Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Aha, jeszcze coś. Trzy dni temu załapałam infekcję górnych dróg oddechowych, katar, potworny ból gardła. Myślałam, że ssanie oleju przez tyle miesięcy powinno mnie przed tym uchronić, ale...niestety. Mogę natomiast stwierdzić, że trochę łagodzi przebieg choroby. Kiedy rano wstaję z uczuciem, że połknęłam worek gwoździ, po ssaniu całkiem ładnie mnie oczyszcza i czuję ulgę. Wolałabym, żeby skróciło moje męki do jednego dnia, ale tak się nie stało. Jakby nie było, przynajmniej tutaj zmiana w międzyczasie rodzaju oleju nie miała raczej większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na efekt
Czesc:) O ssaniu oleju dowiedzialam sie z internetu szukajac czegos na wypadanie włosów. Szczerze to przerażała mnie wizja trzymania maziowatej substancji w ustach ale czego sie nie robi dla urody:). Stosuje kuracje od tygodnia i narazie moge powiedziec ze cudownie oczyszcza zęby z kamienia. Miałam okropnie twardy, niedający sie niczym zdrapać nalot, który zniknął:D jeszcze nie całkowicie ale już w większym stopniu:) a juz chciałam do dentysty isc sciągać go mechanicznie:) Mam nadzieje ze z włosami tez beda takie efekty:) naprawde polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
1. Ciało i ducha ratować żywieniem Jest to cykl konferencji dr E. Dąbrowskiej na temat zasad zdrowego żywienia i leczenia chorób postem. W książeczce znajdziemy także przepisy diet warzywno-owocowych i sposobów wykonywania potraw. Autorka pisze: "Często jedynym ratunkiem współczesnego człowieka jest czasowe powstrzymywanie się od jedzenia czyli post... Istnieje jednakże niewielka grupa osób, które nie powinny stosować terapii postnych". 2. Przywracać zdrowie żywieniem Autorka książki uważa, że organizm człowieka stanowi najwspanialszy, samoregulujący się układ, który dąży do utrzymania równowagi czyli zdrowia. Współczesny człowiek odszedł daleko od praw natury. Jedną z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych metod leczenia chorób współczesnej cywilizacji okazałą się głodówka lecznicza lub przedstawiona w tej książce jej odmiana - dieta warzywno owocowa. Książka zawiera dużo teorii związanej ze zdrowym żywieniem, w szczególności dietą warzywno owocową. Ponadto w książce znajdziemy około 100 przepisów na różne potrawy. Wszystkie przepisy są bardzo proste, można je przygotować z dostępnych w Polsce składników. Kurację najłatwiej rozpocząć na wiosnę kiedy dostępne są świeże warzywa i różnorodne owoce. http://allegro.pl/my_page.php?uid=26079086 Tytuł: Pakiet 2 książek Autor: Ewa Dąbrowska Wydawnictwo: Michalineum Rok wydania: 2012 Oprawa: miękka Objętość: 224 + 112 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na efekt
Nie od dzis wiadomo ze warzywa i owoce są bardzo zdrowe, chociaż teraz nigdy nie wiedomo co sie je i czy to faktycznie takie zdrowe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masakra! W dalszym ciągu nie udało mi się kupić tego oleju słonecznikowego, który ssałam dotychczas. Dorwałam taki, jak poni żej i stosuję w zastępstwie. http://schowekzdrowia.pl/shop/product_info.php/olej-slonecznikowy-solucci-toscano-500-ml-p-247 Tylko, że na butelce są te same informacje, co w linku. I nie wiem, czy on jest nierafinowany i tłoczony na zimno. Jeśli chodzi o względy smakowe to w porządku, bardzo delkatny, niemal niewyczuwalny posmak ziaren słonecznika, zapomina się, że ma się w ustach olej. Tylo czy nadaje się toto do ssania, czy da jakieś efekty, jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na efekt
Nie mam pojęcia. Ja mam olej lniany. Konsystencja gęsta ale czytałam że też sie nadaje. Widze rezultaty także myśle że narazie zostane przy lnianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga06
ale duzo o tym pisaliście... czy mógłby ktoś mi dokładnie krok po kroku opisac jak sie ssie olej? :D nie moge sobie tego wyobrazic :) albo podac linka do strony gdzie to jest dokladnie opisane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieaw
To się dołączam do ssania, dzisiaj drugi dzień. Tak z ciekawości stosuje. Wciągnęło mnie nawet. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na efekt
Chodzi o płukanie ust tak jak woda po myciu zębów. Tylko ze przez 15-20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieaw
ja stosuje olej rzepakowy, to nie ma chyba wpływu na efekty. Z pierwszych efektów to zauważyłam, że pomaga na krwawienie dziąseł, u mnie. Jest spora szansa, że na mnie zadziała. Nie wiem czy to przypadek, ale jak zaczęłam stosować tę metodę, to strasznie chce mi się spać wieczorem, a mam problem z wysypianiem, zasypianiem i budzę się w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Jak to "strasznie Ci się chce""czyzbys była lękowcem,ze juz sie straszysz spaniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieaw
Jestem kotem i to dla tego. Koty boją się spać, bo widzą duchy przez powieki. Matko, zadajecie pytania czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy kuracji ssania oleju nie robimy tego tak, jak przy płukaniu ust wodą po myciu zębów. To tak tutułem sprostowania wypowiedzi "czekam na efekt". Staramy się utrzymywać olej tuż przy ustach, raczej nie powinien on zbytnio dostawać się aż do tylnej części języka i do policzków. Jak sama nazwa wskazuje - to powinno być SSANIE. Tak mi się przynajmniej wydaje, tak czytałam. I tak robię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na efekt
