Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martisha**

LUdzie ludzie co robic? Sprawa pilna! NIE smiac sie prosze

Polecane posty

wczoraj omylkowo zammiast kumpeli, puscilam strzale pod jakis nr(kwestia 1 cyfry), teraz ten nr zadzwonil, mial milutki glos i na imie Michal, pogadalismy chwileczke... spodobal mi sie ten meski glosik co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaopo
fajnie :P pewnie zonaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaopo
martusha tak sie nudzilas i masz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami puszcam strazly obcym numerom albo sygnaly.l.i tak nawiazuje nowe znajomosci... wiec raczej nie licz na wielka milosc tylko na to,ze facet kulturalnie chcial wyjanisc sprawe... dziecko idz ksiazke poczytaj lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaty? eee watpie, mlody byl:D czulam ze on przeciaga ta rozmowe, czulam ze chce zeby to nie byla pomylka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martisha naprawde moze byc fajnie- zrob cos tylko nie przesadzaj i nie narzucaj sie rob to, co podpowiada Ci kobieca intuicja :D ps. Michal to fajne imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martisha** czytam już któryś twój temacik i ... sympatyczna z ciebie babeczka, ale ..., żeby ładnie zabrzmiało - masz wyobraźnię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz jego ruch- jesli Ci sie dobrze wydawalo, to sie pewnie odezwie... napisz jak sie historia potoczy :) ja wierze w szczesliwe \'przypadki\', bo sama jestem ich ofiara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ma czekac..niech sama napsize \"zintrygowal mnie twoj glos, wiec moze kiedys sie spotkamy na kawe??\" jezlei jest wolny i zainteresownay to odpisze raz dwa..a jezlei ma kogos i bedize uczciwy to ci o tym napisze.. ps.przyznajesz wiec zes stara baba :) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz chyba wyszlam na desperatke, bo sie nie odzywa;) moze to jego sluzbowy telefon? albo jest zajety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci poradze
wiesz, jak faceta zauroczyl Twoj glos to wie gdzie cie szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie- musisz byc cierpliwa, chyba ze chcesz wysjsc nie tyle na desperatke ile na wariatke ;););) (niektorym facetom to sie moze spodobac) jezeli mi by sie cos takiego zdarzylo- to bym pewnie swirowala jak nic. a facet pewnie w pracy siedzi i nie ma czasu na takie rzeczy :) a jesli nawet nic nie wyjdzie, to zawsze bedziesz mogla sobie pofantazjowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisal ha! moj numer wydaje mu sie znajomy a ja interesujaca... ale pewnie mieszka daleko ode mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co odpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee napalilam sie a tu dupa blada :P koles, gdy mu napisalam z jakiego regionu Polski mniej wiecej jestem, to juz wiecej nie odpisal, wiec chyba jest z daleka:O ale widac, ze nie wychowany, bo mogla chociaz zaspokoic moja ciekawosc, odpisujac gdzie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja bongo
spokojnie, jeszcze odpisze, przeciez nie odpisal Ci na tamtego smsa od razu, nie siedzi moze w domu na kanapie tylko jest w pracy badz na uczelni, daj mu czas :D swoja droga - fajny temat, cos jak telenowela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak sprawa stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaab
taaa, a mysąłm ze tylko ja mam kuku na muniu, ale raz po dupie dostałam i mi przeszło - mma nadzije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto jst tak,ze porpstu cos takeigo raz dwa sie konczy.... pamietam jak jakis ulom co chwila do mnie wydzwanial.....juz mnie to wkurwialo wiec mu pwoeidzialam ze zadzownie na policje w koncu,.a on sie zbulwersowal i zaczal sie pluc ze kolezanka ma podobny numer to ja mu z tekstem, ze niech albo wpisze sobie moj numer i zapisze, albo wybiera z ksiazki jej numer..o dziwo juz nie zadzwonil nigdy iwecej z tekstem czy jest Ania :)(ja tez jestem Ania, wiec troche to wkurzalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telenowela sie skonczyla, bo kolo nie odpisal:O swoja droga ciekawe skad byl, obstawiam ze znad morza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×