Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Gość agnieszka0303
Ja mam powazne problemy z zatokami i czesto choruje na zapalenie gardla.Jak dla mnie rewelacja.Nigdy mi tak zatoki nie schodzily jak teraz.Chociaz mialam juz zrezygnowac bo bardzo sie zle czulam poprostu koszmar.Ale dzisiaj pierwszy dzien gdzie czuje sie poprostu super.Dalej mi zatoki splywaja a to co splywa jest poprostu okropne.Przestala mnie bolec glowa a to juz rewelacja jak dla mnie. A te pryszcze mnie dobijaja ale licze na to ze w koncu zniknal.Widze jak wszytsko ze mnie wychodzi :) Ostatanio rozmawialam z tata o tym i mi mowil ze jego mama to stosowala i on jak mial 20 lat i ze mu to pomagalao ale poprostu o tym zapomnial. A jak to jest po dlugim stosowaniu czy ten olej w koncu przestanie byc bialy czy zawsze tak bedzie.I czy kiedys po ssaniu przestanie robic mi sie osad na jezyku. Ale juz widze efekty po zebach a mam na tym punkcie swira. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssam juz 7 dzien tez
mi tez pomaga!!niesamowite poprostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na co ci pomaga
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssam juz 7 dzien tez
agniecha to normalne ze czulas sie gorzej bo to znaczy ze dziala bo jak wczesniej ktos p;isal ogniska zapalne sie rozruszaly trzeba to przetrwac i ssac dalej:) wujek a ty gdzie jestes? jak tam ssanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssam juz 7 dzien tez
mi pomaga NA gardło..tak mnie bolalo ze bez antybiotyku szans by bnie bylo i zaczelam ssac jak kazaliscie :) teraz gardelko zdrowe już nie wiem jakim cudem ale nie boli pomaga tez na zeby..są zdecydowanie bielsze..bo olej je wybiela ..to pierwszy zauwazalny efelt jak pisze tombak. wiec jak ktos chce wybielic zeby to niech po to chociaz ssie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na co ci pomaga
wiesz,z tymi zebami to moze i prawda,ale dotyczy to tych , ktore sa przbarwione od kawy, herbaty, tytoniu.Nie sadzxe by zeby, ktore maja z natury sina kosc nagle po ssaniu oleju wybielily sie, tymbardziej,ze chemia (pasty, plyny) nie pomaga, Jedynie zabieg u stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takieE
gdzie jestes wujek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
jak to miło, ze sie o mnie dopytujecie! Żyje i mam sie coraz lepiej. Dzisiaj było 5 ssanie - ja to nazywam mlackaniem czy mamlaniem. Ważne ze były wydarzenia: 1. sylwester wieczór 0k. 17,00 zaczyna mnie angle brac katar. A o pólnocy to był wstyd - zasmarkany jak dziecko.....Żadnego calowania ani przytulenia kobiet....koszmar! Ale za to rankiem gdy chciałem znowu possać to po 10 minutach musiałem przerwac - z powodu kluchy w gardle. Konieczne natychmiastowe odkrztuszenie. Czyli sie czyszczę...... A jak sie czyścić to od wczoraj równolegle zainicjowałem oczyszczanie picie soku z wodą w miejsce jedzenia. To dopiero ...odjazd. Ale to inny temat...Jak zechcecie to napsize o tym Pozdrawiam wszyskich, ktorzy nie słuchają "mądrych " doradców i naukowców i zajmują swoje usta olejem! Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
Aha i jeszcze jedno, zamiast oleju polecam nasienie, bardzo dobrze mi robi. Lubię ssać, czy jak ja to nazywam, mlaskać czy memlać spocone bilencje nigeryjskich studentów literatury oraz ich imponujących rozmiarów dzidy. Bardzo polecam. Zamujcie swoje usta nasieniem! Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywaczu ciekawe masz spostrzeżenia . Zapewne chcesz tu pod moim nickiem przekazać swoje doswiadczenia, ktore jak widac uderzyły na szare i czarne komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
uwaga ten powyżej to podszwacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam że ssanie bilencji jest nawet skuteczniejsze od ssania oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek
