Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

a wiecie Ja właśnie przeczytałam:) no nie wiem ja mam takie imię takie...nietypowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Ja ślęczę w pracy. Ale cały czas myślami w przygotowaniach ślubnych. Odezwę się jak będę po mierzeniu sukien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, a raczej dobry wieczór wszystkim :-D Agucha jutro Ci wyslę te sukienki. ok? Bo mam je w domu, a teraz jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny ja tak powoli powiadamiam wszystkich o naszych zareczynach i slubie i szczegolnie te dalsze mi osoby z ktorymi spotykamy sie szczegolnie na gruncie naukowo-zawodowym czesto nam zawsze powtarzaja przy tej okazji, bo innej nie mieli, ze milosc jest w zyciu najwazniejsza i to jej nalezy sie trzyamc wszytsko inne jest zdecydowanie mniej wazne. To jest takie bardzo mile, ze ludzie po wielu latach zwiazkow mowia takie rzeczy i to dosyc obcym im osobom...taka mala dygresyjka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dziś tez tak do ok. 18.30 Tylko dzis sobie chyba zbytnio nie pogadamy, bo internet mi bardzo wolno chodzi, bo sciągam sobie troche rzeczy naraz. ale się postaram. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem PO. Ufff... Wiecie co, jednak to takie nie łatwe. Nie ma co oglądać wcześniej sukienek, bo i tak wychodzi inaczej co wam pasuje. Ja się w życiu nie spodziewałam ze mi w typie rybki będzie dobrze a jednak. Jak nic innego lepiej nie będzie na mnie leżeć to będzie ta: http://www.suknieagnes.pl/k2007/07k-1-3.html Mierzyłam inne Agnes i Sincerlity, takie z fartuszkami, bardziej rozkloszowane, bez ramiączek i była jedna wielka tragedia! Powiedźcie plizzz co sądzicie o tym modelu. Mam weekend na przemyślenia, no chyba że gdzieś indziej się jeszcze udam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey fas-olka ! Mnie sie bardzo podoba!!! sama sobie ja przymierze jak bede miala okazje:-) A zwazywszy na to ze mamy chyba podobne figury to moze tez mi bedzie dobrze:-) Wiesz ja tez sie obawialam \'rybek\' dopoki nie przymierzylam kilku, racja z tym przymierzaniem, nic nie wiadomo przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki sierpniowa za te słowa. Właściwie czułam się w niej dobrze, jak we własnej skórze, bo w innych tak jakos sztywno. I cena fajna za wypożyczenie - być moze zjedzie poniżej 1000zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam dokładnie czy 2200 ale większość modeli Agnes była po 1700 kupno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, dzieki! mnie sie podobaja zaledwie trzy czy cztery z Agnes no ale tak jak mowisz trzeba przymierzyc, co prawda w moim rodzinnym miescie nie ma salonu Agnes ale jest salon współpracujący wiec moze akurat beda te, co chce przymierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×