Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Dziewczyny a słyszałyście może o tym że zabiera sie do szpitala suszarkę do włosów żeby sobie dmuchać ranę. Podobnie szybciej się goi. Moja siostra rodziła 11 lat temu i większość kobiet rodzących miała suszarki ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wczoraj na wieczór też bardzo spuchły nogi nie wiedziałam jak mam sobie z nimi poradzić, a i teraz też ta pogoda juz mam dosyć. Jak zawsze uwielbiałąm taka pogode to w ciąży nie moge jej znnieść. Teraz po tym czytaniu zmykam poleżec bo brzuszek boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525- własnmie wróciłam,i nic nie załatwiła, bo przedsatwili mi gorszą oferte niż tą którą mam obec nie, koszmar. być stałym klientem, opłacać rachunki i mieć gorszą ofertę niz klient, któ. dopiero wkaracza do firmy głupota poczekamy jeszcze do konca sierpnia, dłam mężowi upoważnienie (bo tel jest na mnie załozony) i jak coś to sam to załatwi z nimi. a teraz już tez nigdzie nie lece, bo u mnie tez ukrop, mam tylko na 16.00 gimnastyke w szkole rodzenia to sobie pójdę, by spotkać się z brzuchatkami i sobie poplotkować, bo tego ćwiczenia jest zawsze i tak mało hahahhaahahahahahah teraz zrobie obiadek, tj. dopiero go przygotuję, bo męża poszła na siłownię :) buziaki i bardzo mocno cię pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam smska od Kasiak - poród wstrzymali -dostała kroplówki, a dzis juz tylko leki, czuje się bardzo dobrze - na weekend może wyjdzie do domciu :) dostałam w końcu pościel i powiem szczerze, że na zdjeciach wyglada o niebo lepiej - ma żywsze kolory...dobrze ze kupiłam jeden komplet :) drugi sama sobie uszyje..hehe wielka filozofia zszyć 3 boki i wstawić zamek - może to dobry pomysł na dodatkowy dochód...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dam rady odpisać każdej z Was, bo ledwo siedzę. Znowu mam jakieś skurcze, a brzuch zrobił mi się twardy jak kamień :( Co do butelek, to ja kupiłam laktator Avent Isis i tam są właśnie dwie butelki 125 ml+smoczek o przepływie 1 (czyli prawidłowy). Dodatkowo kupiłam jedną większą butelkę firmy NUK. I na razie daję sobie spokój. Kurcze ja nadal czekam na tą pościel z mamo-tato i już się denerwuję. Mam nadzieję, że dzisiaj przyjdzie. A co do pieluch, to trochę mnie zasmuciłaś Peppetti z tymi Huggiesami, bo wcześniej kupiłam ogromną paczkę, ale ten większy rozmiar. Ale trudno, jak się nie sprawdzą, to sprezentuję jakiejś koleżance, która ma dziewczynkę :) Właśnie gotuję wywar z pietruszki, bo znowu stópki zaczynają brzydko wyglądać. A co do tej opieki medycznej, to najważniejsze, żeby każda z nas czuła pełne zaufanie do prowadzących ciążę, nieważne, czy w Polsce, czy gdzie indziej. Fakt jest faktem, że ostatnio nawet w wiadomościach mówili, że na wyspach brytyjskich stosuje się właśnie naturalna selekcję, jak to któraś z Was określiła. Tylko, że tam średni wiek ciężarnych jest o kilka lat niższy niż u nas. Dlatego w Polsce ciąża to coraz częściej patologia a nie fizjologia. Cieszmy się z tego, że nam się udało i miejmy nadzieję, że każda z nas będzie miała lekki poród. Któraś z Was pytała mnie, czy będę miała cc? Z tego, co wiem, to planowany jest poród SN pod warunkiem, że mały zdąży sie odwrócić. Zobaczymy. Uciekam, bo coś dzisiaj nie jestem w formie. Zajrzę później. Pa 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia*** co innego kierowanie się (wg mnie) tym co sie słyszy a co innego tym co sie widzi na własne oczy jak juz podkresliłam poprzednio ,nie twierdze że w całej anglii tak jest,ale za duzo faktycznie widziałam i nie odważyłabym sie,to moje