Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

LuKrEcJa* ja też dzisiaj byłam na glukozie, ale Pani na początku zanim mi ją podała do wypicia zmierzyła mi cukier takim zwykłym glukometrem, później po wypiciu musiałam siedzieć w laboratorium 2 godziny, bo nie dość że nie wolno chodzić po spożyciu glukozy to jeszcze lekarz kazał mi zrobić 3 pomiary (1 na czczo,2 po godz.,3 po 2 godz.) dopiero teraz zjadłam śniadanko:) a mój maluszek bardzo szalał jak wypiłam tą glukozę, chyba będzie lubił słodkości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve81-no właśnie,masz racje nie wiem czemu nie zrobiła mi cukru np.z palca tylko do jutra musze czekać bo pobrała z żyły?nie mam pojęcia może u mnie wszyscy jacyś do tyłu hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu jestem 🌼 Zacznę od wczorajszej szkoły rodzenia - jak już pisałam był nadkomplet i rzeczywiście Peppetti mamy w Bełchatowie chyba mały \"wysyp\" :) Zajęcia trwały krótko. Położna podzieliła nas na 3 grupy; wyjaśniła mężom, że nawet podczas porodu mogą zrezygnować z uczestnictwa; pokazała nam jak prawidłowo oddychać i podała plan zajęć. Za tydzień mamy spotkanie z panią z banku komórek macierzystych, a póżniej po kolei od ostatnich tygodni ciąży po opiekę nad maleństwem. Po 36. tc mamy podbijane karty ciążowe i z nimi oraz z mężami musimy udać się do ordynatora, żeby wyraził zgodę na poród rodzinny. Niestety ze względu na strajk ordynator nie podbija karty :(, ale położna stwierdziła, że jeszcze nie zdarzył im się taki przypadek. Szkoła jest bezpłatna - mile widziane są dobrowolne wpłaty. Acha jeszcze kazała kupić sobie piłkę, taką jakie są na porodówkach i ćwiczyć na nich. Ja akurat dostałam taką w sobotę od koleżanki, ale jak na niej usiadłam, to okazało się, że rzeczywiście jest super wygodnie, no ale rozciąganie wywołane ruchami na niej jest .... troszeczkę bolesne. Podobno jednak warto poświęcić codziennie trochę czasu na ćwiczenia. I to by było tyle :). A teraz po kolei: Aniołekjg - jeśli chodzi o szafę męża, to na ogół właśnie przesadzał z zakupami, ale ostatnio chyba zmieniły mu się priorytety. Jak każdy facet musi sobie kupić jakąś \"zabawkę\" (najczęściej coś do auta albo z elektroniki), ale już się przyzwyczaiłam. A na zakupy musiałam Go zabrać, bo sam nie mógł się zebrać :) Eve81 - chyba też muszę zrobić sobie listę z zakupami Lukrecja - to różowe łóżeczko prześliczne :) A jeśli chodzi o męża, to widzę, że nie tylko ja jestem taka uparta i stanowcza, ale prawda jest taka, że dzięki temu udało mi się pewne rzeczy osiągnąć. A z teściową też miałam kilka spięć, ale na szcęście w tej kwestii mam 100% opracie w mężu - zawsze staje po mojej stronie, a jakby nie wrócił do domu an noc, to wolałby spać pod mostem niż iść do mamusi, bo jakbym się dowiedziała, że byłby dym :) :) :) Ale będzie dobrze. Ja zawsze powtarzam sobie, że musi być źle, żeby mogło być lepiej 🌼 A z tym cukrem, to rzeczywiście jakoś dziwnie. Musisz poczekać do jutra i wszystko będzie jasne. Rinka84 - kurcze, to chyba jesteś najlepiej wyposażoną mamusią na naszym forum :) A zobaczysz czas szybko zleci i niedługo będziesz miała nie tylko męża przy sobie, ale i swoje maleństwo :) Kaska0110 - u mnie też jest taki plan - druga dziewczynka. Zresztą mój mąż obiecał mojej mamie, że stanie na głowie, a będzie