Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witam :-) Tofikowa, powodzenia z teściową. Pewnie się dogadacie.Czyżby nie wypuściła Twojego męża spod spódnicy;-). Mój też jest twardziel dopóki mamusi nie ma w pobliżu ;-). Śliczną masz Domisię fabia - dzięki Basia ma się już lepiej tylko jeszcze ten nieszczęsny katar został. Ale ten podobno nieleczony trwa tydzień a leczony 7 dni, więc oby do środy!!!!! A Amelka wcale nie wygląda na chłopczyka, a w sukience albo spineczkach tym bardziej.Za to marynarz z niej zawodowy;-) Daria123 - gratuluję kiełkującej fasolki :-). Będzie kolejny chłopczyk czy pomoc dla mamusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello daria - gratuluję maluszka w brzuszku. Niech rośnie zdrowo!! aniołek - witaj!! pisałyście trochę o chorobach. Mój Misiek na szczęście nie daje się, ale ja to jestem obraz nędzy i rozpaczy. Od pierwszych dni września jestem non stop chora. Nie było nawet dnia przerwy. No i w końcu się doigrałam - wylądowałam w szpitalu specjalistycznym od leczenia chorób płuc i gruźlicy, spędziłam tam 8 dni. na szczęście gruźlicy nie mam - wykluczone. Na dzień dzisiejszy uznali ze mam przewlekłe zapalenie oskrzeli. czekam jeszcze na wyniki niektórych badań, może w końcu coś znajdą u mnie. Na szczęście trochę mnie podleczyli i zaczynam normalnie funkcjonować, bo było już ze mną bardzo źle. tofikowa - widzę, że twoja Domiśka to tak jak mój Misiek. często czytam o Niej i mam wrażenie, że piszesz o moim Michale. :D Dla niego również podłoga to już za mało. Uwielbia się wspinać. wejście na stół zajmuje mu ok. 3 sekund. Kilka dni temu wdrapał się na parapet na oknie. Jestem przerażona. A szafa to ulubione miejsce na rozmyślanie, włazi tam i zamyka się i siedzi cichutko jak myszka. co do zębów - mamy ich 16!! brakuje jeszcze tylko 4 do kompletu i potem spokój. fabia - gdzie Ty widzisz chłopczyka w swojej Amelii?? Jest śliczną dziewczynką. Nawet te króciutkie włoski nie odbierają jej \"kobiecości\"!!! ewciau - teletuisie są super. mój to drętwieje na widok tej bajki. na razie potrafi oglądać ze skupieniem przez okooło 5 minut. tak pokazujecie swoje dzieciaki to ja też pokażę :) oto ten starszy. :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20562bccbda83ad6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72756ae6d15887a5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/153c290d61cbc679.html a tu młodzież :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1955e1ade5d1d1e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1eefd2e4c2ed4732.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8cb4a4add46707d7.html miłego tygodnia Wam życzę. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wrzesnioweczki Pamietacie mnie jeszcze? Jesli nie to i tam nie mam Wam tego za zle bo sama sobie na to zapracowalam bo nie bywam na forum czesto. Wlasnie mnie ogarnela nostalgia bo przypomnialam sobie te czasy tuz przed urodzeniem naszych skarbow a teraz te brzdace sa juz takie duze. Jesli chodzi o Danielka to jest fantastyczny. Uwielbia jesc nawet pije mleko z ktorym kiedys mielismy tyle problemow.Juz prawie chodzi tylko co mnie troche niepokoi ma dopiero 2 zeby.ale widac ze mu juz gorne ida. Mowi po swojemu ale bardzo duzo rozumie. Jest cierpliwy i jak widzi ze jestem czyms zajeta np robieniem obiadku lub sprzataniem to rozumie i zajmuje sie soba natomiast jak chcem sobie poogladac telewizje to w chytry sposob mi przeszkadza np: robi rzeczy ktore mu zabraniam