Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Gość KLAINOWSKISS
ja tez ssam .ja mam ksiazke górnickiej która to zaleca i tombaka ..tombak pisze ze nalezy ssac albo rano albo wieczorem najlepiej rano przed jedzeniem pamietajcie ze t oco wyplujecie ma byc biale a jesli nie jest ssac dotad aż sie takie stanie i wyplukac dokladnie usta.. mozna ssac 2 razy dziennie jak dolega cos wiecej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
Dzięki pomponek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaslsllsls
aha bardzo wazne jest ze oczyszcza zatoki i pluca oraz oskrzela z wydzieliny.ja po ssaniu zawsze mam duzo tej wydzieliny i odpluwam jak cholera zaraz po ssaniu z czego sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dehfc
ja sse 20 minut i olej jest złocisty nei biały to znaczy ze jetsem zdrowa i nie potrzebuje tej kuracji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wtrącę swoje 3 grosze
;) Robiłam tą kurację 9 lat temu, pamiętam dokładnie, bo to była ostatnia klasa liceum, wytrwałam ok. pół roku. Jakichś spektakularnych efektów nie doświadczyłam. Ani dobrych ani złych. No może tyle, że przy katarze i zatokach to przynosiło mi ulgę, a tak więcej nic się nie działo, żadnego pogorszenia, ani polepszenia. Wujek masz rację z tymi antybiotykami !!! lekarze przypisują je z byle powodu, nie patrząc na konsekwencje, to jest straszne :( Od 12 lat unikam antybiotyków, zniszczyły mi zdrowie, musiałam wiele wysiłku i lat poświęcić, żeby "ponaprawiać" wszystkie szkody, teraz moje upiorne alergie, samootwierające się rany na skórze, astma, koszmarne bóle głowy i ciągłe grypy to tylko wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttyyllkoo
NIE TO NIE ZNACZY ZE JESTES ZDROWA TYLKO ZE ZA KRÓTKO ALBO ZLE SSIESZ ..MUSISZ SSAC POL GODZINY W TAKIM RAZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wtrącę swoje 3 grosze
ttttyyllkoo - ależ jestem zdrowa :) od kilku lat na nic nie chorowałam, nawet zwykły katar mnie omija :) Znalazłam coś dla siebie :) odpowiednia dieta, codzienne hartowanie zimna wodą i sok z cytryny, każdy powinien szukać swojej "recepty" bo każdy organizm jest inny i czego innego potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttyyylllkoo
ale to nie bylo do ciebie tylko do tej wczesniej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka na wierzbie
dalsze obserwacje - zaczelo mnie suszyc strasznie i wypilam chyba z litr barszczu, a teraz boli mnie glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagucdcdw
czy wyleczy mi candide?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0303
a czy mozna ssac po posilku? Bo piszecie ze rano na czczo.Ja dzisiaj probowalam ale przy mojej corci jednak jest to niemozliwe.Wiec musze to robic wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łylma
co to za robaki na twarzy???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sama mysl ,jak to czytam to mi mdlo..ale skoro to cere leczy...to sprobuje.. czyli zwykly slonecznikowy wysstarczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyssawka
ja tez sie zabralam za ssanie oleju...mam taki zwykly slonecznikowy, brolio czy jakos tak.... i mam takie pytanko....bo u mnie po 20 min ssania zrobil sie taki plyn...cos jak woda...a u mojej mamy zgestnialo to cos jeszcze bardziej. dlaczego tak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusijaMarijaAngelica
Ja slyszalam o tej metodzie:) Ale nie lubie niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poddawajcie sie
dziewczyny musicie ssac w przedniej czesci jamu ustnej aż sie zrobi gesciejsze i białe..moze nawet rzadkie ale byleby było białe:)] to znak ze te toksyny sie usuwaja z orgaznizmu moja mama ssie to od lat i naprawde jej sukces w leczeniu tym olejem to dla mnie motywacja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam łuszczycę :( może by mi sie troche poprawiło jakbym zaczęła ssać, co?? mam szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poddawajcie sie
zdecydowanie masz szanse olej ten leczy w szczególnosci łuszczyce..o tym nawet czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na co pomogl mamie
???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poddawajcie sie