miała wnusię :) Już kiedyś pisałam, że moja mama nie może przeżyć, że nie będzie miała komu szyć minisukieneczek z mnóstwem falbanek :) Zresztą nie traci nadziei, że Szymon okaże się Julią :) :) :) Joasia_ - widzę, że nie tylko ja mam fioła na punkcie lodów waniliowo-wiśniowych :) Miśka_26 - ja miałam też weekend obżarstwa. Najpierw w sobotę obiadek u mojej mamy i pierogi z jagodami u teściów :) A w niedzielę grill u mojego dziadka. Ciekawe, ile kg do przodu będzie wizycie za tydzień ? Ja mam dwa body na 56 od teściowej, ale raczej nastawię się na większy rozmiar, bo ja jak się urodziłam to miałam 59 cm, a mój mąż ma 190 wzrostu, więc podejrzewam, że Szymon też będzie pokaźnych rozmiarów :) Ninka78 - wszystkiego naj z okazji rocznicy. My mamy za miesiąc, aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko leci :) Soophiee - dobrze, że nie będziesz sama 🌼 Poza tym masz nas :) Pokoik bardzo ciepły i myślę, że spodoba się Twojej córeczce. Czekamy na zdjęcia po zakończeniu prac. ***niunia*** - ale Twój synek ma wymagania. Wiem, że na allegro można dostać z różnymi postaciami z bajek. To-tylko-ja - ja w jednej pozycji siedzącej jestem w stanie wytrzymać max pół godzinki. Na szczęście do 14 już niedługo i w końcu będziesz mogła odetchnąć :) Sakahet - ja nigdy nie umiałam spać w dzień i wszystkie znajome dziwią się, że nawet w ciąży nie ucinam sobie drzemek. Irysek - dobrze, że pessar już na swoim miejscu. A tak w ogóle, to stwierdziła u sibie ostatnio \"lustrzycę\" :) Nie ma mowy żebym wydepiowała sobie okolice bikini. W niedzielę jakimś cudem udało mi się za to pomalować paznokcie u nóg, ale moje pozycje przypominały pozy z jogi :) :) Ja jadę na usg w piątek do łodzi, bo jakoś nie mam zaufania do panów robiących usg w bełchatowie. Jadę do dr dudarewicza, ale jak do niego wczoraj zadzwoniłam, to okazało się, że wolny termin jest dopiero na 15.07. Kazał mi jednak podjechać po 18.30 w piątek, a napewno mnie przyjmie. Trochę za późno się obudzilam. Widzę, że będziesz moim głównym słuchaczem :) Ja próbowała z sokiem z buraków, ale nie dałam rady :( Peppetti - co ja poradzę, że nie potrafię wysiedzieć w miejscu. Najbardziej denerwuje się mój mąż, bo widzi, że mam grymas bólu na twarzy, a ostro za coś się biorę. Oczywiście jak byliśmy na grillu u moich dziadków w niedzielę, to wszystkie ciotki, żebym czasem nie leżała i była aktywna, bo później będę miał ciężki poród. Ale przecież najważniejsze jest to, co zaleca nam lekarz, prawda? A pro po tego, że świat jest mały, to chyba wiem, która to Twoja bratowa :) Konwalia10 - wcale Ci się nie dziwię, że będąc nad morzem nie chciało Ci się siedzieć przy kompie :) Jak ja bym zjadła taka rybkę. Hmmmm..... A co do \"dyskretnych\" spojrzeń - to norma. Ja czasami czuję się jak jakiś nadzwyczajny okaz :) Ja złożyłam wniosek o zasiłek w połowie czerwca i na razie nic. Jeśli chodzi o poród rodzinny, to co szpital, to inaczej. Ja też byłam przekonana, że na wczorajsze zajęcia nikt nie przyjdzie ze względu na strajk, a tu miłe zaskoczenie. Mysza3 - a ja w sumie najlepiej czuję się śpiąc na plecach. Trochę dziwne, ale tak jest. Oczywiście staram się kłaść na lewym boku, bo to najlepsze dla maleństwa. Nie mogę za to na prawym, bo od razu bolą mnie całe plecy. Każda z nas jest inna. Zresztą weszłam wczoraj na internetową