Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

kochane kobitkie dziekuje za miłe słowa!!!!! eve81- to ja jeszcze wracam do twojego cista te sliwki do skórka leżą na cieście, czy skórka jest na zewnątrz. jej jestem ne kumata hahahahhahhahahah. a mozna np. jabłko połozyc zamianst sliwki. pytam tak , bo moze sie odważę i upieke takie cudo dla męza, a sama przynajmniej polizę hahahahhaahahhaahahah kochane ja ból mam taki do przezycia, noga czasem tak złapie ez iść nie mogę, ale najgorzej jest w nocy w dzien odpuszcza jak tylko ją rozchodze i to samo mam ze spojeniem, w dzień to tylko czasem zaskoczy i człowiem wtedy wysikac się nie moze. Peppetti z tego zo widziałm na zdjęciu ty jesteś szczupła dziewczyna i biodra są wąskie i moze dlatego masz aż taki ogromny ból. zadzwoń do gina i odezwij się czy wszystko oki. buziaki fabia22- czekamy na relacje z wizyty u gina. Miśka_26 {usta] kamyczek80 👄 mysza3 👄 kochana a ja się ostatnio własnie zajadałm kanapkami z szynkoą i pomidorem. teraz pare dni nie pojem i zobaczę czy zniknie. we wtorek tez pokażę ginowi ja na arbuza tez mam parcie ale n ie mogę , moge tylko cienki plasterek, wiec to mnie nie satysfakcjonuje. ja bym najchętniej wzieła tak całego i raz połowę łyżką wyjadałą a potem drugą. ale dzidzia jest ważniejsz i muszę się opamietać 👄 vanilam 👄 ksemma 👄 malgocha333 👄 to- tylko-ja 👄 fabia22 👄 eve81 👄 daria123 👄 lukrecja 👄 pola40 👄 Shiva24 👄 zielony talerzyk 👄 laura28 👄 aniołekjg 👄 aneta76 👄 kamyczek-80 👄 Miska26 👄 Ziarnko piasku 👄 sisterone 👄 szczesciara28 👄 greta78 👄 grako96 👄 joasia_ 👄 konwalia10 👄 kasiak 👄 iza iza 👄 NINKA78 [usta azazella aneteczk👄a1976 irysek 👄 Dotex 82 👄 ***Dee 👄 pola 40- ja równiez się bardzo ciesze ze jesteś z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka_26- kochana z moim M tez tak jest. a teraz to juz wogóle nie ma mowy, ze odpuści. w szkole rodzenia mielismy takie spotkanie i to jego w dodatku pierwsze było spotkanie. była sla porodowa i objasniała połozna cztery fazy porodu i pozycje dla rodzącej i wszystko z najgorszymi szczegółami. ja stałam i się za brzuch łapałam a potem na psitkę hahhaha, bo już mnie z wrażenia bolało. a mój M wychodząc z sali, oczy całe rozbiegane, czerwony, podjarany, klepie mnie po ramienu i krzyczy damy radę damy radę. ja nic sie nie odezwałam, tylko sobie pomyslałam, kurde kto tu musi dac radę to musi :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Peppetti, Katusia kurcze to widze, ze nie jestem sama mnie też strasznei boli to spojenie do tego strasznie bolą mnie plecy, na łóżku aby przewrócić sie z boku na bok to mam łzy w oczach. I mam takie wrażenie, ze główka dzidzi strasznie pcha sie do wyjścia:( to strasznei boli. A bół podenguje gdy mi sie chce siusiu. Podziwiam te dziewczyny co maja ochote cos pichcić mnie to tak boli, ze nie jestem wstanie chodzić. Niunia ja lubie tak sobie przekształacać wyrazy i czesto na to maleństwo w moim brzuszku mówię dzidź. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja- wszystko jakos się ułozy. wytzymamy to a potem to ju z tylko opowieści o dzieciach bedziemy snuły :) zaraz coś napiszę co mi sie przypomniało ważnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA DO WSZYSTKICH MAM!!!!!! kochane kobietki ostatnio w szkloe rodzenia na gimnastyce ćwiczyłysmy na leżąco. połozna skonczyła ćwiczenie wykonywane przez nas w pozycji na waznak i powiedziała, by wstać trzeba najpierw się przekręcić na bok dopiero się podnieść. jedna z dziewczyn się do tego nie zastosowała i wstała od razu z pozycji leżącej na wznak!!! zabołał ją brzuch połozna wtedy wytłumaczyłą, ze nigdy nie powinnyśmy wstawać z pozycji leżącej na wznak, najpier trzeba obrócić się na bok i dopiero unieść, bo w innym wypadku mozemy doprowadzić do odejścia