Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

azazella dzieki wielkie 👄 na razie spadam jesc truskawy, zajrze później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Czy Wy również zażywacie Fenoterol?? Ja dzisiaj wzięłam pierwszy raz (razem z osłonowym Staveralem) i tak mi ciśnienie spadło, że hej!!Dodatkowo kołatanie serca, przespałam pół dnia:O Mam nadzieję, że to tylko początkowe objawy a potem będzie już dobrze, tym bardziej że brzuszek ciągle twardnieje :O Joasiu masz rację, pozytywne myślenie czyni cuda :D Damy radę 🌼 Azazella to rzeczywiście ostatnio znów najadłaś się strachu o tatę; i jak tu być spokojnym i się nie stresować?? Oby jak najmniej było takich stresów!! Magda7184 uspokoiłaś mnie tą wagą maleństwa.Nasz skarb waży 1393 g. więc prawie tyle co Twoje maleństwo.Śmiejemy się, że mam w sobie 1,5 kg szczęścia :) Gdzie planujecie wyjazd nad morze?? *niunia* mnie również zaskoczyłaś tym magnezem, człowiek już sam nie wie czym sobie pomoże a czym zaszkodzi. Pola kosztowne są te usługi położnej ale świadomość, co nas czeka i kto się nami zajmie chyba są warte tej ceny Irysku pamiętam, że moja siostra miała identyczne odczucia gdy zobaczyła pessar. Spokojnie, wszystko się zmieści i wogóle nie będziesz go czuła 🌼 Pozdrowienia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wrześnióweczki 🌼 Ale dzisiaj pogoda :) Nawet trochę złapałam słonka. Nie wspomnę już o tym, że jestem dzisiaj na nogach od 5.30. Mój Szymonek tak dał mi popalić, że w końcu wstałam. Stwierdziłam, że chyba jest głodny, bo kopał mnie niemiłosiernie, aż cały brzuch mi się ruszał :) Przed chwilą wróciliśmy z grilla u teściów. Padam z nóg. Co do szyjki to ja osobiście nic nie odczuwałam, poza częstym ostatnio twardnieniem brzucha. Na wizycie moja gin powiedziała, że mam drobną szyjkę i że mam się oszczędzać. Na razie nic mi nie przepisała. Azazella - trzymaj się jakoś 🌼 Irysek - widzę, że Ty też lubisz truskawki :) Ja bez nich nie potrafię żyć :) :) :) Pola40 - powiem Ci, że ja chętnie zapłaciłabym wybranej położnej byleby mieć zapewnioną opiekę sprawdzonej osoby. Niestety u nas to niemożliwe - z tego, co ja wiem. Peppetti 🌼 🌼 🌼 Trzymajcie się wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory bralam tylko kwas foliowy - Feminatal N, ale po ostatniej wizycie gin juz powiedzial, ze nie musze i od miesiaca biore tez zelazo - Biofer, bo hemoglobina spadla mi z 13,8 do 12,2. Konwalia10 - jedziemy do Władysławowa, myslalam, ze nad morzem jeszcze malo ludzi bedzie, ale jak zadzwonilam 2 tygodnie temu do osrodka to sie okazalo, ze wszystkie terminy zajete, a to w koncu 10 czerwiec, jedynie ewentualnie 4 dni, no to zarezerwowalam. Poszukamy czegos na miejscu, albo po prostu odwiedzimy wczesniej rodzinke, ktora mieszka w Gdansku, gdzie przy okazji zwiedzimy Trojmiasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda7184 👄 kaska0110 - super ze u ciebie super, oby tak dale 👄 to-tylko-ja - mamy zblizony termin porodu i powiem ci ze moja dzidzia tez mało sie rusza, wczoraj i dzis to własciwie pojedyncze ruchy, daleko do 20 kopniaczków, ale u lekarza na usg jest ok i tego sie trzymam w takie dni jak dziś 👄 sakahet - podziwiam że dałaś rade wypić te glukoze na 2,3 razy , ja jak próbowałam tak szybko pić to az mnie pociągło i myślałam że zwymiotuje wiec dlaej piłam małymi łyczkami 👄 Konwalia10 no to uspokoiłas mnie z tym krązkiem , ja pomyslalam ze wewnatrz to pewnie sie ułozy ale jak go do tego miejsca \"dotransportować\" , okazuje sie ze mozna choc sama przekonam sie za jakis czas , a jak twoja siostra ogolnie go znosiła tzn. czy nie meczyły ja czesto stany zapane pochwy bo słyszałam ze to sie najwiekszy minus krążka ze takie stany mogą sie pojawiac, dobrze ze z twoim malenstwem wszystko dobrze , ja na razie Fenoterolu nie biore ale czytałam ze dziewczyny na początku róznie go znaszą potem ( po 2,3 dniach) podobno to mija 👄 daria123 - tak sie zastanawiam po co te kontrole z zusu jak jest napisane na zwolnieniu ze można chodzić, co własciwie oni sprawdzają, pókają do drzwi ja otwieram i co mam je ugościć,chyba tak chodza dla zabicia czasu no bo na oko oceniają czy ktos jest zdrowy? 