stronę rodzenia i tam położna odpowiada na pytania ciężarnych i stwierdziła, że każda z nas powinna spać tak , jak jej jest wygodnie, bo organizm sam da znać, jak będzie coś nie tak. Katusia - wózek świetny - też zastanawiałam się nas tą firmą, a zestaww cenie super atrakcyjnej :) No dziewczyny, chyba przesadziłam. Myślę, że znajdzie się chociaż jedna wtrwała, która to wszystko przeczyta :) Dobra uciekam. Odezwę się później 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki :-) U nas też dziś szaro i ponuro i pada ale dzięki temu to ja lepiej się czuję. Przynajmniej upał nie dokucza :-D Pepetti to super , że u Was wszystko w porządku . Oby tak dalej. Ja tylko cały czas narzekam bo nie mogę nadal wejść naszego bloga:-((((((Kurczę nie wiem co się stało. Lukrecjo nieźle przeczołgasz swojego małżonka, Ale masz rację nie poddawaj się. W końcu to z Tobą się ożenił i ma teraz żyć a nie z mamusią!. Trzymaj sie i głowa do góry🌼 Irysku, no widzisz a tak się bałaś tego krążka. I wszystko jest dobrze i nawet się zmieściło;-) Kaska0110 planujemy z mężem tróję . A zobaczymy ile nam się uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane 👄 Cosik nam się pogoda popsuła, wieje, od czasu do czasu pada...lepsze to niż upały!! Peppetti bardzo dziękuję, że napisałaś o szybkiej odpowiedzi z ZUSu!!!Ja czekam już ponad 5 tygodni i nic!!Więc dzisiaj dzwoniłam do nich, przekazywali mnie do coraz innych wydziałów, coś tam się zawieruszyło, coś brakowało....ale w końcu powiedzieli, że do końca tygodnia dadzą znać. Ach, nasze urzędy :O Katusiu bardzo ładny wózek!!Ty już masz wybór za sobą, a ja nawet nie zaczęłam szukać!!Dzięki za info o porodach rodzinnych; właśnie przypomniało mi się, że moja siostra też rodziła z mężem bez udziału w szkole!!Więc może nie będzie tak źle :) Lukrecja ale pani laborantka bierze Cię na przetrzymanie!!Obyś jutro wszystko załatwiła i wyniki były dobre!! Irysku bądź dzielna z tym soczkiem z buraków!!Trzymam kciuki :) Dotex jak tak zakupy?? Udały się?? Vanilam ale masz fajnie z tą szkołą rodzenia!!Tylko sporo załatwiania z porodem rodzinnym. U mnie za to w szkole albo strajkują albo urlopują:O To jest już nas więcej do starań o drugą dziewczynkę :D Może znów uda nam się założyć wspólny topik :D Dobra, zmykam coś ugotować na obiad!!Uściski dla wszystkich wrześnióweczek 👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do męża to brak słów,z teściową wyjaśniłam sytuacje i powiedziałam,że następnym razem jak sytuacja by taka miała miejsce to ma mu kopa zasadzić a nie nocleg mu zapewniać vanilam-łóżeczko bardzo mi sie podoba,ale nie znam płci:(więc narazie moge zapomnieć o różowym.U nas tez taki wysyp,gdzie nie popatrzysz to brzuchatka śmiga:)co do porodu rodzinnego to tam gdzie mam zamiar rodzić to nie jest wymagane zaświadczenie ukończenia kursu przez męża,ale ja i tak nie wiem czy zdecyduje sie rodzić z mężem,bo niby taka twardzielka ze mnie a boje sie ,że przy nim spanikuje-a jak niby taki maczo mi nogami do góry wiwinie?hihi chyba bym padła.No ale decyzja może sie zmienić jeszcze 10razy więc nigdy nie mówie nigdy hehe. konwalia10-no chyba tak...zobacze jutro co mi bedzie cudować,wkońcu nie jedno laboratorium istnieje,więc jak coś to pojade do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziewczyny zapomniałam napisać,że