wód płodowych. moze nam peknąć pęcherz z wodami płodowymi. uswiadomiła nas o tym, więc ja chcę się tym podzielić z Wami. nie wiem, czy to jest rzeczywiście tak jak ona powiedział, no ale wkońcu to jest połozna, która od latr odbiera porody, wiec powinna na tym się znać . to tyle kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witakcie Kochane:) Peppetti, Katusia, współczuje Wam cierpienia:( Peppetti, zadzwoń do lekarza, to Cię przynajmniej uspokoi, że nic złego się nie dzieje. Ja, kilka dni temu tez tak miałam tylko, że ból umiejscowił się w lewej nodze w posladku i ból był ciagnacy az pod kolano. Ale przeszło i na razie spkój. Jeśli chodzi o cierpniecie rąk, to mnie tez palce cierpną, bardzo mnie to wkurza, bo nie mam czucia. A, brzuszek chyba sie nie obniza, choc mam wrazenie, że rano jest nizej, a wieczorem wyzej. No i niestety spanie w pozycji pół-siedzącej, bo mam problemy z oddychaniem. :( może jakby się obnizył to spałabym lepiej:) Vaniliam, moze kiedys sie spotkamy jak odwiedzicie rodzine:))) U mnie dzisiaj słonecznie od rana, mam zamiar zrobic pranie i wyjśc gdzieś do ludzi, bo już jestem zła sama na siebie, że tak siedze w tym domu. Maz pracuje do wieczora, wiec musze sobie sama czas zorganizowac:) Miłego dnia Wszystkim zyczę i buziaki przesyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pochmurno i nawet chłodno, sąsiedzi juz od miesiaca piłuja, wiercą walą, wic zaraz pójdę do sklepu popatrzeać chociaż na dziecięce rzeczy, by uciec z tego hałasu. dziś jeszcze nie kupię rzeczy, bo jestem sama M w pracy, a ja boje sie przez ten twardniejący brzuch dzwigać. bardzo serdecznie was pozdrawiam. jesli bedziecie miały jeszcze jakieś nie trudne (takie dla lewej katusi hahahhaahahah) przepisy na szybkie ciasta to ja bym sobie ponotowała. moze jakies bez pieczenia ahahhahaahhahahahahahaha buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie może głupie ale zaryzykuję: jakiego koloru jest mleko matki? Białe czy może przeźroczyste? A może żółte? Pytam bo dzisiaj jak nacisnęłam na sutka to tak mi trysnęło że byłam w szoku. Siara mi się sączy ale żeby tryskała? Miśka26 ja wybrałam rożek białe owieczki na różowym tle. Napisz mi kochana czy dostałaś sam rożek czy z podusią bo tam nic nie jest napisane o podusi ale występuje ona na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wczoraj nie odzywałam się zbyt wiele, bo tak jak katusia i peppeti coś działo mi się z prawą nogą. Bardzo się wystraszyłam. To było tak jakby ktoś uciskał mi nerw odpowiadający za poruszanie tą nogą. Przypomniałam sobie, że w czasie pobytu w szpitalu lekarz powiedział, że Viki jest ułożona 1,5 cm od wyrostka (który powoduje podobne bóle) więc pomyślałam, że to pewnie to. Do tego trochę się przeforsowałam i twardniał mi cały czas brzuch. Wczoraj wrócił mój mąż i jak złapał mnie ten ból, to był chyba bardziej wystraszony ode mnie. A mówią, że mężczyźni to twardziele. Ha ha Mam pytanie w zw. z wynikami. Wczoraj odebrałam wynik ze szpitala i w moczu pojawił mi się urobilinogen- 35 i ciała ketonowe - 10 oraz białko - obecne w ilości NEG. Czy któraś z Was pomoże mi to zinterpretować. Bardzo proszę. Inaczej zanim pójdę do gina to zwariuję. Wybaczcie, że nie umieszczam kwiatuszków i usteczek, ale dla mnie to niezły problem. Pozdrawiam więc wszystkie brzuchatki tak poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgocha 333 - wszystko w porządku, u mnie w pierwszej ciąży też tak to wyglądało. To jest siara, tryska w opisany przez ciebie sposób. Może przybierać kolor od przejrzystego, białawego, a nawet żółto zielonego (jakby ropnego). Wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanko dla tych które borykaja sie z cukrem. Powiedzcie mi co wy jecie?? Np. czy moge jesc jogurty owocowe czy