Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Ja dzisiaj wstałam po 10.00 - szok :) Ale do przez ten wczorajszy mecz. Poszłam spać dopiero po pólnocy, a ostatnio to o 22.00 już byłam w łóżku. Za to spałam bez zakłóceń :) Od rana też jest nieźle. Gdyby nie ta pogoda... :( To-tylko-ja - ja też dzisiaj już nie mam kataru, ale musimy teraz na siebie uważać, bo podobno panuje grypa, a to teraz nam najmniej jest potrzebne. Mysza3 - moja mama to już nie śpi w ogóle, bo tak martwi się o wnuka. Dzisiaj w sumie czwarty dzień po terminie. Katusia - to jest ten link do zdjęć synka eve http://picasaweb.google.pl/ewatoporska/Szymonek Idę doprowadzić się do stanu używalności, bo idziemy do teścia na pierogi ruskie - najlepsze na świecie :) Przyjemnej niedzieli, mimo widoku za oknem 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesnowka2007
malgosiu333 ja odwiedzałam na sw. antoniego za pzu w srody :) a w poniedziałki tych samych wlascicieli na B.joselewicza koło kodaka :) tłumy są niemiłosierne wiec juz od 3 m-cy nie byłam "bo się z brzuchem nie mieszcze" ale wczesniej z kumpelą chodziłysmy co tydzień :) vanilam - ja tez tak oglądam z M filmiki:) wygodnie zasiadam, przynosze cos do picia, poduszeczki, kocyk tratatata... zeby wszystko było pod reką i.... za pare minut np. idę do kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam no to naprawde musimy uważac ja dzislepiej sie czuje ale rewelacji nie ma. zaraz zmykam robić herbatke malnowa z cytrynka i miodem. najważniejsze, ze jakos noc przespałam ale teraz jestem do du...jakaś senna bardzo. ale to moze przez pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dziś wstałam o 11.Jak nigdy. Już się wykąpałam i zjadłam śniadanko. Zaraz idę się szykować na obiadek mojej mamy. Za tydzień wyjeżdża ona na miesiąc do Niemiec, nawet nie chcę o tym myśleć....Chciałabym urodzić zanim pojedzie żeby była spokojna i ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wrześnióweczki. Ja również jeszcze w dwupaku,tyle że termin miałam na 06.09 z tego co widze to chyba ja tylko przenosiłam z tych co zostały:):) Martwie się bo mój Kubuś jest bardzo aktywny,kopie wierci się i ciągle wydaje mi się że się obrucił i jest ułożony w poprzek.Brzuch okropnie twardnieje,jejciu jak ja panikuje.Ciągle dopadają mnie złe myśli że coś sie dzieje nie tak, nie moge przez to w nocy oka zmrużyć,chyba jutro zbiore się i pojade do szpitala niech mnie tam zostawią przynajmniej nie będe sie tak bała,albo chociaż troszke mniej. Jedna dobra wiadomość,mam na nowo podłączony internet:):):):):) będe mogła częściej zaglądać i czasem coś do Was szkryfnąć.Tymczasem lece objadek gotować,ale jeszcze pewnie tu dzisiaj zaglądne bo zostałam sama mój M w pracy. Całuski papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
przeciez Vanilam napisała, że jest po terminie też troszkę wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ale mialam dzisiaj okropna noc.Strasznie bolal mnie brzuch,tak jakbym miala miesiaczke,przedwczoraj tez tak bolal,ale myslalam ze sie moze czegos najadlam i dlatego tak boli.Nie wiem,to chyba juz ten bol przepowiadajacy,jak myslicie?mam termin dopiero na 30 wrzesnia,wiec to chyba troszke za szybko?nie wiem co myslec,az sie boje wieczoru bo jak znowu tak bedzie bolalo to nie wiem co zrobie.Od rana piore ubrania do szpitala.Chyba zaczynam panikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja zaczynam świrować bo zostało tylko pare godzin. jutro o 8 mamy sie