mojemu mężowi to jest potrzebna taka cisza i bardzo mu ona sprzyja bo przychodzi wcześniej z pracy i troszke szybciej mu idzie z remontem pokoiku niuni.Więc narazie jeszcze ciche dni,niech chłopina nadrobi zaległości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki 🖐️ Dziekuje za mile komentarze, na temat pokoiku dla bobaska 🌻 jestescie kochane 😘. Vanilam posciel z baldachimem byly w komplecie z lozeczkiem. Kupilam w sklepie TOYS\"R\"US. Fajnie, ze jestes zadowolona ze szkoly rodzenia Ja zaczynam w poniedzialek ;) Konwalia10 moj maz twierdzi, ze to szalenstwo, zeby tak szybko szykowac lozeczko dla maluszka :P ale co ja zrobie, ze jestem taka niecierpliwa ;) katusia wozek swietny 🌻 lozeczko rowniez kamyczek-80 powodzenia z malowaniem pokoiku dla Skarba 🌻 Dotex82 skusilas sie w miescie na cos dla malenstwa? ;) Peppetti fajnie, ze sie dobrze macie :) a czarne mysli prosze odpedzac eve81 ja tez dzis mialam badanie na poziom glukozy i rowniez mialam 3 pomiary (dokladnie tak jak Ty) Dziewczynki wiecie co, tutaj ta glukoza jest na bazie soku winogronowego. Musialam wypic w przeciagu 5min. 300ml tego napoju i musze stwierdzic, ze mi smakowal :D Tak jakby ktos zagescil i doslodzil zwykly sok ;) LuKrEcJa🌻 nie wiem czemu, masz czekac do jutra. Dziwne. aniolek 🌻 Pozdrawiam Was Brzuchatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shiva-ja tez nie wiem??chyba dlatego,że jutro rano bedą wyniki cukru od tego bedzie zależeć czy zrobią mi glukoze.SZALEŃSTWO!szkoda,że rano odrazu nie pojechałam do innego laboratorium:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie : czy wy masujecie sobie piersi ? dzis pani w jednej z hurtowni powiedziala mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekla mi koncowka wypowiedzi , wiec pani z hurtowni powiedziala mi ze powinnam sobie juz masowac piersi , bo potem moze byc bol ze nie ma pokarmu ! co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej nie mogłam wcześniej zajrzeć ale musiałam się w końcu pochwalić - kupiłam pierwszą rzecz dla maluszka. Śliczny kremowy kaftanik. Chciałam jeszcze kupić śpioszki ale były tylkoduże rozmiary. Ale taka mała pierdołka a taką radość mi sprawiła. I Mężowi też się spodobał - widziałam to w Jego oczach jak Mu się zaświeciły... A co do glukozy ja też miałam z palca tuż przed badaniem. Dziwne że pobierane było z żyły. Widać co przychodnia to obyczaj... Pozdrawiam wszystkie Moje Kochane i idę spać bo trochu zmęczona jestem. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja dziś cały dzień w drodze..coraz blizej tej naszej budowy, a załatwiania jest ogrom. Jak dobrze by poszło to na zime mieszkalibyśmy już w domku :) trzeba materiały ściągać z Niemiec, bo u nas w kraju są straszne kolejki na towar budowlany, ale za to budowa idzie szybciutko.. najgorsze w tym wszystkm jest to,że musielbyśmy szybko sprzedać nasze mieszkanko i z pół roku pomęczyć się u rodziców...więc i Mateuszek po urodzeniu z dwa miesiące mieszkałby w ciasnocie no i na pewno byłoby wtrącanie się mamy we wszystko co robie :)- nie wiem czy mam na to wszystko siłę :) ale chyba się zdecydujemy na szybki rozwój sprawy. sorki,że nie zwracam się do każdej z osobna- ale padam już na nos :) życzę Wszystkim dobrej i spokojnej nocy, jutro się odezwę :) mysza3 - mi masowanie piersi kojarzy się tylko