raczej nie?? Kilka takich informacji co moge a czego napewno nie moge jesc. Z góry dziękuje. Rany ale ja dziś jestem słąba chyab normalnie całe powietrze ze mnie zeszło, a chciałam tyle rzeczy dzis zrobić. Dobrze ze moja mam jest w domu bo inaczej to nic by nie było zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! U mnie dobrze. Juz posprzątalm troszkę i teraz czekam na nowe meble do kuchni. A poźniej stopniowo i sie uporam z tym ustawianiem naczyń w szafkach. Wspólczuje bólu dziewczynom. Spojenie łonowe to czasem mnie ciągnie ale nogi nie drętwieją. Myslę, ze to jest ucisk na jakiś nerw. Najlepiej zadzwonić do lekarza. malagocha33 nie mam pojęcia jakiego jest koloru, mysle, że wszytkie trzy o których pisałaś są dobre. Mi tez często leci ale to tak po kropelce i tylko brudzi mi koszulki. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja - prawdopodobnie każda dieta jest indywidualna, ale opowiem ci czego ja nie jadam. Białego sera ze śmietaną (po nim cukier skoczył mi bardzo), mięsa smażonego, dżemu, owoców (tylko sporadycznie - polecany grejpfrut i nie więcej niż pół jabłka dziennie), białego pieczywa i cukru. Wskazane jest gotowane i grillowane białe mięso (kurczak indyk), ciemny chleb, bardzo dużo warzyw, jogurt tylko naturalny (owoce bardzo podnoszą cukier, a ja do tej pory żyłam prawie na owocach. Winogron to cukierniczka). Bardzo ważne jest jedzenie małych ilości ale często. Jak coś to pytaj cukrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako96 dzieki bardzo, kurcze to prawie nic nie można jeść.:( no ale trudno troche trzeba sie przemęczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja - może twój lekarz dopuści Ci jakieś przyjemności dla podniebienia od czasu do czasu. Powiem Ci tylko że ja po tygodniu stosowania diety schudłam 1 kg. Lekarz mnie uspokoił i powiedziała, że jest ok. Dzięki temu nasze dzieci nie trawią za nas cukru a biorą te składniki naszej diety , które są zdrowe i bogate w mikroelementy, a tak to musiały produkować insulinę trawiącą glukozę za nas. Pieczenie ciasta odłóż więc chyba na okres po porodzie. ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! u mnie od wczoraj troche się pozmieniałao bo:1. znalazlam wreszcie kalendarzyk i wiem ze ostatnia @ miałam nie 15.12.2007 a 23.12 więc mój termin porodu przesunął sie z 22.09 nq 29.09 nie wiem czy to dobrze czy nie ja jużledwo chodzę >czoraj moja ginka pwiedziała że to by sie zgadazało bo z usg tez jej wychodzi koniec wrzesnia ,czyli mam 33t.c a mały ma 3kg bez kilku gram, więc mój termin cc przesunął sie z 12.09 na 18 .09.Za miesiąc będę wyglądała jak słonica a mój mąz się smieje że tzreba będzie kupic mi balkonik jak maja starsze panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie odzywałam sie od czwartku bo mam lekki kryzys. ALbo nawet nie tak lekki. Nie jestem w stanie się już wyspać bo boli mnie albo kręgosłup albo skóra czy mięsień pod piersią. I ogólnie trochę mi ciężko. Współczuję wszystkim cierpiącym kobietkom i tulam je mocno. Już niedługo. Pozdrawiam Was serdecznie i ni zabieram miejsca co by nie zanudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta 76 - to bardzo ciekawe z tym terminem porodu. Ja ostatnią miesiączkę miałam tak jak ty 23.12.2006 i TP mam na 24.09.07. Ciekawe nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie wcięłam cały słonecznik i oglądam na Eurosporcie nasze siatkarki. Ciasto wyszło rewelacyjne. Nie pamiętam, która z Was go podawała, ale po prostu miodzik. Własnie dzwoniłam do swojego męża, żeby szybko kończył pracę, bo zjem to ciasto sama :) Zamówiłam też przed chwilą śpiworek i przewijak na allegro. Teraz poluję na łóżeczko. Peppetti - kurcze, chciałabym Ci pomóc, ale nie wiem jak. Bo ja przynajmniej mogę się ruszać. Katusia 