Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Gość ciaza porod macierzynstwo...
wasz topik należałoby zamknąć, nie umiecie sie dogadac, po co to ukrywanie sie pod pomarańczowymi nikami, a moja kolezanke ludzie przepuszczaja w kolejce , wiedza ze ciąża to nie choroba, ale sa po prostu zyczliwi boze jakie okrone baby sie tu znajdują, ale pewnie ja tez do nich należę bo napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lukrecji
Oj biedulki... zero inteligencji. Ja doskonale wiem, ze kulturalni ludzie ustepuja miejsca ciezarnym, bo sama tak tez robie. Tylko pare dni temu lukrecja, bedac przeciez w ciazy, nie potrafila zrozumiec strachu i oszczedzania sie przez inne kolezanki i wysmiala je. A dzis ma zal do ludzi, ze nie ustepuja jej miejsca. I jeszcze sie dziwi - obcy chlop ma ja zrozumiec, a ona sama nie potrafi zrozumiec ciezarnych. A slowa - ciaza nie choroba - to byly JEJ slowa!!!!!!!! ja tylko powtorzylam za nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj katusia czuj się jak u siebie. Upał nieziemski ale damy radę. Mama mówi że pomimo że teraz mi ciężko to najlepiej tak na jesień urodzić. Dzidzia się trochę odchowa w zimie i potem można śmiało wychodzić na spacerki. A jakby z takim noworodkiem wyjść w taki upał to łatwo może złapać jakiś udar a już napewno potówkę a z kolei wychodzić na spacerek o 8 rano to nie zawsze tak można i się chce a wieczorem wcale nie chłodniej. Pewnie mówiła żeby mnie pocieszyć hihihihi bo tak naprawdę każda pora jest dobra na dzidzię nie?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::do lukrecji;;-nazywasz sie kulturalną osobą i urywasz sie za pomarańczowym nikiem??brawooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo to pomarańcze moim zdaniem to osoby z naszego forum.Wątpie,że komuś z poza tego forum zupełnie obcemu chciało by sie tak pilnie śledzić co każda z nas napisze aby potem to wypominać.Pewnie zdziwiłabym sie jak by te osoby sie ujawniły,bo na pozór pewnie są bardzo miłe i życzliwe i brak im odwagi otwarcie przedstawić swoje zdanie.W domu też sie ukrywacie za maską?Nie macie swojego zdania?współczuje.....żal mi was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia10 i mycha3 >>> widze ze macie problemy z alergia, kichacie, prychacie i oczy czerwone... probowalyscie moze preparatu Nossaler? to jest w takim opakowaniu jak krople do nosa ale zamiast kropli leci taki pylek ktory osiada na sluzowce nosa i tworzy w ten sposob bariere dla alergenow. Jest to preparat polecany wlasnie dla kobiet w ciazy bo jest bezpieczny, kosztuje ok 27zl a ja dzisiaj zauwazylam u siebie pierwsze rozstepy... buuu... i to nie na brzuchu a z boku ud... :( no, a oliwki to sie nie chcialo regularnie stosowac to teraz mam... :( ale juz bede, zeby nie doszlo do nastepnych a te zbladly wmasowuje Bio-Oil (chyba tego w Polsce nie ma) a moja Mala dostala dzisiaj rano czkawke :) zjadlam dwa plastry ananasa i batonika Lion i chyba jej musialo bardzo posmakowac :D nie wiem czemu ale nie moge ostatnio patrzec na chleb i jego pochodne :O i nie mam za bardzo co jesc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katusia