👄 ksemma - fajnie ze tak dobrze sie czujesz, pisz koniecznie jak dowiesz sie czegos ciekawego w szkole rodzenia 👄 NINKA78 - oszczedzaj sie wiecej, koniecznie, z tego co ja wiem jak zakład ma powyżej 20 pracowników to zasiłek wypłaca zakład a zus mu zwraca te pieniądze 👄 miśka_26 - domek superr, naprawde zazdroszcze 👄 azazella - jeszcze nie gratulowałam ci wylezenia szyjki i wydłuzenia sie jej , dobrze ze u ciebie juz jest lepiej 👄 Peppetti - juz sie dowiedziałam ze zasiłek dostane dokładnie tyle ile teraz biore na reke, i nie pisz kochana ze nikt nie czyta tego co napiszesz bo czytamy bardzo wnikliwie 👄 ziarnko_piasku - narzekaj sobie ile chcesz wazne ze piszesz, jest co czytac 👄 vanilam - czy ja lubię truskawki? ja sie nimi już po prostu obzeram bo jak inaczej to nazwać? jem każdego dnia ok. 1,5 kg nie moge sie powstrzymać :) , dzięki za radę w sprawie zgagi wypróbuje bo od kilku dni wieczorem mam taką jazde ze rennie idzie jak świeże bułeczki, przypomnij mi prosze gdzie zamierzasz rodzić u siebie czy w łodzi 👄 dobra na razie to tyle bo zaraz pęcherz mi rozsadzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tu się pięknie zrobiło i jakoś tak czysto :P Dziewczyny, kurcze jak piszecie o tych skracających się szyjkach, to mam pietra normalnie. Ja ostatnio odczuwałam takie ciągnięcie w dół brzucha, jakby maluszek miał zaraz wyskoczyć i trochę się zmartwiłam. Jednak jak rano wstałam to wszystko było ok i się uspokoiłam. Myślę, że to po nocy w objęciach mężusia :P W sumie to często te noce nie występują ale już drugi raz czuję dyskomfort po. Tylko teraz było gorzej. No i stwierdziliśmy z mężem, ze chyba zrezygnujemy z tej przyjemności. Czy myślicie, ze takie objawy ciągnięcia brzuszka mogą się pojawiać po seksie?? Niunia kurka wodna dlaczego cesarka??? Z Patrykiem miałaś cesarkę?? Jak możesz to napisz mi coś o tych badaniach, które będziesz miała i czy są to standardowe badania - w razie czego zrobię dym u położnej :P Dzięki, że mi o tym wszystkim piszesz 😘 Dobra mykam maleńkie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 niestety nie odpowiem ci co jest normalne po seksie bo juz nie pamietam co to seks :D wiecie co jak sie pisze na kompie to naprawde robi sie różne dziwne błędy, jak przeczytałam moja wczesniejsza wypowiedz to nie moge uwierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110 >>> z tego co wiem to seks na tym etapie ciazy jest bezpieczny ale jak po nim odczuwasz jakis dyskomfort, skurcze itp to moze faktycznie lepiej zaprzestac... (moj facet by Ci to wytlumaczyl ze dlatego tak masz bo ten seks jest o wiele za rzadko ;) :P ale to dlatego ze mojemu tez go niestety brakuje... ) my tez mielismy wczoraj, ze tak powiem, dzien rozpusty :P ale ja to sie czulam jak by mnie rozdziewiczal co najmniej :D no coz... nic nie poradze na to ze mi libido spadlo do zera... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia*** >>> no wlasnie, ja tez sie chcialam zapytac o ta cesarke, bo oni tu robia cos takiego jak odwracanie dziecka, to sie nazywa chyba ECV (external cephalic version) nie proponowali Ci tego? ja tez sie boje ze Julka moze sie na czas nie odwrocic glowa w dol bo i ja i moj brat wypielismy sie dupskami na swiat jak nas mama rodzila... stad u mnie te obawy. Narazie kupilam sobie taka wielka pilke do siedzenia - ponoc pomaga dziecku sie odwrocic, no zobaczymy... wiem ze u mnie jeszcze za wczesnie na to odwracanie, bo gdzies w necie czytalam ze dziecko powinno przyjac pozycje glowkowa miedzy 28 a 32 tc ale juz sie martwie :( za tydzien ide do poloznej to mi powie w jakiej pozycji jest dziecko ale ja juz wiem ze ona ma nogi na dole bo czuje jak mnie tam kopie, a i siedzi caly czas po prawej stronie ;) (ponoc jak na dziewczynke przystalo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Temat juz sie zakonczyl, ale zaczelo sie od naskoczenia na mnie wiec chcialam jeszcze cosik napisac. Dziewczyny, pamietajcie to jest forum i bardzo latwo napisac co slina na \'jezyk\' przyniesie. Ale uczucia i emocje sa prawdziwe i niestety czasem nieprzemyslane slowo bardzo zaboli. Troszke wiecej wyrozumialosci, szacunku do innych i empatii!!! A bedzie dobrze. Sonnen - nie uwazasz, ze generalizowanie jest krzywdzace? ziarnko_piasku - nie przepraszaj, ze narzekasz. Masz do tego prawo. :) joasia_ - wracajac do wanienek, bo o banku juz nie bedziemy pisac ;) , ta moja nie sklada sie :( Pytalas o Allegro. Jestem allegroholiczka, mam za soba kilkaset transakcji. Takiej porzadnej wpadki nie mialam, ale kilka razy zdarzylo mi sie kupic cos co mi nie odpowiadalo. Ostatnio tak zrobilam ze spodniami ciazowymi. Sa za duze w biodrach. Niestety oderwalam metke i nie moge odeslac do wymiany. :( Musze sobie poprawic je, ale mi sie nie chce, bo leniuszek jestem. kamyczek-80 - jeszcze raz - piekne widoki na Twoich zdjeciach. Odnosnie ogrodka to glownie korzystalam z allegro w celu poszukiwania roslin. Jak mi sie cos spodobalo to wpisywalam w wyszukiwarke nazwe rosliny - czytalam o niej, a potem do sklepu. Posadzilam krzewuszki - rozne kolory, prusznika o niebieskich kwiatach, rozne rodzaje miniaturowych iglakow i jedno drzewo - klon. miśka_26 - kochana nie denerwuj sie, nie wolno przejmowac sie bzdurami. Ty i Mateuszek jestescie najwazniejsi ❤️ Och tesciowe! To temat rzeka. Moja na szczescie zainteresowanie wnuczkiem ograniczyla do kilku pierwszych miesiecy. Teraz olewa co sie dzieje z wnuczkiem :( Ale to tez boli. Tym bardziej, ze to jedyny jej wnusio. Azazella - jak Tata? Mam nadzieje, ze juz lepiej. ***niunia*** - moze nie docztalam czegos, ale zapytam. Dlaczego masz miec cesarke? Irysek - ta awantura ma jeden plus. Zaczelas wiecej pisac. :) Konwalia10 - problemy z serduchem to normalne objawy brania Feonoterolu. Po kilku dniach powinno byc lepiej. kaska0110 - a co to jest seks?????? :):):) A tak powaznie brzuszek moze twardniec po przyjemnosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta znowu zaczyna wywodzić sie
peppetti-weż zakończ te gadki bo już nie idzie!wcześniej nie potrafiłaś nic sie odezwać wiele kobietek sie tu pokłuciło a jak juz jest dobrze to ty powracasz do tego na nowo.piszesz 'nieprzemyslane slowo 'a czasami to sama nie myślisz co piszesz.Wogle to na tym forum zachowujesz sie jak wszechwiedząca taka przemądrowata i staramaleńka aż mdli od tych twoich niby dobrych rad!wazeliniarstwo to nie zaleta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za wredota tu zagląda? Peppetti jest w porządku, a tobie widocznie coś życie się nie układa, skoro innym bruździsz. Depresję się leczy, pomyśl o tym. My Peppetti bardzo lubimy i mamy w nosie to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu trollownia się robi. Nie można założyć hasła na forum?!? No ale nic to. Troli się przecież nie karmi! Tak więc witam Was dziewczynki w miłej i przyjaznej atmosferze...tylko coś w szoku jestem, że takie duże a nie wiedzą co to seks :P A tak poważnie - Peppetti ale myślisz, że to może być groźne?? Wiesz, ja tu nie mam nawet kogo się poradzić dlatego pytam. No a mamy przecież pytać nie będę :P Sisterone 🌼 - co u Ciebie??? Dawno