🌼 śliwki układa się skórką do dołu, a z tym wstawaniem, to ja tak robię już od kilku miesięcy. Jak chciałam wstać na wznak, to myślałam, że mi się tam na dole coś rozpruje. Miśka_26 - ja włąśnie mam 37 tc i już powoli się nastawiam, tymbardziej, że wydaje mi się, że od wczoraj brzuch mi się obniżył. I nie wyobrażam sobie, żeby mój mąż zaglądał mi między nogi przy porodzie, ale wiem od swojej gin, że tacy maniacy się zdarzają :) Mysza3 - nie martw się - może maleństwo zbiera siły :) A jeśli chodzi o arbuzy, to mój mąż zastanawia się kiedy mi się przejedzą. To-tylko-ja 🌼 Pola40 - teraz pewnie długo nie wybierzemy się do Szklarskiej ,ale przecież myślę, że nasz topik będzie nadal istniał i będziemy w kontakcie. Grako96 - nie pomogę Ci z wynikami, bo zawsze mocz miałam dobry. Kurcze muszę chyba pościerać kurze, bo już nie mogę patrzeć. Dobrze, że nie ma słońca, bo pod słońce to dopiero jest katastrofa. Uciekam. Dziewczyny z dolegliwościami - trzymajcie się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grako96 faktycznie ciekawe,ona mi tłumaczyła ze do pierwszego dnia ostatnirk @ dodajemy 7 dni i tak wychodzi ja juz sama się pogubiłam łatwiej by mi było gdybym wiedziała kiedyśmy szkraba na swiat powołali ale nie mam zielonego pojęcia ot i takie szopy wychodzą, dlatego bedzie mnie cieła do terminu usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksemma ale Ci fajnie z mebelkami. My też robimy kuchnię tylko jak na razie to kupa gruzu i nic ponadto bo dopiero podłączają wodę kanalizację itp. Już zaczynam się godzić że nie uda się skończyć remontu przed rozwiązaniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza mój Mąż też mi przywozi arbuzy bo ja je pochłaniam tonami. Grako ja mam problem z moczem może Ci pomoge tylko nie wiem o co biega bo nie miałam czasu przejrzeć wszystkich postów. A mówiłam że będę siedzieć cicho ale jedna pomarańczka na innym topiku stwierdziła iż uprawiam martyrologię. Śledzi mnie - ale nie wszyscy umieją się konstruktywnie nudzić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotex82 podaję tylko te, które nie są w porządku: białko - obecne w ilości NEG urobilinogen - 35 ciała ketonowe - 10 co o tym myślisz? aneta 76 - ginka w zasadzie dobrze mówi tylko te 7 dni, które się dodaje to tylko i wyłącznie wtedy, gdy masz regularne miesiączki co 28 dni, a ja miałam co 23 -25. Wtedy od tych 7 dni odejmuje się różnicę, a jeśli miesiączki były np co 30 dni to dodaje się ni 7 a 9. Tak przynajmniej mi to wytłumaczono i tak przeczytałam w jakimś poradniku. Ostatecznie i tak masz fajnie bo urodzisz przede mną (bo jeśli dbrze zrozumiałam będziesz mieć cesarką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333- u mnie była przezroczyta siara, ale jak zaczełam walczyć z cukrem i waga mi zaczeła spadac, to narazie nic mi nie leci :( 👄 grako96- kochana ja tylko moge sie wypowiedzieć na temat ciał ketonowych nazywanych inaczej acetonem. u mnie te ketony to były głodowe, co oznacza, ze za mało orgaznizm miał węglowodanów i pobierał je z tkanki tłuszczowej i wtedy takie coś wychodzi. jesli chodzi o twoje wyniki to wybacz mi ale nie pomogę 👄 to-tylo -ja- grako ma rację, ze dieta jest indywidualna, bo kazdy orgaznizm reaguje inaczej. jednak jest podstawowa zasada : żadnego cukru (czyli juz nie wolno słodzić, żadnych słodyczy, pieczywo ciemne - nie wolno jasnego, zadnych soków- lepiej woda). a teraz o mnie kochana ja jogurty moge jesć tylko naturalne, lub pić kefirki.grako96- ma racje owoce podnoszą cukier i to bardzo, ale powinno się je zjeść. moja diabetolog kazała mi owoc jako cukier prosty połaczyć z węglowodanem złożonym np. z kanapką i tak samo dzieje się z kefirem lub jogurtem. wczesniej jadłam tak jak grako tylko indyk, kurczak, ryby duszone, grilowane, a