Dzięki dziewczyny za tak miłe przyjęcie! :)) do : LuKrEcJi- dzidzie podglada sie super, życzę byś na tej wizycie już dowiedział się co będziesz miała, fajne i dzie=wne uczucie zarazem, choć birę pod uwagę, ze moze byc inna płeć i to mi nie bedzie przeszkadzało, ale masz rację to gdzieś wewnętrznie się czuje :) malagocha 333 życzę powodzenia na obronie i teraz by wszystko szybko do główki wchodziło, no i jaka tra Twoja dzidzia bedzie od małego uczona :)) Duzo siłey, mało stresu i oby wszystko dobrze poszło :))) nie dziękuje, bo podobno nie wolno Dotex82 z tymi dzidziami to jest trudno, czy upał czy zima, ale fakt jest taki, ze teraz mamy duzo naturalnych witamin w pokarmie i póki nie karmimy piersią mozemy się nimi obiadać i to jest duży plus. na kiedy masz termin? ja mam raz na 20.09 a raz 23 lub 24.09 Kochane Kobietki mam jeszcze pytanko: jestm świeża w tym temacie, wiec proszę o radę jak zrobić by mój nik był taki czarny jak wasze? z góry dziekuję i pozdrawiam!!!! i buziaki dla waszych brzusiów!!!!!! JESTEŚCIE SUPER BABECZKI!!!!! :))) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia -o ten nick to ja właśnie też sie sama wczoraj dowiadywałam hihi bo też świeciłam na pomarańczowo.Musisz wejść w preferencje i zastrzec sobie ten nick hasłem i to wszystko juz bedziesz miała czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia >>> witaj! przepraszam zapomnialam Cie powitac w poprzednim poscie, ale z moja pamiecia ostatnio nie najlepiej... Ja tez w sumie jestem nowa na tym forum :) jesli chcesz sobie zaczernic nick to na gorze strony sa Preferencje, tam wchodzisz i wszystko ustawiasz i stopke zrobisz i w ogole :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o jessuuuu ale ktos sie uczepil nas, jak rzep psiego ogona :) katusia- witam Cie. Mam nadzieje, ze nie zrazisz sie atmosfera jaka jest tutaj ostatnio. To tylko przejsciowe. Zazwyczaj jest tu poprawny klimat. ziarnko_piasku - w przeciwienstwie do Ciebie mam olbrzymi glod na weglowodany - jak nie zjem chleba czy makaronu to sie nie najem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,pare dni nie nie bylo-bylam u babci z rodzinka ,a tu takie schizy na naszym topicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Az wstyd normalnie.Mam nadzieje,ze Wam przejdzie i zapanuje tu normalna atmosfera:) I z innej beczki-znowu w Biedronce jest sporo dzieciecych rzeczy za smieszne pieniadze-body,kocyki,sliniaczki itp.My kupilismy wanienke(najzwyklejsza,bo i tak bedziemy kapac malego na komodzie)za jedyne 19,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Ale dzisiaj duszno:O U mnie pół dnia zbierało się na burzę ale jakoś przeszła obok nas...a już myślałam że powietrze będzie trochę bardziej rześkie Irysku moja siostra powiedziała, że z założeniem krążka nie było żadnych problemów a lekarz usunął go tydzień przed terminem porodu.Dostała zastrzyki i jakąś maść zapobiegającą stanom zapalnym.Lekarz powiedział, że mogą wystąpić jakieś upławy ale ona nic nie miała i nic nie czuła- wszystko bez problemów.Więc głowa do góry 🌼 Azazella to super, że tak dobrze tolerujesz Fenoterol. Mnie strasznie rośnie puls po zażyciu ale od jutra zmniejszam dawkę więc myślę, że będzie dobrze :) Sisterone bezpiecznie dotarłaś do laboratorium??Z tego co pisałaś, to