typu wlaczanie dvd. Ostatnio jest na etapie bicia siebie w glowe jak mu czegos zabraniam albo odciagam od niebezpiecznych zabaw. Robi to tez jak chce zwrocic na siebie uwage. Dziwne. Jesli chodzi o szczepionke MMR to jeszcze nie mielismy ale w przyszlym tygodniu musze sie wreszcie wybrac. Boje sie czy oby na perwno jest zdrowy i nadaje sie na szczepienie. Jesli chodzi o nocki to sa rozne. Mialam kilka nocek po rzad ze Danielek sie budzil z przerazliwym krzykiem a kiedy probowalam dac mu mleczko to krzyczal jeszcze bardziej. Wydaj mi sie ze mial jakies koszmary albo zeby. JA mam swietny preparat tez homeopatyczny na zabkowanie o nazwie Camilia. Przywiozlam go z Kanady to jest lek firmy ByironNie wiem czy dobrze napisalam. W Polsce jest troche lekow tej firmy np Oscylococcinum ale Camilia nie widzialm. Koncze Kochane bo padam, mialam ciezki weekend. pozdrowionka i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja jak zwykle w pracy, a więc przerwa na relax ;) tofikowa - ale fajna ta Domisia. Żywe srebro. Moja Natalka też chętnie myje zęby. sama pokazuje na ząbki i mówi buuu, chodzi jej o moja elektryczną szczoteczkę. Bo ona ma swoją, taką malutką. Kamyczku - co u Ciebie? ewciau - u nas też Teletubisie to hicior. siedzi z rozdziawioną paszczą i nie reaguje na otoczenie :) fabia - śliczna, słodka dziewczynka z twojej córci.🌻 daria123 - strasznie sie cieszę. Miło jak się czyta takie wiadomości. Powodzenia i duzo zdrówka dla WAS. No i życzę córeczki. A ja miałam w ten weekend robic cyckowy odwyk i ........ zapomniałam :) Niedługo głowę zgubię w tym pospiechu dnia codziennego. Peppetti - zdrowiej szybciutko i nie daj się choróbsku. A Twoi chłopcy są świetni i na moje oko bardzo do ciebie podobni. A te 16 zębów, o matko skąd tyle??? U nas tylko 8. lea🌻 ksemma🌻 ewciau🌻 aneta76🌻 Bużka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti zdjecia na odwrot hhee ale w sumie bez znaczenia 🌼najpierw starszyzne poogladalam,maly model Ci rosnie a pozniej malenstwo rozkoszne zreszta syska jak tam granulki??mic nie piszesz wiec.... ogolnie zapracowana jestem jak jakis zaprzegniony kon:-( a co dopiero maja powiedziec pracujace maminki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj poczytalam sobie nasze stare posty i wlasnie odkrylam ze 16 maja dowiedzialam sie ,ze moj Danielek bedzie chlopcem. Fajnie,ze ten topik istnieje , bedac w kolejnej ciazy mozna sobie przypomniec jakie sie mialo dolegliwosci,obawy,emocje. Az mi sie lza zakrecila w oku. to byl piekny czas i oczywiscie dalej jest. Wlasnie moj skarbek sobie ziewa przez sen. Jest taki slodki. Nigdy nie myslalam ze tak silne uczucia sie we mnie rozwina. Kochane, piszmy jak najwiecej, nie mozemy pozwolic zeby nasz topik wygasl.Tyle wspolnie przezylysmy. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea76- kochana jak nie zniknie, bo jak znikniem to juz nic nie da się z tego topiku przeczytać serdecznie pozdrawiam i przesyłam całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Właśnie moja latorośł śpi słodko :) Ostatnio w nocy bardzo często się budzi, a nawet jak śpi, to tak jęczy przez sen i wierci się, że my z mężem nie możemy spać. Mam nadzieję, że to tylko zęby :( W sobotę była u mnie kumpela z dziećmi i Domiśka cały czas bawiła się z synem koleżanki. W niedzielę ten chłopczyk dostał wysokiej gorączki, a w poniedziałek okazało się, że ma szkarlatynę. I teraz do końca tygodnia czekam, czy Domisia załapie choróbsko, czy nie. Poza tym