Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martisha**

LUdzie ludzie co robic? Sprawa pilna! NIE smiac sie prosze

Polecane posty

aaa no tez tak czasem bywa;) ja jakies 3 lata temu w podobny sposob poznalam kolesia z drugiego konca polski, pisalismy ze soba, pare razy mi nawet konto doladowal:P a jak dzwonil to gadalismy ze soba po min. 1h, ale kontakt sie urwal w te wakacje, kiedy to zaprosil mnie do siebie na weekend a ja nie pojechalam:D pamietam jak raz bylam u kumpeli a on prawie wtedy zadzwonil, dalam jej sluchawke i ona z nim gadala a on nawet nie pokoapowal ze ze mna nie gada, potem ona wlaczyla ten dialog z neta o stulejce i przylozyla sluchawke do glosnika hehehe ale ubaw mialysmy:D pozdro Krzysiu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kurcze :D na serio? jaki film o stulejce?? co jakas gowniara gadala o calowaniu itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten co koles w supermarkecie gadal \"stulejka, kur... stulejka\" cos tam z lider pricea glosne to bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martisha :D:D:D:D:D:D i ten facet dalej sie wtedy nie zorientowal czy co zrobil?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on dalej nawijal dalej prosil zebym do niego przyjechala, bo to sierpien byl a on mieszkal w szczecinie kolo mial 30stke a ja 18:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej zdesperowany z tego co mowil nie mial nikogo, dziewczyna go zostawila i chyba tylko ze mna rozmawial:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol... faceci kolo 30 zaczynaja swirowac z tego co wynika z moich obserwacji... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zwlaszcza tacy, co zadnego sensownego zwiazku za soba nie maja.. albo desperaci albo w samozachwyt popadaja.. to drugie chyba jeszcze gorsze jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze Wam opowiem jakiego kolesia poznalam w sobote z wygladu calkiem, calkiem, misiek taki, wysoki dosyc, tylko z ryja przecietny:P pytam sie go jak masz na imie, a on \"Felo\" a ja duplam smiechem:P kolo z Austrii byl i stad ta ksywa ale skresliam go od razu, bo od poczatku sie do mnie kleil a kiedy zapytalam \"chodzi ci o seks?\" odparl \"zakochalem sie w tobie\" :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D za mna kiedys koles pol miasta przedeptal i sie nie chcial odczepic, a w koncu mi zaczal garnitur pokazywac- ze markowy- serio mi metke przy kolnierzyku pokazywal.. pierre cardin, a potem wymyslil,zebym z nim poszla do sklepu i poradzila, jaki jeszcze ma sobie kupic.. swir! faceci sa zrodlem nieustjacej rozrywki o ile odpowiednio sie do nich podejdzie:D:D:D:D:D macie jeszcze jakies historyjki? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj duzo ale nie amm czasu pisac :( haha....podlaczcie sie do mego ego umyslu i poprzegladajcie historie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka Milka
zaproponuj mu dziki seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×