chyba nie miałaś do końca rozpuszczonej glukozy, że jeszcze grudki pływały w szklance.Wyniki pewnie dopiero będą w poniedziałek, co?? Mysza nic nie biorę na tą moją alergię a niestety nie wyglądam z nią najciekawiej. Mówiąc prawdę, boję się zażywać jakiekolwiek leki w ciąży. Ale napewno zapytam w aptece o te krople, które podała nam ziarnko piasku!!Dzięki za pomoc 🌼 Dotex trafiłaś na niezłą babcię:D Podobają mi się takie starsze panie z ikrą :D Wiesz, niedawno moja mama powiedziała mi dokładnie to samo, że napwet lepiej urodzić jesienią. Myślę, że każda pora roku ma swoje plusy i minusy. Miśka ale fajnie, że w końcu dzidziuś kopnął tatę:) Nasze słonko jakoś jeszcze nie ma odwagi, tym bardziej że od kilku dni bardziej kopie po narządach wewnętrznych niż po brzuchu. Katusia witaj 🌼 Malagocha powodzenia w przygotowaniach o w obronie pracy magisterskiej!!Wszystkie będziemy trzymac kciuki więc napewno pójdzie jak po maśle :) Wieczór zapowiada się ładny, chyba zaraz zrobimy jakiegoś grilla. W końcu kobietom w ciąży się nie odmawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Dziewczyny jesteście the best- taki odzew normalka szok dzieki za miłe przyjęcie mnie do Waszego grona oraz dzięki za rady jak zrobić swój nik na czarno :))) Lukrecja, ziarnko_piasku, peppetti, Konwalia 10 - dzieki ogromne mam nadzieję ze nikogo nie pominełam , zresztą dla wszystkich buzialki to co się dzieje na topiku nic mi nie przeszkadza, zawsze gdzieś coś się dzieje nie tak jakbyśmy sobie tego zyczyli i z tym trzeba żyć :) ja się cieszę, ze mogę sobie z Wami pogadać, bo kobieta w ciązy tylko kobietę w ciązy zrozumie :) dziś jest okropnie duszno i strasznie to czuje, zwłaszcza , ze mam już 14 kg wiecej na sobie, ale jestem dobrej myśli i oby juz nic złego mnie nie spotykłao, moge nawet tyć jak głupia w Biedronce byłam ale nic nie kupiłam, bo jeszcze nie chcę jakos zapeszać, moze i jestem staroświecka ale 2 razy miałam podtrzymanie i gdzieś jest we mnie lęk wanienki są ładne, są albumy dla dziecka, śpioszki, jakieś papku warto sobie poogladać jestem też na etapie oglądania wózków i już sma zgupiłam, bo chciałm POLALKA, bo jest 3 funkcyjny, ale za to jest ciężki i kobitki marudzą, ze potem nie jest im tak dobrze z tym wózkiem. pozdrawiam i buzialki dla wszystkich BRZUSIÓW!! niech rosną pocieszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://peppetti.bloog.pl/kat,0,page,1,. weszłam na tego bloga i Peppetti już dawno tak madrych słów nie czytałam, tak się rozczuliłam, że wypłakałam chyba Bałtyk. Nie potrafie nic więcej na ten temat napisać, bo jestem w szoku, ze tak mądre osoby chodzą po tej ziemi, na codzień, wszystko o czym piszesz jest tematem tabu, choć seks ogladamy na każdym kanale i o każdej porze, brak mi słów JESTEM PEŁNA UZNANIA DLA CIEBIE, CHYLE CZOŁO..... ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJPIEKNIEJSZE W ŻYCIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Peppetti to bardzo mądra i fajna babka jest :) Witajcie wieczorkiem. Jeśli chodzi o tę glukozę, to w ogóle była dziwna sprawa. Najpierw wsypałam proszek do szklanki, dolałam troszkę wody, a gdy chciałam po chwili wymieszać okazało się, że w szklance wszystko skamieniało. Tak nagle. Jakaś dziwna reakcja. Zaczęłam to rozkruszać nożem, dolałam wody i jakoś ledwo, ledwo się rozmieszało. Potem dodałam sok z cytryny i zimną (z lodówki) wodę i roztwór tak jakby się zważył. Mieszałam, rozgniatałam grudki i mieszałam i tak w kółko. Gdy to piłam czułam jak to wszystko osiada mi na gardle. Wcale nie jestem wrażliwa na takie eksperymenty, jednak to było przeobrzydliwe. Wyniki już są, tylko taki upał, że nie chciało nam się ruszać z domu. Może jutro odbiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Zagladam do Was na chwilke, zeby sie przywitac i powiedziec, ze wszystko u mnie o.k. W zeszla sobote sie przeprowadzalismy, ale dopiero dzis mam wszystko gotowe. Bylo bardzo duzo roboty, jak to z przeprowadzka. Najwazniejsze, ze juz po :) Moja rodzinka nam wiele pomogla, a meza to moge jedynie pochwalic ;) Moj maluszek ma sie dobrze, podskakuje szczegolnie wieczorami. Niestety nie mam jeszcze internetu, mam nadzieje, ze niedlugo nas podlacza, niestety tu czasem trwa to nawet do kilku tyg., ale jestem dobrej mysli. Pisze od mamy. Nie bede sie rozpisywac do kazdej z osobna, powiem krotko, pozdrawiam nowe osobki 🌻 i cala ekipe netowych kolezanek 🌻 Zycze Wam przyjemnych dni i duzo zdrowka dla Was i Waszych kruszynek 🌻 Bede sie odzywac. Buziaki 😘 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia 🌻 witaj Ja dzisiaj cały dzień na ogródku, tak gorąco że szok. Synkowi rozłożyłam basen no i mój mężuś tez skorzystał :) A teraz pojadłam i mogę siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczyny. Wpadłam tylko na chwilę. pozdrowienia dla wszystkich. Czytam regularnie ale nie zawsze mam czas pisać. Peppetti - dzieki za uzupełnienie tabelki. Witam nowe mamusie. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wstałam z rana myśląc że będzie chłodniej a tu niestety pomyłka. NIe wiem jak wy sobie radzicie ale ja marnie. Jeszcze na pilnie muszę zrobić korektę pracy magisterskiej bo ludzie jak zwykle budzą się na ostatnią chwilę-jak ja tego nie lubię,ale będą pieniążki na ubrnak dla dzidzi. Ja też byłam w biedronce i kupiłam boski kocyk błękitny nie mogłam się oprzeć:)Wracam do pisania, miłego dnia może uda się nam znaleść gdzieś upragniony chłód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny:) no tyle piszecie o biedronce,że postanowiłam po obiadku z mężem sie wybrać bo i tak mam kawałek a w domu to idzie paść tak duszno.Ostatnio w biedronce jak były te body co pisałyście to troche nakupiłam na 56 i 62 i są 100%bawełny więc zakup sie opłacał nawet bardzo w porównaniu cen do sklepów dziecięcych.Potem sie odezwe i dam znać co kupiłam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia witaj proszę o trzymanie kciuków bo dziś o 16.15 mam egzamin a mało co się uczyłam bo w te gorączki to tak nie bardzo mi to wychodzi. teraz siedze i powtarzam, mam nadzieje, że jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌼 Ale tego naprodukowałyście. Nie będę chyba w stanie odpisać każdej z Was :) Sorki, że tak długo nie pisałam, ale miałam lekkie spięcie z mężem i wszystkiego mi się odechciało :( Już jest niby lepiej, ale jesteśmy oboje bardzo uparci i jak się zaweźmiemy, to już na amen. Po pierwsze - witam