Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

Gość Mela 26+
ad ja stosowałam przez maj i czerwic serum z BIELENDA z serii Sexy Look na powiekszenie i ujedrnienie biustu-byłam zadowolona niestety kuracji nie dokończyłam ---bardzo żałuje efekty były widoczne -szczególnie ujędrnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
nie nie nei , moga nei opadac, ale rozmiar moze sie zmniejszyc, kremy ujedriajace (czyli napinające skórę) nie zmniejszaja zapewne spalania tkanki tluszczowej-to by bylo zbyt piekne swoja droga jestem ciekawa,czy istnieja takei kremy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad_-ja sie nie smieje bo mysle ze kazdy wie w jakiej wadze najlepiej sie czuje:) Mela26-kiedys tez bylam niecierpliwa z tym ze wieczorne wyzerki nauczyly mnie pokory:(Lepiej wolniej a trwale,a bluzke i tak niedlugo zalozysz:)nie martw sie.. glupio robicie-nikt nie mowi ze cos wymyslilas tylko skoro wcale mnie nie znasz i przeczytalas dwa posty,nie mozesz wiedziec czy tydzien na 600 kcl,mnie wykonczy czy nie.........Moze lepiej nawracaj ludzi na glodowce albo kopenhaskiej:P-tam jedza ich jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad_-masz racje ze nie zmniejsza spalania tkanki tluszczowej ale mysle ze skoro teraz masz dosc male piersi to nie moga sie one skladac z samego tluszczu....,wiec niemozliwe zeby jeszcze sie zmniejszyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
ale czy z tymi na ujedrneinie to nie jest tak ze jak sie przestanie brac, to wszystko wraca do poprzedniego stanu?? I mam w sumie taki jeden nieporownywalnei gorszy problem, bo przez skoki wagi moja prawa piers jest wieksza (pelniejsza od lewej) i zastanawiam\boje sei ze jak zaczne sie odchudzac, to bedzei jeszcze wieksza roznica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogolem to powiem wam ze moja najlepsza kumpela schudla ponad 20 kilo,z czego 10 w ciagu pierwszego m-ca....Zawsze miala male piersi,rzeczywiscie troche jej spadly/1 rozmiar/ po diecie ale pomysl jakiego szoku musial dostac organizm jak w takim tempie chudla...Jesli ty zrobisz to powoli,nie musi tak sie stac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio robicie
owszem, mogę wiedzieć. jesteś, zdaje się, człowiekiem? skoro tak, to oddychanie, jedzenie czy sen są czymś koniecznym do zdrowego funkcjonowania. widzę, że na porady reagujecie alergicznie. nie napisałam tu by "nawracać", ale by doradzić, bo widzę błędy. nie grasuję całymi dniami na "Dietach" by pouczać głodujące idiotki. po prostu weszłam na topik, bo był na głównej stronie Kafeterii i wypowiedziałam się. teraz żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela 26+
ad ja mam jedna nogę chudszą w udzie od drugiej i też nie wiem czy różnica ta sie wyrówna, a co kremów to zazwyczaj trzeba stosowac systematycznie przez 2-3 miesiące a pózniej regularnie po kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam to podobno wiele kobiet tak ma i to jest jak najbardziej naturalne:)Z tym ze roznica powinna byc niezauwazalna/prawie/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale MELA26 ma racje ze kremow powinno sie stosowac regularnie-wtedy jest efekt...A ja nigdy nie przerywalam na dluzszy czas smarowania wiec nie wiem czy wracaja do poprzedniego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
no wlasnie, a u mnie roznica jest juz chyba zauwazalna, i jak sobie pomysle, co bedzie za miesiac........ to ciarki mnie przechodza bo slyszalm ze jak kobieta sie odchudza to czasem tluszcz schodzi z roznych partiii nierownomiernie (u mnie akurat piersi to prawie sam tluszcz-malutko gruczołow a miesni w ogole) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupio robicie masz prawo do wlasnego zdania jak najbardziej:)Tylko pozwol innym miec swoje..Jesli wg ciebie 1000 kcl to zbyt malo to dlaczego ta dieta zalicza sie do jednej z najzdrowszych?Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
ile robicie dziewczyny brzuszkow? (ja 200 dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie mozesz sie tak terroryzowac...Nie wiem co ci doradzic bo to ty powinnas zdecydowac czy warto zebys sie odchudzala ,moze jak schudniesz ze 2,3 kilo to wystarczy i tez bedziesz ladnie wygladala a wtedy piersi tego nie poczuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
mam genialny (z lekka ekstremalny) pomysl, kupie od dentysty miejscowe znieczulenie i igła zrobie sobie domowa liposukcje z ud!! ciekawe czy to moze byc niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
no to ja sie pochwale: lacznie robie 700 dziennie bo to jest tak: brzuch 200 pupa 150/200 wewnetrzna strona ud 150 rece200 to jest dopiero samozaparcie :D no i co z tego, pewnie jak zacznei sie znow praca to ojeje wszystko, dzis tylko 550, ide dalej cwiczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela26-powolutku.....ja do tych 50 dochodzilam dwa tygodnie:) Na poczatku po dwoch,trzech dniach wszystko mnie bolalo i mylalam ze nie dam rady ale jak nie przerwiesz to potem 50 to pestka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
lezysz na prawym boku, lewa noga wyciagnieta 90 stponi do przodu a prawa podnosisz po dwa razy i opuszczasz (ja robie tak ze 25, druga noga, i 25) w taki sposob robie 150 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
podobno trzeba kilka razy podnosic i opuszczac noge za jednym razem, ale mi na to nie pozwalaja za slabe miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie:) ja tez to robie po 50 na kazda noge z tym ze nie wiem czy prawidlowo bo jedna noge mam oparta na ziemia nie wiem czy nie powinna byc lekko uniesiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
a ja poza tym po pol godz dziennie masuje, uda i posladki (5min uda 5 wew str, 5 posladki) zeby przyspieszyc spalanie tluszczu no i oczywiscie na cellulit, wy tez tak robicie, czy tylko ja tak ze wszystkich stron tluszczyk atakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
ja to mam taki system motywacyjny specjalny, zawsze jak to robie to nie przestaje cwiczyc i osiaagam zameirzony cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej,no to ja wymiekam przy tobie:) Ja robie tylko te brzuszki i na uda,nic wiecej poza smarowaniem sie raz dziennie po kapieli/cale cialo ale bez zadnych masazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
wypisuje sobie w zeszycie, kreski po kazdej 50tce, i jak danego dnia skoncze, to po ostatniej kresce stawiam mala date (tylko dzien miesiaca) i mam tak: B l l l l 27l l l 28 Pl l l l l27l l l l l 28 Wl l l l27l l l l l28ll l l l l 29 Rl l l l l27l l l l l l28 itd itd (a z rąk cwicze tylk o tricepsy hantle 0,75kg) ja czekam jak bedzie wygladalo moje cialko, jak zrobie 5 tys wszystkiego Licze ze bedzie to niedlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_21
hahaha ja dwa razy dziennie sie smaruje ale mam chyba badziewny balsam (eveline) Oszalalam normalnie, ciekawe tylko i le w tym wytrwam. Posluchajcie, wy pewnie zaraz lulu idziece, mam pomysl, odezwijmy sie tu o jakiejs ustanonej porze, doweimy sie czy dalej trwamy w postanowieniach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×