Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Gość misia555
A na żylaki i pajączki pomoże to ssanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonawoda
Misia ja gdzieś czytałam jak jedna kobita pisała, iż pajączki się jej wchłonęły. Możliwe, że to prawda, bo moje są jakby bledsze, nie dużo, ale coś tam jest. :) Ogólnie to ja bardzo polecam to ssanie, nie zaszkodzi, a jakieś stare i nowo nabyte stany zapalne na pewno wyciągnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssie olej juz od tygodnia i musze przyznac, ze na poczatku mialam bole glowy( wlasnie tez mnie nie boli prawie nigdy) no i bol jajnika i ustapil, nie wiem czy za sprawa tego czy czegos innego? wogole to ogolnie czuje sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia555
Dobra odważę się i spróbuję tego ssania:) Mógłby ktoś napisać jak to trzeba robić, bo niestety nie mam czasu, żeby przeczytać wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obmartasl
przez dwa lata miałam chore zatoki. Ssałam olej przez dwa miesiące, 20 minut dziennie, teraz ssę dalej tyle że po 10 minut, naturalny słonecznikowy olej, Udało się od pół roku nie mam z zatokami najmniejszego problemu, moje zęby stały się białe, nie mam żadnych aft, moja cera nawet bardzo się poprawiła. Bardzo polecam. Wiem ze te 20 minut to jednak dla niektórych sporo czasu, ale naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie mam problemu ssac tego oleju, napoczatku bylo troche dziwnie ale teraz nawet mam dobry smak w ustach i czuje sie nadal dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okeykk
pomagami tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal ssieje olej i czuje sie bardzo dobrze, endo nie daje mi znakow, ssieje olej rano i wieczorem po 20 minut, polowe butelki mam zaliczona...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już prawie 2 miesiące ssieje i nie mam większych problemów z endometrioza, wcześniej mnie bardzo bolało, teraz dużo lepiej i co najważniejsze nie muszę być operowana, pożarem poprawiła mi się cera, słowem warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej powiem Wam ze szukalam roznych sposobow na chore zatoki i jakos trafilam na ten temat. Wlasnie jestem po pierwszym ssaniu ;) Mam nadzieje ze mi pomoze, jutro mam pierwsze przeswietlenie zatok i mam nadzieje ze obedzie sie bez opreacji i innych niemilych rzeczy. Mam tez czesto bialy nalot na jezyku i czasem czuje smak ropy w gardle, mam nadzieje ze na to tez pomoze. Trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeci dzien, juz sie przyzwyczailam najbardziej wkurzajaca jest zbierajaca sie podczas ssania slina. zaczyna sie od lyzki oleju w buzi a konczy na "pełnych" ustacj, bardziej przypominajace plukanie niz ssanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda:)
hmmm,czytam uwaznie wasze wypowiedzi,ale chciałam dodac,ze nie chodzi tu o olej tylko o masaż podniebienia,jest to jedyne miejsce na ktorym nie mozna zrobic akupunktory,ani masazu,a jest bardzo waznym elementem w naszym zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda:)
ja tez uwazam ze poamga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do
osob, ktore ssa olej juz dlugo i znaja sie na tym. Czy pomoze on we wzdeciach i pomoze wraz z surowa dieta w walce z pajaczkami i zylami na nogach? Sama dieta jest dobra, ale czy wraz z ssaniem moga zniknac calkowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
a ja chcialabym zapytac , czy mozna ssac olej kiedy jest okres. czytalam gdzies ze przy okresie nie powinno sie przeprowadzac zadnych kuracji oczyszczajacych. prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania58
Witam Was! Przeczytałam wszystkie posty i mam pytanie - CZY SSANIE OLEJU POMOŻE MI ZLIKWIDOWAĆ STAN ZAPALNY ŻOŁĄDKA? Chwytam się już wszystkiego,brałam Controloc40 i nic mi nie pomaga. Może komuś olej pomógł na żołądek? Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
jaka szkoda ze nikogo nie ma !!! piszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na szczescie mam
Myślę ze siemie lniane bedzie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosny zbyszek :)
Pewnie, że można ssać podczas okresu, a czemu by miało to zaszkodzić. Moja żona ssie olej codziennie od 5 miesięcy i jej samopoczucie wzrosło o 300%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosny zbyszek :)
ssanie siemienia lnianego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NLękowa
mam nerwice lekową , czy to ssanie pomoże na nerwice, czy ktos juz to praktykowal przy takim schorzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikołaj
Na nerwice to zmiana diety moja miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nękowa
Fikoja, poda tą dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ssiecie olej ? Jakie macie "skutki uboczne" i jakie zalety po ssaniu oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zagląda nikt... piszcie, czy ssiecie olej i jakie macie - przechodzicie "kryzysy ozdrowieńcze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ssę olej, ale nie wiem, czy mam jakieś efekty oczyszczania organizmu właśnie dzięki temu. Stosuję bowiem równolegle wiele innych metod detoxu, więc trudno stwierdzić, co w moim przypadku najbardziej sprzyja usuwaniu toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha... ale słuchaj, nie masz żadnych "kryzysów ozdrowieńczych" w trakcie detoxu organizmu ? A co się działo (dolegliwości),że Cię skłoniło do oczyszczania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupakabrarararara
Niedobrze mi jak mysle, ze mam ssac gesty olej w ustach, a po 15 minutach wypluc rzadka biala ciecz. rzygi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, jest sprawa. Wczoraj rano po raz pierwszy zmuszona byłam ssać olej rzepakowy. Też tłoczony na zimno, ale do tej pory zawsze używałam słonecznikowego. Smak rzepakowego zupełnie neutralny, nawet bardziej mi odpowiada. Konsystencja mniej oleista,od razu jakiś taki rzadki. Można się przyzwyczaić do tych zmian.Ale efekt końcowy ssania - zastanawiający. O ile po 20 minutach słonecznikowy zmieniał barwę na prawie białą, o tyle rzepakowy ciągle jest żółciutki, jak wielkanocny kurczak. Nie sądzę, żebym robiła coś źle, bo ssę olej od ponad pół roku. Powód zmiany oleju jest prozaiczny - słonecznikowy mi się skończył, a w sklepie nie mogę go dostać, latam za nim po całym mieście od tygodnia. Tracę nadzieję, że szybko uda mi się go kupić. Czy ktoś z Was zaobserwował podobną różnicę? Co może być tego powodem i czy powinnam się martwić o efektywność takiej kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×