Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

o ja poprosze o lightowe obiadki, bo z tym mam czasem problem i juz nie wiem co wymyslac, a przeciez nie bede zyla na goracych kubkach hi hi Dzis na przyklad mam salatke z kalafiorka : gotowany kalafior, pomidor, ogorek, plaster sera zoltego i szynki drob i lyzeczka majonezu + przyprawy. Bardzo mi smakuje. A i do niej popijam wlasnie sok pomidorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanah-bardzo chetnie:)Z tymi przepisikami to byloby super bo ja na przyklad wcinam salatki od tygodnia i jakos nie mam pomyslu co innego zjesc:)6-razy dziennie to rzeczywiscie sporo:)Ja jak zjem ze 3,4 razy to juz maksymalnie-ale moze to o to chodzi...przyzwyczaisz organizm i bedziesz chudnac wolno i bez jojo .Zreszta najwazniejsze to nie jesc wieczorami,wiec pewnie jadlospis masz tak ulozony aby wieczorkiem nie rzucic sie na lodowke:D Witaj Edithko:)-fajnie...jak nas sie sporo zbiera:) Tequilka-przykro mi strasznie:(Boze,ale jak ty tak bardzo sie meczysz to jaki to ma sens?Mysle ze powinnas podjac jakas decyzje dotyczaca twojego malzenstwa bo inaczej cale zycie bedziesz nieszczesliwa:(Albo sprobowac zapanowac nad nienawiscia,szczerze pogadac z mezem i sprobowac ratowac z waszego malzenstwa to co jeszcze zostalo albo poprostu odejsc.... W takiej sytuacji,nikt nie jest w stanie dobrze ci doradzic..to ty musisz podjac decyzje i posluchac swojego serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editha, a jakiego psa? Ja mam prawie jorka, a w domu u rodziców jest wilczur, ale taki z długim włosem. :) Pies to świetna inwestycja, wiem z doświadczenia, choć wymaga sporo czasu i wymaga duuuuużo roboty. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ja jakas inna jestem:( Kocham zwierzeta ale nie wyobrazam sobie miec psa w domu....:( Zeby mi skakal po poscieli i wogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym psem to byl zart:) bo podobno psy lubia ciastecak i mozna sie podzielic:) Ja poki co mam rybki, obo moj Konradek bardzo sie nimi cieszy:) A jaka jest Twoja firmowa salatka? Dasz przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszkko, przpisiki bardzo chętnie podrzucę, tylko zależy na co masz ochotę - sałatki, dania wegetariańskie a może mięsne? :) Jadłospis mam tak ułożony, że ostatni posiłek mam o godzinie dwudzistej, więc chyba nie jest tak źle. Zastanawiam się też nad kupnem orbitreka, ale wynajmuję mieszkanie o pow. 25m2 i nie wiem gdzie mogłabym go upchnąć. Czy któraś z Was ma takie urządzenie? Ech, tkwienie w związku, który nie daje szczęścia chyba nie ma zbyt dużego sensu. Czasem nawet na takie sprawy trzeba spojrzeć chłodno i przekalkulować. Jakby to powiedział Sokrates - jakiej decyzji byś nie podjęła, córko, będziesz tego żałować. Ciężkie to życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wody minerlnej, to pijecie zwykla czy te smakowe tez? Bo tam jest chyba cukier, a ja uwielbiam tę grejfrutową i pije jej 3 l dziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Was opuscic, bo moj synek zaraz wstanie z popoludniowej drzemki:) Ale obiecuje, ze wroce wieczorem tak kolo 22. Moze tez ktoras z Was bedzie i jeszcze porozmawiamy. Wtedy tez wstawię stopkę. POzdrawiam i trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wody samkowe mają sporo kalorii, od 10-30 nawet na 100ml, dietetyczka mi je odradziła, a nawet zakazała. Zatem mnie pozostanie chyba tylko herbata i zwykła woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Edith ...kurcze teraz to dopiero będzie grupa wsparcia ...;-) Ja mam tez psiaka , kochanego takiego , że w ogien bym za nim poszła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w domu i pieska i ryby,pies z wyboru a ryby z przymusu;-) Ja nie daje rady w te weekendy:-( zawsze coś zawale zjadłam juz tyle ze na dziś dość- zostaje mineralna i ewentualne jakaś sałatka i muszę zmobilizować sie do ćwiczeń.Za wszystkie dziewczyny ktore od poniedziałku