Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

Olaa a ile masz wzrostu? Pijesz mnostwo ale dobrze robisz....Ja kiedys w czasach glodowek itd.mialam sie odchudzac na diecie wodnej czyli pic 8 l.wody dziennie....-wyobrazasz to sobie?hihi...nie ma szans.. Zreszta to prawda ze woda swietnie zapelnia,musze zaczac pic wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja nie... A zreszta... Biorę antybiotyk, więc nie moge :P A kieliszek wódki = puszka piwa = snickers = 5 jabłek= miska sałaty z jogurtem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore antybiotyk/jeszcze 4 dni/,ale co tam.... Dobry pomysl z takim obliczaniem kalorii...Czemu wczesniej na to nie wpadlam..hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop :P jak tak sobie przeliczysz to.... najbardziej opłaca sie ta miska sałaty :P Dieta wodna.... Hmm... Ale wtedy się nic nie je??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ada_21 I mela26 gdzie sie podzialy?....Wracac dziewczyny do nas szybko i pisac jak wam idzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie... Bo jeszcze sie wami nie przywitałam :D hehe Myszka79 Ty serio chcesz schudnąc jeszcze 13?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,na wodnej mozesz jesc co chcesz i ile chcesz oczywiscie zwracac uwage na weglowodany i tluszcze...Ale mysle ze przy tylu litrach wody nic ci juz do zoladka nie wejdzie i dlatego sie chudnie.... jesz mniej bo nie masz tego gdzie wcisnac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop właśnie... Ale mi już od tej mineralki czasem słabo :P a to tylko 2 l :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,bylabym szczesliwa:)Najlepiej sie czuje jak waze wlasnie 55,5/56 :)Teraz zostalo mi tylko 11,5:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja chodzę góra 4/5 razy dziennie :P A ja... Chciałabym (chciała :P ) zrzucić jeszcze 10... Było bo idealnie :( Ale jak na razie przynajmniej kolejne 5, żeby wbić się w spodnie z tamtych wakacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ze ja psychike to mam jednak troche zepsuta tymi ciaglymi dietami bo niby swietnie znam swoje cialo i wiem ze na szybkiej diecie to co schudne to wroci ale wciaz lubie ostre diety bo daja szybki efekty wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie przy 1,62cm 55 kilo rzeczywiscie niezle:) Duzo zalezy tez od budowy bo ja na przyklad mam kolezanke ktora jest grubokoscista i wazy duzo a jest chuda jak patyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie... :( Niestety chyba każda z nas to ma... :( Wszystkie pragniemy schudnąć i byc piękne w momencie... Ja w sumie pomimo tych drastycznych diet nie miałam nigdy czegoś takiego jak jo-jo... Ale u Tombaka czytałam, że DIETA to nie jest dręczenie się przez 2 tygodnie i koniec... Słowo dieta oznacza zmianę stylu życia na taki, aby utrzymac formę i... właściwą wagę... Ale zmianę stylu życia praktycznie do końca życia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam straszne problemy z pupą... :( Bo w mojej rodzinie wszystkie kobiety mają szerokie bioderka... i ja... aktualnie... mam w nich... metr :( :( :( ryczeć mi sie chce jak słysze, że któraś ma 80cm i jest to o wiele za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie....-w pelni sie zgadzam.) Wlasnie dlatego tym razem postanowilam zostac przy wolnej diecie gdzie prawidlowo chudnie sie ok.1 kg na tydzien .Nie chce potem martwic sie co i jak zrobic by to utrzymac bo inaczej bledne kolo sie nie skonczy..A jak juz schudne to powoli bede zwiekszac kalorie...I tak az poznam sie na tyle ze bede mogala przestac liczyc i bede umiala sie kontrolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...ja to bym chciala miec wieksza pupe:) U mnie jest totalnie na odwrot:problemem sa uda i boczki a brzuch i pupa plaskie,zeby nie powiedziec wklesle.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tyłek też mam płaski tylko, że szeroki :( A piersi małe... :( Taka... Typowa figura gruszki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej,Olaa nie ma sie co zamartwiac... Tak nas Bozia stworzyla i tyle.... My mozemy tylko troche nad tym popracowac:) A ja widzisz,mam typowa figure chlopczycy i tez mnie to doluje.Jestem prosta,bez zadnych wciec...i ciesze sie ze chociaz piersi mam niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
witam dziewczynki, nie odzywalam sie bo czytalam co napisalyscie wczesniej a niedawno wyszedl ode mnie chlopak i tak jakos wyszko Olaa rozumiem Cie idealnie, jak tez, male piersi i metr pod biodrami i to moja najwieksza zmora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... :( :( :( A nie mógł mnie stworzyc inną :P hehe......... :P Oki myszko!! Ja mykam do łóżka bo jutro całą noc będę balować, a niewiele jeść :p , więc chociaż muszę nabrać trochę energii podczas snu :P I bedę śnić, że wziskam - a właściwie to z łatwością wskakuję w swoją ulubioną spódniczkę :P i nie ma żadnych boczków! żadnych fałdek! o celulitku jush nie wspominająć :D hehe :P Buziaki i miłej nocki!! Mam nadzieje, ze więcej osóbek sie do nas przyłączy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
ja dzis jeszcze zadnych cwiczen nie zrobilam, a jeszcze 700 przede mna, tylk cheeriosy musza mi sie poukladac i herbatka owocowa Menu na dzis: litr mleka, 250g cheeriosów(razem1447 ckal) miseczka zupki czekoladka(ale malutka ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O...... Witam ad21 :* :* :* niop... koszmar... :( piersi można powiększyć... Ale biodra...!? Kości mi nie usuną :P hehe... Niezłe by to byuło :D Sa jakieś nowe techniki, że można je operacyjnie zmniejszyć ale o kilka cm... :( P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
ja juz kiedys tak mialam ze nie jadlam np przez 7 dni, albo odchudzalam sie tak ze najblizszi bali sie o mnie, ziemista cera, kosci na wierzchu itd, i teraz nie stosuje stricte diety, tylko jem tak jak caly czas juz bede jadla ale duzo cwicze, moze stopniowo za jakis czas ogranicze jedzonko, to sie okaza, ale wszystko bedzie trwale i stopniowo, (te cwiczonka i masaze to juz na pewno trwale, co najmniej do wiosy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...mnie w sumie tez mogl stworzyyc inna:P Racja-nabieraj sily i baw sie dobrze Olu :DPapatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad_21
jaka budowe masz myszka?? potezna czy drobna?? i olaa jak jeszcze jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do poniedziałku robiłam 6w... ale przez 8 dni bo bolały mnie biodra bardzo... :( Nie wiem czy slyszałyście o tych brzuszkach..?! Są dobre... Serio zauważyłam zmiany, ale zacznę po sylwku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góra jest oki :) Ramionka ładne :) Plecki... Nawet nawet... Ale od pasa w dół.... PoRaŻkA!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×