Cię nie było. Mam nadzieję, ze wszystko w porządku! Ziarnko piasku - no to mnie ubawiłaś z tym jak tłumaczyłby mi to Twój mąż :):):):) Hehehehe doooobre :):):):) No i ja też jakoś się dziwnie czuję w trakcie seksu, tak jak wcześniej to byłam baaardzo porywcza i dominująca, tak teraz taka ciepła klucha się ze mnie zrobiła :P No i wo ogóle zupełnie inaczej to wszystko odczuwam i fizycznie i psychicznie... Powiedz mi gdzie kupiłaś taką piłkę i czy jest ona droga?? Chętnie sama zrobiłabym taki zakup :) Co do odwracania dziecka, to słyszałam niepochlebne opinie, chociaż sama nie mam o tym pojęcia. Napiszesz coś więcej?? Chciałam się jeszcze pochwalić, że ja i mój synuś mamy dzisiaj studnióweczkę ❤️ No i tyle. Pewnie odezwę się jeszcze później. Buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... oj ktos tutaj ma kiepski humorek kochana pomaranczowa osobko - w przeciwienstwie do Ciebie nie siedze na forum non stop, mam tez inne zajecia. A jesli narzekasz na mdlosci - i farmaceutyki nie pomagaja - to proponuje Ci wyeliminowac przyczyne tych dolegliwosci - czyli nie czytac moich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisterone - super, ze jestes! dawno Cie nie bylo. Pisz szybciutko co u Ciebie slychac? kaska0110 - :) :) :) Teoretycznie w normalnie przebiegajacej ciazy nie jest grozne. Ale jesli czujesz, ze cos jest nie tak, to moze warto byc ostrozna. Gratuluje studniowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
dzień dobry dziewczyny:) wpadłam z zapytaniem...co sądzicie o monitoringu oddechu?ja bardzo powaznie zastanawiam sie nad jego zakupem koszt to ok300-500zł,ale można kupić używany za ok200zł.Nie chce nikogo wystraszyć,poprostu u mnie w bloku było jedno nie miłe zdarzenie dlatego mam obawy,boje sie tego bezdechu który często występuje u dzieci do 1 roku życia.To moja pierwsza ciąża więc u mnie brak doświadczenia.Czy,któraś mamuśka miała tego typu sprzęt?i czy naprawde jest on skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti dzięki za odpowiedź. Tak sobie właśnie myślę, że chyba mąż będzie miał celibat :P No bo u mnie wszytsko ok niby, ale nie mam tu dobrej opieki jak wiecie, więc skoro nie czuję się dobrze po, to lepiej chyba zrezygnować i nie ryzykować. A trolami się nie przejmuj :P Lukrecja, no ja właśnie też się zastanawiałam nad tym urządzeniem tym bardziej dlatego, że - przyznam się Wam dziewczyny, że ja jestem osobą niedosłyszącą, po kilku operacjach uszu i strrrrasznie się boję, że nie usłyszę mojego maleńństwa i coś się stanie :( Dlatego myślałam, że to byłby dobry pomysł. Czy któraś korzystała z tego?? Lukrecja planujesz kupić używany na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry mamuśkom! Mam tylko taki krotki komentarz do atmosfery tu ostatnio panujacej - dziewczyny, to jest tylko forum (!), na ktorym dzielimy sie swoimi przezyciami, obawami, doswiadczeniami... Gro dziewczyn sie nie udziela, tylko je czyta. Ja sama niejednokrotnie mialam pewne watpliwosci, ale zanim podnioslam temat na topiku, ktos juz go wyjasnil (przeciez mamy podobne objawy w podobnym czasie)! Dla mnie osobiscie forum jest po prostu zrodlem wiedzy, ktorą weryfikuję i odnoszę do swojej sytuacji. Zatem nie do konca rozumiem jakie sa intencje osob \"pomaranczowych\"... Ale juz koncze temat atmosfery i wracam do pracy, bo lista zadan sie wydluza :( Sisterone - milo Cie znowu \"czytac\" na forum :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuchatki :) azazella 🌻 irysek 🌻 kaska0110 to badanie nie jest obowiązkowe ja miałam skurcze i dlatego mnie tak skierowali a pozatym chciałam na siłę byc zbadana i położna jak zaczęłam włazić jej na głowę zdecydowała o tej poradni. Ale 28 czarwca zobaczymy co powie doktor w szpzitalu. A co do