mamie pomógł na :zatoki(cale zycie sieleczyla na to i nicnie pomagalo..zaden lekarz ani leki..meczylo ja to cholerstwo tak ze łeb jej pekal .nawet jej kazali robic punkcje czy cos takiego.. zaczela ssac olej bo wyczytala w ksiazce górnickiej i odkad ssa zatoki poszly na dobre niewiadomo gdzie bo sie nie odzwyały juz jej od 5 lat:):) ale ona ssa teraz sporadycznie jask jest przeziebiona albo cos to wtedy jej szybko przechodzi.. zawsze gardło leczyla tym z reqwelacyjnymi skutkami jak ją angina brala.:) anemie tez wyleczyla tym.zawszemiala zle wyniki teraz ma dobre i nie pamietam co jeszcze:)musze zapytac jej dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisze sie
"ona ssa" tylko - ona SSIE dziekuje za uwage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczępieczone
dzis ssałam już drugi dzień- czwarty raz i po 25 min nie był to biały płyn tylko przeźroczysty i rzadki, co robie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kurczepieczone i ssaczy nowo przybylych :P Olej po paru minutach ssania gestnieje ,a potem robi sie rzadki jak woda i to jest prawidlowy objaw. Powinien na koncu robic sie bielutki ..moze u ciebie kurczepieczone robi sie przezroczysto- bielutki? Pamietajcie, ze nie wolno polknac ani kropli , bo to same toksyny ... Ssiemy w przedniej czesci jamy ustnej, tak jakbysmy chcieli lekko przeplukiwac zeby, moze latwiej bedzie jak sie lekko opusci glowe? Zajrzyjcie na podane wczesniej linki, zobaczycie jakie choroby mozna wyleczyc ssaniem oleju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
kurczępieczone---> trzymasz olej w ustach bez aktywnosci! Musisz nieustannie mlackac, ssać przez zęby i powodować aby olej był w ciagłym ruchu w jamie ustnej raczej w przedniej częsci najwyzej do połowy języka. Jak z tyłu to masz tendencje do polykania i zamieniania objętości oleju sliną Pamietaj o tym przy następnym razie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
No cześć:)) Ja dziś ssałam drugi dzień, dwa razy. Rano, po obudzeniu się, ale bez sensu, bo każda minuta opóźnienia w wypiciu kawy jest dla mnie koszmarem, więc to chyba odpada:( A potem drugi raz o szóstej. Byłam dłuuuuugo po jedzeniu, ale tylko dwie godziny po piciu kawy i herbaty. Niestety, będę miała duży problem z terminami, bo i rano źle, i potem w ciągu dnia nie znajdę takiego czasu, gdzie będę trzy godziny bez jedzenia i bez picia. Kolega mi wytłumaczył, że to trzeba ze śliną mieszać. A że ssanie powoduje wydzielanie śliny, dlatego jest mowa o ssaniu. Bo właśnie tej śliny trzeba jak najwięcej wyprodukować. Co do obłożonego języka, to ja też mam z tym problem od wielu lat, ale olej w żaden sposób na to nie wpłynął. Po wypluciu tej białej cieczy mój osobisty język nie był biały, tylko taki jak zawsze:( Żadnych efektów ssania nie widzę u siebie po dwóch dniach. Jutro kolejny. Myślicie, że można zlekceważyć, że się piło herbatę i patrzeć tylko na to, ile się jest godzin po jedzeniu? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
A, jeszcze słówko o efekcie placebo: Jak mi coś pomaga, to co mnie obchodzi, czy pomogło to coś, czy moja w to wiara?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
A ta metoda jest na tyle tania, że chyba nie może być tu mowy o "dorabianiu się ludzi na cudzej krzywdzie"? A po co Wy chcecie, żeby robale Wam się na skórze pokazywały? bleeeeeeeeeeeeeeeeeeh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinaaaa
masakrraaa ty chcesz widziec po dwóch dniacj juz efekty? smieszne na to trzeba tydzien chyba tak jak z rycyna na rzesy..po razie nie widac efektów.. czekaj cierpliwie a zobaczysz ze ci sie poprawi samopoczucie aha olej ten jest super jako profilaktyka tez ze sie nie lapie chórob potem i nawet mozna go ssaac ja ksie jest zdriwym calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
Ja właśnie ssałam olej. Przed chwilą go wyplułam, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam. Usta miałam pełne i juz musiałam wypluć. I mam pytanie czy ten olej ma się mieszać ze śliną, bo ja podczas tego ssania miałam jej bardzo dużo. Może ssałam nie tak jak powinnam. Albo olej był zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
a i dodam że ssałam 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×