Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Gość poczytuje was od czasu
i stosuję metoda fajna ale właśnie zapomniało mi sie i sie ssanie przedłużyło ponad 30 min no nawet 35 i sie chyba z kilo flegmy uzbierało...może o to chodzi żeby nie trzymać dłużej tego oleju bo sie nam flegma rozrusza ;) podejrzewam ,że wyłazi nałogowe palenie rzucone kilka lat temu(dochodziło do 2ch paczek dziennie)ciekawe jaki kolor powinna mieć nikotyna ze smołą z płuc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytuje was od czasu
acha i faktycznie więcej kultury i żebyście sie nauczyli czytać co niektórzy ..kiepsko z wami jak nie umiecie nawet po wpisach odgadnąć płci piszącego...oj kiepsko z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijaj sie nabijaj
a sio prostaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violkka
do 'to ja chorowitek' wytrząsasz się nad innymi a sama jesteś lekko nierozgarnięta bo twój nick powinien brzmieć 'to ja chorowitka' i wtedy by nikt ciebie nie pomylił z facetem. A text, że jest moda na lesby jest rozwalający hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ch... z magdusią
a magdusia pisze głupoty na innych forach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsam dla duszy
rewelacyjna metoda ze mnie wszystko złazi..a nikotyna ma kolor szaro żółty też mi z płuc ucieka razem z flegmą....nigdy więcej peta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsam dla duszy
sorki za szczegóły no ale tak sie dzieje ;) pozdr miłeggo ssania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draże z biedronki
ok komu pomaga jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bzdura
Ssałam olej 2 tygodnie, pojawiło się od tego krwawienie dziąseł- nigdy wcześniej nie miałam problemów z dziąsłami. Zresztą to obrzydliwe jest, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2tygodnie to strasznie krótko
ja już od miesiąca i dziąłsła mi wcale nie krwawią i mam bielsze zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania stefanowska
yyy a jaki olej słonecznikowy jest całkiem ok w smaku bo po lnianym oliwie z oliwek albo kujawski to sie porzygać można faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsam dla duszy
najgorsza jest ta flegma :( to dopiero fuj a jak jeszcze stary palacz chce detoksykację w ten sposób to wyleci mu to co mi ;) szaro zielono żółte coś ale sie faktycznie lepiej oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten olej to
jakieś totalne gówno, ssałem parę chwil i myślałem, że się spawiuję na środku mieszkania. A ta znajoma co mi to poleciła męczyła się 3 tygodnie i za każdym razem czuła się coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsam dla duszy
jak sie ssa inny niż słonecznikowy to rozumiem po oliwie np można sie dosłownie scheftać po drugie nie dla każdego metoda jak widać jednym służy innym nie jednym olej słonecznikowy nawet smakuje a inny ma odruchy wymiotne dla każdego co innego jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Małachowa: Oczyszczanie organizmu za pomocą ssania oleju Oryginalną metodę oczyszczania i leczenia organizmu (zapoŜyczoną ze starych źródeł) zaproponował bakteriolog P. T. Tkaczuk. Metoda ta bazuje na tym, Ŝe jedna z funkcji gruczołów jamy ustnej polega na wydalaniu produktów przemiany materii z krwi. Ślina ma odczyn alkaliczny. Ilość przechodzącej przez gruczoły krwi w trakcie ssania lub Ŝucia zwiększa się 3-4 razy. Zachodzi swoiste przetaczanie całej krwi przez ten "filtr" i jej oczyszczanie. Olej w tym wypadku występuje w roli absorbenta, który wiąŜe to, co jest szkodliwe i zbędne dla organizmu. Metoda oczyszczania: jedną stołową łyŜkę oleju umieszczamy w przedniej części jamy ustnej. Olej naleŜy ssać jak cukierek, bez połykania. Ssanie trwa 15-20 minut. Na początku olej gęstnieje, potem staje się wodnisty. W tym momencie go wypluwamy. Płyn powinien