stawić w klinice. martwie sie bo nie wiem czy wszystko pójdzie dobrze, czy coś będe czuła i jak maleństwo zniesie cc... Mój J też chyba to przezywa ale nic nie daje po sobie poznać. cały czas tylko chce mnie przytulać i żartuje że potem pewnie sie nie odkleje od małej Marysio-Natalki (dalej imie małej jest dla nas tajemnicą) Kasia0110 koszmar, to co przeżyłaś. naprawde ci współczuje... Eve, synek śliczny!! iza iza ja tez dzisiaj nie mogłam zmrużyć oka. a maleństwo jest szczególnie aktywne w nocy. cały czas sie wierci, pewnie po tatusiu jest taka aktywna:) Diana24 i Natalia gratulacje dla nowych mamuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) przekazuje wieście od naszej KASIAK :) \"kUBUŚ urodził się 07.09 o 14-stej, ma 57cm i waży 4200g, rodził sie 4 godziny, jest prześliczny :) kocham go najbardziej na świecie!\" oczywiście - GRATULACJE 🌻 ja już tu przez tydzień pewnie nie zaglądne, więc wszystkim nierozpakowanym, życzę szybkiego rozwiązania no i oczywiście szybkiego :) ze mną leżała młoda dziewuszka - skurcze chwyciły ją o 16, a o 18 miała maleństo przy sobie, biega jak perszing - nawet nie widać,że rodziła, nic ją nie boli - więc życzę takich porodów WSZYTSKIM :) Ja już dziś podpisałam zgodę na znieczulenie i od 6 rana dostane kroplówki, a o 8 cięcie..boje się baaaardzo a z drugiej strony czekam już z utęskneniem na swojego Skarbusia :) mam nadzieje,że wszystko pójdzie dobrze i że Mateuszek będzie zdrów jak ryba. Mąż ma jutro i wtorek wolny, więc będzie z nami - on musi jakoś dać sobie rade z kruszynką, bo ja niestety nie będę mogła się podnosić - więc jutro przed nim też spory stres i wyzwanie :) anja - trzymam za Ciebie kciuki 🌻 trzymajcie się Dziewczynki i powowdzenia wszystkim - do \"usłyszenia\" jak będę już po, to napisze komuś smska , może Katusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie tulące już swoje maleństwa 1. Magda7184.........chłopiec............22.08......SN.......Mi chał ek 2. Wiśniowa...........dziewczynka......24.08......CC.......Zuzi a 3. Szczęściara28.....dziewczynka......26.08......CC.......Patrycja 4. Aniołekjg............dziewczynka......27.08......CC.......Ba sia 5. Azalia................chłopiec............27.08......SN..... ..Karolek 6. Daria123............chłopiec............30.08......SN....... Marcel 7. dzidzia1975........dziewczynka......30.08......CC.......Joas ia 8. Diana24.............chłopiec............31.08......CC....... Dawidek 9. Justme...............chłopiec.............1.09......CC...... .Konrad 10. kamyczek80........chłopiec.............1.09......SN.......Ka rolek 11. Eve81................chłopiec.............3.09......CC...... .Szymon 12. Peepetti...........chłopiec.............3.09......CC.......M ichałek 13. Pola40..............chłopiec.............4.09......SN....... ????? 14. Konwalia10........chłopiec.............5.09......SN.......Pi otruś 15, natalia_-...........dziewczynka.......?????......????......L uiza 16.Kasiak..............chłopiec.............7.09......SN.......Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia_ i Kasiak - ❤️ GRATULACJE!!!!! ❤️ Ale nam chłopców przybywa ! Na 16 dzieciaczków tylko 5 dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska powodzenia ., pewnie nie bedzie potrzebne ale zawsze to milej i razniej jak sa myslami z toba inne wirtualne mamuski))))) poza tym GRATULACJE dla kolejnej 16 mamuski!