zdanie na ten temat, ktos inny powie ze za duzo widział u nas żenady i by sie nie odwazył i taka jego wola, każda sroka swój ogon chwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VANILAM - 3 MAJ SIE I UWAŻAJ NA BRZUSIO!!! MIŚKA_26- FAJNIE CZEKAM AŻ KASIAK SIĘ ODEZWIE POZDROWINKA DLA WSZYSTKICH WRZESNIOWYCH KSIĘŻNICZEK, KTÓRE NAWET I W SIERPNIU URODZA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobietki !! mam ogromny dylemat! mam sunie 4 latka, buldog, nigdy jej nie dopuszcze, bo ciąża, która nie zagroziłą by jej życiu, powinna być przy pierwszej cieczce, bo wtedy rozejdą się dobrze kości. teraz zaś ciąża by musiała być monitorowana i poród by był CC, a wiecie u piesków nie jest to taka łatwa sprawa. zawsze byłam przeciwna temu................................. zaraz się popłaczę, ale azcęłam sie zastanawiać nad sterylizacją, bo moja sunia ma juz 3 cieczkę w tym roku. bardzo to przeżywa, chce mieć koniecznie partnera, a jest tylko szrpana i ponagalana przez mnie jak idzie jakiś pies :( mój mąz tez jest przeciwny strylizacji, bo to jakby nie było operacja i strach, ze coś sie stanie suni jest ogromny. jednak ten jej poped robi sie coraz wiekszy i nie potrafie sobie z tym poradzic, dzis drugą noc już chodziła lizała się wydawała taki zapach, ze myśłałam ze sie zwymiotuję, a to tylko po to by miec chłopaczka :( czy któraś zna moze ten temat i mogła by mi cos na to poradzic wiem, ze nasz topik dotyczy dzieci a nie piesków ale strasznie mnie to męczy dziś to wyć mi się chce przez to :( pozdrawaim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti- własnie kochana wysłałam swoje dane i zdjęcia na Twojego maila , tylko nie wysyałałam z mojego konta na interii, bo zdjęcia się bardzo długo wgrywały i wysłałam z wp. bardzo bym cie prosiła o dołaczenie ich na bloga oraz o uzupłenienie tabeli. z góry dziękuję wszyscy bedą mogli obejżeć pyszczydło katusi :) pozdrawiam buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka - hmm coś dziś zły dzień mamy. Rozpakowałam mojego rożka i się wnerwiłam, bo jest bez podusi. A na aukcji jest z podusia. Zależało mi na podusi, bo ten rożek chcę mieć jako pościel do wózka. Zadzwoniłam do sprzedawcy, powiedział mi, że Drewex wycofał z oferty podusie. A ja mu na to, że powinien to zaznaczyć w aukcji, bo na zdjęciu jest rozek z podusia. On - że skoro w opisie nie ma nic o podusi to znaczy, że nie ma poduszki. Ja -ale jest na zdjęciu i jesli cos się nie zgadzało ze zdjęciem to jego obowiązkiem jest napisanie o tym. wrrrrr... w końcu zgodził się na odesłanie, ale ja mam zmarnowany czas Natomiast pościel jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia - musisz iść do wterynarza , sąsiadki pies to miał nawet urojoną ciąże - a teraz dostaje raz na pół roku zastrzyk i jes ok.... Pepetti - no tak to czasem niestety bywa,że sprzedawcy wprowadzają w błąd dobrze że z pościeli jestes zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Peppetti nie wiem u kogo kupowałaś ten rozek ale jest sporo ofert gdzie wyrażnie jest napisane w oposie rożek +podusia własnie z drewexu, chyba ze inni mają jeszcze stare zapasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba mam dzisiaj zły dzień. Ledwo łażę i niemal cały czas leżę. To chyba ten upał połączony z fenoterolem. W dodatku Mąż w delegacji i prędko nie wróci. No ale tak to zazwyczaj bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane:) jaka ja jestem leniwa, ze do Was nie zagladam! ale to dlatego, ze oz kilku tygodni mam tyle energii, ze gonie, sprzatam gdzie sie da, robie przetwory - nie wiem po jaka cholere:P tyle na razie przeczytalkam, ze