Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

daria - pewnie tak, ja jak robilam to badanie to jeszcze bylam na etapie mdlosci i strasznie sie balam ze jak wypije ten magiczny roztwor to ,,oddam,, im go spowrotem :) ale na szczesie bylo dobrze. Ale ja do tej pory nie moge zjesc za duzo tak na raz bo mam odruchy wymiotne. Jem czesto ale male ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie bardzo jak miałam przejrzeć co napisałyście. Dzisiaj byłam na glukozie nie było tak źle - chyba dlatego że ja ogólnie dużo słodzę. Co do malin - w nadmiarze wywołują skurcze minimalne macicy (większe skurcze wywołują liście malin) . Same owoce nie szkodzą obsolutnie. Jeśli chodzi o sok z malin to ma podobne działanie co liście - ale jest silnie osłabiający zwłaszcza z gorącą herbatą jaką pijemy na przeziębienia. Obniża ciśnienie i rozgrzewa co nie jest wskazane. Ale same malinkik jak najbardziej można jesć. Jakbyśmy tak sobie wszystko zabroniły to nic by nam jeść nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej bajki - jakos wczesniej nie zagladam na allero za rzeczami dla dziecka, ale wlasnie dzisiaj troszke posiedzialam i najlepsze co wypatrzylam to bodziak dla kibica, jak spytalam meza czy kupimy takiego z orzelkiem, imieniem i numerem malemu to juz sie dopytywal gdzie to wypatrzylam :) tylko mam nadzieje ze nie przyjdzie mu do glowy wieszac malemu nad lozkiem szalika polskiej reprezenatcji :) ale mi sie podobaly takie z napisami, zwlaszcza ,,syneczek mamusi,, :) czego to ludzie nie wymysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze mam pytanko czy ktoras z dziewczyn, ktore juz maja dzieci korzystala z wanienki na stelarzu. Bo bede musiala kapac malego w pokoju ( w lazience troche ciagnie od wentylacji, zwlaszcza zima ) i tak na podlodze wanienka to troche niewygodne, dlatego myslam o takiej na stelarzu, tylko sie zastanawiam czy one naprawde sa takie stabilne jak pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinka gratuluje chłopczyka, ja własnie boje sie takich pomyłek i niepewności latego lepiej dla mnie nie wiedzieć do samego końca. a tak naprawde to jest mi to bez róznicy i ak kocham tego tygryska w moim brzuszku. a tygrysek dlatego ze tak fajnie bryka. Ja dzis też mam ogromną ochote cos kupić mojemu tygryskowi, najpierw chodziły mi po głowie takie male skarpeteczki a później ksiazeczka (tak do uzupełniania przez mame w czasie ciaży...) ale zapał mój ostygł bo coś mnie brzuszek pobolewa tak jakby jajniki wiec jak juz do tej pory nic nie kupiłam to napewno nic nie kupie, jak dopiero pod koniec lipca. A narazie powinnam uczyć sie do egzaminu ale mi sie nie chce:) ogólen lenistwo we mnie wstąpiło. no cóż ale chyba mi wolno? prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam, WSZYSTKIEGO NAJ DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW I DLA TYCH, KTÓRZY W SAMYM SOBIE TEŻ ODNAJDUJĄ DZIECKO. 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja doskonale Cie rozumiem, ja tez powinnam sie uczyc, ale tak strasznie mi sie nie chce;p znajduje duzo roznych, \"wazniejszych\" zajec, zeby tylko nie brac sie za ksiazki, ale niedlugo bedzie trzeba :(. Rowniez dolaczam sie do zyczonek dla dzieciaczkow, miejmy nadzieje, ze te w naszych brzuszkach zdrowo beda rosly, bo to dla nas teraz najwazniejsze. Nasz groszek na Dzien Dziecka dostal misia z pozytywka... ale od babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinka84
oj mi tez nie chce się uczyć, a powinnam, mam teraz w czerwcu/lipcu obronę pracy licencjackiej i jeszcze 2 egzaminy w sesji. a Wy dziewczyny co studiujecie? mam juz wynik glukozy I - 3,9 II- 6,6. laborantka powiedziała , że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jestem zła..... :) napisałam posta na całą stronę i wcięło go - wystąpił błąd.... Nie mam internetu w domu, coś się zepsuło i pisze z pracy od męża - więc nie będe na nowo się rozpisywać :) Chciałam Wszystkim Kruszynką przesłąć buziaczki w brzuszek :) to ich pierwsze święto 🌻 no i oczywiscie pozdrowić wszystkie Mamuski Miłego Dnia i trzymajcie się cieplusio :) napiszcie proszę co sądzicie o wózkach TAKO ? podobają mi się one bardzo, ale nic nie wiem na ich temat. Podaje ponizej linki kolorów, które najbardziej mi przypadły do gustu :) (ale znając życie za nim kupie, to może jeszcze kilka razy zmienie zdanie..hehe) http://www.polskaanglia.pl/allegro/tako/city_kolekcja/600/31_b.jpg