, bo jest tak ślicznie na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta dziekuje za linka. Ksemma zęby chyba nie bo tydzień temu mu wyszły dwa i nic sie nie zapowiada nie wiem zobaczymy jaka nocka dzis bedzie. Mąz zabrał mi Szymonka na 2 godz wiec biore sie za prasowanie a tak bym sobie poleżała mmm marzenie a nie wspomne juz o zabiegu Eris;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z wieczorka Co do zupek, moja Julka te nie chciała jeść zupek w końcu ugotowałam Jej zupke grysikowa (przynajmniej u mnie sie tak nazywa) i je chętnie je - nawet potrafi zjeść całą butlę a wcześniej zjadała z 20-30 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha co do kojca to my posiadamy taki. http://www.sklepbobas.pl/?cc=&cp=1404 Jest bardzo funkcjonalny, bo jest zarazem łózeczkiem turystycznym co dla nas jest ważne bo rodzice Męża mieszkaja daleko i jak do nich jedziemy to jest w sam raz. no i ma też swoje bajery :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex jak robisz ta zupke grysikowa? Ja jej nie znam. A moja Basia nie chce jeść zupek, chyba że jabłko w nie utrę ale to i tak zje 2-3 łyżeczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksemma zupkę robię następująco. Gotuje warzywa jak na normalną zupkę u nas to jest marchew, kalafior i ziemniak (czasem dodaję jabłko). Trochu przyprawiam inaczej Mała nie zje. I pod koniec gotowania dodaję kaszę manną błyskawiczną. Potem to miksuję i Jula je. Pomimo że to tylko kasza zupa ma inny smak. \\U mne w domu zawsze na to było mowione zupa grysikowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa...pewnie jedna wazy 47, druga 49 pewnie jeszcze kilka razy to przeczytam i doła złapie jak stąd do Londynu:( ocho koniec pisania bo dziecko napełnia pieluchę, czuje smród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta nie martw sie ja waże wiecej gdzies 59 a moje marzenie to 55 tylko 4 kg mniej a jednak 4KG!,kocham słodycze wiec jest mi ciężko zrzucic.Dzis w koncu sobie pospalam wstawalam tylko 2 razy w nocy ale co mi dał popalić przez cały dzien to moje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma ja do gotowych zupek dodaje kasze manne blyskawiczna ok 70ml juz od miesiaca!! moja mycha wpyla ok 200 w sumie w ciagu 5min🌼 od dzis bede do nich dodawala zoltko co drugi dzien,bo wczesniej nie dawalam u nas dalej bezzebnie:-) w piatek 7 miesiecy skonczymy i ciszaaaa dziasla rozpulchnione sa juz dluuugooo a tu kicha! nareszcie jakas sensowna pogoda,mam nadzieje,ze utrzyma sie do soboty()chrzciny) pozdrawiam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×