Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ona84

oczyszczanie organizmu z toksyn

Polecane posty

Gość Gosc
5 minut temu, Mammika napisał:

no ja zdecydowanie wole soki - taka forma przyjmowania witamin i dobrych składników odzywczych bardzo mi odpowiada. no ale to musza być sobi wyciskane metodą cold press. I takie są soki nuja - smaczne, pożywne i bardzo je lubię

Wypad na szczaw, spamerko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada

Na różnego typu choroby bakteryjne, wirusowe albo wywołane przez patogeny i pasożyty to najlepszym patentem jest srebro koloidalne. Takie nietoksyczne, czyste, bardzo dobrze przyswajalne przez organizm ma Pro Aktiv ( proaktiv.pl). U nich zamawiałam już parę razy i zawsze przy suplementacji czuję się tak samo dobrze. Pierwszy raz w takie srebro zainwestowałam usuwając borelię...długo się z boreliozą męczyłam i gdyby nie te srebro to cholera wie ile by to jeszcze trwało i jak by się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laka

ja robię sobie detoks kilkudniowy w ramach oczyszczania organizmu. Zamawiam soki z nuja.pl bo mają bardzo dobry skład i są wyciskane metodą cold press. Po kilku dniach detoksu czuję się lżej, cera się oczyszcza, a ja nie jestem głodna ani śpiąca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabbb

Jest dobra firma zajmująca się złotem koloidalnym – Pro Aktiv ( proaktiv.pl). Działają w tej branży już od kilkunastu lat. Pierwszy raz o nich słyszałam dobre kilka lat temu szukając pomocy przy boreliozie. Srebro od nich pomogło. Teraz głównie korzystam ze złota z uwagi na to, że wiek już nie ten co kiedyś a złoto ładnie hamuje procesy starzenia mózgu i poprawia jego kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabbn

Warto sobie poczytać o złocie i srebrze koloidalnym które oferuje Pro Aktiv i potem porównać z tym co sprzedają inni. Jakościowa przepaść. Przede wszystkim tutaj te metale mają czyste, bez zanieczyszczeń, tak samo idealnie czysta jest woda w której kruszec pływa. Zdecydowanie polecam ich rzeczy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derko

ja podczas detoksu stawiam na naturalne sposoby i robie sobie koktajle albo zamawiam soki z nuja.pl bo mają taki dobry skład, że nie ma co się samemu bawić z wyciskaniem. Te soki są zdrowe, skąłdniki dobrze zbilansowane, więc taki detoks jest bezpieczny 🙂 Piję soki przez kilka dni, po tym czasie czuję się lżejsza, brzuszek znika a twarz promienieje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim

watek przejety przez zawodowcow. Stosowalam diete dabrowskiej lub dni owocowo warzywne i swietnie sie po tym czulam, przyplyw energi, gladsza skora, plaski brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolona z soków Nuja – smaczne są bardzo, wyciskane metodą coldpress co tym samym znaczy że są bogate w składniki odżywcze. Generalnie lubię je – jedne z lepszych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1

Polecam tabletki wspierające oczyszczanie ze sklepu studio figura. Mi bardzo pomogły, samopoczucie od razu lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlikk

Duży wybór metali szlachetnych do kuracji i pielęgnacji ciała ma Pro Aktiv na swojej stronie proaktiv.pl. Ja szczególnie polecam ich nano złoto koloidalne. Świetne działanie jeśli chodzi o problemy z trawieniem, układ pokarmowy mi się wyregulował i ustabilizował, gdzie wcześniej to często miałam problemy z przeczyszczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża

Moim zdaniem dieta musi być zawsze dobierana pod konkretną osobę. Tylko wtedy jest źródłem zdrowia i dobrego samopoczucia. W internecie jest sporo przepisów, można naprawdę sobie ułatwić życie. Ja dodatkowo wspierałam się ekstraktem roślinnym herbaya. Chciałam odblokować organizm z toksyn, zanim zacznę wzmacnianie probiotykami i witaminami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaa

Dużo ludzi teraz się interesuje medycyną naturalną, myślę, że za jakiś czas te duże firmy farmakologiczne będą upadać o ile nie przekształcą się właśnie w producentów naturalnych ekologicznych środków bliższych organizmowi człowieka. Sama bardzo sobie chwalę szczególnie kurację złotem, kupuję specjalne nano koloidalne na proaktiv.pl. Poprawia wygląd i zdrowie skóry, ale jeszcze lepiej wpływa na to co wewnątrz organizmu. Serce, mózg, bóle stawowe – na wszystko to pomaga właśnie złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila

ja stawiam na detoks naturalnymi sokami. Owoce i warzywa to samo zdrowie, więc taka forma detoksu do mnie rpzemawia. Soki zamawiam z nuja.pl bo mają super skład i jeszcze wyciskają metodą cold press. Po tych sokach cera jest ładniejsza, brzuch płaski i ja mam więcej energii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manny