http://www.polskaanglia.pl/allegro/tako/city_kolekcja/600/45.jpg http://www.polskaanglia.pl/allegro/tako/city_kolekcja/600/67.jpg Pozdrawiam raz jeszcze - miłego weekendu i odpoczynku daria- masz szczęście,że byłaś w domu, bo zostałabyś pozbawiona zasiłku...nie tak dawno pisałam o tym- ale ktoś odpowiedział,że zus nie kontroluje - a więc uważajcie dziewczyny, jeśli macie zaznaczone - że chory ma lezeć, to musicie być w domu! A tak przy okazji jeśli będziesz miała jak, to zapytaj lekaraz, czy miałaś rzeczywiscie,że musisz leżeć? czy poprostu zus czepia się wszyskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka co do wózków my też jesteśmy zdecydowani najprawdopodobniej na TAKO NATAlia. są to dośc popularne wózki i cena nie jest powalająca. Nie jestem osobą oszczędną ale doszłam do wniosku że nie kupię dziecku wózka za 2000 bo to czwarta część samochodu jakim w tym momencie jeździmy. Nie trzeba dać się zwariować. Trzeba zapewnić Naszym Szkrabom to co dobre ale niekoniecznie musimy na to wydać majątek. Te pieniążki z pewnością będą potrzebne w przyszłości dla tych smykó. Takie jest moje zdanie ale każdy może mieć inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek wszystkim mamusiom i dzieciaczkom! dzis nie mam siły ...jestem jakas taka \"zdechła\" taka do niczego!...a na dodatek zawsze popołudniu zaczyna mnie mdlić i mdli i mdli i mam dosc! to najprawdopodobnie po Tardyferonie-żelazo ktore musze brac a w ulotce jest napisane w skutkach ubocznych ze tak moz byc...a fuj! i mamjeszcze pytanie od wczoraj kłuje mnie (tak delikatnie od czasu do czasu)w...pochwie-szyjce, to takie dziwne kłucie nie ciągłe takie jakby czasami szpileczkimi wkuwano,boje sie czy to znów nie cewka moczowa albo cos z nerkami bo mam od poczatku ciąży przygody z nerkami...moze to jakaś infekcja mi sie szykuje? nie mam żadnych innych objawów(tz.upławy) umyję sie dzis i przez weekend Tantum Rosa moze przejdzie... to na dzis tyle...nie mam siły...sorki pozdrawiam i mam nadzieje ze wy dzis lepiej sie czujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska - nie bardzo wiem co mialas na mysli ze nic nie wiesz o wozka tako tzn czy chodzilo ci o opinie na ich temat czy o jakies szczegolwe informacje na temat konkretych modeli. Jezeli chodzi o opinie to znajomi maja ale nie wiem jaki model i raczej sa zadowoleni, a jesli bys chciala jakies szczegolwe informacje to sa na staronie http://www.tako-poland.eu/polska.htm tam jak wybierzesz kolekcje i model masz zdjecia i dane techniczne wozka. Mi tez sie podobaja ale niestety waga mnie powala 20kg sam wozek na 4 pietro to nie na moje sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinka84
Miśka fajne te wózeczki i słyszałam o wózkach tako same dobre rzeczy, mi osobiście najbardziej podoba sie ten błękitny - śliczy jest, na drugim miejscu ten zielony, a ten trzeci też fajny, ale tamte wcześniejsze ładniejsze :) a co myślicie o wózkach w kolorze czarnym i do tego srebrny stelaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinka84 - to rzeczywiscie juz niedlugo, trzeba bedzie sie jakos zmobilizowac :), ja studiuje zarzadzanie i marketing a Ty? My jeszcze wozka nie mamy upatrzonego, ale ja dalej choruje na chociaz jakis czerwony dodatek ;p poki co wybralismy lozeczko, ale czekamy z kupnem, chociaz prawde mowiac chcialabym juz je miec w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinka84
my własnie mamy czarny wózek, wyslałam Peppetti na maila zdjęcia, min, tego wózka diabelskiego :) jak juz bedzie na blogu napiszce jak Wam on się widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinka84
Magda 7184 ja studiuje pedagogikę,kierunek praca socjalna i resocjalizacja, marzy mi się w przyszłości praca kuratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinka84 - fajnie, ze masz tak sprecyzowane plany, moj kierunek wiekszosc ludzi teraz studiuje i nawet jeszcze nie wiem co bede robic po skonczeniu, na razie mam tylko takie ciche plany, a jak bedzie to zobaczymy. No i wlasnie, bardzo ladnie prosze Peppetti o haslo, bo nie moge z bloga korzystac :( moj mail to ko_magda@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuchatki 🌻 DZIŚ DZIEŃ DZIECKA SUPER - KUPILIŚMY SYNKOWI ROWER WIĘKSZY A MALUSZKOWI DAŁAM SUPER JEDZONKO no bo co innego :) Wózki fajne najładniejszy seledynowy, ale ja zdecydowałam sie na zupełnie inny (ja mam milion pomysłów na