wczoraj zepsuł mi się wózek buuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!! pęknąl taki plastik przy kole i amortyzator padł :( a ja głupia pipa zgubiłam paragon i nie mogę go reklamować 😠 i teraz musimy kupi nowy wózek. Zastanawiam się, czy lepiej kupić tańszy wózek (do 400 zł) ale nowy, czy jakiś lepszy, ale używany. Jakie macie modele i które polecacie na zimę ? Ewciau 🌻 Fabia22 🌻 Twoja Amelcia jest śliczna ! A włosami nie martw się, niedługo Amelce urosną piękne pukle:) Daria123 🌻 woooow ! już 10 t.c. :) jak Ci mija ten pierwszy trymestr ? tak jak w pierwszej ciąży, czy może jest lżej ? Ja to dopiero psychicznie nastawiam się, że jesienią przyszłego roku zaczniemy starania o rodzeństwo dla Domiśki. Aniołekjg 🌻 z teściową to mamy taki nietypowy problem :o po śmierci teścia stała się potwornie kłótliwa i wszędzie się wtrąca (nawet do moich rodziców :( ), twierdząc przy tym, że przecież dobrze robi. Z połową rodziny jest skłócona, czasem zachwuje się jak małe dziecko, a czasem jakby nie rozumiała co robi i mówi :( Z powodu pewnych \"dziwnych\" zachowań nie chcę zostawiać jej Domiśki, wolę mieć oko na nie obie. Mam nadzieję, że to przejściowe i minie jej to. Peppetti 🌻 życzę Ci zdrówka, nie daj się chorobom ❤️ a Twoi chłopcy to przystojniacy jak się patrzy :) Lea76 🌻 pewnie, że Cię pamiętam :) na ząbkowanie u nas niestety nic nie pomagało, próbowałam homeopatycznych czopków Viburcol oraz żelów na dziąsła (bobodent, dentinox). Syska 🌻 he he he na Domiśkę też teletubisie tak działają, pełna hipnoza :D Katusia 🌻 no w końcu się odezwałaś, bo już się stęskniłam za najbardziej zwariowaną i roześmianą wrześnióweczką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zepsułam fasolkę po bretońsku :o wsypałam za dużo majranku fuuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa-dawaj ta fasolke,ja uwielbiam majeranek,a teraz mam apetyt na wszystko :) dzis mialam usg-widzialam malenstwo,ma prawie 4cm,fikalo nozkami,serduszko bije,wszystko ma na miejscu:)bardzo jestem szczesliwa i wynika,ze ja juz koncze 11tydzien,a myslalam z e10.samopoczucie jest niezle,nie wymiotuje,ale mdlosci mam czesto,ale da sie przezyc,jest o wiele lzej niz z Marcelkiem,fakt,ze nie mam za bardzo czasu,by pomyslec jak sie czuje,bo jeszcze praca:)fajnie,ze bedzie mozna pochwalic sie w swieta,no mam tu juz pomocnika,wiec zmykam a u nas teletubisie sie nie podobaja,jedynie reklamy z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariu Kochana gratuluje nowego dzidziusia. Normalnie jak czytam takie rzeczy to sama nabieram ochoty na drugiego dzidziusia, mimi iz jeszcze niedawno zapieralam sie nogami i rekoma. Jak patrze na Danielka jak sie sam bawi to mam ochote mu sprawic braciszka albo siostrzyczke, zeby mieli siebie nawzajem. Musze jednak poczekac az Danielek bedzie przesypial cale noce bo w dalszym ciagu chodze niedospana. Kazdej nocy mam 2-3 pobudki na mleko. Pozdrowienia. Zapomnialam napisac, ze Danielek dzisiaj sam chodzil na dworze, nigdy wczesniej tego nie robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Czytam Wasze posty i aż mi sie buzia śmieje. Bardzo lubię tu zaglądać. Pepetti dużo zdrówka Ci życzę. Oby do przodu. Szkoda,że musiałaś trafić aż do szpitala ale z drugiej strony, dobrze że nic bardzo poważnego nie zdiagnozowali. Trzymaj się ❤️.A żołnierzy masz zawodowych. Bardzo do siebie podobni. lea76 🌻 syska🌻 ewciau- to nie daj na sobie jeździć jak na łysej kobyle;-) katusia🌻 tofikowa a jakie są objawy