mojej cesarki to gdzieś wcześniej pisałam. Ale spoko. Patryka wywoływali mi 3 razy czyli w polsce max, leżałam w szpitalu 3 tygodnie bo nic się działo nawet po wywoływaniu. W końcu w 46tyg :) ciąży rano przy kroplówce dostałam bóli partych i krzyżowych i tak leżałam i darłam się do 20. Po czym serducho zaczęło boleć i zrobili szybciutkie badania i nie było w porządku. Rano odeszły mi wody a o 20 rozwarcie na 2cm. Więc zdecydowali się na cesarkę. Patryk urodził się siny i podduszony z 8 punktami. No a teraz już na 100% dostanę antybiotyk na serducho dla siebie przy porodzie bo tak już jest zdecydowane. A kardiolog ma zdecydować co ze mną. Ale doktor już ostatnio powiedziała że cesarka chyba mnie nie minie bo oni nie będą ryykować. Aku mojemu zdziwieniu to tu mogę wybrać czy próbuję normalnie czy cesarka. Ale to chyba dlatego że mam taką sytuację. Ja wogóle od dziecka chorowałam poważnie na serce. A co do dzidzi też czuję że jest pupcią do dołu bo cuję gdzie kopie, siedzi dokładnie po mojej prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Również zastanawiam się nad monitorem oddechu, gdyż sama jako miesięczne dziecko miałam bezdech. Nie wiem tylko jak takie urządzenie sprawdza się w praktyce, bo z tego co czytałam to dziecko musiałoby przylegać do niego plecami albo klatką a wiadomo że malutkie dzieci dla swojego bezpieczeństwa powinny spać na boku. Więc sama nie wiem czy nie jest to kolejny chwyt na zatroskanych rodziców.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
kaska0110-tak chce kupić na alegro używany,2razy już licytowałam ale za pierwszym razem ktoś mnie przebił a za drugim osoba sprzedająca wycofała aukcje-bo pewnie sie z kimś dogadała no trudno.dziś mam zamiar znowu poszukać.Tylko nie mam pojęcia czy to ma choć w 80%swoje zastosowanie,chodzi mi najbardziej w nocy na śnie.Nie znam nikogo kto używał tego monitoringu aby zapytać o jego zastosowanie.Jak byś coś sie dowiedziała daj mi znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! wczoraj przecholowalam , poszlam rano na procesje tak mnie spaliło slonce ze dzisiaj mnie jeszcze skora piecze... a na dodatek mam taka alergie , ze caly czas kicham prycham i smarcze ...z nosa mi sie leje , oczy swedza , nos jeszcze bardziej ! dziewczyny jak czesto teraz chodzicie na wizyte do waszych lekarzy ?! Peppetti nie przejmuj sie jakimis maloistotnymi wypowiedziami w ogole nie co reagowac . wedlug mnie jestes super babka :)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie wszystko ok. Małe kopie, brzucho rośnie, plecy bolą. Szyjka długa na 4,5 cm. Płci nie znam, a następne usg będę miała dopiero ok 30 tyg. Zastanawiam się, czy nie iść prywatnie do innego lekarza. Teraz czekam do końca roku szkolnego i odpoczywam do porodu :) I ciągle tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten weekendowy piątek (chociaż wciąż myślę że dzisiaj poniedziałek) Widzę że coś tu pochmurno się zrobiło - ale to przejdzie - na wielu forach tak bywa. Skarby buźku w górę. Nie bardzo teraz mogę przejżeć co pisałyście dlatego wybaczcie że się nie odnios ę do Was każdej osobiście. Wbaczycie?? :-) Acha i mam pytanie. Wiem że jest miejsce gdzie publikujecie swoje zdjęcia itd. Czy mogę nieskromnie poprosić o hasło?? Mój mail to dotka19@op.pl. No chyba że to tylko dla jakiejś wąskiej grupy osób to ja zrozumiem. Na razie mykam. Pozdrawiam wszystkie serdecznie i życzę miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku ja tak miałam w zeszłym tygodniu, ze dzidzi prawie wcale sie nie ruszała, strasznie sie tym martwiłam, ale dziewczyny tu na forum pocieszyły mnie, ze tak jest. Że jednego dnia rusza sie bardziej a drugiego mniej. teraz sie poprawiło. wiec nie martw sie napewno wszystko jest ok 