z przyspieszaniem porodu, jak leżałam w szpitalu,,to lekarz dziewczynie, która była po terminie kazał masować je- żeby przyspieszyć poród...więc nie wiem jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malagocha333 - leukocyty to białe krwinki, które są odpowiedzianlne za obronę organizmu przed wirusami, bakteriami itd. Norma leukocytów w morfologii to 4,0-10,0 tys./mm3. Jednak kobiety w ciąży mają podwyższoną górną granicę do 20 tys. W moczu nie powinno być więciej leukocytów niż 3-5 w polu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Małagocha gratulacje!!! W końcu mam wakacje! Wczoraj byłam u lekarza po zwolnienie. Pisałam wcześniej jak to ciężko mu jest zrobić usg. Wizytę miała też moja teściowa. Poprosiłam ją by zagadała lekarza o to usg, że niby taka okazja, że jesteśmy razem może się już nie zdarzyć. No i się udało Facet zrobił w końcu porządne badanie, pokazał nam narządy wewnętrzne, pomierzył co trzeba i przez to trochę namieszał. Termin wg OM mam zapisany w karcie ciąży na 22 września. Na każdym z 3 poprzednich badań termin porodu wychodził raz na 3, potem na 1 a sześć tygodni temu na 2 października. Wczoraj maszyna wyliczyła 19 września! I co teraz? Z tego wynika, że skończyłam 28 a nie 26 tydzień ciąży! Dziecko waży ok. 1100g i od czubka głowy do pupy ma 25 cm. I będzie chyba DZIEWCZYNKA :) Lekarz daje 70%, bo w sumie różnie to bywa, ale ja też widziałam na ekranie \"hamburgerka\" między nóżkami i nic tam więcej nie było :) Muszę chyba zmienić suwaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie vanilam - za tydzień czekam na obszerna informacje na temat komórek macierzystych. Ten temat bardzo mnie nurtuje i ciagle zastanawiam sie nad tym. Niestety trudno mi znalezc wiarygodne opinie, zazwyczaj natrafiam na \'metne\' materialy reklamowe - a to mi nie wystarcza. Chce wiedziec wszystko!! Wiec sluchaj uwaznie. :):) Oczywiscie jesli to spotkanie nie bedzie spotem reklamowym. A skad \'znasz\' moja bratowa?? Najgorsze sa te wszystkie ciotki i babki, ktore rodzily 30 lat temu albo i wiecej. Jakies swoje dziwne zabobony kaza nam stosowac i tylko nas strasza. A przeciez wtedy byl zupelnie inny stan wiedzy medycznej, to co kiedys uwazano za dobre wcale dobrym byc nie musi. Moze i prawda z ta wspolzaleznoscia aktywnosci fizycznej i przebiegu porodu. Ale nie sadze by aktywnosc na kilka miesiecy przed porodem miala jakis pozytywny wplyw. Jesli ktos jest aktywny przez cale zycie, ma wycwiczone miesnie to potem nawet lezenie plackiem przez cala ciaze mu nie zaszkodzi i ma szanse na latwiejszy porod. A cwiczenie i intensywne ruszanie sie, wbrew zaleceniom lekarzy, moze narobic wiecej szkod niz myslimy. Tak samo jak ta babka, co bzdur naopowiadala naszej Myszce3 o masowaniu piersi. Podczas stymulacji piersi dochodzi do skurczy macicy, ma to na celu obkurczanie jej po porodzie (podczas karmienia dzidziusia jest to bardzo odczuwalne). Jesli bedziemy masowac przed porodem to mozemy doprowadzic do przedwczesnego porodu. Moje piersi przez cala ciaze nawet raz nie byly masowane, a nie narzekalam na brak pokarmu! Karmilam przez 9 miesiecy, a przez 6 miesiecy Kamilek byl tylko na piersi i nie byl chudym dzieckiem. Wniosek - nie mialam zadnych problemow z pokarmem! Aniołekjg - nie wiem co z tym blogiem, pisalam do wp, powiedzieli ze wg