szkarlatyny? A co do wózka to my mamy spacerówkę coneco saturn i bardzo ją sobie chwalę bo jest to leciutka parasolka. Oczywiście zależy do czego Ci wózek potrzebny bo jeśli do jazdy po piachu lub wertepach to nie polecam bo ma plastikowe kółka. Do jady jednak po mieści jest super (szczególnie w komunikacji miejskiej).Kółka są podwójne z tylną blokadą i skrętne z możliwością blokady. Na miasto bardzo polecam.Ja kupiłam na allegro nowy za 300zl (jakiś czas temu). Uwielbiam fasolkę z majerankiem:-) daria123 to masz już całkiem kształtną fasolkę ;-) Wreszcie Basia powiedziała dziadzia. Pracowałyśmy nad tym od dłuższego czasu i przedwczoraj się udało. Ale baba nie chce mówić. Ona już chyba będzie straszną chłopiarą bo mówić też zaczęła od tata a nie mama i zaczepia i kokietuje wszystkich facetów którzy są w pobliżu. Już od małego zaczyna, kokietka mała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie, bo ciężko znaleźć nasz temat na forum . Jak tak dalej pójdzie to nas usuną. Czy wszystkie już pracujecie, że nie macie czasu na pogaduchy? Ja też czasami zaglądam do pracy ale z powrotem całkowitym czekam do wiosny. No chyba , że coś mi przeszkodzi;-) np mała fasolka w brzuszku. Coraz częściej zaczynam o tym myśleć a wiosna to chyba dobry czas na takie zmiany. A do tego czasu muszę porobić porządek z własnym zdrowiem, żeby fasolka była bezpieczna. Pozdrowienia dla wszystkich wrześnióweczek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioleg to ja sama sobie narzucam takie kobyle tempo hehehe:-) jezeli chodzi o pomoc to mam w mezu niezastapiona,dzis pomyl na blysk okna i zrobil 20golabkow🌼 jest mistrzem w robieniu obiadkow na wiecej niz jeden dzien,dlatego zostawiam je na pojutrze a jutro wydziergam kurczaka z ryzem , mam nadzieje,ze sie uda! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Domisia usnęła dzisiaj po godzinie usypiania ok. 22.30 :o nie wiem, jak mam ją nauczyć samodzielnego zasypiania wieczorem, W dzień zasypia sama dosłownie w 5 minut, a wieczorem to jeden wielki cyrk. Ostatnio mała nauczyła się chodzić do tyłu. Co prawda są to takie malutkie kroczki, ale strasznie ją to cieszy :D co druga próba chodzenia do tyłu kończy się na pupie hi hi hi ale jakoś Dominiki to nie zraża Daria123 🌻 pogłaszcz brzuszek od ciotki tofikowej ;) cieszę się, że Twoje Maleństwo dobrze rozwija się. Lea76 🌻 widzę, że Ty również masz problem z nocami. Moja córcia budzi się ot tak kilka razy w nocy, nagle następuje wrzask i mała wstaje z płaczem :o a po chwili usypia, czasem sama, czasem muszę ją pogłaskać po główce, a czasem biorę ją do naszego łóżka. Poza tym Domiśka płacze przez sen, my z mężem od razu wybudzamy się, a mała nagle uspokaja się i dalej śpi. Ale po cichu pochwalę się, że ostatnie dwie noce Domiśka ładnie przespała - tylko jedna pobudka :) Aniołekjg 🌻 szkarlatyna objawia się wpierw gorączką, zapaleniem gardła, wymiotami, powiększeniem węzłów chłonnych, białym nalotem na języku, który potem przybiera malinowy kolor. Na następny dzień (czasem równocześnie z gorączką) pojawia się wysypka, głównie na tułowiu i w pachwinach oraz na twarzy (okolice ust i nosa nie są obsypanie tzw. biały trójkąt). Po ustąpieniu wysypki łuszczy się skóra na dłoniach i stopach. Tu masz dokładniejszy opis ze zdjęciami http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82onica Na szczęście chyba Domiśka nie załapała szkarlatyny :) tfu tfu nie chcę jeszcze zapeszać A co do wózka to właśnie zepsuł mi się Coneco