Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Gość piesedfdefd
jakl masz za duzo w ustacj oleju to wypluwaj troxche i ssaj to co zostanie..zeby nie bylo za duzo w ustach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
ok, dzięki ale ja nie wiem czy to powinno sie mieszać z tak dużą ilością śliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
Elfri --> Tak, właśnie o to chodzi, żeby się mieszało ze śliną. I po to jest to ssanie, żeby się ślina wytwarzała. Katarinaaaa --> Wcale nie chcę widzieć efektów po dwóch dniach. Ktoś tam pisze, że go głowa bolała, ktoś inny, że miał biały język, więc ja piszę, że nic nie mam. Chyba chodzi o to, żeby się wymieniać tym, co komu jest?:D Dziś nie ssałam rano, bo musiałam zjeść śniadanie i już nie będę miała kiedy, więc dopiero jutro:( Pozdrówki i życzę Wam szampańskiej zabawy Sylwestrowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesedfdefd
ale to trzeba ssac codziennie moi drodzy.. liczy sie systematycznosc tutaj a nie ze kiedy ktos chce,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
jestem (staram sie być) regularnym. Dzisiaj drugie ssanie... Nie wiem jak Wy, ale dla mnie to raczej mlackanie czy mamlanie - jak mówią na Śląsku. Tak czy inaczej żadnych odruchów wymiotnych czy chęci połykania....rutyna? Czytałem wczoraj o oleju arachidowym - tym zalecanym. I wiecie, że ma nie najlepsze recenzje, z powodu skutków ubocznych - alergie. Zanotowano nawet wypadki śmiertelne! Zostańmy wiec przy naszych rodzimych surowcach do wyrobu oleju. Po Nowym Roku poszukam słonecznikowy tłoczony na zimno i takie pierwsze tłoczenie. Tymczasem Dosiego Roku 2007 zycze wszystkim "ssaczkom i ssaczom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytyjesz przytyjesz
wujek a na co ty chorujesz ze sie tak wziales za to ssanie ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, tak sobie Was czytam i myślalam, ze wszyscy wiedza o tym, że to zdrowe, a tutaj taka niewiedza :P ojojoj, wstydzcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
przytyjesz przytyjesz--> po prostu jeszcze żyję....i zawsze jestem otwarty na ciekawostki. A przytyć - nie tyję od lat. Regularność i racjonalność odżywiania.... A ponieważ nie narzekam na nic - zdrowotnie - wiec eksperymentuję tu z Wami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze nniby jak
hahaa wujek ale to tylko nich byl taki chyba przytyjesz przytyjesz :)to nie bylo do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze nniby jak
a tak zupelnie z innej beczki?to rzadko spotykane by chłop tametode stosowal.. mojego chłopa tobym nie zaciagla za nic do tego .. coś ty taki inny ??:):) czy ty jestes zywieniowcem z zawodu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
ze nniby jak---> z zawodu jestem inżynierem elektronikiem...Ale na codzień robię co innego. Aktualnie rekreacja na świeżym powietrzu....ale to inna bajka. Możliwe, ze jestem inny - jakby odmieniec, a mimo to maż, ojciec..... Czy aż tak Cie sobą zainteresowałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze nniby jak
no zaintrygowałes raczej:) nie znam faceta któy by z taką determinacją poddawał sie nowym doświadczeniom zdrowotnym??:) to conajmniej dziwne a pozatym dziwne jest ,ze mozna na babskim forum spotkać faceta:)nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
a co do naszego wujka---> albo ja jestem odmieniec albo Wy dziewczyny macie kiepskich partnerow.... Napisałem, ze jestem męzem , ojcem ...wiec nie mlokos. Pomyslcie co mógł taki facet juz w swoim życiu ssać, co mógl brać do ust.... za chwilę wkopiuję tu dowcip o zakonnicach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
