Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witam :) Jeśli można się dołączyć 🌻 Ja również mam termin na września, dokładnie 6 września :) Pozdrawiam Was cieplutko i życzę udanej zabawy sylwestrowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym roku-niech przyniesie wszystkim spelnienia marzen,okresu brak-2dni opoznienia,tempka podwyzszona,alesie nie napalam,bo juz nie raz przezylam bolesne rozczarowanie.....jak do piatku sie nie pojawi to dopiero zrobie test i moze wpisze sie do Waszego klubu:)Milego dnia zycze mamuskom i dzieciaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria123 I wzajemnie! Ja już mam córkę a teraz czekam na 2 kreseczkę:D. I nie wiem ile jeszcze wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety nie mam dzieci-roktemu mialam ciaze obumarla w12tyg,pol roku staramy sie i dlatego jest to dla mnie az tak wazne-popadam chyba w obsesje matczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara28
Z okazji Nowego Roku 2007 życzę wszystkim przyszłym mamuśkom samych pogodnych i szczęśliwych dni, a reszcie która się cały czas stara spelnienia tego jednego największego marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do izabelki-wewrzesniu skoncze 30lat-o matko jak to brzmi:)stara doopa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara28
hej, jakoś nikt się nie odzywa. Dario123 no i jak z tym testem, robiłaś czy nie? pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam wczoraj:) dostałam zdjęcie mojej kruszynki ( ma narazie tylko 4 mm ) a nastepną wizytę mam za 3 tygodnie:) ale najlepiej iść jak najszybciej! lekarz zleci Ci badanie krwi moczu i takie tam inne! i koniecznie zacznij brać kwas foliowy jeżeli jeszcze nie bierzesz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje przyszłe mamusie🌻 dbajcie o siebie i myślcie pozytywnie:) sierpniówka 2007:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_123
Dziewczyny piszcie bo nasz topic umrze a na to nie mozemy pozwolic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja też jestem w ciąży (6 tc), termin wyliczyłam na 12. września :) Mam nadzieję, że tym razem wszystko skończy się pomyślnie - to moja druga ciąża, pierwsza obumarła w 10 tygodniu, cztery miesiące temu. Jestem dobrej mysli, choć bez nadmiernej euforii, do lekarza jednak mam zamiar iść dopiero za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moje gratulacje daria123, azazella. Podziwiam Cię dario123 ja nie wytrzymałam i od razu jak się dowiedziałam powiedziałam rodzicom i teściowej. Musi być wszystko dobrze więc musiałam podzielić się tą dobrą nowiną z najbliższą rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nic nikomu nie powiem, dopiero, gdy nie będzie juz takiego zagrożenia - przy pierwszej ciazy powiedziałam i potem trzeba było odkręcać, teraz nie zapeszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chciałabym się do Was przyłączyć:) Kilka dni temu zrobiłam sobie test i wyszedł pozytywny także jestem w ciąży, u lekarza jeszcze nie byłam, idę w tym tygodniu, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Termin wyliczyłam sobie na 9 września. To moja druga ciąża, mam juz synka. Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azazella ja tez mialam ciaze obumarla tylko 13mies temu i tez nie bede nikomu mowic az do konca 1trymestru-chociaz obawiam sie o meza bo on zawsze wszystko wypapla-ale zagrozilam mu ze Go zabije :)wiec moze wytrzyma.mam dzis piekne mdlosci-bardzo sie z nich cieszei spadam na drzemeczke po pracy,sciskam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym być beztroska i spokojnie cieszyć się tą ciążą... a tu diś jakieś delikatne plamienia :( szkoda gadać, mówię wam... w kazdym razie co będzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azaela tak sie nieraz zdarza, ze w terminie @ moze ppjawic sie lekkie plamienie moja kolezanka miala tak przez 2 \"nst cykle\" jak miala dostac okres-a byla oczywiscie w ciazy :) -teraz jest w 8 miesiacu :) mozesz tez jechac do szpotala, albo zadzeonic do gina-jak moja kolezanka ja do gina poszlam w 40 dc - cykle mam 27-29 i juz bylo widc pecherzyk z zarodkiem-dostalam 3 zdj i liste badan pozdrawiam i trzymam kciuki!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja poprzednia ciąża to były same plamienia niestety, mimo luteiny nie udało się jej utrzymać - ale :) zdam się na los, do gina jeszcze nie pójdę, to dopiero 37 dzień cyklu, więc nic nie byłoby widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esa
ja tez sie wpiszę, to moja 2 ciaza, mam juz synka, teraz jestem pełna obaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumi
Witam Dziś zrobiłam teścik i zobaczyłam upragnione 2 kreseczki, więc chętnie się dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_123
Dziewczyny musimy sie wspierac i pocieszac,to chyba naturalne ze mamy mnostwo obaw,a szczegolniejesli poprzednia ciaza zakonczyla sie tragicznie........a co do plamien to ja poprzednio nie mialam zadnych,wyniki super a i tak dziecko bylo martwe a moja szwagierka plamienia na maksa od 7tyg,chore nerki,cukrzyca a dzidzia zdrowa i urodzi sie za 1,5miesiaca,tak wiec nie ma sie co dolowac tylk omiec nadzieje i niesmialo prosic Tego Najwyzszego aby i nam zeslal laske szczesliwego macierzynstwa.(wyszlo laske a tu chodzioczywiscie o łaske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki13
czesc dziewczynki ja w zeszlym roku w marcu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy bardzo sie ucieszylam i pniewaz nie mieszkam w polsce odrazu postanowilam przyleciec do polski na badanie niestety po tygodniu poronilam to byl dla mnie cios gdyz od roku staralismy sie o ta dzidzie.jakos sie pozbieralam odczekalam 3 mies i chcialam zaczac starania od nwa ,ale jakos nic z tego nie wychodzilo zrobilam badanie i okazalo sie ze mam podwyzszona prolaktyne.leczylam sie przez kilka miesiacy hormonalanai.postanowilismy z mezem jechac do polski na swieta zrobic badania i jezeli okaze sie ze prolaktyna opadnie podejmiemy decyzjie o dziecku.jakiez bylo dla mnie zaskoczenie gdy po odebraniu wynikow okazalo sie ze jestem w ciazy,do tej pory nie moge w to uwiezyc termin mam na 09.09.2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki13
bardzo sie ciesze porobilam badania i niby teraz wszystko jest oki tylko mam podwyzszone TSH martwie sie tym.mam pytanie czy ktoras miala lub zna taki przypadek zeby kobieta w ciazy miala podwyzszone badanie tsh a dobre badanie ft3 i ft4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki13
do azzazella nie wiem dlaczego ie chcesz isc do lekarza i piszesz ze pujdziesz dopiero za miesiac wybacz moja szczerosc ale skoro pragniesz tego dziecka nie zastanawiaj sie ani min dluzej tylko pedz do gina.jezeli zauwazylas jakies plamienia to tym bardziej powinnas sie do niego udac.jestes dla mnie nie odpowiedzialna nie pisze tego dlatego zeby ci sprawic przykrosc tylko zeby moze cie troche nastraszyc bys poszla do lekarza .wiesz przeciasz ze istnieja leki na poddtrzymanie ciazy i ty takie dostaniesz.jezeli ci zalezy na tym dziecku marsz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×