Saturn :( Ale jest jeszcze nadzieja, bo mąż dzwonił do serwisu koło Częstochowy i można dokupić samo kółko, a w tym tygodniu znajomy męża ma załatwienia w Częstochowie i jak da radę, to podjedzie nam do serwisu. Ewciau 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co takie pustki przedswiateczne???? moja Domi cisik lekko pokaszluje:-( macie sprawdzony syrop na suchy kaszel????????????????plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciau 🌻 Drosetux jako typowy syrop przeciwkaszlowy oraz Hedelix (ale ten ma chyba tylko działanie wykrztuśne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti Wracaj szybko do zdrowka. Jesli chodzi o wozek to mam uppababy.Kupilam go w Kanadzie ale jest wloski wiec moze i jest dostepny na polski rynku. Jest fajny, lekki, latwo sie prowadzi, wygodny, dobrze sie sklada i mozna zalozyc na stelaz siedzonko dla noworodka, glebki wozek lub spacerowke. Kurcze z tymi chorobami zakaznymi to jest tragedia. Ja jutro ide na szczepienie na odre swinke rozyczke i cos tam jeszcze. Mam takiego stracha czy DAnielek na pewno jest zdrowy bo w niedziele bawil sie z dziecmi kolezanki ktore pokaszliwaly. JAk sie z nia umawialam to nie mowila ze dzieci kaszla a glupio tak separowac swoje dziecko od dzieci kolezanki. A jak Wasze pociechy zniosy ta szczepionke? Jeszcze odnosnie szepionek to mam niezly klopot. W KAnadzie nie szczepia na gruzlice a zoltaczke robia dopiero w 7 klasie i teraz mam problem bo na gruzlice szczepi sie tylko do roku i nie wiem co mam robic.Polska jest krajem z wysokim ryzykiem zarazenia sie gruzlica a moj Danielek nie zaszczepiony. Dziewczyny czy macie jakes pomysly na kolacyjki dla maluszkow. Chce urozmaicic malemu menu ale nic mi nie przychodzi do glowy. Sniadanko jeszcze jak Cie moge daje mu buleczke z szyneczka lub jajeczko sporadycznie paroweczke albo robie mu twarozek z jogurtem i dodaje do niego koperek i pietruszke lub szczypiorek a czasmi pomidorek albo ogorek a nawet szpinak i salate. W ten sposob udaje mi sie wcisnac mu troche witaminek. Na obiad daje mu zupke wlasnej roboty robionej na cielecinie albo indyku.Robie rozne zupki pomidorowa, ogorkowa, krupnik barszcz itp. CzAsami robie gulasz z warzywami i jak jemy obiad z mezem to daje mu troszke sprobowac ale nie za duzo bo jest posolone i przyprawione. Natomiast nie mam pomyslu na kolacyjke. Kaszki Danielek nie lubi a jak mu chcialam dac bulke z dzemem lub miodem to nie bardzo mu podeszlo, chyba woli cos bardziej konkretnego. W miedzyczasie podaje mu jakies owoce typu jablko z bananem i mrozonymi truskawkami albo gotowe sloiczki.Acha i czasami dostaje jogurt i jakies ciasteczko lub chrupki kukurydziane. MAcie jakies ciekawe pomysly, jesli tak to prosze podzielcie sie. Ok nie zanudzam, pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea76 🌻 u nas karmienie wygląda tak 8.00 - śniadanie: kaszka ryżowa, pszenna lub manna max. 160 ml 10.00 - II śniadanie: mini parówka cielęca (wielkości palca ;) ) albo kromeczka z weka z masłem lub z masłem i szynką, czasem zdarzy się i Domiśka zje tarty żółty ser. Natomiast białego sera nie znosi i wypluwa :( a po jajkach naciąga ją na wymioty :( 13.00 - obiad: robię zupki na indyku, wołowinie lub schabie, czasem na piersi z kurczaka. Niestety jeszcze gniotę jarzyny widelcem, bo większe kawałki Domiśka wypluwa. Zagęszczam zupkę czym popadnie :) grysikiem, żółkiem, śmietaną lub mąką. Dodaję czasem zamiast grysiku makaron lub ryż, ale raczej córcia nie przepada