wszystkie nowe wrześnióweczki 🌼 A po drugie do wszystkich naszych stałych forumowiczek: - mam nadzieję, że Wasze szkraby dają o sobie znać, bo mój Szymon, to chyba rozgrywa non stop jakiś mecz. Zastanawiam się, czy on w ogóle tam śpi :) - a jak wasze plecy i spojenie łonowe, bo mnie daje się ładnie we znaki, - jeśli chodzi o alergię, to wiem, że dla kobiet w ciąży są duże ograniczenia, jeśli chodzi o wybór leków. Ja na szczęście mam łagodniejszą wersję, więc na razie jakoś sobie radzę :) - tym, które mają jakieś egzaminy życzę powodzenia 🌼 - u mnie termin według OM to 06.09, po pierwszym usg - 29.08, a po drugim 03.09, - wczoraj kupiłam firaneczkę do pokoiku i materiał na zasłonki - oczywiście moja mama się znowu wykaże :) - a tak wracając do tematu kolejek - to u nas też nie jest inaczej. Wczoraj w piekarni stałam pół godziny w kolejce. Ale jak podeszłam do kasy, to ekspedientka obiecała mi, że codziennie będzie mi odkładać chlebek i będę podchodzić bez kolejki. Jednak są ludzie na tym świecie. Ale ta babcia z tej historii, to zasługuje na pomnik za życia :) Mnóstwo buziaczków dla waszych kruszynek i dla Was 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzxień dobry kobietki!! TO TYLKO JA - kciukasy zaciśnięte. Uda się - w końcu jest was dwoje, no a co dwie głowy to nie jedna :P KATUSIA słonko - witaj wśród najszczęśliwszych kobiet na świecie :))) (czytaj: ciężarnych :) ) Czuj się jak u siebie 🌼 ZIARNKO PIASKU byłam ostatnio w primarku, żeby obejrzeć ciuszki dla maluchów tej firmy o której dyskutowałyście i powiem Ci, że jestem zaskoczona, bo to dobrej jakości bawełenka i napewno będę tam kupować rzeczy dla malucha. Oglądałam komplet 7 bodziaków z czystej bawełny, miły w dotyku, ładny, solidnie zrobiony i kosztował...4 funty. Sama jestem w szoku, bo choć w primarku można dostać fajne rzeczy i tanie to nie wszystkie grzeszą jakością, ale widać ciuszki dla dzieci są lepiej robione i z lepszych materiałow. Zajrzyj jak będziesz miała okazję, bo naprawdę warto. Dzięki za namiary na piłkę, jak tylko będę w mieście to kupię :) Zawsze chciałam taką mieć, a teraz to już w ogóle :D NIUNIA - ojej, dopiero teraz doczytałam co napisałaś o Twoich poprzednich przeżyciach z porodu :( To się biedulko namęczyłaś. O serduszku to pamiętam, że czytałam, ale reszty nie... No to chyba lepiej, ze cesarka. Nie wolno ryzykować Twoim ani dziecka zdrowiem. No ale ogólnie to jak Ty się na to zapatrujesz? Wolałabyś poród naturalny, czy jesteś zadowolona z CC?? Ja Ci powiem, ze czasami tak sobie myślę, że wolałabym CC, szybko i bezboleśnie. No ale cc nie ma się bez przyczyny i zawsze coś jest nie tak skoro się je ma. Ja nie chcę żeby coś było nie tak i wolę już naturalny poród. PEPPETTI - no zaśmiecają nam topik jak cholerka! No ale taki los troli :P Kochana wysłałam Ci na e-maila moje zdjątko, jak będziesz miała chwilkę wolną to wrzuć je proszę na blooga :) Dziękuję :) MIŚKA to mężuś pewnie skakał z radości go go dzidziuś kopnął :) Bo mój to się jak wariat zachowywał :P DOTEX - fajna ta Twoja historyjka o babci!!! Uśmiałam się jak mało kiedy :) Ja na ogół jeszcze jako studentka miałam styczności z innymi babciami w autobusie. Aż mi skóra cierpnie jak