Kasiak sie porod zaczal, zaraz bede czytac wszytko, jak tylko bede w stanie nadrobic!:) na razie Was baaaaaaaaaaaaardzo mocno sciskam, mysle o Was, tylko to mieszkanie takie paskudne, ze sie do doczyscic nie moge! buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia, a dlaczego maja jej sie kosci rozejsc? i mialaby rodzic przez cc? pierwszy raz sie z tym spotykam... to zalezy od rasy? bo moja pierwsza suka miala szczeniaczki dwa razy i to po paru latach (nie pamietam dokladnie) i wszystko bylo ok. druga suka nie miala nigdy mlodych i jak juz byla dorosla to jezdzilismy z nia co pol roku do weterynarza na zastrzyki bo miala ciaze urojona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wróciłam ale jestem w szoku :D mieli mi dzisiaj pobrać krew do badania ale nie pobrali bo po badaniu i badaniu brzuszka stwierdziła położna że za dwa tygodnie (tyle czekam na specjalne wyniki z krwii) to dzidzia prawdopodobnie bedzie ze mną. Poród w wodzie załatwili, dostałam ochrzan że torba do szpitala nie gotowa, zostałam poinformowana o porodzie tzn dwie osoby przy porodzie z rodziny mogą być, znieczulenie pod dostatkiem, żadnego golenia ani lewatywy. No i wyprawka do szpitala: pidżama, kapcie, podpaski, biustonosz do karmienia i wkładki laktacyjne dla dzidzi ubranka, smoczek i to wsioooo :D ale jestem podjarana tym wszystkim. 23 sierpnia jadę do szpitala na wizytę i USG i oglądnąć wannę do porodu i pokój poporodowy (gdzie o dziwo może spać jedna osoba dodatkowo za darmo np mąż). Dostałam dzisiaj od położnej pakę kosmetyków dla bajbuska i próbki pampersów huggies, pampers i jakieś 2 inne. I uśmiałam się ale była tam tez pasta do zębów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia***, to suuuper :) kurcze, to ty juz finiszujesz :) zazdroszcze porodu w wodzie, tez bym chciala :) moze jak Julka zechce przyjsc na swiat to akurat basen bedzie wolny i mi sie uda z niego skorzystac... o ile wczesniej nie bede sie darla o epidural :P a ty pakuj ta torbe i czekaj, ja wczoraj zrobilam liste co mam do niej wlozyc ale to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia***, to suuuper :) kurcze, to ty juz finiszujesz :) zazdroszcze porodu w wodzie, tez bym chciala :) moze jak Julka zechce przyjsc na swiat to akurat basen bedzie wolny i mi sie uda z niego skorzystac... o ile wczesniej nie bede sie darla o epidural :P a ty pakuj ta torbe i czekaj, ja wczoraj zrobilam liste co mam do niej wlozyc ale to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia***, to suuuper :) kurcze, to ty juz finiszujesz :) zazdroszcze porodu w wodzie, tez bym chciala :) moze jak Julka zechce przyjsc na swiat to akurat basen bedzie wolny i mi sie uda z niego skorzystac... o ile wczesniej nie bede sie darla o epidural :P a ty pakuj ta torbe i czekaj, ja wczoraj zrobilam liste co mam do niej wlozyc ale to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***niunia***, to suuuper :) kurcze, to ty juz finiszujesz :) zazdroszcze porodu w wodzie, tez bym chciala :) moze jak Julka zechce przyjsc na swiat to akurat basen bedzie wolny i mi sie uda z niego skorzystac... o ile wczesniej nie bede sie darla o epidural :P a ty pakuj ta torbe i czekaj, ja wczoraj zrobilam liste co mam do niej wlozyc ale to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 5 stron mi zostalo:) niunia, kurcze, to faktycznie juz tak baaaaaaardzo blisko!:) jak ja zobaczylam porodówkę, to aż mi się nogi ugięły... wracam do czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti- kochana gówa do góry, ja dziś walczyłam z netem, mój mąz z erą i tez mam dosyć :) Miśka_26- wiem kochana własnie chyba