godzinę) a co do wanienki to ja taką upatrzyłam http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=199252044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście maluszek codziennie dostaje super jedzonko, tylko że dzisiaj ugotował mój mąż który uwielbia to robić i było przepyszne. Mi wogóle lepiej smakuje jak ktoś inny zrobi mi obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oprócz obrony pracy mgr 14lipca to teraz 10 czerwca mam egzamin. ja studiuję psychopedagogikę. miśka jeśli chodzi o mnie to ten zielony jest najpięknieszy. rinka dobrze że wynik glukozy ok. niunia anienka jest bajeroska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was ważne pytanie: czy Wasi lekarze polecali no-spę na twardnienie brzucha?? Ja od wczoraj mam bardzo twardy brzuch, nic mnie nie boli ale jestem przez to niespokojna.Wizytę mam w przyszłym tygodniu ale słyszałam, że no-spa powinna pomóc.Wiecie coś na ten temat??Być może że już wspominałyście o tym ale jakoś nie potrafię znaleźć. Daria123 ale miałaś szczęście, że byłaś w domku podczas konroli. Też babom zachciało się chodzić po domach zamiast dać spokój ciężarnej:O Rinka gratuluję chłopczyka 🌼 To-tylko-ja, Magda7184 nie stresujcie się za bardzo nauką i egzaminami, napewno wszystko pójdzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia10 odpisuje szybko bo pewnie sie denerwujesz, tak ja biore no spe na twardnienie brzucha, poczatkowo brałam doraznie w razie skurczy a teraz co 8 godz 1 tabl. ja biore zwykła ( nie forte), aha na twardnienie dobrze tez brać magnez ale no spa zadziała od razu a magnez to takz długotrwała profilaktyka dziewczynki odezwe sie później albo jutro i napisze co mi lekarz powiedział bo dopiero wróciliśmy, tak na szybko tu zajrzałam, musze cos zjeśc i poszukac czegos w necie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farma.
jakie leki przeciwbólowe (migrena,ból zeba) wg Was mozna brać w ciąży? Czy paracetamol,np.Efferalgan mozna stosować?Prosze o odp.z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lekow przeciwbolowych bezpieczny jest Apap albo zwykly Paracetamol, co do innych lekow to nie jestem pewna czy inne skladniki zawarte w nich nie wywieraja szkodliwego dzialania na dziecko. Najlepiej jednak zadzwonic do swojego lekarza i po prostu zapytac, albo zapytaj farmaceutki w aptece :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !!!!!!!! Ale jestem zadowolona,bo odebralam wyniki z laboratorium i w koncu moja hemoglobina jest na przyzwoitym poziomie-a juz ginka straszyla mnie szpitalem i zastrzykami........Wyobrazcie sobie,ze przez 3tygodnie wzrosla z 9,1 do 10,9-rewelka!!!!!!!!!!!!!!!!!takie wyniki mialam na poczatku ciazy,a potem pomimo brania Sorbiferu systematycznie spadaly,az wyprobowalam na sobie \"znachorska\"kuracje-jablka +gwozdzie i sok z tych jablek potem sie pije.normalnie w szoku jestem,ze to przynioslo takie efekty. Tak wiec dziewczyny z niska hgb-polecam ten sposob,bo wyprobowalam go na sobie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O-i wlasnie zobaczylam,ze mam dzis studniowke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!100dni do porodu,Boze jak ten czas leci.........jakas imprezka wieczorem by sie przydala:) Miska pytalas o wozki Tako-ogladalam je \"na zywo \"w hurtowni,sa porzadnie wykonane,masywne i swietne na nasze nierowne chodniki,my chyba kupimy podobny tylko firmy Scout-roznia sie tym,ze jest 4kg lzejszy i nizszy,a poza tym ta firma produkuje tez rowery,a moj maz jako maniak rowerowy uwaza,ze skoro robia dobre rowery to i dobre wozki,no i ponoc maja super amortyzatory,a my mieszkamy na osiedlu,gdzie sa tragiczne drogi i chodniki-samochodem powyzej 25km/h to leb urywa,wiec nie chcmey narazac dziecka na takie niedogodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
cześć dziewczyny:) wózki fajne,ale jeszcze nie umiem sie zdecydować na jakikolwiek,wyboru tyle,że głowa boli. niunia-upatrzyłaś sobie tą samą wanienke co ja,na początku chciałam z stelarzem ale jak zobaczyłam tą to już wiedziałam,że ją chce.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
dziewczyny-czy chasło na bloogu sie zmieniło?bo nie moge wejść...troszke mnie nie było więc może sie nie doczytałam jeśli pisałyście o tym. internautka1502@onet.eu-prześlijcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
internautka1502@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×