teraz jak wychodził mi ten aceton głodowy jem normalnie zupy z makaronem i śmietaną, kotleta tez jem smazonego, ale z umiarem. cz👄sto małe porcje. jedzenie jak najbardzej urozmaicone. jak jesz kanapke to chlebek ciemny, na mim wędliny i jeszcze jakies warzywko do tego. cukier jak za bardzo poszaleje z tym samżonym czy makaronami w zupie mam wysoki, ale potem robię sobie ze 2 dni mieso duszone i to normuje. musiałam zacząć tak jeść bo za szybko chudłam i to mojej diabetolog sie nie podobało. jak coś to pytaj 👄 aneta76👄 Dotex82 trzymaj się kochana 👄 vanilam to był przepis eve81👄kochana dzięki za rade ze śliwką hihihihhihihi, a na to wstawanie uważaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Nie odzywałam sie wczoraj bo mieliśmy z męzem 5 -ta rocznice ślubu i była mała ( a właściwie bardzo mala) imprezka :) Wczesniej pojechalismy do sklepu zamówić wreszcie pare rzeczy i w końcu sie zdecydowaliśmy na łózeczko a miałam z tym nie maly problem. Niestety jest to nowy wzór , akurat jak bylismy w sklepie w czestochowie pare dni temu, to właściciel dostał jeden front zeby zrobic zdjecie do katalogu,i po prostu nas urzekło. Jak pojawi sie na stronie producenta to wkleje linka. A wczoraj okazało sie ze z tą firmą ma umowe tez sklep u nas i zamówiliśmy je.Wahalismy sie bo nie jest tanie, ale raz sie zyje. A i podobało nam sie to ze łózeczka od tego producenta maja wyjmowane 3 szczebelki a nie dwa tak jak wiekszość, wiec troche wieksze dziecko tez sie zmiesci i wyjdzie przez taki bok. Współczuje tym cierpiącym z powodu bóli nerwowych wiem co to znaczy bo ja od kilku tygodni mam ucisk na nerw kulszowy ( własnie od pośladka do kolana) zwłąszcza jak sie jest dłuzej w jednej pozycji czyli np. noca strasznie boli :( Wczoraj troszke sie denerwowałam bo brzuszek bolał mnie jak na okres ale gdzieś czytałam ze to w końcówce ciąży sie zdarza, no ale i tak sie denerwowałam :p , dzisiaj chyba przeszło na szczescie. anja - dziekuje za zyczenia z okazji rocznicy, nie szalelismy zbytnio bo teraz to ja sie do szaleństw nie bardzo nadaje :) Pozdrawiam Was kochane , później postaram sie skrąbnoć coś więcej. Pa! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieteczki kochaniutkie ja jestem leń śmierzdący, nie moge za nic ale to za nic się zabrać i jeszcze się nie zabiorę, bo nadal sił niemam. teraz i tak nie moge poprać rzeczy, bo psinka przez te hormony cieczkowe tak lnieje, ze dom fruwa w sierści, a codziennie moja M sprząta i myje podłoge,a to wyglada jakby nasz dom nigdy nie widział odkurzacza:( lekarz powiedział, ze zabieg jest u niej konieczny, wiec to mi doszo przed moim porodem na głowę i przez to teżak zkapciałam, bo strasznie się tego strachamy. trzeba bedzie to zrobić na początku wrzesnia, by nie dostałą ciązy urojonej, bo wtedy organizm jest słabszy. poczekam aż właczy mi sie strach przy dupie i wtedy wszystko w domku zrobię. teraz musze przetrawić jakoś tą sprawę z psiakiem. buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku- wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj z okazji rocznicy ślubu. spełnienia wszystkich waszych wspólnych marzeń i dotarcie do wszystkich wspólnie wytyczonych celów. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje musiałam skasowac moje suwaczki, bo cos one źle wskazują, jakies drobne przekłamania chyba robią :) buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grako96 ja miałam okresy regularne co 28 dni jak w zegarku tylko że tak bardzo duzo rzeczy sie wydarzylo w grudniu że poprostu ja nie pamiętałam kiedy ta pieronska @ była... Ona planuje mnie rozwiązać 18 wrzesnia,więc myslę że chyba jednak wcześniej urodzisz....zreszta połowa i to ponad z was bedzie już z bobaskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×