Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Grako ja mam inny problem z wynikami. Ale jeśli białko jest obecne w moczy to chyba gestoza ale to tylko moje przypuszczenia. ZMierz Misia cśnienie i powiedz ile masz i czy jesteś opuchnięta po nocy. Ale ze mnie lekarz jak cholera nie?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Peppetti bardzo Ci współczuję tego bólu. Daj znać jak się skontaktujesz z lekarzem. 👄 Irysku wszystkiego najlepszego, samych, radości, uśmiechu i szczęśliwego, bezbolesnego rozwiązania a potem już tylko zadowolenia z kochanej pociechy z okazji rocznicy ślubu.👄 katusia prosiłaś o prosty przepis na ciasto. No to prosisz i masz: 1 kostka Kasi ;-) lub Maryny 2 szklanki cukru 1 cukier waniliowy 6 całych jaj 2 szklanki mąki 2 łyżeczki proszku do pieczenia 6-7 kwaśnych jabłek dla lubiących zapach waniliowy lub inny(ale niekoniecznie) Miksujesz margarynę , dodajesz cukier i cukier waniliowy.Nadal miksując wbijasz po jednym jajku nie przerywająć mieszania. Na koniec dodajesz mąkę i proszek do pieczenia i ew. zapach. Wylewasz ciasto na blachę i stawiasz w nim w rządkach obrane i pokrojone w 8-emki jabłka "na sztorc". Teraz pozostaje Ci to piec jakieś 45-55 min. SMACZNEGO. Ja właśnie wczoraj wieczorem upiekłam a dziś już nie ma 3/4 blachy :-P. Można ciasto posypać cukrem pudrem. A my dziś z mężulkiem wybieramy się na grilla z okazji 3 rocznicy ślubu siostry mojego męża. Słyszałam, że będzie niezła wyżerka;-). Chyba nie dam długo sie prosić i porzucę robotę w diabły i pójdę świetować . A co! Miłego weekendu WRZEŚNIÓWECZKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysku - wszystkiego naj, naj, naj 🌼 Ale mnie zaintrygowałaś z tym łóżeczkiem, bo akurat mam zamiar dzisiaj zamówić. Napisz coś więcej (jaka firma?) i jaki jest jego koszt. Peppetti - co u Ciebie? 🌼 Katusia - i co też dzisiaj pieczesz ciastunio? Mówię Wam jest rewelacyjne, bo nie jest za barzdo słodkie. Dzisiaj są u nas w Bełchatowie koncerty z okazji Dnia Energetyka, ale nie wiem czy dam radę się tam udać. Tzn. najgorsze jest stanie, po 5 min. nogi mi wchodzą w tyłek i każdą minutą jeszcze wyżej. Zobaczę, co mój m wymyśli. Uciekam, bo zaraz wraca z pracy, a ja znów przy komputerze :) Pozdrawiam 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ciesze sie ze ciasto smakuje:) Katusia sliwki mają być ułożone skórka na cieście, to ciasto kruche można komponować z różnymi składnikami, jabłka tez beda idealne tylko musiałabys je wczesniej przesmażyć, ze śliwkami jest mniej roboty;) a ja dzis zakupiłam w aptece majtki jednorazowe..hihi no i wróciłam od fryzjera z blond pasemkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku wszystkiego dobrego z okazji rocznicy. Dziewczyny bardzo prosze napiszcie mi jakeij wysokosci sa wasze łóżeczka bo ja dostałam w spadku i wydaje mi sie takie niskie. Moje ma 80cm. czy to jest normalne.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp. w sprawie moich wyników. anteta76 - ktoś powiedział mi żeby zapisać kiedy poczuło się pierwsze ruchy, to wtedy można obliczyć termin. Ja poczułam je 18 kwietnia, więc według tego powinnam urodzić 18 września. Oczywiście nie wiem czy ma to jakieś uzasadnienie medyczne. Będę więc przygotowana od 15 ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołekjg- dziękuję za przepis, teraz sobie pozbieram przepisy i któregos dnia zaborę się za pieczenie. moze wkońcu sie naucze robic ciasto. tak to robiłam tylko mtakie bez pieczenia hihihihihhhihiihi :) udanej zabawy i najedz się i za mnie 👄 vanilam- dziś kochana nie, bo ja teraz i tak bym mogła tylko polizać, wiec spytam meża, które sobie pierwsze wybierze i jak tylko bedę miała miec jakiś gości to takie upiekę. chciałbym wkońcu nauczyc sie piec jakiś fajnych