Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkka79

Zrzuce 13 kilo.....

Polecane posty

motylica..-super,nie ma to jak wsparcie rowniez w realu:) Poczekaj kilka dni a zobaczysz ze i ty bedziesz miala piekne efekty:) Ja strasznie sie dzisiaj ucieszylam bo od poniedzialku spadlo mi kolejne 0,5 kg:)Niby taka mala rzecz a jak cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie z tym rowerkiem to chyba rzeczywiście macie racje, powinnam raczej na basenik się zapisać... tylko najpierw struj sobie kupie bo mam swój w okropnym już stanie... pozdrawiam odezwe się jutro albo jeszcze dzisiaj po 20.00 to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo motylica;-) To fajnie , że tata się przyłączył;-) Mój w pewnym sensie też mi pomaga...tzn tata sie nie odchudza bo nie ma z czego ma taka sylwetke , że jestem z niego dumna;-)ale razem ze mna ćwiczy , robimy brzuszki , pompki , skłony i wszelka gimnastyke;-) Przynajmniej mnie motywuje ;-) Zmusza mnie do biegania ale jak wcześniej napisałam ja jakoś sie do tego nie kwapie;-)Spróbuje jutro. Kurcze musze sie zaopatrzyć tez w rowerek... A efekty niedługo zaczną byc widoczne nie martw sie;-) Właśnie silna pokusa zawołała mnie do kuchni w celu jakże oczywistym czyli spałaszowania cegoś...juz moje ręce wędrowały po chlebuś ale ...otrzeźwiłam sie i poszłam znowu po marchewkę...hihi znowu wygrałam! Ale marchewki sie skończyły;-( muszę lecieć kupic bo inaczej do wieczora może być ciężko ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 0.5 to zawsze cos i słusznie , że sie cieszysz;-) JKa sie cieszę razem z Tobą;-) A topik nasz nie umrze bo są tutaj zdeterminowane kobietki , które wiedzą czego chcą!!! Nie wymiękamy po 2 dniach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylica - też jesteś dzielna! a efekty pojawią się wcześniej niż myślisz - najważniejsze to nie poddawać się (a tutaj Ci na to nie pozwolimy ;) ) Feen - ale Ci fajnie z tym parkiem - ja mieszkam dosłownie parę kroków od parku łazienkowskiego i myślałam że sobie będę moga tam biegać a tu sie okazuje, że tam jest ZAKAZ BIEGANIA!! Kto to w ogóle wymyśli??? Myszka - Gratulacje!!! jednak fajnie jak widać że waga leci w dół :) 🌼 🌼 🌼 a jak tam problemy z komputerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fedra ale głupota z tym zakazem...co ta wiara nie wymysli . Ja mam na tyle dogodne warunki , że mieszkam w takim miejscu gdzie mnie parki okalaja. Do jednego tak jak napisałam mam 3 minuty pieszo a do drugiego 10min. Więc trzebabyło by to wykorzystać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fedra-nic nie rozwiazane:(Nie maja czasu a ja juz nie wiem co mi sie robi z tm kompem:(Jak zauwazycie ze na chwile znikne bez zapowiedzi to wlasnie wina jego a nie moja..Nie wiem co chwila mi wariuje i w sekunde wszystko mi sie wylacza i wlaczaja rozne dziwne strony...chyba jakis porzadny wirusik mi to miesza:( Jej,nie wiedzialam ze nie mozna biegac w parku lazienkowskim?!-bez sensu:( I dzieki dziewczyny👄rzeczywiscie bardzo sie ciesze bo nie raz probowalam a teraz spadlo mi juz prawie 5 kilo wiec jest bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... to mi Myszka przykro, że CIę zawirusowało - a próbowałaś jakimś programem to sprawdziC? Ja zawsze wączam Panda antyvirus scanner on-line i to mi sprawdza czy nie mam jakiegoś paskudztwa :) Jest za darmo, część wirusów potrafi usunąć a jak nie to Ci wypisuje co jeszcze znalazł :) No właśnie Feen - koszmarna głupota, ale nic na to nie poradzę - tak więc chyba bieganie odpada w moim przypadku ( a szkoda bo lubię :) ) - a u Ciebie aż dwa parki... ale Ci faaaaaaaajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczynki:) Jestem naprawde pod wilkim wrazeniem bo twozycie jedna wielka rodzinke:) ale to dobrze przynajmniej kazdy kazdego wspiera w dazeniu do