nich wszystko jest ok. Ze zle wpisujemy haslo... A ja tez przez kilka dni mialam taki problem. Sprobuj moze wejsc na bloga przez panel administracyjny - tym uzytkownikiem co wczesniej podalam. Konwalia10 - cale szczescie, ze zadzwonilas do zusu. Pewnie daliby Ci znac jakby bylo po czasie i nikt nie czulby sie winny, a Ty bylabys bez pieniedzy Miśka_26 - wierze, ze znajdziesz sily i przetrwacie ten trudny okres. A potem bedziecie cieszyc sie swoim wlasnym domkiem! :) malagocha333 - co to sa leukocyty i normy juz dziewczyny podaly. Dodam tylko, ze sa podwyzszone gdy w organizmie jest jakas infekcja. Ich poziom moze sie podniesc nawet gdy sie skaleczysz!! Dzielą się na wiele kategorii i maja rozne zadania. Bardziej szczegolowe badania pozwalaja na okreslenie rodzaju infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisterone - no to wielkie gratulacje!! A suwaczkow nie zmieniaj! :) usg wylicza termin porodu na podstawie wielkosci dziecka!! po prostu masz duza dziewuszke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Tofikowa, Peppetti dziękuję Wam dziewczynki za informację, bo już się przestraszyłam że to białaczka (białe krwinki) Ja mam podwyższone do 13,8 i lekarz kazał mi powtórzyć za 2 tyg. badania. Sisterone Dziękuję za gratulacje i ia również gratuluję dziewczynki. Witaj w gronie mamusiek dziewczynek. Cieszę się razem z Tobą że masz dobre wyniki. Sama dobrze pamiętam te badania szczegółowe jaka byłam podekscytowana podczas badania i jakie to było ważne jak lekarz mówił że wszystko w normie. Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny 🌻 Peppetti jeśli będziesz uzupełniać tabelkę, to wpisz mi proszę 9 kg i termin porodu wg OM jaki mam wpisany w karcie ciąży -22 września - ten się nigdy nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki 🌼 Ta pogoda jest dobijająca - albo upały nie do wytrzymania, albo wichura i deszcz :( Konwalia10 - ja też dzisiaj dzwoniłam do zusu. Ja czekam na odpowiedz dopiero ponad 2 tygodnie, ale wolałam się upewnić. Pani kazała poczekać jeszcze z tydzień, ale podała ewentualnie telefon do głównego inspektoratu. Jak coś, to będę interweniować. A ile planujesz przerwy między maluchami, bo mój mąż sobie wymyślił :), że najlepiej byłoby rok :) Ale to jest jego wersja. Lukrecja* - będziesz miała prawdziwą niespodziankę, jeśli chodzi o płeć :) A co do wspólnego porodu, to też nie mam 100% pewności, że mój mąż nie spanikuje. No widzisz, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - macie ciche dni, ale przy okazji wasza kruszynka będzie miała swój pokoik lada dzień :) Shiva24 - oczywiście daj znać, jak u Ciebie wygląda szkoła rodzenia. Mysza3 - pierwszy raz słyszę o tych piersiach, a wydaje mi się że wszystko zależy od naszych predyspozycji. Już kiedyś pisałyśmy o tym i okazywało się, że dziewczyny z pokaźnym biustem miały niekiedy większe problemy z pokarmem niż te z maleńkim biustem. Ja nie zamartwiam się na zapas. Zobaczymy po porodzie. Miśka_26 - właśnie to mnie przeraża jeśli chodzi o budowę domu - formalności :( Do tego dochodzą jeszcze problemy z materiałami budowlanymi. Na razie planujemy kupić jakąś fajną działeczkę, a później się zobaczy. Malagocha333 - ja od początku ciązy mam leukocyty powyżej 10 tyś i moja gin nie alarmowała. Sisterone - witaj w gronie odpoczywających brzuchatek 