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt,duzo chlopcow sie rodzi na forum ale u mnie w jeleniej mialam w tym roku 5 znajomek ,ktore urodzily corki u mnie tez bedzie dziewczynka i moze plec piekna dorowna mezczyzna)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau - pewnie, że milej 🌻 dziekuje wszystkim za pamięć :) porobiłam właśnie przelewy i moge spokojnie być tydzień nieobecna..hehe bo wszystkie sprawy domowe pozałatwiane ok wyłączam już kompa i odpoczywam...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! A ja uciekam na obiadek soophiee miska bede trzymać kciuki, a za anja oczewiscie tez🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Kaska0110🌻 wspolczuje Ci bolu i zwiazanych z tym emocji, przytulam Cie mocno i zycze wszystkiego naj naj dla Was 😍 obys wiecej juz nie cierpiala. Mam nadzieje, ze Malenstwo sie juz nie obroci i ze porod bedzie szybki i jak najmniej bolesny.🌻 Kasiak🌻 🌻GRATULACJE🌻 spory ten Twoj Synus :) Czekamy na fotki miska_26, anja i soophiee 🌻POWODZENIA🌻 Juz jutro bedziecie mialy swoje Maluszki 😍 to-tylko-ja🌻 wracaj do zdrowia :) Pozdrawiam Was Kochane🌻 U mnie bez zadnych rewelacji, nadal cisza ;) Wlasnie czekamy na tesciow, ktorzy zapowiedzieli sie z wizyta na kawke i zaraz przyjada, z jeszcze ciepla drozdzoweczka :) Jak to fajnie byc w ciazy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam u ***niuni*** i ziarnka_piasku, zielonego_talerzyka 🌻 ??? I innych dziewczyn, ktorych dawno nie bylo? Prosze sie odzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już w domku. Czuję się fatalnie, ale nawet nie potrafię powiedzieć co mi jest. Jestem ogólnie jakaś obła :( Ale ja chyba jestem meteopatą, bo wystarczy że pokaże się słońce, to ja od razu mam naładowane baterie. Niestety trzeba się przestawić, bo to już przecież wrzesień i stworzyć odpowiedni klimat w domku :) Iza iza - nie przeżywaj, ja dzisiaj czwarty dzień po terminie :) Asik 1984 - położna mówiła mi, że niektóre kobiety mają skurcze i bóle przepowiadające na trzy tygodnie przed porodem. Soophiee - o maleństwo to się nie martw, bo cc jest dla niego bezpieczniejsze. A jeśli chodzi o imiona, to oba są śliczne :) Miśka_26 - czekamy na wieści od Ciebie, trzymaj się 🌼 Kasiak* - 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VANILIAM a czy Ty przypadkiem nie jesteś urodzona 11 września,bo nie pamiętam która z dziewczyn ma urodzinki w tym dniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowo rozpakowanych mamusiek. Dopiero teraz moglam poczytac o czym pisalyscie wczesniej, bo wczesniej obiadek robilam i nie bylo zbytnio czasu. Kurcze jak macie cudownie ze juz tulicie swoje malenstwa. eve81-sliczny synus kasia0110-wspolczuje takiego przezycia,oby wszystko juz bylo dobrze.Trzymam kciuki. Anja2525,Miska,Soophie- za was takze trzymam kciuki i czekam na wspaniale wiesci i zdjecia maluszkow. vanilam-dzieki za odpowiedz na moje wczesniejsze pisanie,od rana bylam tak przerazona ze nie zdarze sie nawet spakowac,ze upralam rzeczy ktore bede brala do szpitala. Co do tych moich nocnych bolow brzucha(jakby miesiaczkowych),kurcze jak to tak ma bolec nawet 3 tygodnie to chyba zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik1984 no mnie juz bóle mecza 3tyg tylko na początku były mniejsze, a od 2 nocy to juz boli bardzo a od dwoch dni nawet w dzień. Ja najbardziej to bym chiała aby odeszły mi wody bo na te skurcze to sie tak głupio czeka nie wiadomo jak to ma byc mocno. My z mężusiem przeleżelismy całą niedziele. U nas pogoda do pupy, cały dzień leje. Ale tak sobie myślimy, ze