celu:) Dzieki wam motywuje sie do pracy i od dzis rana zrobilam juz 100 brzuszkow 100 wymachow w tyl na jedna noge i 20 minut biegania po schodach.... a i do tego posprzatalam cale mieszkanie to pewnie spalailam przy tym troszke kalorii:) a na sniadanie zjadalam tylko jedno jajeczko i wypilam chcerbatke.... tylko nie wie co teraz sobie na obiad zrobic;/ macie jakas rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Fedra:)probowalam...Wlasnie sobie skanuje Panda/brat wyslal mi polska wersje/i najlepsze jest to ze nic kompletnie nie wykrywa:( To jest strasznie dziwne a ja nie jestem orlem w tej dziedzinie wiec chyba nie obejdzie sie bez serwisu:(Eh....najgorzej mnie martwi to ze bede was musiala opuscic koncem lutego jakoze sie przeprowadzam i nie wiem ile minie zanim zaloza mi nowa linie..Co ja bez was zrobie????-przeciez musze cos wymyslic..;) Hej gosiuuniaa:)-dobrze ci idzie:)Wiesz..sama nie mam pomyslu co jadac ostatnio na obiad ale zazwyczaj robie sobie jakas zupke warzywna,albo gotowane miesko a ostatnio salatki z feta...zalezy ile mam zamiar pochlonac kalorii w ciagu dnia bo jak malo to na obid zawsze poszaleje a jak wiecej to najlzejsza jest zupa z mrozonek i z tymi malenkimi kuleczkami z makaronu-pycha i niewiele kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja nic nie chce mówic ale Panda to jeden z gorszych antywirusów bardzo często wypisuje , że nic w komputerze nie ma a w rzeczywistości jest inaczej . Podejrzewam , że albo masz jakiego wrednego trojana albo duzą ilość szpiegów. Proponuję zmienić antywirusa bo z tym daleko nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feen-napewno masz racje,choc teraz rzeczywiscie wykryla mi zlosliwego trojana i jestem pod wrazeniem bo pierwszy raz cos znalazla..Ja pande mam od niedawna,zawsze mialam albo northona albo kaspersky ale te wersje nieodplatne sa wszystkie jednakowe:( Chyba sie szarpne i kupie sobie cos porzadnego...sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczyny,zauwazylyscie ze mamy juz ponad tysiac postow?-a przeciez odchudzamy sie razem dopiero rowniutkie 3 tygodnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja mam bardzo dobrego antywirusa , sciągniętego z jakiejś strony internetowej także wersja nieodpłatna , działa przez miesiąc.Ale oczyści Ci komputer ze wszystkiego. Jest naprawdę dobry jak go znajdę w neci to ci podam linka i sie w niego zaopatrz bo warto. Miałam wiele antywirusów ale one nie wykrywały niczego praktycznie . Kiedy wgrałam tego obecnego od razu wykrył mi dwa tojany i ponad 70 szpiegów. Zajął sie tym i komputer chodzi jak ta lala. Tylko teraz musze zrobic system na nowo bo na starym chodzi juz ponad 2 lata aż sie prosi o nowe wgranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ilość postów to do lata pobijemy rekordy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana sie wziełam ostro do pracy i teraz mam luzy ,obiad ugotowany,posprzątane,zaległe prasowanie odwalone:-D od trzech dni robię codziennie po 100-150 brzuszków i powiemm wam że idzie mi super porównujac do tego iż na poczatku roku robiłam 20 w mękach;-) A ztym moim spaniem to po prostu lubie wieczorno-nocne siedzenie na necie a rano MUSZE wstać.Mam nadzieje ze to kwestia przyzwyczajenie a nie wieku bo podobno im człowiek starszy tym mnie snu potrzebuje:-Oale to sie mnie nie tyczy jestem młoda i młodo sie czuje:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feen-super!Jakbys go znalazla to byloby swietnie bo juz nie moge sobie poradzic z tym co mi sie dzieje w tym konputerze..