🌼 Tymi terminami się nie przejmuj - ja też mam rozbieżności - od 28.08 do 06.09. Fajnie, że będziesz miała dziewczynkę. Na szkole rodzenia kogo bym nie zapytała o płeć - CHŁOPAK. Peppetti - właśnie tego się obawiam, że to spotkanie może nie dać mi tyle, ile bym chciała. Też sporo czytałam o tym - zobaczymy. Oczywiście wszystkim się podzielę. A jeśli chodzi o Twoją bratową, to mój mąż chyba z nią pracuje (ale nie jestem pewna czy to ona, napewno jest w ciąży). Właśnie tydzień temu będąc na zakupach spotkaliśmy ją i Roberta olśniło :) Jeszcze chcę Ci się pochwalić, że próbowałam wczoraj wleić zdjęcia pierwszych ubranek Szymona na bloga i prawie :) mi się udało:) Oczywiście nie poddaję się i zaraz spróbuję jeszcze raz :) Z kolei jeśli chodzi o rady cioć, babć i kuzynek, to jest norma. Ja w niedzielę też się nasłuchałam, żeby wręcz wysilać się, żeby organizm przyzwyczaił się właśnie do wysiłku podczas porodu. A moja gin mówi co innego. I kogo tu słuchać - moim zdaniem lekarza. Powiem Wam, że ta ogromna piłka jest rewelacyjna. Fakt, że jak usiadłam na początku, to bolało mnie całe krocze, ale jak się trochę powyginałam i porozciągałam, to nawet dzisiaj rano jak wstałam, to nie odczuwałam takiego bólu jak zwykle. Jednak dDzisiaj jadę do Łodzi na usg. Mam nadzieję, że dr dudarewicz mnie przyjmie. Jak ylko wrócę, to się odezwę. A i jeszcze jedno: ja powoli kompletuję wyprawkę do szpitala, ale dla siebie. Wiecie jak ciężko jest dostać rozpinaną koszulę nocną. Pozdrawiam Was wszystkie, Szymon zresztą też, bo intensywnie daje teraz znać o sobie - chyba Was polubił :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow - udało mi się wkleić zdjęcia na bloga :) :) :) Jestem z sibie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja od dzisiaj na diecie, wyszło mi że nie toleruje glukozy mój wynik: na czczo: 80 po 1h: 128 po 2h: 150 (norma do 140) musze ograniczyć słodycze, soki i słodkie owoce...buuuuu😭 za 2tyg. musze powtorzyc badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam- a czy masz do wykonywania jakieś konkretne ćwiczenia na tej piłce? wiem, że ćwiczenie na niej pomaga na bolący kręgosłup, ale póki co, jedynym ćwiczeniem, o którym czytałam jest przesuwanie jej za pomocą bioder w przód i w tył, a później również na boki :) pozdrawiam wszystkie Mamusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny🌼 byłam dziś w tym laboratorium i wkońcu zrobiła mi glukoze.Cukier wyszedł mi dobrze,ale zaś do jutra musze czekać na wyniki glukozy koszmar!3dni jezdżenia to nie dla mnie. sisterone-tymi datami to nie ma co sie przejmować,ja w karcie ciążowej mam termin na 2 wrzesień,a z usg cały czas wychodzi mi że 18-20sierpień,i bądz tu mądry.Lekarz pewnie bedzie widział na końcówce ciąży czy spotkacie sie na następnej wizycie czy nie hihi. vanila-zgadza sie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:Pco do płci to może sie dowiem w czwartek,bo jak już teraz mi nie powie to już nie chce wiedzieć,pokoik już i tak robie w kolorach neutralnych więc tylko to łóżeczko różowe mnie korci więc zobaczymy jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Sisterone - gratuluje coreczki :) Nie jestem pewna czy dobrze pamietam z wczesnijeszych wpisow, ale synka juz chyba masz...? Lukrecja - powodzenia na USG - mam nadzieje, ze tym razem bedzie