Historia o dwóch zakonnicach Były sobie dwie zakonnice... Jedna z nich nazywana byla Siostra Matematyka (SM), a druga znana byla jako Siostra Logika (SL). Sciemnia sie a one wciaz sa daleko od klasztoru. SM: Czy zauwazylas, ze sledzi nas jakis facet od trzydziestu osmiu i pól minuty? Zastanawiam sie czego chce. SL: To logiczne. Chce nas zgwalcic. SM: Oh, nie! W tym tempie dogoni nas w ciagu 15 minut! Co mozemy zrobic? SL: Jedyna logiczna rzecza jaka mozemy zrobic to oczywiscie isc szybciej. SM: Nie dziala. SL: Oczywiscie, ze nie podzialalo. Ten facet zrobil jedyna logiczna rzecz. Równiez zaczal isc szyciej. SM: Wiec co powinnysmy zrobic? W tym tempie dogoni nas w ciagu minuty. SL: Jedyna logiczna rzecza jaka mozemy zrobic to oczywiscie rozdzielic sie. Ty pójdziesz tamta droga a ja ta On nie moze sledzic nas obu jednoczesnie. Mezczyzna postanowil isc za Siostra Logika. Siostra Matematyka dotarla do klasztoru i zaczela martwic sie o Siostre Logike Siostra Logika w koncu dotarla SM: Siostro Logiko! Dzieki Bogu juz jestes! Opowiedz mi co sie stalo! SL: Wydarzyla sie jedyna logiczna rzecz. Mezczyzna nie mógl sledzic nas obu wiec poszedl za mna. SM: Tak, tak! Ale co bylo pózniej? SL: Stala sie jedyna logiczna rzecz. Zaczelam biec najszybciej jak potrafie ale on równiez zaczal biec najszybciej jak potrafi. SM : I? SL: Stala sie jedyna logiczna rzecz. Zlapal mnie. SM: Oh, biedactwo! Co zrobilas? SL: Jedyna logiczna rzecz. Podnioslam moja spódnice. SM: Oh, Siostro! Co zrobil mezczyzna? SL: Jedyna logiczna rzecz jaka mógl zrobic. Opuscil spodnie. ! SM: Oh, nie! Co bylo potem? SL: Czy to nie logiczne, Siostro? Zakonnica z uniesiona spódnica moze biec szybciej niz facet ze spuszczonymi spodniami. A dla wszystkich, którzy mysleli, ze bedzie cos brzydkiego: Zmów dwie Zdrowaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdf
ej wujaszku wujaszku ..toś ty zbereznik jest nały:):) fajny kawal:) gdzie idziesz na sylwestra ?? zabierasz gdzies zoneczke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
ale tylko mały zbereźnik....dziekuję! Mamy Dużego Psa Japońskiego - taka rasa. I się okrutnie boi huku i burz. Wiec będziemy żonką w domu -ktoś musi towarzyszyć "biednemu" psu podczas wybuchów - o potem po północy biała noc ...w pościeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weic czemu stres tak dziala
hahahhaha no to fajnego ma chłopa twoja żoneczka!! a ile ty masz latek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
też tak zawsze o sobie mówię: mąż moje zony! A wiek.....? Cóż jeszcze dość sprawny! Chcesz sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
mąż MOJEJ żony ....miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsd
co mialo znaczyć :"chcesz sprawdzić"?? chyba nie zdradzilbys zony??matko świeta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
a proponowałem zdradę żony? Głodnej to zawsze chleb na myśli. Szło raczej o kondycję ciała mego...pisałem o sprawności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsd
hahhaha a to dobre nie pomyslalam:) jak nic facet masz 50 latek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
czemu jak nic? Fakt urodziłem sie w XX wieku. Ale czemu akurat 50 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi sie wydaje
bo tak obstawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
czy nie sądzisz, ze takim obstawianiem niszczymy ten post o oleju? Jakbym napisał ile masz lat to co dajesz w razie przegranej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dijadija
ja własnie poszedłem po olej (nie do głowy) i myslałem, ze rodzice będą się śmiać, a oni mówią, że to znają i że faktycznie pomaga, ale nei mają cierpliwości do tego a ojca to faktycznie nic nie rusza mimo masy nałogów, więc moze coś w tym jest a czy na alergię to może pomaga? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi sie wydaje
w razie przegranej uswiadomie sobie ze ma intuicja jest juz słaba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekJerzy
no to faktycznie coś z Tobą nie tak. Intuicja wyjechała na "leczenie". Zapraszam na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×