Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Gość prawda jest taka ze wcazlee
ten olej zebów zóltych nie wybieli wiec eksperyment miala od zawsze biale zdrowe zęby i ot co.. wiec sie nie podniecajcie ze to wybiela żeby bo smiech mnie bierze. jak ktoś ma biale od zawsze to moze tak powiedziec ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietacie takie film \'\'olej lorenza\'\'?..nie pamietam dokladnie fabuly ..ale tam chyba dzieki polskiemu naukowcowi udalo sie uleczyc smiertelnie chorego chlopca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka ze wcazlee
ale dzieki czemu sie udalo uleczyc go??dzieki olejowi??powiedz cos wiecej bo niekapuje cop ma ten film wspolnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej lorenzaaa
no ja tez nie wiem o co chodzi z tym filmem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperyment
ja biore jaki mam- czasem drogi tloczony na zimno a czasami tani rafinowany slonecznikowy co do zebow- wcale nie mam bialych, ale kiedys pilam kawe, herbate i palilam papierosy- i wtedy mi wybielilo ten nalot oraz kamien nazebny znikl poza tym leczy dziasla-co jest wazne dla zebow nie wiem jakie tam reakcje zachodza ale jak sie bubla ten olej ze slina to robi sie on bialy i gesty- w slinie sa jakies dobre enzymy i inne skladniki, pewnie i wszelkie bakterie gina od tego ssania ( przechodza do oleju- trzeba wypluc i wyplukac buzie ) poeksperymentujcie sobie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻ PRAKTYKUJĘ
Ssanie oleju od kilku lat i mi zawsze pomaga. Pomaga mi na ból głowy a ostatnio na bóle kości i stawów - tam zbiera się sporo złogów ( przynajmniej ja czuję po "sztywnych "kolanach)...no i zęby faktycznie ładniejsze się robią. O metodzie przeczytałam u Tombaka, a jemu wierzę, bo przetestowałam juz wiele jkego metod i zawsze mi pomagały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaa
pieprzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale czy
to nie "psuje" oddechu? taki olej w gębie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. po przeczytaniu waszych wypowiedzi od razu pobieglam do kuchni i wzielam pierwsza lyzke oleju slonecznikowego. Zulam go w gebusi 21 minut...rekord...:D Juz kiedys taka kuracje przeprowadzalam, ale..no wlasnie..tzw.odruch wymiotny po kilku minutach ssania...beeeeeeeee Mam nadzieje, ze tym razem sie uda...mam liczne chorobska , moze olej je pogoni w sina dal... pozdrowienia dla wszystkich olejowych ssaczy:D bede sie dzielic swoimi doswiadczeniami z przebiegu kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubai
ja tez wlasnei sse drugi raz i juz ani siespostrzeglam minelo 20 minutmetoda jets tanisuka proste czemu nei sprobowac szcegolnie ze mam problemy z zatopkami a cere tezs przydałoby sie poprawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperyment
nie nie psuje oddechu a wrecz przeciwnie poprawia nalezy sobie wyobrazic ze sie ssie cukierka, smak jest ok,moze oliwa z oliwek ma troszke nieciekawy smaczek ale slonecznikowy jest ok pamietajcie zeby po 20 min wypluc i przeplukac buzie woda mozna ssac pare razy dziennie jak ktos ma jakas ostra chorobe ( i nie musi zbyt duzo gadac;);) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
Mam pytanie: Piszecie, że pomaga po kilku tygodniach i że bardzo to skuteczna metoda. Dlaczego zatem musicie (chcecie?) kontynuować to przez lata i wznawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reflux
pomaga na nieswierzy oddech i brzybka na jezyku??????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsd
pomaga na wszytsko a nawet na raka ktos sie tym leczyl i wyleczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam kuracje
bede pisac rowniez o wynikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala rózowa swinka
piszcie babeczki o wynikach . tylko pamietajcie o tym zeby ssac w przedniej czesci jamy ustnej ..pamietajcie o tym i ssac powoli jak cukierka a potenm wypluc i dokladnie wyplukac usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
No nie wiem... Possałam sobie po przyjściu z pracy, ale chyba źle. Myli mi się to ssanie z płukaniem jamy ustnej. Dodatkowo jeszcze każda inna czynność sprawia, że się rozpraszam i jest jeszcze gorzej. Czy to ma takie ogromne znaczenie, żeby to było SSANIE? Poza tym rozlewa mi się po całej buzi, nie umiem, żeby było tylko z przodu. Zwłaszcza, że przy ssaniu cukierka stale łyka się wytwarzaną ślinę, a tu nie wolno. Ponadto, wzięłam niecałą łyżkę tego oleju, a już po dziesięciu minutach było tego tak dużo, że musiałam połowę wypluć. Ten olej nie ma smaku, więc na szczęście nie jest to obrzydliwe. Na razie tyle spostrzeżeń, mam nadzieję, że wytrwam chociaż z tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrsssss
massakro!!nie zrazaj sie i niebierz łyzki calej tylko polowe łyzki na poczatek..ajak za duzo sie robi w buzi to wypluwaj i już . ssij normalnie posuwistymi ruchami w przedniej czesci jamy ustnej miedzy zebami a wargami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperyment
Massakro- kontynuujemy ssanie dluzszy czas poniewaz ciagle sie czyms zatruwamy, a to konserwanty,hormony i antybiotyki w przetworach mlecznych chociazby, to zatrucie srodowiska-np pestycydy w warzywach, nienaturalna rafinowana zywnosc, itp...... a ssanie to swietna metoda oczyszczajaca. Ja kontunuuje rowniez dla zebow- kiedys zaczynala mi sie paradontoza, walczylam z jkamieniemnazebnym- teraz nie mam z tym zadnego problemu wiec profilaktyka to tak jak gimnastyka- tez trzeba robic cale zycie;) wiadomo dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wytrsssss
eksperymencie ale ja ssam olej bartek:( rafinowany czy to zly olej??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massakra
Dzięki za wszystkie informacje, zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby dobrze ssać:) I tak mam nadzieję, że nawet jak to ssanie nie będzie warte Nobla, to jeśli pomaga, to pomoże takie, jak umiem:D Ja mam Kujawski w domu, i taki będę miała, bo innego się u mnie nie kupuje. Jeszcze jedno pytanko: Czy zastanawiałyście się, jak to możliwe, żeby ssanie czegoś w buzi powodowało leczenie czegokolwiek, co jest niżej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
dziewczyny zaczynam ssać...olej. Dotychczas ssałem co innego. Ale może macie racje. Nie takie rzeczy człowiek bierze do ust..... Opowiem jutro o pierwszych wrażeniach. Dziękiz a temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam kuracje
dziewczyny, piszcie o wynikach tej kuracji, bo przed chwila przeczytalam artykul na temat medycyny niekonwencjonalnej: zilolecznictwo,urynoterapia, homeopatia i w tym ssanie oleju.Dotyczylo to w sumie chorob nowotworowych, ale jednak wymowa artykulu byla raczej negatywna.Nie ma dowodow na to,ze te sposoby rzeczywiscie lecza, ze jest to raczej efekt placebo, czyli naszej wiary w to,ze dana metoda skutkuje.Autor wspominal o checi dorobienia sie ludzi na cudze krzywdzie itp.Zaznazyl jednak,ze nie chce przekreslac tych metod, ale poki co nie ma ewidencji,ze stosowanie ich pomaga.Tymbarsziej w tak powaznych chorobach jak nowotwor. Dlatego bardzo wazne jest to, abyscie pisaly tutaj czy widzicie poprawe samopoczucia.Wiem ,ze kilka postow tu takich bylo,ale im wiecej tym lepiej. 🌻 pozdrawiam wytrwalych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdd
to proste jak t odziala chodzi o jakas limfe w jamie ustnej które odpowiada za caly organizm czy cos takiego.nie umeim tego wytłumaczyć dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam kuracje
tu jest cytat z innego forum "Olej w tej metodzie spełnia wyłącznie rolę absorbenta, który wiąże to, co szkodliwe i zbędne dla organizmu. Właściwości odżywcze oleju są nieistotne w tej metodzie. Być może olej słonecznikowy jest rzeczywiście najlepszym pochłaniaczem, po prostu tego nie wiem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam kuracje
z tego, cow iem ssanie oleju uaktywnia jakies chyba narzady w jakie ustnej, ktore pobieraja toksyny z krwi 3-4 razy bardziej, a to ,co wyssane wiaze wlasnie ten olej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatokowaaa
masz racje ..cos w tym jest ssam od tygodnia i z zatok schodzi wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokusia88
A nie można by ssać czegoś innego?? Musi to być olej?? Bo mi się to źle jakoś kojarzy, wolałabym ssać np sok, albo wodę, albo cole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
znalazłem w sieci: "W kategorii mniej inwazyjnego oczyszczania organizmu (równiez leczenia) można by jeszcze zaproponować ssanie leju, metodę bardzo starą i sprawdzoną, która bazuje na tym, że jedna z funkcji gruczołów jamy ustnej polega na wydalaniu produktów przemiany materii z krwi. " inny tekst: "Przepis: Trzeba sobie zrobić gorącą kąpiel, do której dodajemy zioła - szałwia, rumianek, dziurawiec. Kiedy ciało dość dobrze się rozgrzeje zaczynamy smarować je miesznką : filiżanka miodu z łyżeczką mąki. Po jakimś czasie zaczynają pojawiać się dziwne rzeczy na skórze. Twisted Evil Oczywiście nie wierzyłam w to wogóle i chciałam się przekonać. Na pierwszy ogień poszła moja siostra Gabi. Zaczęłyśmy od łydek. Masujemy, masujemy...coś tam zaczęło się pojawiać, ale odlot miałyśmy przy mnie... Zgłupiałam zupełnie kiedy pod rękam zaczęłam czuć grudki, masakra była na brzuchu, wychodziło tego bez końca Evil or Very Mad najgorzej było chyba na żuchwie i szyi na migdałkach ( mam stany przewlekłe ). Do dziś dnia nie mogę otrząsnąć się z lekkiego szoku. Jak myślicie o to może być??? " a do tego : http://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=26689&highlight=paso%BFyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×