Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna szukajaca

DOBRY GINEKOLOG KRAKÓW-poradzcie prosze...

Polecane posty

Gość czarnylabedz
Jak dla mnie najlepsi ginekolodzy i położnicy pracują w http://sofimed.pl. Moim zdaniem najlepszy wybór - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest by nie być podczas badania cipki samej z ginekologiem ! Liczy się i spina ginekolog gdy mamy partnera bo to świadek i musi się starać. Polki są w Większości zacofane i wstydzą się partnera przy badaniu cipki a obcego faceta ginekologa nie CIEMNOTA! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobrego ginekologa ale w Limanowej, skąd pochodzę. Panią Beatę Chołys- Duszyńską, bardzo fajną. Jest dobrym fachowcem i pracuje w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z najlepszych to ja znam dr Tomasza Bastę. Jest świetnym specjalistą, ale też ma taki sposbó byci i tak świetnie rozmawia z pacjentkami, że ma się do niego pełne zaufanie. Ja trafiłam do niego z nietrzymaniem moczu. Pomógł mi rozwiązać kłopot. Potem został moim lekarzem na stałe, jest naprawdę świetym specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizella
Podejście do pacjenta liczy się u każdego lekarza, ale u ginekologa to szczególnie. WIzyty nie należa do przyjemnych chyba nigdy, ale jesli lekarz jest taktowny oraz umie rozładować atmosferę w gabinecie to jest o wiele lepiej Jeśli miałabym polecić jakąś klinikę w Krakowie to będize to klinika Prima med, w której przyjmuje pan doktor Komorowski: https://prima-med.info/poradnie/ginekolog/ Mają tam nowoczesny sprzęt usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alia65
Słyszałam już trochę o tym Doktorze Jankowskim. Ma fajne opinie. Czy któraś jeszcze rodziła u niego i powie coś w sprawie szpitala gdzie przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felka99
Alia, ten lekarz prowadził moją ciążę. Przyjmuje na KOstrzewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alia65
Dzięki :) Jak warunki w szpitalu? Powiesz coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felka99
Mega kompetentny, bardzo cierpliwy, a szpital robi naprawdę wrażenie. Na nfz takiego nie znajdziesz. Sprawdź sobie W internecie - Klinika Femina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Faktycznie chodzę całe życie do kobiet ginekologów. Jakoś większa naturalność. W Krakowie kilka razy zmieniałam, aż trafiłam do .knapik-rybka.org.pl/. Niedawno skorzystałam z systemu Mirena antykoncepcyjnego, który właściwie zmienił wszystko w moim partnerskim świecie. Żałuję, że wcześniej się nie zdecydowałam.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja również polecam bardzo panią Monikę Knapik-Rybkę bardzo dobry  ginekolog według mnie a mam już doświadczenia z kilkoma ginekologami i jak do tej pory uważam iż pani Monika jest wśród nich najlepsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Świetnym ginekologiem jest Pani Joanna Korabel z Rajtar-Medica. Chodzę do niej od lat i w życiu bym nie poszła do innego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mnie w końcu problemy w sferze intymnej zdiagnozowała Pani Monika z gabinetu  .knapik-rybka.org.pl/. Wdrożone szybkie leczenie i faktycznie stan zapalny udało się pokonać i tym samym wreszcie nie mam problemów z bólem w tych sferach. Zdecydowanie polecam doświadczoną Panią doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×