Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Tasia - jesteś moje zbawienie. Teraz ośmielę się nawet spojrzeć na gorsety ;) i na pewno przymierzę jakiś. Myślałam, że nadaję się na mały biust... DZIĘKI. (a oddychać możesz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty alice wlasnie gorset moim zdaniem to na duzy biust, zeby go ladnie \"ulozyc\" i wyeksponowac, maly to przeceiz zginie w takim gorsecie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no płytko ale mogę:) wręcz przeciwnie gorsety są właśnie na spore piersi bo wtedy możesz je jeszcze lepiej wyeksponować:) a oddychać da radę trzeba tylko umiejętnie go zawiązać i nie ściskać cobyś nie zemdlała:) mnie w sklepie bardz ścisnęła ale wyglądalo to super:)mnie sie podobało tzn że musiało być super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miałam mylne wyobrażenie... To w takim razie odliczam godziny do pierwszych przymiarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa- moim zdaniem jeszcze trochę za wcześnie na to, aby ktoś sprzedawał taką sukienkę (to nowy model, a ślubów nie było jeszcze tak dużo). Ale jak coś mi się rzuci na oko to dam Ci znak... Tasia już w drodze do domu chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce odkupic, wyporzyczanie odpada, na \'slubny targ\' zagladam regularnie a to drugie zaraz przejrze, dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje od czasu do czasu wpisać w google. Trochę czasu zajmuje przejrzenie, ale może coś to da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, sprobuje:-) dzis juz uciekam, trzymaj sie cieplutko alice i nie daj sie zimie jak juz przyjdzie;-)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciziunia
będziecie załować..jestem pól roku po ślubie i niestety myślę już o rozwodzie!byłam ze swoim 5 lat przed slubem, wierzcie mi!nie nzacie naprawde swoich partnerów, po ślubie wszytsko wyłazi i jest tyko gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno damy wszystkie radę :0 Czego sobie i koleżankom życzę. Życie nie może być takie złe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 👄 Jest tu kto?:classic_cool: Na szczęście nie zachorowałam. Wczoraj się jakoś źle poczułam, chyba na spadek ciśnienia, albo pogorszenie pogody. Dziś już mi lepiej. :-) A w pracy ok. Pracuję w róznych godzinach, więc rano mnie dziś nie było. Oczywiście poczytałam co dziś napisałyście, żeby być na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłe, że się o mnie martwicie:-P Oczywiście witam gorąco \"nowe przyszłe mężatki\"🌻 Tasia --nie wiedziałam, że bierzesz cywilny. Sierpniowa -- gdzie zamieszczasz ogłoszenia? Ja chyba też spróbuję, może akurat uda mi się kupić coś atrakcyjnego i niedrogiego. Masz jakies stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ha Tasia----- cyt \"wiesz a załozycielka topiku po prosty chyba jest trochę zbyt uparta i za dużo nie wiem jak to nazwać dumy?? żeby zapytać i porozmawiać o tym ze swoją teściową\" Czy to było o mnie? Rzeczywiście Fas-olka gdzies nam znikła :-( Ciekawa jestem ile lat ma Alice, że mówi, że jest najstarsza...hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllo Ochotka! ja też jestem ale z przerwami. Fajnie, że jest z tobą ok :) Dziewczyny Pisały o innym topiku (sprawdziłam, bo też na początku myślałam ,że coś przeoczyłam o Tobie ;) o Fas-olkę chyba wszystkie się już niepokoimy. Może odezwie się jeszcze. A Alice na 4 dni przed ślubem skończy 27 lat... (bo to taka stara dupa ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to ten topik. Ale pewnie niezła d**a jesteś? Stara na pewno nie jesteś. Może przy nas to tylko tak wygląda, bo jesteśmy troszeczkę młodsze... ja w dniu ślubu będę miała prawie? 25 lat zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice właśnie zauwazyłam, że nie masz suwaczka. Czyżbyś nie chciała się stresować odliczając dni?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ciziunia: Ja osobiście po slubie zamierzam byc SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!!!!!!!!Bo powodzenie w małżeństwie zależy od porozumienia kompromisów i od tego żeby zwykłe sprawy nie przysłoniły tego co czuje się do tej drugiej osoby przed ślubem:) Bo po ślubie na pewno będą problemy i kłopoty ale dlaczego nie walczyć i starać sie rozwiązywać je wszystkie a nie odrazu rozwód....Najłatwiej jest się rozwieść uciec od kłopotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×