Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martisha**

LUdzie ludzie co robic? Sprawa pilna! NIE smiac sie prosze

Polecane posty

albo nadmierna bliskosc :D ehhe..trzeba bylo sie zapytac skad jest i samej nie psiac skad, wtedy bys obczaila..a tak to go moze speszyals albo zemdlal z wrazenia :D i jeszcze dochdozi do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusc strzale innemy..tez bedize mial seksi glos...100 kg nadwagi i lysa czache D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego sie spodziewalas
ze bedziecie zyc dlugo i szczesliwie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeKawska
Martisha** tak z ciekawosci, ile masz lat? Czytam Twoje Topic'i..sa niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo mam lat, az wstyd sie przyznac:O ale milo to slyszec ze sie podoba:D a ten kolo no coz nie wie kogo \'stracil\' :P:P:P hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeKawska
No...ja obstawiam, ze sie jeszcze odezwie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martisha to wyslij mu fotke :D tylko czy wies zile on mial lat? bo sie oakze ze to typ co ma 17 lat a ty np.32 i co teraz :D hehehehe no lysi sa fajni jak przystojni i niezle zbudowani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groosia skup sie kobieto, przeciez napisalam ze wykasowalam jego nr:) odezwal sie, ale kto inny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martisha widze, ze szalejesz ;) i bardzo dobrze! ja tam ani lysych ani wygolonych nie lubie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzium nie mam z kim poszalec:P znaczy mam, ale ci co by chcieli ze mna, to ja z nimi nie chce :P:P:P tak to wyglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martisha to co gadasz z estara baba z ciebi : hehehehehe hmm..to innemu wysli jna zachte ei pwoeidz ze ktos inny ci serce zlamal :) hehe a swoja droga....najlpeiej ywsylac na orange, jak ma sie pakiet 600 smsow :D hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli standart ;) i kogos nowego potrzeba.. moze teraz ktos sie do Ciebie, przez pomylke odezwie :> wszystkiego najlepszego :) i pisz nam dalej.. i w ogole moze sie ten Michal jeszcze odezwie? faceci to dziwny gatunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam to nie dla mnie:P nie lubie jak facet leci tylko na moja \"zewnetrznosc\" :P musi wnetrze docenic i pokochac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał to byl pewnie z daleka, wiec i tak sie nie oplacalo nawiazywac znajomosci zwiazki na odleglosc sa beznadziejne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeKawska
zgadzam sie ..zwiazki na odleglosc sa beznadziejne...i Michaly tez..hihih ( podkreslam ze nie wszystkie mIchały:P:P:P) A moze Ty trafilas na mojego bylego Michała..hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to byl ten moj michal :D hehehehe ciort ich wie..wszyscy michaly sa takie same :D lysi,piekne cialko, lsodki glos, jeden badz dwa tatuaze...spojrzenie zniewalajace i cudowny usmiech..tak? czy dobry opis waszych i mojego michala dalam :D hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
heh ja mialam identyczna sytuacje , tez mu napisalam ze ma mily glosik i tak sie zaczela nasza smsowo telefoniczna znajomosc . Nie zrazila nas nawet odleglosc . Nadszedl czas spotkania i .... klapa - zero przyciagania ziemskiego , nie drgnelam , spotykalsimy sie jakis czas , on sie zakochal a ja musialam przerwac znajomosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×