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuKrEcJa* - nie stosowalam nigdy tego urzadzenia, ale zapytam moich kolezanek z topiku listopad 2006. moze ktoras stosowala i podziela sie swoimi spostrzezeniami. Ja slyszalam, ze ten monitor reaguje na bezwzgledna cisze- wtedy sie zalacza. Podobno mozna go wypozyczyc z roznych fundacji. ***niunia*** - jejku w 46 tc!!! Szok, ze tak dlugo czekali. Dotex82 - zaraz Ci wysle maila 🌻 🌻 🌻 🌻 dla wszystkich mamusiek Nie moge nikogo zawiesc i musze troche powazelinowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w 46 tyg ale po pierwsze miałam termin źle wyliczony co stwierdzili dopiero po przyjęciu do szpitala a po drugie 3 razy wywoływali jakoś z 5 dniowymi przerwami. Więc wyszedł w sumie 46 tydz do dzisiaj się śmieję jak oglądam książeczkę zdrowia Patryka i tam widnieje ten 46 tydz. - juz normalnie mogli wpisać. A co do oddechu dzidzi ja osobiście nie miałam. Moja siostra miała i wogóle nie przydał jej się z tego względu że nie spełniał swoich funkcji. Kupiła zdaje się za 470zł a sprzedała na allegro za 300zł. A opis był rewelacyjny. Ja zastanawiam się nad tym czymś http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=201084070 chociaż obraz pewnie kiepski albo normalną niańką ale działającą w dwie strony. Ja mieszkam w domku i zanim dobiegnę na górę to przynajmniej poświewam maluszkowi. A niestety mało jest nianiek działających w dwie strony. Ale znalazłam jedną na allegro http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=199291980 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=201695568

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny kaska - mi do 13 tygodnia lekarz kazal trzymac meza w szafie :) A teraz tez nie kochamy sie tak czesto, a w zasadzie rzadko. Coprawda nic mnie nie boli po ale jak sie kochamy to mam troche takie obawy o dziecko, niby wiem ze teraz to bezpieczne, lekarz tez nie widzi problemu ale i tak mam troszke taka blokade psychiczna. Niestety mezus musi sie z tym pogodzic:) ale jest wyrozumialy, zawsze byl pola - czytalam gdzies ostatnio o tych umowach z polozna, tylko tam bylo 500 zl za ta przyjemnosc. Tak szczerze mowiac to czasem sie nad tym zastanawiam, ale po pierwsze jeszcze nie wiem w ktorym szpitalu bede rodzila i tak naprawde ani w jedny ani w drugim nie znam polozych wiec jak mam sobie wybrac. Zobacze jeszcze jak bede chodzila do szkoly rodzenia to moze wtedy podejme decyzje. LuKrEcJa - tez sie zastanawialm nad tym urzadzeniem, tak jak u ciebie to moja pierwsza ciaza i mam mnustwo obaw jak sobie poradze z dzieckiem. Tylko boje sie czy temu urzadzeniu mozna naprawde zaufac, tez nikt ze znajomych tego nie mial wiec w sumie zadnych konkretnych opinii nie slyszalam. Pewnie skonczy sie na tym ze pierwsze miesiace to bede miala oczy na zapalki z niewyspania :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - \"jednym\" słowem swoje przeżyłaś podczas porodu. Dobrze, że dzieciaczki wynagradzają ten stres i ból. Jesli któraś stosuje kremy firmy Mustela to znalazłam fajną promocję. W moim mieście kremy te kosztują ok. 100 zł, a ja za dwa opakowania wraz z kosztami przesyłki zapłaciłam 145 zł. podaję link do apteki, gdzie można to kupić http://www.apte.pl/index.php?s=s&q=mustela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
peppetti-byłabym wdzięczna bo jak widze po w pisach to interesuje sie nim więcej dziewczyn(joasia i kasia0110)więc jeśli masz możliwość dowiedzenia sie coś więcej na jego temat to czekamy z niecierpliwością. ***niunia***-twoja siostra go miała i mówisz,że nie spełnia funkcji,potpytaj ją dokładnie jeszcze jak możesz o to,bo koszt nei jest mal y więc warto dowiedzieć sie coś więcej żeby potem nie leżał nieużyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×