za tymi dodatkami. A czasem daję jej zupkę ze słoika (raz na 4-5 dni) 16.30 - deser: tarte jabłko + jogurt albo jabłko z bananem i serek homogenizowany. Czasem pół mandarynki lub zgniecione winogrono, biszkopt lub herbatnik 18.00 - \"przekąska\" :D mleko 19.30 - w ramach przyzwyczajania do \"dorosłego jedzenia\" dajemy jej naszą zupę z obiadu, ale Domiśka zjada ok. 10 łyżeczek, więc to nawet nie można liczyć za posiłek :o 21.00 -kolacja: mleko zagęsczone kaszką Domiśka jest strasznym niejadkiem, najbardziej lubi jeść mleko i kaszki, dorosłe jedzenie interesuje ją tylko wtedy, jak może wsadzić mi paluch do talerza ;) spróbuje wszystko chętnie, ale w małych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa Ja jeszcze Danielka zupki miksuje bo sa wtedy geste same w sobie. Cale kawalki Danilek tez potrafi zjesc mimo iz ma dopiero 2 zeby. Cos mu powoli idzie to zabkowanie. Gdzies kiedys na internecie wyczytalam ,ze w ich wieku powinno dziecko jesc okolo 900 kalorii. Kurcze to strasznie duzo, Danile na pewno jada mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! ja się nie odzywałam bo Norbercik mi się pochorował - krtań. Więc muszę pilnować Natalkę, żeby się nie zaraziła. Trzymajcie się zdrowo. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w ten przedświąteczny czas! u nas bez wiekszych zmian, tzn zębów nadal 5 i pewnie tak zostanie no cóż,choróbska nas omijają i odpukać ,bo 26 grudnia lecimy na wyspy do 11 stycznia.Powiem wam szczerze że odkąd wzięłam się za wyjasnianie pewnych spraw duzo się zmieniło przede wszystkim postanowił do wielkanocy wrócić, tylko jakoś nie widze aby specjalnie pracy szukał..zobaczymy.Taka jakś słodycz teraz od niego idzie że aż mnie to razi.Odkąd schudłam mówi koplementy i miłe słówka i wiecei co?wkurza mnie to jak jasna cholera,bo gdzie była jak ważyłam 70 kg??Gdyu walczyłam z deprsją poporodową i z nadwaga?Teraz takich komplementów mam na pęczki i to nie koniecznie od niego...Może wredna jestem ale zraziłam się jak cholera prze to kombinowanie i cwaniakowanie... to moje nowe fotki z tym że nie zwracajcie uwagi na głupią minę i brudne buty hehe http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e96cb82a0666ca59.html to moja dziewczynka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5b5b65260122993.html a to mój mężćzyzna:)) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c683e56300ba68ef.html Dziewczynki w razie gdybym przepadała to ZDROWYCH.POGODNYCH CUDOWNIE CIEPŁYCH RODZINNYCH śWIĄT, MIŁOSCI I CZUŁOĄCI SPEŁNIENIA MARZEŃ, PRZEBACZENIA I ODRZUCENIA SM,UTKÓW A W NOWYM 2009 ROKU GDY BEDZIEMY JU Z O ROK STARSZE :)RADOSCI W KAŻDYM DNIU I DUUZO ZDRÓWKA DLA NASZYCH DZIECIACZKÓW ______________ /\\ ____________ + _______________ \\/ ____________`* o.@*o`. ___________. \'*Q o *o@ __________( () o*o* @ o\'. _________.-\' o *0_Q.-\'-;*o) _________.\' 0 Q @0@ ()* `-. ________* @ o*o @. ‘Q * o ) _______o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ ______.\'` @ Q * @ o*o @ o*o .) ______*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. _____(* @ * 6._()__0*Q.~-\' @ ()* ` _____(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. ____o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-@ o*o ___(.-\' @ _Q_.-\'~\'-6. @ ´()`-*@.o’Q’ ___.\' @* o ..- @ o*o * 0 *@oQ`) o*\' __* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' _(\'._@ * o () \'-._@_0__@_.-\'Q o . \'-.*_) _;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'@ o*o _.o-\' * ‘@- .Q \'._@_* .Q.