niedrogich i szybkich ciast :) 👄, a tak jesli chodzi o dzień energetyka to ja pracuję w tej branży hahahhahahhaahhaahahh eve81- kochana dziękuje za radę !!! musze kiedys spróbowac koniecznie twojego przepisu. jak jeszcze zansz coś ciekawego to napisz. to dzis niezła laska jestes. ja to ostatnio nie moge na siebie patrzeć. a dziś to wogóle mnie powaliło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dzięki za współczucie. Byłam u lekarza ogólnego, bo do gina mam 60 km. A moja ogólna pani dr jest żoną ginekologa więc pomyślałam, ze może mi pomoże. Zbadała mnie i w pierwszej chwili podejrzewała, że może ja zaczynam rodzić!!! :):):) Ale wyperswadowałam jej ten pomysł z głowy! :) :) Od razu w przychodni dostałam dwa zastrzyki - jeden z pyralginy a drugi - z paparyny??? tak myślałam, że to się tak nazywa, ale w necie nie mogę znaleźć informacji o takim leku (więc chyba przekręciłam nazwę). Przeszło mi - boli mnie lekko, tylko gdy wstaję lub przekręcam się z boku na bok. Ale moge już normalnie chodzić. Bo do przychodni mój mąż prawie zaniósł mnie na rękach. :) :) Ha ha a to nie lada wyczyn, nieść takiego klocka. Któraś pisała, że ja szczuplutka jestem - wbrew temu co widać na zdjęciach do drobnych dziewuszek nie należę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grako96 to było napewno pod koniec kwietnia,nawet pod sam koniec,więc pewnie by się zgadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti- kochan cieszy mnie fakt, ze boli mniej i jestes spokojniejsza a szczuplutka jestes, bo masz chudziutkie ramionka na zdjęciu w czerwonym ubranku i tylko brzuszek masz z przodu. jesli chcesz zobaczyć cielsko obejrzyć zdjęcia katusi hahahahahhahaahah pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve81, vanillam - ciasto sliwkowe siedzi w piekarniku ;) zobaczymy, co z tego wyjdzie - sama jestem ciekawa czy moj \"talent\" kulinarny ujrzy w koncu swiatlo dzienne :classic_cool: Aniolekjg - jezeli wyjdzie mi sliwkowe, to w przyszlym tygodniu robie jablkowe wg Twojego przepisu ;) Irysku - wszystkiego najlepszego z okazji takiej pieknej okraglej rocznicy 🌻 🌻 Ja 27.08 mam dopiero 2 rocznice :) to-tylko-ja - moje łózeczko jest wysokie na 80 cm, wiec mysle ze jest to standard. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌼 👄dla cierpiących,trzymajcie sie. eve81🌼 katusia-pisałaś,że dziś z ciebie leń śmierdzący;)bo mnie nie widziałaś hihi,właśnie łóżko dopiero zaścieliłam,nic mi sie nie chce....ale to chyba normalka bo większość dziewczyn mówi o nic nie robieniu więc pewnie nie tylko z nas takie orginały🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis juz nadrukowalyscie:)dolaczam sie do klubu wrzesniowych leni,tez mi sie nic nie chce,chociaz plany mialam bardzo ambitne. Na szczescie poszukalam sobie wyniki w necie dot.cholestazy i nie mam tej cholery dzieki Bogu,wiec juz nie bede wnikac co i dlaczego mnie swedzi,pokaze jeszcze wyniki gince,ale sa ok,wiec bardzo sie ciesze. Wracam chyba do mojego ulubionego zajecia,czyli tv i kanapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciesze sie Lukrecjo i dario123, ze nie jestem sama, bo i przez to załapałam doła. a jak jest nas wiecej to znaczy, ze i ze mna w miarę jest oki. ja teraz siedziałm w necie i szukałam kredytów samochodowych, bo jak wspominałm sprzedałam straegooooooooooooooooooo złoma i dzieki niemu mam na wyprawke dla dzidzi, ale i tak musze miec jakiś samochód, bo tak się żyć nie da z dzieckie i psem :( ale kredyty są takie drogie, a moze ja nie umię szukać ide troche polezęć, bo mnie coś mdli i w łepetynie sie kołuje przez to ciśnienie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaa daria123- cisze się ze nie masz tej cholestazy mnie ręka swędzi mam drobną wysypke we wtorek ginowi to