U mnie soki odpadają, ze względu na kłopoty z poziomem cukru w organizmie. Lepszym wyborem jest herbaya, ponieważ nie zakłóca mi diety i dobrze się po nim czuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Mojej przyjaciółce pomogły tabletki ze sklepu studia figura , sama byłam zaskoczona efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Zdecydowanie chlorella z herbaya i organizm zaczyna proces oczyszczania. Po jakimś czasie witać różnicę, człowiek ma więcej energii i witalności. Poza tym należy pamiętać, że wspiera system immunologiczny i zdrowie wątroby. Przy ilości przetworzonej żywości takie działania są naprawdę ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pabi

Jestem zadowolona z oczyszczania organizmu sokami. 3 dni na samych sokach i jestem jak nowo narodzona. Moje ulubione to Sportfood Soki. Mają super kombinacje smakowe. Zamawiam od jakiegoś czasu i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Warto spróbować, bo organizm na prawdę odpoczywa na takim detoksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Chlorella o której pisze Malwina jest skuteczna, sama byłam na takiej kuracji oczyszczającej i wiem, jak dobrze się teraz czuję. Nie miałam po niej biegunki i rozstroju żołądka. Za to czuje się lżejsza i bardziej energiczna. Jakby spadł ze mnie worek kamieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magga

Herbaya jest naprawdę dobra, sama z niej korzystałam i uważam, że działa bardzo pozytywnie na organizm. Dopiero po kilku dniach wprowadziłam sobie warzywną dietę i czuję się lekka i bardziej energiczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja123

Głodówki nie są dobre dla wszystkich i trzeba się do nich odpowiednio przygotować oraz przeprowadzić je z głową, bo inaczej możemy sobie tylko zaszkodzić! Na początek znacznie lepiej sprawdzą się metody na naturalne oczyszczanie organizmu z toksyn z użyciem właściwych preparatów. Ja swoje zawsze kupuje tutaj: https://ormus-sklep.pl/13-zeolit-detox - efekty są bardzo zadowalające. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimola

ja oczysczanie organizmu robiłam z sokami nuja - bardzo smaczne są, pożywne i w ogole głodna nie chodziłam! rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałam też o oczyszczaniu sokami - nie próbowałam ale wydaje mi się to najbardziej rozsądne. Soki to samo zrowie a te "zielone" przyśpieszają usuwanie toksyn z organizmu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarna

Doszłam do wniosku, że chlorella będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Jako wegetarianka zwracam uwagę na skład produktu i jakość pozyskiwania roślin. To ważne, żeby wiedzieć co się je i co się piję. W dzisiejszych czasach odpowiednie jedzenie może być lekiem i mocno zmienić nasze zdrowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Organizm mozna oczyścić na wiele sposobów.Polecam jednak nie stosować krótkotrwałych kuracji, ale zdecydować się na wprowadzenie pewnych zmian w swoim życiu, dzieki którym będziecie się ogólnie lepiej czuli

picie większej ilości wody i regularnie ( nie powinno się odwodniać organizmu)

ograniczenie picia kawy i herbaty

zdrowa dieta pełna witamin i mikroelementów

Jeśli macie problem z układem pokarmowym, na przykład z zaparciami, polecam zastanowić sie nad tym środkiem:

https://evita.sklep.pl/pl/colon-pack.html

Znacznie wspomaga pracę ukłądu pokarmowego oraz pomaga w oczyszczaniu organizmu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viska

Soki nuja są smaczne…a do tego wyciskane metodą cold press…to mają sporo wartości odżywczych. Lubię je kupować, tak żeby smak zmienić. To akurat jest doskonały wybór. I czesto z nimi robię detox - czuję się wtedy bardzo lekko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Moim zdaniem oczyszczanie organizmu powinno się odbywać z głową.Nie liczyłabym na cudowne mikstury, pochodzące z nieznanego źródła. Moja koleżanka eksperymentowała z własnym zdrowiem i marnie się to dla niej skończyło. Dlatego ja zawsze wybieram przebadane produkty, takie jak herbya, po których organizm może dostać wsparcie a nie kłopot do rozwiązania. Oczyszczanie jest ważne i potrafi wiele zmienić, ale trzeba wiedzieć jak to robić bezpiecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma

Mnie pomógł suplement Detoxyn, naprawdę polecam https://nplink.net/o081iama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diris

Przed dietą miałam detoks sokowy Nuja - bardzo smaczne i bardzo fajny miały skład. Szczerze mówiąc nie mogłam lepiej trafić bo mi ułatwiło to oczyszczenie się organizmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×