być biały jak mleko. śółty kolor płynu wskazuje na to, Ŝe procedura nie została zakończona. Robimy to raz dziennie, najlepiej rano, na czczo. W czasie ssania organizm uwalnia się od szkodliwych bakterii, toksyn, kwasowości, aktywizuje się i normalizuje przemiana materii. Pamiętajmy tylko, Ŝe przy stosowaniu tej metody, mogą występować chwilowe komplikacje, co jest rezultatem "rozluźnienia" ogniw choroby. Decydujemy sami, ile razy stosować trzeba tę procedurę. Ostre choroby leczą się łatwo i szybko, w ciągu 2 tygodni, leczenie chorób przewlekłych trwa trochę dłuŜej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olej - rewelacja
Ja sie nie moge zebrac zeby zaczac ssac ten olej. Moja mama ssie od 3 lat i jest zachwycona, meczyla sie z pekaniem stop przez 2 lata az chodzic nie mogla i tylko to jej pomoglo a ogolnie pomaga praktycznie NA WSZYSTKO! Ja ssalam tylko tydzien i czulam sie DUZO LEPIEJ! Ludzie ssijmy olej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie wszystko
no dobra ja ssę z przerwami systematycznie od jakiegoś czasu i powiem tak boli mnie brzuch wszystkie kiszki :( jak ssę to leje sie po gardle jakaś flegma prawie do uduszenia i cos paskudnego wykaszluję sorki za obrazowe opisy ale siuśki tak mi śmierdzą ,że nawet po spłukaniu odświerzacz nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olej - rewelacja
To wlasnie dobrze! w tej calej flegmie masz najgorsze zarazki ktorych sie pozbywasz z calego organizmu, ne jest to mile uczucie, wiem, ale to wypluwasz, myjesz zabki i u mnie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie wszystko
oby ale mnie przeraża ile tego wszystkiego wyłazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olej - rewelacja
No to teraz widzisz co "masz" w swoim organiźmie ;) a ile czasu dokladnie juz ssiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od tygodnia systematycznie
a tak to już od dłuższego czasu ale co ileś dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destidoma
mi cały czas wszystko spływa bleeee z doświadczenia moge powiedzieć że ssanie oleju dobre jest na przeziębienie, po 4 dniach pozbyłam sie kichania, kataru, chrypy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak 5tej klepki chyba
mnie sie też leje po gardle takie cos fuj ale ogólnie nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooooo
jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest ich kilka
a ja ssę olej i mi sie głowa zrobiła mocniejsza ;)więcej moge wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Niektórzy z was nie wiedzą, na jakiej zasadzie działa ssanie oleju na organizm.Otóż,podczas ssania oleju dochodzi do rozszerzenia przewodów ślinowych,rozpuszczenia złogów soli w przewodach, gruczołach i na zębach.Przewody oczyszczonych gruczołów zwiększają usuwanie toksyn,najpierw z gruczołów ślinowych, a kolejno z narządów i układów.Każdy z gruczołów ślinowych, za pośrednictwem limfy, związany jest z odpowiadającym mu narządem i układem.Wskazania do zastosowania tej metody:bóle głowy, zapalenie zatok, zapalenia migdałków, zapalenia uszu, schorzenia oczu,zapalenia okołozębowe, epilepsja,przewlekłe choroby krwi,schorzenia żołądka i jelit,serca i płuc,mózgu,choroby kobiece.Zaleca się stosować tę metodę przed oczyszczeniem wątroby.Cytowałam Jelisejewą z ,,Metody oczyszczania i regeneracji organizmu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostało napisane czemu
muszę powiedzieć że mam jakieś pozytywne efekty od oleju ;) lepszy sen to napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam powiedzieć osoba
ssę i ssę i nie dzieje sie nic a ile trzeba żeby zobaczyć 1sze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorianna
zmniejszyła mi sie flegma. gdy wstaje rano już nie mam uczucia że mam całe gardło zaflegmione. wydaje mi sie że lepiej oddycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×