🌼Dziekuje🌼 Ale powiedz mi jeszcze::musisz sciagac go co miesiac?Mozna tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela-przypomnialas mi o tym cholernym prasowaniu:(Ja co skoncze jedno to pojawia sie nowa sterta i znow zajmie mi to ze dwie godziny:(oj,nie chce mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myszkka niestety trzeba się wziąść do roboty,ja wyprasowała teraz czas na ciebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka wiesz co to jest tak sciagłam go po raz pierwszy i działał w formie testowej przez ten miesiąc .Później kiedy ten okres mi sie skończył to napisałam do nich na strone z prośba o przysłanie na pocztę e-mail linka z wersją nieodpłatna półroczną. No i mam;-) Nie wiem na jakim systemie operujesz czy polskim czy włoskim ale po włosku jakby co to też ci mogą przysłać. Oki to ja tak pod wieczór go poszukam oki?I jak co to Ci podam linka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feen-ja mam syst.wloski niestety od jakis 3 m-cy i wlasnie od tego czasu zaczely mi sie problemy-moze to tez ma jakies znaczenia..bo antywirusy mialam zawsze polskie wersje:( Dzieki,z checia sprobuje:)To bede czekac wieczorem na linka🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak lubię prasować ... to takie moje małe zboczenie - strasznie lubię mieć wszystko wyprasowane, czasem to nawet ścierki prasuję :) wiem że nie jest to zdrowe i walczę z naogiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fedra-szkoda ze nie jestes blizej mnie....;)Ja tez prasuje nawet scierki tylko ze kajgorzej mi sie zmusic bo jak juz zaczne to jakos leci:) Wlasnie zjadlam moje 3 sliweczki i zupe jarzynowa na obiad:)Cos ciagnie mnie ostatnio do slodyczy i juz nie wiem co ze soba zrobic..A od wczoraj doszlismy z mezem do wniosku ze cos trzeba jednak zrobic z tymi papierosami wiec do poniedzialku mamy sie zmiescic tylko w jednej paczce/tzn,1 ja i 1 in/tak na poczateka potem zmniejszac ilosc..No i tak sie boje ze mi nie starczy do wieczora ze wypalilam dopiero z 8 papieroskow ,moze to przez to marze o slodkim..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy jedna paczka dziennie-taka twarda to nie jestem zeby mi starczyla jedna do poniedzialku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu dzisiaj nie dotrzymalam dietki... rano kromke chleba czarnego z pasztetem,, apotem zjadłam z 10 paluszkow do piwa... takie grube z solą i kminkiem... a teraz troche kapusty zasmazanej. Niby duzo nie zjadłam ale te paluchy... ehh... A co mi powiecie na temat kompotu ???? ostatnio zamiast pepsi robie sobie kompot z jabłek, daje troche cukru i gozdziki.... pic go czy lepiej nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja się dzisiaj dzielnie dietki trzymam, jeżeli chodzi o antywirusa to ja mam avast, ale wszystkie bezpłatne są podobne, a panda nie jest taka zła, zresztą i tak trzeba co jakiś czas skanować kompa jakimś fajnym scanerem ja używam bezpłatnego Ad-Aware SE, ze stronki dobreprogramy na pewno ściągniecie jak będziecie chciały, ja pomimo antywirusa skanuje co drugi dzień i zawsze jakiś wylezie... a antywirus bezpłatny blokuje ci tylko wirusy aby nie wchodziły ci na kompa lecz nie wszystkie... bo niektóre są bardzo [odobne do plików coocis i nie tylko, przypominają poprostu jakiś plik, czy program dlatego coś niecoś potrafi się przyczepic pomimo wirusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:D wlasnie wrocilam z zakupow... kupilam sobie nowa wage :D niby ma mnie bardziej motywowac;) stara mam tarczowa, łudze sie, ze ta bedzie lepsza i dokladniejsza;) aaaa... zahaczylam tez o spozywke i jak zobaczylam pepsi to myslalam, ze mi jezyk do tylka ucieknie od tej zachcianki;) no i kupilam:) co tam! szklaneczka mnie nie utuczy, a za chwilke i tak ide na aquaaerobic:D pamietam, ze mam pocwiczyc nie tylko za siebie;) wiecie co? z tych zakopow to wracalam obladowana siatami niczym przyslowiowa polska wielbladzica:( jak to sie dzieje, ze my zawsze pamietamy o tym, co do domu trzeba kupic? a faceci przychodza na gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×