startują z 6W trzymam kciuki teguilka przykro mi ze w małżenstwie ci sie nie układa:-( no cóż chyba przyszła pora na szczerą rozmowe z mezem bez złości i nerwów.Porozmawiajcie bo wykonczysz sie nerwowo. Jestem mężatką ponad 5 lat i wiem że w zwiazku róznie bywa ale jeśli miedzy wami nie mam miłości to po co ciągnac to dalej tym bardzie że nie macie dzieci Nenh i Editha🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej...znow mi sie komputer zawiesil... editha-hm..palce lizac ta moja salatka :)robie sobie ja tak:miseczke salaty,ze 3/4 pomidorki,pol ogorka swiezego i 1/3 opakowania fety,.Delikatnie sole,daje olej z oliwek i troche soku z cytryny.Zazwyczaj jem z krakersami bo chleb calkiem odstawilam.Pyszna,a naprawde cala miska mozana sie najesc jak nie wiem co...Niby feta grecka ma troche kalorii jak kazdy ser ale przeciez cos trzeba jesc ..Zreszta reszta to tylko warzywka:) Nenah-dziekuje:)ja uwielbiam salatki,wiec jakbys miala jakies fajnie przepisiki/nieskomplikowane/to z checia bym sprobowala:)Mezowi gotuje normalnie wiec ja moge sobie jesc co chce bo jego i tak caly dzien nie ma w domu;)jedynie w niedziele musze cos poskubac razem z nim zeby sie nie zorientowal ze sie odchudzam:( AH- i tez mysle ze wody smakowe lepiej odstawic..-niepotrzene kalorie..Ja kiedys nie cierpialam pic ale teraz te 1,5 l.dziennie to juz z przyzwyczajenia pochlaniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela-5 lat to kupa czasu...gratuluje:)Bardzo wczesnie wyszlas za maz,prawda? feen-ja tez mam 2 pieski,z tym ze niestety sa na dworzu:)Nie wiem ale troche jestem przewrazliwiona na punkcie zwierzat w domu...:( A wogole to powiem wam jeszcze cos:pisalam wam juz ze zamierzam ograniczyc palenie i moze sprobuje z niego zrezygnowac juz dzisiaj..nio i wytrzymalam jeden dzien:( Dzis rano przeczytalam artykul-ze przy rzuceniu palenia bardzo spowalnia sie metabolizm:(i ze dopiero po okolo m-cu wszystko wraca do normy.. -Ja rezygnuje..Moze pozniej jak juz schudne tyle ile chcialam ale teraz jednak nie dam rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic...teraz to i ja zmykam...-wiadomo-weekend:) Zajrze do was jeszcze poznym wieczorkiem jak zwykle:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkka to prawda młodo wyszłam za mąż (20lat) ale nie załuje mam super męża:-) mi nawet teraz nie w głowie ograniczanie palenie,ale wierze że jak schudne to rzuce to raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh moja mama wyszła za mąż mając lat 18 tata miał 19 , obecnie są 18 lat po ślubie i są niesamowicie szczęśliwi. Myszka następny topik będzie ,,rzucamy palenie,, ( mnie nie dotyczy) wiec sie nie martw , będziesz miec napewno takie wsparcie i mobilizacje jak na obecnym topiku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, wrzucam przepisy z sałatkami. :) Każdą sałatkę podzielić na cztery i wtedy wychodzi właściwa porcja. :) 1. Sałatka z mozzarellą i pomidorami: główka sałaty, 4 średnie pomidory, 2 kulki sera mozzarella, 50g kiełków (ten składnik wg uznania, może być i może nie być) oraz 5 łyżek dowolnego dressingu. (porcja 175kcal) 2. Sałatka z serem fetą i kukurydzą: 4 średnie pomidory, 2 małe kwaszone ogórki, mała czerwona papryka (ja nie daję, bo nie lubię), 2 plastry sera feta (ok. 100g), 2 łyżki kiełków (też dowolnie), łyżka oliwy z oliwek. (porcja 150kcal) 3. Sałatka brokułowo-jajeczna: 5 szklanek różnych brokułów, 4 jajka, 2 średnie cebule, 1 czerwona papryka (nie daję), 4 łyżki posiekanego szczypiorku, 1 łyżeczka musztardy, 2 łyżki octu winnego, 2 łyżki oliwy z oliwek. Aha, brokuły lekko podgotować, ale nie rozgotować. :) (porcja 200kcal) 4. Sałatka dwukolorowa z papryki: 2 czerwone papryki, 2 żółte papryki, mała cebula, 2 średnie kwaszone ogórki, kilka liści kapusty. (porcja 65kcal) 5. Sałatka jarzynowa z szynką drobiową i makaronem: 100g polędwicy drobiowej pokrojonej w drobną kostkę (lub innej wędliny drobiowej), 1 szklanka makaronu (al dente) np. kokardek, 200g mieszanki mrożonych warzyw (np. warzyw na patelnię), 3 pomidorki koktajlowe, 3 szklanki drobno pokrojonych zielonych warzyw - sałata, koperek, szczypiorek. (porcja 105kcal; osobiście moja ulubiona ;) ) P.S. A to moje zwierzątko: http://foto.onet.pl/upload/33/72/_506195_n.jpg Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nenah - przepisy świetne napewno nam sie przydadzą;-) A piesek śliczniutki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, coś dzisiaj niewiele piszecie, ja dalej sie trzymam zrezygnowałam dzisiaj z tradysyjnej kolacji bo miałam ochote na coś słodkiego, zjadłam więc 10 suszonych śliwek i trochę orzechów nerkowca, do tego szklaneczka maślanki, jutro chyba podobne śniadanko zjem, choć nie tak pokolei bo maślanke zmieszam z otrębami i dopiero do tego wsypię orzechy i śliwki... dzięki za przepisy, na pewno spróbuje bo wyglądają naprawde ciekawie Nenh i Editha witam a co do palenia to 10 grudnia minoł rok jak nie pale i przez en rok przytyłam15 kg :( to teraz jest co zrzucać... Bez Tabex sie nie obeszło ale ważny efekt... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne te wasze pieski!! :) Ja tesh mam :) Takiego rasowego kundelka :P Kiedyś się przybłąkał i z nami został :P Myszko... :P Ja tam lubie jak śpi mi w nogach :p I grzeje :P heh... Poza tym mam 32 rybki, 1 świnkę morską, 1 chomika i 3 myszki :P Uwielbiam zwierzaki!! :P witam nowe osóbki!! :) :* Mam nadziej, że bedzie wam z nami dobrze :D nenah - świetne przepisy!! :) Jak będziesz jeszcze kiedyś miała chwilkę to poproszę wegetariańskie :P Bo w necie jak są - to tylko takie ciężkie :( Teqilka.... :( Trzymaj się kobietko!! :* Ehhh... Wyobrażam sobie co musisz czuć... :( u mnie w domu to były takie sytuacje, że np. ojciec podzielił lodówke na połowę i jak zauwałył, że z jego części listek sałaty zniknął to była awantura taka, że sąsiedzi policję wzywali... :( A mama mu obiadów nie gotowała, bo mówił, że mu trutki dosypuje... :/ Na szczęście całe to piekło już się skończyło... Ale żal mi mamy, że tyle czasu musiała się ze starym męczyć... :( Bo to zaczęło się gdy ja miałam 5 lat, a mama (za moją głównie namową) odeszła od niego gdy miałam 14.... :/ Zjadłam: - 5 śliwek - 50g białego sera - 2 wasy - pomarańczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilke wiec pisze... Ja juz mu mówiłam tyle razy zeby sie spakował i sie wyprowadził ,,, Tak, okłamywal mnie od poczatku i wiem o tym bardzo dobrze. sam sie przyznał jak wziełam jego biling..... Pierwszy raz jak przeczytalam w jego telefonie wysłane wiadomosci to jakby mnie sparalizowało.... do mojej bratowej pisał smsy ze ja kocha, ze jej wylize i tp itd.... potem przysiegał ze nie bedzie pisał ze to było głupota itp. Nie wspomne ile razy on jezdzil do niej. wiec, ok, wprowadzil sie na poczatku pazdziernika znowu i dalej bylam traktowana jak nikt, o wszystko dostawałam zjebki i wziełam w koncu biling i co widze... po 30 smsow do bratowej.... A ona sie wypierała. kłamał mnie: -jak raz zobaczylam jednego smsa w tele- zrobil ze mnie idiotke ze nie wie czyj to numer -mi nie pisal smsow a jej 20-30 dziennie, bo nie mial czasu -jak jechał samochodem to nie odbieral ode mnie bo prowadził, ale do niej dzwonił jak prowadził samochód. Codziennie rano jak ledwo wyszedł z domu to pracy to pierwszy sms do niej.... i tak qr**a od roku,,,, BOże, jak ja go nienawidze....!!!!!!!! A bratowej jeszcze bardziej. Zerowała na mojej krzywdzie, przyjezdzała pocieszała... a szmacisko pisało z nim smsy i sie cieszyła... brak słów na takie osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka współczuje Ci naprawdę i zarazem Twojemu bratu. Ale żeście trafili na pojebów. Nie martw sie wszystko się ułoży - wiem , że to marne pocieszenie ale nie wiem co powiedziec bo mi takie sytuacje są obce. Trzymaj się, tutaj zawsze możesz sie wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feen ale wiesz co , moj brat wierzy