pomyśłę, jakie one wredne były. Taaakie schorowane, ledwo o lasce chodziły a jak autobus podjechał i drzwi się otworzyły to babcie raz, dwa śmigały i już miały miejsce siedzące. Dodam, że Ty w tym czasie nie zdążyłaś jeszcze dobrze wejść do autobusu :) SHIVA - nareszcie się odezwałaś, ja już się zaczęłam martić. No ale na szczęście wszystko jest ok. Miłego urządzania się na nowym mieszkanku, no i szybkiego podłączenia neta :P Buuuuziaki dla Ciebie i dla brzuszkowego dzidziusia :) SYSKA - żeby być aż tak zaganianym i nie mieć czasu na nasze forum....no wiesz...skandal! :P A tak serio, to zaglądaj i pisz kiedy możesz. Buziaki dla Ciebie i maleństwa. ZEKANNA - a no to w upale pracować współczuję. Sesja letnia zawsze była dla mnie tragiczna, bo trzeba było oddawać prace, uczyć się - bleeeeeeeeeeeee....a komu się chciało jak za oknem upał i marzyły sie gofry z bitą śmietaną i plaża :):):) Dobrze chociaż, że Tobie ktoś za to zapłaci :) LUKRECJA - mi mama też kupiła tamte body, ponoć świetne - nie widziałam, ale mama się zachwycała :) DARIA - 😘 dzięki za wieści o nowościach biedronkowych :) Chyba znowu wykorzystam mamę :) VANILAM, co z Tobą?? Dawno Cię nie było?? SZCZĘŚCIARA daj choć znak życia, jak po chorobie?? ZIELONY TALERZYK - stęskniłam się za Tobą!!!! Where are you? :P ANIOŁKU ja wiem, że mężuś wrócił i nie możesz się nim nacieszyć, ale dajże wreszcie biednemu chłopakowi odpocząć :P A tak poważnie, odezwij się do nas i napisz co u Ciebie, jak się czujesz... WIŚNIOWA - Ciebie to tutaj już całe wieki nie było. Odezwij się kochana. Daj chociaż znać czy wszystko jest ok. IZA IZA - a gdzie Ciebie wywiało?? Czytasz nas jeszcze?? A co z GRETĄ, IRYSKIEM, JOLLĄ25, KAJĄ, POLĄ, JULLLKĄ, LEĄ, TRISTEZĄ, TOFIKOWĄ, SOOPHIEE, KASIEK 78, SAKAHET, AZAZELLĄ, KSEMMĄ, KOFII, KIKI, NINKĄ....????????????????????? Dziewczyny (mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam) serdecznie Was pozdrawiamy i przesyłamy całusy dla dzidziusiów i dla Was 😘😘😘 Wiem, że możecie nie mieć czasu na pisanie na co dzień na forum, ale proszę, odezwijcie się chociaż raz na jakiś czas i dajcie znać czy u Was wszystko ok. Przyzwyczaiłyśmy się wszystkie do siebie wzajemnie i martwimy się o Was!!!! No dobra skończę już, bo kto to w taki upał będzie czytał...chyba na raty :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Vanilam....nareszcie :) Wy uparciuchy wstrętne, ładnie to się tak spierać przy dziecku ;) :P A tak na poważnie, to u nas to samo - dwa uparte osły i kto ma ustąpić???? Nigdy ja :P Już się nie mogę tych zdjęć pokoiku doczekać...ach, Ty to mnie trzymasz w niepewności :) Cieszę się, że u Was wszystko ok. Buziaki dla Szymonka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobitki :) jeszcze raz Wszystkim dziekuje za tak miłe przyjęcie!!!! dziś jak mój mąż wrócił po nocy z pracy- pochwaliłam się, ze mam koleżanki ciężarówki i to w dodatku wszystkie miłe i otwarte na drugiego człowieka. ucieszył się, ze mam dobry humorek!!!!! dlatego Wszystkim WIELKIE DZIEKI!!!! to-tylko-ja- trzymam kciuki za egzamin !!!!!! dzis mam nudziarski dzień, wiec nie ma nawet co Wam napisać!!!! wcinam truskawki, piję koktajl truskawkowy, jestem po 2 śniadaniach , ale juz ze wzgledu na