~ @- () Q @ *\'. _* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.-6-\'`@--.* _;\'-.__@_Q . 0 () oQ * @ -6@ o*o Q . o ‘-_______________|||_________________ Swieta szybko sie zblizaja, w swieta ludzie sie kochaja. Przy dzieleniu sie oplatkiem, plyna z oczu lzy ukradkiem. Zyczymy sobje wszystkiego najlepszego dajac w policzek calusa wielkiego. W nocy Jezus sie urodzi i serduszka nam odmlodzi. Wesole Swieta...Oby takie byly i oby nam wszystkim zyczenia sie spelnily:) Wesolych Swiat oraz szczesliwego Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea ladnie ci je maluszek wiec bez obaw!!! dodaj czasem budyn lub kisielek i wsio!!!🌼 aneta niech wie co bylby stracil!!!!!wow!!!!:-) sinecod to nazwa kropelek na kaszel suchy,przetestowalam i rewelacja!!!!!!dwa dni i kaszel znikl!!!!!!!!!!!! a ja nie mialam kompa bo karta graf padla i teraz dopiero nadrabiam zaleglosci wiec nie popisze juz!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas niestety przypałętało się choróbsko - Domiśka ma zapalenie spojówek :( zakropienie jej oczka i natarcie maścią to jeden wielki wrzask. Do tego pojawił się katar :( a mnie dopadło jakieś przeziębienie. Nie ma to, jak rozchorować się przed świętami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mo widzę że wszystkich wywiało a ja sama z sobą..ok prosba do mam podróżujących samolotem,dziewczyny jak sie przygotowac do podróży z moim malym,tzn jak go ubrać co mieć w podręcznym ile i jakie jedzonko no i wogóle wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta - przede wszystkim nie bierz 10kg podręcznego bagażu bo wyzioniesz ducha :O picie dla dziecka ale nie wiecej niż to co masz w kubeczku, bidonie itp. Ja miałam bidon i dwa soki gerber i nie mogłam ich wziać :( powiedzieli że moge dolać do bidona a reszte wywalić :O potem mozesz kupić wode min albo kubusia - ja kupiłam herbate nestea ale Jula jej nie chciała pić a kubusiów i tak nie lubi. Ubranie wygodne dla dziecka + kurtka (wiadomo) miałam pampersa na zmiane ale te kabiny gdzie masz stolik do przewijania to yyyyy :O bez komentarza :O można się nabawić klaustrofobi więc przewiń małego w domu albo na lotnisku tak żeby w samolocie mieć święty spokój. Jula się darła podczas przewijania jakbym ją ze skóry obdzierała. Weź jakieś Flipsy, paluszki czy co tam. Obiadek w słoiku ci powinni podgrzać, ja miałam deserek ale moje dziecko w podróży generalnie mało je bo chyba za dużo ma wrażeń. Jakaś zabawka, książeczka, coś co zajmie dziecko. No i dużo cierpliwości weź ;) p.s jestem na zeli od 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarnko_piasku dzięki za informacje ,panicznie boję się tego lotu z nim ogólnie sama boję sie latania a jak to wyjdzie z małym to nie wiem.Ja bym chciała jeszcze 5 kg żeby było 45 ale już nie biore od miesiąca tabletek więc może samo zleci a jak nie to trodno,najgorsze że święta ida i dobre jedzonko bedzie ,ale zawsze ma figurę 1 i ta herbatka tez tam cos pomaga:)Miłego odchudzania, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam mamutki tak malo piszecie??czyzby tak was kuchcenie pochlonelo??hehe ja swieta spedzam u tesciow wiec sie nie nari\\obie :-) ,przygotowuje tylko 2 salatki i sernik a reszta mnie .... ale to w wigilie rano a jutro sernik pikus za to sprzatac trzeba niestety!!! starszy jest w domku to Domiska ma zajecie syska a jak tam granulki??zaczynaja cos dzialac???nic nie piszesz!!! pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×