Zmieniłam olej z lnianego na słonecznikowy i przyznac musze ze jest o niebo lepszy. Smak ma dobry i nie naciaga mnie tak jak przy lnianym. Po 20 minutach jest faktycznie bialy czego nie mozna powiedziec o lnianym.:D zobaczymy czy cos konkretnego zaobserwuje:) widzicie jakieś efekty??:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkiem weszłam na ten
temat no i po przeczytaniu kilku stron pobiegłam do kuchni po olej:P possałam go około 20 min, przyznam że troche ciężko mi było go utrzymać bo ślina mi się zbierała i miałam ochotę ją połknąć, smak oleju nawet mi smakował, w ogóle nie obrzydzał - kujawski a myślałam że jest niesmaczny wyplułam biały płyn, na języku nic nie było, po wypluciu dopiero zrobiło mi się niedobrze i trochę rozbolała mnie głowa ale nie jest to uciążliwe tylko delikatnie zauważalne jutro rano też spróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
"Prosta droga do zdrowia" Jest to program zdrowotny Stefanii Korżawskiej, który przede wszystkim opiera się na ciepłym, zdrowym, polskim odżywianiu i odpowiednio dobranych herbatkach ziołowych. Autorka bezbłędnie odróżnia pożywienie zdrowe dla zdrowego człowieka od pożywienia zdrowego dla organizmu chorego czy wręcz wyniszczonego chorobą. Uważa, że jeśli choroby nie będziemy dokarmiać niewłaściwym pożywieniem, ona umrze. Dlatego podnosi chorych na duchu twierdząc, że na ziemi rośnie wiele życiodajnego pożywienia, a także ziół, które mądrze połączone i zastosowane przywrócą utracone siły życiowe. Przestrzega jednak, że przy ciężkich schorzeniach same zioła bez radykalnej zmiany sposobu odżywiania nie przyniosą spodziewanego rezultatu, bowiem ci mali pomocnicy nie udźwigną kilogramów zanieczyszczeń, które odkładają się w organizmie na skutek niewłaściwych nawyków żywieniowych. Autorka prowadzi chorego do zdrowia prostą, bezpieczną, sprawdzoną przez naszych przodków drogą. tu: http://allegro.pl/korzawska-prosta-droga-do-zdrowia-tanio-nowa-i2671075922.html Cena rynkowa: 21 zł NASZA CENA: 15,00 zł sprawdzone sposoby- stosowane od wieków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregu
czemu nie piszecie o oleju ja mam dyskopatie I stawy strzelajace ciekawe czy cos sie zmieni narazie trzeci dzien I nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga5
a czy ktoś z Was podczas ssania oleju zażywał antybiotyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgh
jak dlugo trzeba ssac olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mongolka
Witam, od dwóch tygodni stosuje ta metodę do wczoraj bez spektakularnych efektów poza odflegmianiem zatok oraz faktem, ze calkowicie wchlonela sie bolesna narosl, ktora mialam na stopie i do tej pory nie bylam e w stanie usunac zadnymi metodami.A tu nagle bol nerki, wysypka na przedramieniu i policzku, bol głowy i całkowite osłabienie organizmu czyli coś zaczyna sie dziać :).Dodam, ze skusilam sie na ta metodę ze względu na problemy z tarczyca( niedoczynnosc i prawdopodobnie Hashi) a endokrynolodzy nie pozostawiają zbyt wielu możliwości poza dożywotnim braniem hormonów :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregu
powiem tak metoda dziala 150 procent kilka dni temu myslalem ze umre mialem drgawki miesni, oczy zolte krew w stolcu sikalem co tylko wlalem cos do ust.pot smierdzacy ze az zona przestala spac ze mna od dzidiaj cos sie usokolilo mam strzelajace stawy bol barku nerwice I powiekszone wezly chlonne wiem teraz ze bede zdrowy to tylko kwestia czasu napisze jak cos znowu zauwaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
gregu jak Twoje samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt już nie leczy sie olejem?
Hej, zaczełam ssać olej parenaście dni temu. Czuję się dziwnie, jestem okropnie zaflegmiona a nie byłam przed ssaniem. To pewno kryzys ozdrowieńczy, czy ktoś wie ile trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie coś
Czy ktoś jeszcze ssie olej? Możecie napisać jak to u was przebiega? Jakiś kryzys ozdrowieńczy był? Czy coś dało radę wyleczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejka
No więc to chyba działa!!! Tyle, że bardzo powoli. Ja już ssę 2 miesiące a cały czas ma gluta w gardle. Ale nie przestanę, mam nadzieję, że w końcu mi to przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SUPER OLEJ JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotagoska
Też słyszałam o tej metodzie ssania oleju.Ja piję siemię lniane już ze trzy miesiące i muszę przyznać że też taka metoda działa na oczyszczenie zatok oskrzeli itp.Bo to co mi wypłynęło z zatok i nosa było obrzydliwe. A zapach okropny.Wydaje mi się że lepiej pić siemie niż ssać olej efekty będą takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale się mylisz. Olej ściągnie ci nie tylko syf z zatok, ale i inne choroby. Natomiast siemię lniane nie każdy(a) może spożywać, ponieważ siemię stymuluje estrogeny. Nie każda chce tyć, czy mieć większe cićki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×