OGROMNĄ WAGĘ przeszłam na chlebek wieloziarnisty. potem bedzie obiadek , spacerek, truskawki i spanko hahahahahahahahahahaahhahahahahah jak siedzę to mały tak mi daje do wiwatu kopniakami, ze kino, muszę pochodzić by zasnął i wtedy moge troche pobuszować po necie. dziś tak mi daje kopniaki, ze jakoć czuję cała szyjkę macicy, no ale wiem, ze mały żyje i niech mnie kopie ile wlezie!!! pozdrowionka dla wszystkich mamulek oraz buziolki dla brzusiów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem nowa na tym forum mam termin na 22 wrzesnia to bedzie mój 3 chłopak...notabene nieplanowany prezent noworoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za kciuki chyab pomogły , napisałam na wszystkie pytania, ale wyniki będa dopiero za pare dni. Wiecie co z moim dzidzia jest podobnie jak z moim męzem, jak troche ponarzekam to sie poprawia. niedawno pisałam wam że dzidza mało sie rusza i od tamtej pory kopie bardzo mocno i czesto. Bardzo to lubię:) A jeśli chodzi o męza to bardzo podbnie troche tu ponarzekałam i juz jest lepiej ale ciiiiiii, żeby nie zapeszyc i oby się nie odmieniało.:) Bardzo gorąco was ściskam i życze miłego niedzielnego wieczorka pa pa ( idę robić sobie pyszna kolacyjkę mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) nareszcie słoneczko zachodzi i troszkę robi się lżej :) Byliśmy cały dzionek nad jeziorkem pod drzewkami - więc jakoś upał przeżyłam, ale nogi mam jak balony, tak mocno spuchnięte, a to dopiero początki lata ;( malagocha 333- powodzenia i duzo samozaparcia w nauce, bo w taką pogodę, a szczególnie w cąży nie chce się nic :) to-tylko-ja - u mnie jest tak samo, ponazekałam, że Mati nie kopie i nie rusza się zbytnio, a tu od kilku dni bryka jak szalony, dziś znowu udało się mężowi poczuć kopniaczka :) skakał z radości. Gratuluję, że egzamin poszedł dobrze :) Dotex82 - mówią, że niby lepiej rodzić na jesień, nie ma pyłków, nie ma allergii, dziecko jest odporniejsze :) całe lato można wtedy spędzić na spacerkach, ciuszki szybko schną, dziecko szybko rośnie i nie trzeba mieć grubych kurtek, sweterków, które zaraz są za małe, a na jesień to praktycznie wszystko musi być w komodzie :) ja zawsze chciałam rodzić na wiosnę, ale co tam, bardzo jestem szczęśliwa, że noszę pod serduszkiem maleństwo i już pora roku stała się nieistotna.. Witaj Katusia 🌻 termin mamy zbliżony, więc tymbardziej to co dzieje się u Ciebie, jest mi bliskie :) ja mam 23.09 ziarnko_piasku - smarowanie oliwką nie pomoże, jesli ktoś ma tendencje to i tak pojawią się rozstępy...ja smaruje się regularnie i na boku też się pojawiły malutkie, ale nie martwie się nimi absolutnie :) daria123 - byłam dziś w biedronce i nie zauważyłam nic dla dzieci :( czyżby biedronka miała różne artykuły w różnych rejonach Polski? jutro z ciekawosci przejdę sie i przyjze dokładniej :) moze nie zwróciłąm uwagi, a okazje naturalnie trzeba łapac :) kaska0110 - oczywiscie, ze skakał :) sam widok podskakujaego brzuszka nakręcił go..hehe :) aneta76 - Witaj wśród wrześnióweczek :) oczywiście pozdrowionka dla wszystkich, których nie wymieniłam 🌻 idę nogi obkładać kapustą - niby opuchlizna ma zejść dzięki temu....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×