pokazę buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia no właśnie nie za bardzo sie sobie teraz podobam bo ten fryzjer zrobił ze mnie taką zajeb...blondyne a mówiłam ze nie chce miec całych blond:( teraz to już nic nie zrobie, musze sie przyzwyczaic ale wiecej tam nie pojede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve81 - no mężulkowi też bardzo smakuje :) To-tylko-ja - ja przed chwilą dopiero zamówiłam łóżeczko 120x60 Radek VII w kolorze słomka. Grako96 - ja poczułam pierwsze ruchy 4 kwietnia, także by wypadało na 4 września (wg OM - 05.09), ale ja mam przeczucie, że to będzie wcześniej :) Katusia - to wpadaj do nas na imprezkę :) Peppetti - może złapała Cie rwa kulszowa. Kiedyś czytałam, że to zdarza się pod koniec ciąży, a ból podobno niesamowity. Jest to wynikiem ucisku na nerw. Dobrze, że choć trochę przeszło. Trzymaj się kochana 🌼 Kamyczek-80 - tylko nie wyciągaj z piekarnika zbyt wcześnie. Lukrecja* - miłego odpoczynku, korzystaj póki można :) Ja mam dzisiaj dzień zakupów internetowych. Zajrzę później. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve81- na pewno wygladasz dobrze, w ciązy też inaczej farbują się włsieta, bo hormony szaleją. kochana duzo usmiechu na buzkiuni, a mąz na widok takiej blondyny ocipieje 👄 vanilam- kurde z miła chcęcią gdzieś bym wyszła hahahahahah, miałm lezeć, bo w łepetyni mi sie kręci , ale nie daje mi spokoju ten kredyt na samochód. szukam i szukam i dupa i jeszcze raz wielka dupa, bo kredyty na samochody uzywane mają takie ogromne oprocentowanie :( Grako- ja poszułam ruchy dziecka 7 maja termin OM mam na 25 wrzesnia, a wg. ruchów wyszło by na 7 pażdziernika, wczesniej moze nie czułam, bo poczułam dopiro w szpitalu jak mnie rozkurczyli . wtedy tarfiłam szpitala z rozpoznaniem poronienie zarażające. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mi się strasznie ale to starsznie piwka karmi, ale nie moge bo karmelowe tj. słodzone ale az mam ślinę na palcach u stóp👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki wszystkie:) ja juz po. nasze malenstwo wazy 2810 to chyba niezle bo od ostatniej wizyty przybylo jej 1kg. Łozysko w koncowej fazie 2/3, juz pojawiaja sie pierwsze \"pekniecia\" swiadczace o przechodzeniu w 3 faze. Cholestazy nie mam i wszystko pieknie. Szyjka narazie zwarta i wogole wszystko pieknie i jestem w siodmym niebie z tego powodu. Mysza3 ja robie z mezem w ten sposob- bierzemy porod rodzinny i bedzie ze mna poki da rade, przeciez nie bede go zmuszac zeby patrzyl na to, czego nie chce widziec.... a najwazniejsze ze bede miala osobna sale i ze w kazdym momencie jak nie dowolam sie poloznej to napewno dowolam meza, ktory juz znajdzie kogo trzeba. Chodzi o to, jak poradzila mi kolezanka, zeby nie byc zdana sama na siebie. A arbuzy och mniam- jak nie zjem 1/2 dziennie to jestem chora:) Musimy korzystac poki mozna:) Dla wszystkich Was gorace buziaki i trzymajcie sie cieplo. Pedze sobie na grilla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam-widze ze juz zamówiłas łózeczko, a ja napisałam di Ciebie maila w tej sprawie, w takim razie w ogóle go nie czytaj tylko usuń :) Własnie szukałam czy nie ma tu Twojego gg albo nr . telefonu to wysłałabym Ci sms-a o tym mailu. Ale widze ze i tak za póżno. Łózeczka chyba wszystkie mają 80 cm wys., mierzyłam kilka bo tez wydawały mi sie niskie i wszystkie jak w morde strzelił 80cm :D Dziekuje wszystkim za zyczonka, Peppetti dobrze ze lepiej Ci po tym zastrzyku , teraz zajrzałam tak na szybko zeby dać znać Vanilam a na dłuzej bede później. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia bardzo się cieszę że z Maleństwem wszystko w porządku. Duże Dzieko b eędzie. U mnie będzie dobrze jak w ogóle osiągnie taką wagę ale lekarz wierzy we trzy kilo choć jak on mói że jak tak patrzę na Pani brzuszek to nie wiem czy osiągnie. Co do porodu to też tak ustaliliśmy z M będzie tyle ile da radę. Trudno mi sobie wyobrazić że będę w ogóle sama. Pewniegdyby nie było innego wyjścia to dałabym radę ale skoro jest tak a możliwość to czemu nie skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ wpadlam sie przywitac dzien mam ogolnie do d... :( od wczoraj jest mi niedobrze do tego zgage mam jak jasna chol... az w srodku nocy zakrztusilam sie, bleee... poza tym jakas taka poddenerwowana chodze i wszystko mnie wkurza! kupilam dzisiaj 2 staniki do karmienia w mothercare i bylam zaszokowana rozmiarem swoich cycuchow - z 75B poszlo na 80D :O to sie nie spodziewalam... dobrze ze sie tam zmierzylam bo mialam wziac rozmiar C a tak to jeszcze przymierzylam wiekszy i okazalo sie ze lepiej lezy... wiecie, ja pierwsze ruchy poczulam bardzo wczesnie 17marca ale pewnie dlatego ze to druga ciaza w krotkim czasie (po stracie pierwszej corki zaszlam w ciaze po 2 okresie) wiec wychodziloby ze 17sierpnia powinnam urodzic... jasssne, pomarzyc moge... kupilam dzisiaj herbate z lisci malin zeby wspomoc w skurczach ta moja macice bo jak tak dalej pojdzie to do pazdziernika z brzuchem bede chodzic no to se pomarzekalam... ale jakos lepiej mi nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i fajnie, ze zielony-talerzyku sobie pomarudziłas, bo mi się podobało. poczytałam sobie,a co do cycochów, to ja się martwię ze mi przestały rosną c na tej diecie cukrzycowej a i jeszzcze zmalały hahahahahahaha fabia22- super ze z dzidzia oki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam 👄 ❤️ 🌼 ksemma 👄 ❤️ 🌼 malgocha333 👄 ❤️ 🌼 to- tylko-ja 👄 ❤️ 🌼 fabia22 👄 ❤️ 🌼 eve81 👄 ❤️ 🌼 daria123 👄 ❤️ 🌼 lukrecja 👄 ❤️ 🌼 pola40 👄 ❤️ 🌼 Shiva24 👄 ❤️ 🌼 zielony talerzyk 👄 ❤️ 🌼 peppetti👄 ❤️ 🌼 laura28 👄 ❤️ 🌼 aniołekjg 👄 ❤️ 🌼 aneta76 👄 ❤️ 🌼 kamyczek-80 👄 ❤️ 🌼 Miska26 👄 ❤️ 🌼 Ziarnko piasku 👄 ❤️ 🌼 sisterone 👄 ❤️ 🌼 szczesciara28 👄 ❤️ 🌼 greta78 👄 ❤️ 🌼 grako96 👄 ❤️ 🌼 joasia_ 👄 ❤️ 🌼 konwalia10 👄 ❤️ 🌼 kasiak 👄 ❤️ 🌼 iza iza 👄 ❤️ 🌼 NINKA78 [usta👄 ❤️ 🌼 azazella 👄 ❤️ 🌼 aneteczk a1976 👄 ❤️ 🌼 irysek 👄 ❤️ 🌼 Dotex 82 👄 ❤️ 🌼 ***Dee 👄 ❤️ 🌼 fabia22👄 ❤️ 🌼 mysza 3👄 ❤️ 🌼 jesli kogos pominęłam, to wybaczcie mi i dla was również 👄 ❤️ 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help ;) help :)help ;) help :)help ;) help :)help ;) help :)help ;) help :)help ;) help :)help ;) help :)help ;) help :)help ;) help :)help ;) help :)help ;) help :)help ;) help :)help ;) help :) ele mele dudki katusia ma dziś móżdżek malutki trala lala lala Katusia całkiem zwariowała tiku miku fiku forumowiczki powieszą ja na ręczniku trele fele pierdziele jak kogoś nie rozwesele no i tak na mnie wpływa brak meża w domu, leń itp. cisnienie w sagan przywaliło i znowu Katusię powaliło pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz daję wam odpocząć musze sie wyciszyć bo mnie zamkniecie w jakims szpitalu jeszcze w baiłym kaftaniku hahahhahhahaah 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia jesteś oblędna ale to chyba już mówiłam. Naprawdę mnie rozbawiłaś. Ziarnko piasku marudź ile chcesz jeśli tylko Ci ulży. Ja Ci nadstawiam swój re kaw w razie potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy to prawda z tymi pierwszymi ruchami dziecka, bo ja czułam 13 maja.. czyli 13 wrzesień by wychodziło. No ciekawe jak to będzie.:) Katusia pozdrawiam. A ja jak męża nie ma to bardzo tęsknie i ciągle coś popłakuje... Mam nadzieje, że za tydzień się z nim zobaczę, a jak nie to sama tam pojadę.. i będe wyglądała mego Męzulka. Tylko ze to 300km i nie dla mnie już taka długa droga.:( Muszę sie mocniej modlić, żeby mu za tydzień przepustke dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×