w kazda jej bajke... doslownie w kazda. Pokazałam mu biling np jeden dzien 30 smsow od 6 rano do 14, to on twierdzi ze ona nie pisała do niego, tylko on do niej.... ta! nie znam osoby ktora by napisala 30 smsow bez odpowiedzi i to ja jestem ta najgorsza. Uswiadomiłam go ze nie gotuje nic juz na obiad, nie piore jego szmat, nie dotykam nic co jego, albo dla niego... nic a nic.... Z nim nawet pogadac nie mozna bo ciagle tylko słysze \" ty tylko gadac i gadac, codziennie jest to samo\"... Juz nie bedzie obiadku jak wroci z pracy... Faceci mysla ze obiad to jest 10 minut... ta... w restauracji chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela-bardzo sie ciesze:)Az milo posluchac:) Feen-ale mam nadzieje ze na nastepnym topiku bedziesz nas wspierac mimo ze nie palisz:DZ toba bedzie nam razniej:) Nenah-dziekujemy za przepisy:)Ja napewno skorzystam bo kocham salatki/w sumie to moglabym zyc tylko na nich;)/wszystkie brzmia wybornie a juz ta brokulowo-jajeczna to musi byc pycha🌼 Margolec-eh..masz racje ale wiesz jak to jest w weekendy;)Od piatku do niedzieli piszemy troszke mniej ale potem znowu sie rozkrecamy:)Ale na powaznie przytylas az 15 kg po rzuceniu palenia?I to zaraz po tym jak rzucilas?...-jej jak to prawda to nie wiem kiedy ja sie zdecyduje:( olaaa-jejku ,masz normalnie male zoo w domu:):D tequilka-wyobrazam sobie jak bardzo musi cie to wszystko bolec:(Wspolczuje ogromnie:(Mysle jednak ze w glebi duszy nadal go kochasz bo inaczej juz dawno bys odeszla wiec moze sprobujesz to jakos rozwiazac tequilko?Moze sprobujcie dac sobie jeszcze jedna szanse?-chociaz bez jakiejs poradni albo psychologa sie chyba nie obejdzie gdybys chciala sprobowac na nowo bo zbyt duzo jest w tobie zalu..Jak czujesz sie na silach zaufac mu na nowo to sprobuj teqilko...-lepsze to niz tak cierpiec:(-A najgorzej to dziwie sie twojej bratowej?Boze,jak tak mozna?A twoj brat na to nie reaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka-no wlasnie...ja tez mysle ze nikt nie pisze 30 sms-ow dziennie bez odpowiedzi:(Wiadomo ze przedewszystkim twoj maz jest winny ale twoja bratowa jako kobieta to juz wogole niezrozumiale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka ---> nie rozumiem postawy Twojego brata , nie wiem czy naprawdę w to wszystko nie wierzy czy tez nie chce wierzyć i na siłe sobie wmawia , że jego żona jest ok. Takie ratowanie związku na siłe jest niedorzeczne . Nie przejmuj się poprostu zaniedbaj męża niech sobie sam radzi. Myszka --> nie palę ale będę Was wspierać ponieważ bardzo Was polubiłam i nie potrafie żyć bez pogaduch z Wami. Wiecie co kiedy zostawili mnie przyjaciele których uważałam za prawdziwych ( w gruncie rzeczy było inaczej) nie miałam do kogo gęby odezwać i znalazłam przyjaciół w necie.Którzy wyciągnęłi do mnie pomocną dłoń i wyciągneli mnie z dołka. Dlatego też doceniam każda nową znajomość zawarta w necie. Olaaaa- ja mam psa i koszatniczkę;-) Ale ty to przeszłaś samą siebie;-) A mnie sie podoba sałatka z papryk mniam juz rączki zacieram ;-) Buźka kochane ja juz lece sie kąpac a potem nyny ;-) Kolorowych snów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bez ,,nie ,, w drugiej linijce ....miało byc ,,czy naprawdę w to wszystko wierzy,, . sora !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolec gratuluje i zazdrosze że pokonałaś nałóg ,napisz jakie wspomagacze stosowłaś-przyda sie nam.Faktycznie 15 kg to dużo,ale miłaś taki apetyt czy metabolizm szwankował? tequilka nie mam pojęcie dlaczego twój mąż i bratowa to robią-krzywdzą przy tym tyle osób:-(skoro maja sie ku sobie to po co cały ten cyrk... nie gotuj nie prasuj,ty dajesz dużo o on w zamian takie numery:-( Jak straci to doceni-żeby nie było za pózno Nenah-przepisy super🌻 nr2 wypróbuje napewno Nie wiem czy uda mi sie wstawić zdjecie ,ale próbuje moje slicznośći;-) http://img262.imageshack.us/my.php?image=dsc095829gx.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×