Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Lea-dzieki:* kochana nasze forumchyba juz umarło:> niestety nikt niema czasu pisac dzieciaki rosna, rosna niektóre maja kolejne bobasy moja mała ma juz 9m-cy czas leci..... oj leci buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zaraz Kubuś bedzie miał 4 latka no i czeka mnie pierwszy roczek mojej Kamilki. Przesyłam pozdrowionka:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zaraz Kubuś bedzie miał 4 latka no i czeka mnie pierwszy roczek mojej Kamilki. Przesyłam pozdrowionka:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Drogie Moje!! Jutro moja Kamilka kończy 1 roczek! Jesu jak czas leci! Kubuś ma juz 4 latka:> buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, oj jestem uparta, bo nadal sama do siebie pisze i czekam; moze któras sie do mnie odezwie:> życze Wam miłego dnia i duzo usmiechu na buzi:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane kobietki, dzisiaj moja Kamilka skończyła rok i miesiac, a kubus ma juz 4 lata i jeden miesiąc. czas szybko płynie, oj bardzo szybko i człowiek nawet nie potrafi sie cieszyc z tego co ma , bo non stop jest zajety innymi zmartwieniami i problemami. kur.................. jestem czasem na siebie bardzo zła ze nie potrafie zmartwień odstawić na bok i być w pełni zadowolona matką jestem non stop zmęczona..........:> bardzo się cieszę ze jesetm matka i w takich dniach jak dziś ....................... widzę jak ogromne mam szczęście i jak bardzo fajne mam dzieciaki.......... wszystko innego to tylko tło, moze i czarne.................ale tło a tym blaskiem powinnam sie cieszyć tymi chwilami dzieciństwa moich dziaciaków buziaki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusiu kochana-wiecej optymizmu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u nas Marcelek chodzi do przedszkola od wrzesnia,radzi sobie swietnie,panie go chwala,mielismy niedawno slubowanie przedszkolakow,gdzie byl prowadzacym cala impreze.mlodszy synek ma juz 2lata i 3mies,uporalismy sie z sikaniem na nocnik,zaczyna wiecej mowic,ale co chwila Marcel przywleka jakies choroby i obaj zasmarkani,ale nie jest zle:)a co najwazniejsze kupilismy nowe mieszkanie i po Nowym roku bedziemy je wykanczac i sie przeprowadzac,juz sie nie mozemy doczekac ,a najwazniejszym sprzetem bedzie oczywiscie pietrowe lozko:)pozdrawiem serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Peppetti z Bełchatowa. (wypowiedź 10.01.2007 19:00) Czy twój ginekolog to jeszcze dr Bogumił Włodarczyk ? Nie wiem jak się skontaktowć, tel nie opowiada ten 502... gdzie przyjmuje? Nie jestem z Łodzi ale z woj. łódzkiego. Mam ostatnią nadzieję w tym lekarzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana u mnie łóźko pietrowe kubus ma od 2 roku życia i bardzo był z niego dumny terazn je sprzedałam i ma łózko nowe pietrowe, ale pod spodem juz nie ma placu zabaw a łóżko na którym bedzie spała kamilka i wiesz bardzo szybko to zrobilismy a on narazie tam sie na dole bawi i jest zadowolony, bo bedzie miała siostre w pokoju my narzie musimy sie pomeczyc w naszym małym mieszkanku, ALE NASZYM bo mąż cały czas sie uczy i tyle na to kasy idzie, że teraz jedyne rozwiązanie to musi sobie poszukac 2 pracy, bo już nie dajemy rady finanosowo:> wazne że chce sie uczyc i zmienia zawód na zupełnie nic nie majacy współnego z poprzednim a do tego ma taki t5alent, ze prawie nie majac czasu na nauke jest jednym z najlepszych studentów i to mu sie chwali bo bedzie ratował zycie ludzkie a do tego trzeba miec zamiłowanie i ogromna świadomość jest juz ratownikiem medycznym po poprzednim studium i zdaniu certyfikatu państwowego, ale teraz jest na 2 roku studiów, bo marzy o tym by jak najmozliwiej sie wyspecjalizowac oby spełniły sie te marzenia:> buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, zbliżają sie święta, kolejne świeta:> a u nas cisza. Jedna strona nie moze na naszym forum przeskoczyć hahahahahha Może w śeięta będziecie miały chwilę:> trzymajcie się i życzę Wam i Waszym Rodzinom dużo duzo dużo zdrowia i pogody ducha oczywiście, ze jeszcze tu wpadnę:> buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, zbliżają sie święta, kolejne świeta:> a u nas cisza. Jedna strona nie moze na naszym forum przeskoczyć hahahahahha Może w śeięta będziecie miały chwilę:> trzymajcie się i życzę Wam i Waszym Rodzinom dużo duzo dużo zdrowia i pogody ducha oczywiście, ze jeszcze tu wpadnę:> buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc KOCHANE!!! HAHAHAH ale ja chyba zaczynam pisac sama do siebie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal żyje:> Kuba ma juz 5 lat. Kamila 3 latka czas leci oj leci problemy tylko przycmiewają ten piekny czas dzieciństwa moich dzieci ale baaa..... kto nie ma problemów moze problem tkwi w tym kto jak sobie z nimi radzi pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nadal żyję...jestem w ciazy z 2 dzieckiem...wiktoria będzie miała 6 lat jak się jej urodzi rodzeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kochana Tak sie ciesze. Ja wlasnie zaczelam starnia o drugie dziecko. Troche pozno ale moze sie uda. a w ktorym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie jestem w 15 tyg. tj 4 miesiąc myslałam że się nigdy nie zdecyduję..mam 31 lat i zrobiłam się strasznie wygodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie miałam pojęcia że ten temat przetrwał. Tak mi się przypadkiem przypomniało. Przeczytałam te piękne chwile z września 2007. Łzy w oczach i te sprawy... Moja Kaja w tym roku skończy 7 lat. duża z niej dziewczynka. chodzi teraz do zerówki w szkole i już sama czyta krótkie bajki. Moja starsza córka Maja za chwile skończy 12 lat. Czas leci latka lecą. Pozdrawiam serdecznie może jeszcze ktoś tu zagląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje zdrowej córeczki!! Moje dzieciory tez rosną, łobuzują, a zwłaszcza Kamilka:>:>:> Tak mi dzisiaj zabrakło tych naszych rozmów, ale chyba nikt już tu nie zagląda:>:> buziaki i czekam na WAS :>:>:>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×