Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba bylo uważac

Dlaczego tyle was tu siedzi a nikt z was nie stosuje metody ssania oleju?????

Polecane posty

Gość piszcie piszcie
hehe to tak jak ja, bo ja w sumie luybie jesc i ciagle cos podjadam :D nie wiem czy to ma wielkie znaczenie ,ale pewnie jakies ma, moze chodzi o to by przelyk i ogolnie jama ustna byly czyste podczas ssania, zeby jedzenie nie blokowalo "filtracji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie
pomponek ty juz lekko i przyjemnie sie czujesz dopiero po 6 dniu? wydaje mi sie,ze moze to nie ten olej jednak zadzialal. Ja jakichs widocznych zmian nie widze, a lekko sie tez nie czuje bo utylam troche :D i caly czas cos podjadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgcccc
pomponek, ja ta twoja znajoma osoba stosowala extrakt z grejfruta na teh helikobakter? znasz moze szczegoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsds
do ja rezygnuje:: to jest super objaw wg mnie.. to zbnaczy ze dziala ja cie boli glowa.. czy ty nie rozumiesz ze po ssaniu sie zaczynaja p[ojawiac stany krytyczne choroby??Potem bol glowy ci minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie nie ma co sie
poddawac, moze juz jutro nie bedzie cie bolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0303
Ja jestem zadowolona.Zatoki dalej splywaja.Glowa juz mniej boli ale 3 dni byly koszmarne.2 dni oslabienia tez minely.Zaczynam wracac do normy narazie a licze na to ze bedzie lepiej. Pozdrawiam wszystkich ssajacych. A co do zabkow to jestem zachwycona kazdego dnia lepiej.Mniej zabarwien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0303
A i jeszcze jedno ja od samego pozcatku ssam 1,5 godziny po jedzeniu bo tak nie mam kiedy i mysle ze i tak efekty sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze przyznac ze cera jest
coraz ladniejsza ;) jednak nie jestem pewna czyprzypisywac to w 100% olejowi, bo to dopiero 8 dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a można ssać rzepakowy
bo nie mam słonecznikowego w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie ma slonecznukowego
ali jakis z oliwa z oliwek , nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgcccc
pomponek - dzieki!! czkam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamuniu, ja się załamię przy Was:( Już mam tydzień ssania za sobą i kompletnie nic się u mnie nie dzieje ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoj sie
u mnie tez nic spektakularnego sie nie dzieje, tyle ze mam jezyk czysty rano :P moze sa jakies efeklty,ale ty ich nie widzisz, poza tym kazdy jest inny , wiec badz cierpliwa,. a jakie masz dolegliowsci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnieee
ssałam przed chwilą pierwszy raz i teraz dziwnie sie czuje, kreci mi się w głowie, czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teatralny efekt
o Ludzka Naiwności! Chylę przed Tobą czoła Masz wielkie rzesze poddanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teatralny
wiesz co? gon sie! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oitre
no wlasnieee---> czy do tej pory byłaś na czco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis osmy dzien kuracji i nic nowego sie nie dzieje... hm.....zastanawiam sie , czy dziasla przestaly mi krwawic z powodu ssania oleju, czy przez skorupkoterapie..... Dzien w dzien przyjmuje od kilku juz tygodni lyzeczke od kawy zmielonych skorupek od jajek...tez pomaga .... wstawie teraz cytat z innego topiku... \"Jeżeli mogę, parę słów o skorupoterapii wyczytanej w książce M.Tombaka \" Czy można żyć 150 lat \". Skorupka jajka jest źródłem wapnia przyswajanym przez organizm ( kości ) w 90%. Oprócz węglanu wapnia w skorupce są wszystkie niezbędne dla organizmu mikroelementy: miedź, fluor, żelazo, mangan, molibden, siarka, krzem, cynk i inne - w sumie 27. Skład skorupki jajka jest bardzo podobny do składu kości i zębów. Niemieccy i węgierscy uczeni, którzy przez 15 lat badali wpływ skorupki jajka na organizm człowieka zauważyli, że u dzieci i dorosłych podawanie skorupki dało pozytywne rezultaty przy łamliwości paznokci, włosów, krwawieniach dziąseł, zaparciach, pobudliwości, bezsenności, chronicznych katarach, astmie.. Jak się okazało, skorupka jajka nie tylko wzmacnia tkankę kostną, ale i usuwa z organizmu pierwiastki promieniotwórcze\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponek a to ciekawe
z ta skorupka.Tylko nie wiem czy dorosli powinni tez to stosowac, bo to chyba jak z mlekiem.Dzieci jak najbardziej, ale dorosli nie powinni przesadzac, bo nadmiar bialka szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz o extrakcie z grejpfruta. Jak pisalam wczesniej zaprzyjazniona osoba pozbyla sie definitywnie bakterii o wdziecznej nazwie \"helicobakter pylorii\" ,z ktora nie daly sobie rady antybiotyki. Podczas przyjmowanie drugiej serii antybiotykow osoba ta dostala uczulenia , plam i babli na calym ciele. Zaczela pic wode z 6 kroplami extraktu na szklanke, 3 razy dziennie. Po jakims czasie zaczela zwiekszac dawke extraktu dochodzac do 10 kropli na szklanke wodyi tak do konca 6- tygodniowej kuracji. Potem stosowne badania i okazalo sie,ze bakterii nie ma...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtgb
pomponek, jakie badanie? gastroskopia ? dzieki, ze sie dowiedziales dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poprzednika..... Tu chodzi raczej o dobrze przyswajalny wapn..pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponek a to ciekawe
aha ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtgb
"Potem stosowne badania i okazalo sie,ze bakterii nie ma... " jakie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtgb
dzieki, to wazne dla mnie. bo jesli test apteczny... to on jest baardzo niewiarygodny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssie tu kto jeszcze
??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuinia
ej słuchajcie ja juz niemam prawie pryszcy ale czy ten olej ssanie jego pomogło by mi na te pryszcze boje sie zeby nienastąpił wysyp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×