moze o ostania niedziele we dwoje:) Ciekawe ile tych niedziel jeszcze bedzie, a moze naprawde ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja kurcze no to widze ze jestem dopiero na poczatku drogi i wiele bolu mnie czeka zanim nadejdzie ten ostatni i zobacze mojego synka. A juz myslalam ze niedlugo wyladuje w szpitalu i bedzie po wszystkim. Juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze moje malenstwo i jak wreszcie ubiore moje stare ubrania.Im blizej rozwiazania tym bardziej sie czuje jak czlowiek,a nie jak slon.Tez tak juz macie dosc ciazy?czy ja jakas inna jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny🌼 chciałam tylko powiedzieć ,że dziś wyszliśmy ze szpitala. Yasmine 5,09,07 3550, 57cm godz.21,35 przez cc.Jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak* - G R A T U L A C J E 👄 Lukrecja -G R A T U L A C J E 👄 Anja2525 i Miska26,Soophie- będe o Was myslała. Powodzenia!!!!!!!!! Czekam na wieści o Waszych Szkrabach!!!!!! Eve81- kochana Mały jest prześliczny!!!!!!!!!!! jak ogladałam jego zdjęcia to sie poryczałam, jest taki słodki. Życze by się zdrowo chował 👄 Asik1984- masz kochana jak najbardziej normalne odczucie. ten koniec ciązy jest koszmarem. mnie juz plecy, dupkso itp tak boli, ze tez juz czekam tylko na koniec👄 to-tylko-ja duzo dużo dużo zdrowia 👄 Vanila- ja kochan równiez uwielbiam ruskie pierogi, a mistrzynią w ich robieniu jest też moja Teściowa 👄 Shiva24- a Ty kochana tak pytasz się o dziewczyny, a sama jak się czujesz? jak samopoczucie? dobra była drożdżóweczka?:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza3- kochana dziękuję bardzo bardzo mocno za szybka reakcję na moje pyt. wiesz jak zobaczyłam Eve81 synka to sie poryczałm, bo mnie rozczulił taki widok ;) czekam na mojego małego Siusiaczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy kogos nie pominę, jesli tak to proszę mi zwrócic uwagę. Dla kazdej z Was ogromny cmokal 👄 i przytulas ❤️ i kochane głowy gdo góry. Mamulki niech się ciesza z maluszków, a te 2w1 duzo spokoju i cierpliwości w oczekiwaniu na maluszki, a poród niech bedzie szybki i bezbolesny: aniołekjg konwalia10 Laura_28 Szczęściara28 Wisniowa LuKrEcJa justme missarajevo Vanilam Edyta79 Kasiak* syliak iza iza ziarnko_piasku daria123 NINKA78 syska esa sakahet eve81 tristeza soophiee Tofikowa anja2525 mysza3 kasiek78 ***niunia*** ewapiano Diana 24 Kaja 72 Shira23 Granini kaska0110 lea76 azazella julllka zielony_talerzyk destiny Jolla25 Greta78 Aneteczka1976 dzidzia1975 Pola40 Peppetti diana shanti Monia18 malagocha333 Rinka84 aneta76 Sisterone Irysek Miśka_26 Shiva24 Dotex82 ksemma to-tylko-ja grako96 kamyczek-80 joasia_ Luiza342 Samara zekanna kofii Magda7184 fabia22 ewciau azallia balbi77 wrześniowka2007 Ania1978 aine777 _justys_ Anka32 AniA26 Asik1984 buuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiaaaaaaaleeeeeeee eee👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksemma- jak samopoczucie? daj znac co u Ciebie słychać? Grako 96- kochana a jak z Twoim cukrem, bo ja miała wczopraj cukry luks, a dziś nawpierniczałm sie czerwonego barszczu, ze smietana i makaronem i mam do dupki ten cukierson :). Mam nadzieje, ze jak urodze to ta cukrzyca zniknie i juz nigdy nie powróci, bo mnie tak straszą, że potem niby to juz moge miec na zawsze cukrzycę tfu tfu tfu...... . Powiem jedno! Nauczyłam się szacunku dla ludzi chorujących na tą chorobę! wredne choróbsko! buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×