tylko wet mi został, bo zastrzyki tez są nie dobre, bo potem powiększają się węzły chłonne i suka moze miec ropomacicze :( Ziarnko_piasku- tak jest w tej rasie, ze jesli bedą przeznaczone do rozrodu to trzeba suczkę dopuścić już przy pierwszej cieczce, bo te pieski mają bardzo ąskie biodra, a dużę głowy, zob. w necie jak wyglada buldog francuski. takie info dostaliśmy od hodowcy, oraz od wet. wiec nie są to moje wyinamginowane spoztrzeżenia :(, a co do zastrzyków to są szkodliwe, bo hormony dla piesków nie są tak doskonale sprecyzowane jak dla ludi. często po latach powiększają się węzły chłonne, a potemm moze wystąpić ropomacicze, czy rak sutka. ja jako kobieta brałąm hormonny i miałam przez to wiele innych kąplikacji, np. guziaki na szyjce macicy. jedno keczyły a gdzie indziej wywoływały chorobe :( kurde widze, ze więcej tu się robi porodów na sierpień, kochane poczekajcie na nas pozdrawiam wszystkie kobietki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Ja tez odłożyłam kupno laktatora i podgrzewacza na po porodzie. Sterylizatora chyba nie bede kupowała. Wszystkie moje kolezanki tylko sparzają wrzątkiem butelki i podobno jest ok. do Dotex82 : oczywiście jestem w 37 tc i w mojej poprzedniej wypowiedzi miałam na mysli 37 tc a nie 27tc ;) Czy do szpitala do porodu potrzebne jest skierowanie, jeśli się rodzi w innym miescie?? Moja gin twierdzi, ze nie ale boję sie że jakby co, to mnie mogą nie przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko_piasku- a nikt nie pomyslał, ze ona taki poped bedzie miała. wystarczy że wykonasz nie taki ruch reką, a ona juz by chciała twoją ręke gwałcić szok :( ona sama się meczy, wydaje coraz bardziej intensywny zapach, bo wyszukuje sobie chłopaka, szok nie wiem, musze iśc do wet. i wszystko sie dowiedzieć, na dzień dzisiejszy to powiem tylko jedno chce mi sie ryczeć i moze komus wyda się to smieszne, ale tak się tym przejełam, ze brzuchol mi stwardniał. muszę się ogarnąć, bo dziecko jest teraz najważniejsze 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyk - witaj 🌻 martwiłam się o Ciebie - a Ty poprostu miałaś lenia...hehe lanie Ci się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za ortografy, normalnie jak poczytałam co ja wypisuję \"obejrzeć\" powinnam napisac do peppetti i inne takie to aż mi wstyd. przepraszam kochaniutkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura_28 - z tego co wiem jak jest u nas.. to jeśli masz skierowanie i jedziesz w dzień terminu porodu do szpitala- mimo,że nic się nie dzieje, nie masz skurczów itp - przyjmą cię, a jeśli nie masz skierowania i nie ma akcji porodwej , mimo terminu - to odsyłają do domu i mówią by się przyjechało jak coś zacznie się dziać... nie wiem jak jest gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak czytam zaległóści i podczytuję nowości:) Katusia, strasznie mi przykro z powodu pieska:( one są takie kochane i niewinne i tym bardziej szkoda, jak się coś takiego dzieje:( może faktycznie lepiej jest ją wysterylizować, nie znam sie na tym zupełnie, ale jesli się tylko będzie mniej męczyła, to nie ma co. Dlaczego właściwie mąż jest przeciwny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia co Ty się przejmujesz - co najwyżej jakas pomarańczowa Ci dopiecze z zazdrości,że nie jest w ciąży...a nam wogóle to nie przeszkadza, ja czasem też walne byka, ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia:) lenia i instynkt gniazda mi się jakoś nad wyraz rozwinął :P już mąż macha ręką na to, co chcę znowuy robić, tylko się modli, żebym go nie zmuszała do malowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×