widac plec dziecka! Ja oczywiscie wciaz intensywnie przegladam strony internetowe z pokojami dla dzieci. I wydaje mi sie, ze zdecyduje sie na kolory żółty i zielony (groszkowy). Jakos nie moge sie przekonac do niebieskiego... Znalazlam super dzieciece dywaniki - jezeli nie decydujecie sie na generalny remont, to moze warto pomyslec o takim zwierzaku na podloge? Ja jestem zachwycona !!! Cała kolekcja Angela Collage jest super :) Colekcja Fryz ma kilka ciekawych dywanów ze zwierzakami. http://www.superdywany.pl/index.php?akcja=kategorie&kat=113 http://www.superdywany.pl/index.php?akcja=kategorie&poziom=&kat=90&p=75 http://www.superdywany.pl/index.php?akcja=kategorie&poziom=&kat=94&p=45 Pzdrw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam ślicznie urządziliście pokoik :) Strasznie podoba mi sie pościel w misie do łóżeczka :) naprawdę super :) no i ciuszki też prześliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve81 - niby nie masz dużo ponad normę, ale zawsze coś. Nie martw się - napewno za dwa tygodnie wyjdzie dobrze 🌼 Sakahet - na razie nie mam jakiś konkretnych ćwiczeń. Tak jak pisałaś - przesuwam się na tej piłce na boki oraz do przodu i do tyłu. Jednak odczuwam mniejsze dolegliwości jeśli chodzi o bóle spojenia łonowego. Myślę, że na szkole rodzenia też nam jakieś ćwiczenia pokażą, to wtedy napewno napiszę :) Lukrecja* - no nareszcie dadzą ci spokój z tym cukrem, ale co wymęczą człowieka, to swoje. Jedno badanie, a trzy dni biegania. Rinka84 - ta pościel w misie to chyba w pokoiku dzidzi Shivy24, też mi się podoba :) A ja właśnie odebrałam ostatnią rzecz do pokoiku Szymonka - żyrandol. Możecie zobaczyć go tutaj: http://www.lampydomowe.pl/sklep,1834,,,03,,pl-pln,394964,0.html A teraz zmykam na usg. Całuski 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej 🖐️ Ale dzisiaj ponury dzień, chyba dlatego ogarnął mnie wielki leń:P Jeszcze mężuś pojechał na delegacje więc siedzę sama i obijam się:) Ale czasami trzeba i tak!! Lukrecja panie w laboratorium to już chyba dobrze Cię znają:) Grunt, żeby wyniki wyszły dobre 🌼 Shiva24 ale miałaś się fajnie...glukoza na bazie soku winogronowego!!Mniam, nawet apetycznie brzmi :D Miśka26 wyobrażam sobie ile masz załatwiania przed budową domu!!My chcemy dobudować tylko jeden duży pokój nad garażem a pozwolenia i wszystkie mapki załatwiamy już od marca:O Chcieliśmy się wyrobić do porodu...ale chyba nic z tego! Sisterone gratuluję dziewczynki 🌼 Vanilam widzę, że Twojemu mężowi spodobał się okres Twojej ciąży, że już tak szybko myśli o kolejnym maleństwie:) Ja o tym jeszcze nie myślałam, ale nie chciałabym mieć zbyt dużej różnicy wieku między dziećmi - sama mam dużo starsze siostry i jako dziecko nie mogłam się z nimi dogadać. Śliczne ubranka kupiłaś....mam identyczne:D Jakiś miesiąc temu kupiłam w komplecie te białe i zielone body z pierwszego zdjęcia:D Są słodkie 🌼 Żyrandol też kapitalny!! Eve81 dużo zdrówka życzę!!Oby ta glukoza miała tendencje spadkowe!! Sakahet ja co prawda nie posiadam piłki ale na płycie z ćwiczeniami dla ciężarnych (Aktywne 9 miesięcy) polecają wykonywać kręcenie biodrami siedząc na niej. Kamyczek80 ja co prawda nie jestem zwolenniczką dywanów ale te które podałaś są prześliczne i bardzo pomysłowe!!Krowa jest the best!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×