aleś mu dołożył> Brawo wujek na czarno! Masz racje ja też robie takim kobietom co udaja faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafię dołożyć bo regularnie ssę bilencje a to daje krzepę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek
korba jestes! zacznę Cie uwielbiac jak Hotel Paris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...powiedzcie mi,na co to dziala oprocz gardlowych spraw. Czy ktos sie wyleczyl z czegos innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis szosty dzien ssania i zauwazylam, ze przestaly mi krwawic dziasla.. do tej pory czesto przy myciu zebow pokazywala sie krew a od dwoch dni spoko... Na stany zapalne dziasel pomaga tez extract z pestek grejpfruta......wyprobowalam i polecam.... Olej jest zdecydowanie tanszy......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsds
pomponek no własnie !!bo ta metoda zapobiega krwawieniu dziąsel..tak pisze górnicka przynajmniej o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamesmk2003
Pestki z grejfruta byly uzywane w ekologicznych pastach do zebow. Wiekszosc firm zaniechalo tego poniewaz pestki maja zwiazek rakotworczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak pestki z grejpfruta
maja zwiazek rakotworczy to chyba w ogole przestane sie odzywiac, bo wszystko ma zwiazek rakotworczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ssaczki i Ssacze!:D Kończę dziś pierwszy tydzień, choć wieczorem dopiero będę ssać, bo rano nie dałam rady wstać. Nadal nie mam żadnych objawów. Ani mi się nie zaostrzają żadne objawy, ani nic mi się nie poprawia. Może to na mnie kompletnie nie działa??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie
mi tez mija 7 dzien jakis wielkich zmian nie zauwazylam, no moze nie mam tak zasyfialego jezyka rano jak zawsze mialam, pomimo szorowania go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, to już coś. Ja mam język jak zawsze, czyli strasznie obłożony. A kiedy ssiesz? Rano, na czczo, czy w ciągu dnia raczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie
rano na czczo i wieczorem, ale wieczorem troszke bez sensu, bo ponoc trzeba 3 h po posilku a ja czasem moze pol h , godzina no moze 1.5 po posilku to robie. i to jest maks.Nie wiem czy to ma sens w zwiazkuz tym.Ale rano to na prewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rezgnuje
bo po tym ssaniu budze sie rano z bółem głowy a to jest raczej nieciekawy objaw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie
nie rezygnuj!!! wolisz bakterie miec w sobie i walczyc z dolegliowsciami bezustannie niz sprobowac je wyeliminowac,zeby juz ci nie dokuczaly? ktory dzien ssiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie piszcie --> no właśnie, u mnie też ten problem, że ja w ciągu dnia to właściwie cały czas jestem po jedzeniu. Jedyny moment to po powrocie z pracy, bo nie licząc jakiejś tam kawy czy herbaty, to po jedzeniu jestem minimum cztery godziny. Myślisz, że to ma takie duże znaczenie, te godziny, ile ich jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie
no z tego,co czytam na necie o ssaniu oleju to praktycznie jest wszedzie wspomniane o tym by na czczo lub 3 h po posilku wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w życiu nie da rady. Trzy godziny bez żadnego jedzenia to ja tylko w pracy potrafię wytrzymać, a bez picia nigdzie:( Myślisz, że nas nie wyleczy, jak będziemy krócej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamesmk2003.............zmartwiles mnie ta informacja o pestkach grejpfruta...........buuuuuuuuuuuuuuuu A moze masz jakis link , zebym sobie poczytala? Kupuje extract z pestek grejpfruta w renomowanej aptece..hm...czyzby nie dotarla jeszcze do nich ta wiadomosc? Zaprzyjaznionej osobie kuracja tym extraktem pozwolila zabic bakterie helicobacter pylori, z ktora nie daly sobie rady dwie serie antybiotykowe. Ale wracajmy do oleju ...dzis szosty dzien, jezyk po ssaniu czysciutki, czuje sie lekko i przyjemnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×