Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Doritka napisz cos o sobie. Ile masz lat lub ile jesteście razem. Ogólnie cos o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co mój mężczyzna nie lubitakich butów z dużym szpicem:) ale za to bardzo lubi makijaż sam jak gdzieś wychodzimy to pyta kochanie ile Ci zejdzie i sam soebi odpowieada \"no tak pół godziny makijaz następnę pół godziny jęczenie że nie masz się w co ubrać dobra to napisze że będziemy za godzinę\":):) ale i tak chodzę w takich butach no ale on ich nie lubi no taki facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że \"mojemu\" właśnie takie buty podobają się najbardziej :P (kiedyś widział jak przymierzałam balerinki - z rykiem wybiegł ze sklepu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż za 2 tyg.skończe ćwierć wieku:) a z moim M jesteśmy razem od 2 lat,ale znamy sie od podstawówki (jestesmy z jednego osiedla)...skończyłam studia,a obecnie odrabiam sobie staż w szpitalu za marne pieniazki,a moj M jest kierowcą i jeździ Tirem,wiec czesto go nie ma,tzn.na weekend zjezdza bo jeździ po Polsce no i czasami w tyg sie pojawi jak ma jakos po drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny ja juz jestem jak ktoras bedzie miala jeszcze ochote pogadac, Doroti, nie wiem czy czytalas nasze wczesniejsze wypociny ale narzeczony fas-olki tez jest kierowca tira, bedziecie mogly sobie pogadac na wspolny temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do butow to ja jestem raczej \"typem\" balerinek, jesli wiecie co mam na mysli:-) w ogóle to wygladam jakbym miała 15 lat i wlasciwie od tych 10 lat to za bardzo sie nie zmienilam dlatego z latwoscia mnie rozpoznaja wszyscy;-) Wiec jak zaloże takie buty ze szpicem to wyglada jakbym starszej siostrze zabrala,hihihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kochany naszczescie tez wyglada tak mlodo ( mimo swoich 27), ostatnio wszedl z mlodzszym od siebie o 9 lat bratem do kina jako licealista:-) takze razem wygladamy jak para nastolatków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki ja tez juz jestem,bylam na spacerku z psem,mimo tak okropnej pogody musialam wyjsc z domu.... No troche czytalam wczesniejsze wasze rozmowy,ale do wiadomosci o narzeczonym fas-olki nie dotarlam ale dzieki sierpniowa za info to bede wiedziala z kim moge troche o tym pogadac:) Poza tym ja trez wygladam bardzo mlodo,ostatnio w barze prosili mnie o dowod jak chcialam kupic piwo z kolezanka :) wiec spoko,no i taki facet ostatnio wzial mnie za wnuczke mojego taty:)dobre co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre!!:-) a ja mam takie: jakis daleki wujek mojego taty wzial mnie za mlodsza siostre mojego brata, ktory ma w rzeczywistosci 15 lat;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz czyli obie wygladamy na dzieciaczki....a rozmiar pierścionka zareczynowego mam 8 to najmniejszy u jublera jaki mial:) (bo oczywiscie musialam zmniejszac,bo moj nareczony kupil 11 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z rozmiarami moich palcow to dziwnie jest strasznie, bo mój kochany kipil mi pierscionek, który idealnie mi pasuje na serdeczny palec prawej reki i tam go teraz nosze, natomiast potem nie chcialbym go nosic na jednym palcu z obraczka a na serdeczny lewej reki jest za duzy...na srdokowe w ogole nie wchodzi, wiec chyba tez bede musial go zmniejszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem wlasciwie jaki mam rozmiar bo nigdy nie nosilam pierscionkow, ale chyba tez jakis bardzo maly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze moj kochany mial klopot z kupieniem mi pierscionka bo nie mial zadnego zeby zabrac na miare, potem mi opowiadal ze przykladal swoje palce do moich i tak mnij wiecej wiedzial...no i udalo mu sie:-)a to juz nie jego wina ze mam rozne serdeczne na prawej na lewej rece,hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze twoj narzeczony tez kupowal ci sam pierscionek...bardzo podoba mi sie takie rozwiazanie, ciekawe jak bylo u innych naszych panien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to wogóle jestem wielka:):):) nie no nie jest aż tak źle ale rozmiar pierścionka mam 15 na serdecznym.... moje kochanie kupiło troszke za mały ale to przez swoją mamusie bo on dokładnie wiedział że jak mu do połowy malego palca wejdzie to będzie dobrze a on nawet do połowy nie wszedł.....Powiedział że go mama skołowała:) spoko przygoda była ale an zaręczynach wlazł mi na palec w sumei to tylko jeden nr:) także takie to są te nasze teściowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze jakos nas malo dzisiejszego wieczorku...wiec chyba i ja juz uciekam powoli,bo na 7:00 do pracy....Do jutra kochane panienki...Dobranoc i kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochanie sam mi zabierał pare razypierścionek żeby pzrymierzać:) w końcu jak kupił pierścionek i chciał sie oświadczyć to wszystkiego się domyśliłam:) normalnie on nie umie nic przedemną ukryć choć przyznam że zrobił to tak żebym się tego nie spodziewała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroti wymiekla;-) dobranoc! Tasia to pieknie , ze u was tez sam kupował przyszły małżonek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój T:) dokładnie wiedział co mi sie podobało i najlepsze jest to że nigdy nie zabrałam go do jubilera i nie pokazywałąm co mi się podoba po prostu obserwował na jakich pierścionkach sie zatrzymywałam oglądając np aukcje:) Kiedyś mu opowiedziałam że śniło mi sie że dał mi pierścionek i opowiedziałm mu jak on wyglądał zapytal mnie czy mi sie podobał? Powiedziałąm ze tak:) i kupił bardzo podobny malutki skromny i byłam szcześliwa jak go dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My razem poszliśmy do jubilera i razem wybieraliśmy pierścionek. (ja jeszcze na początku naszej znajomości zażartowałam, że jak pierścionek zaręczynowy to tylko z białego i żółtego złota i koniecznie z brylantem - i taki też wybraliśmy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super tasiu, to twoj ukochany jest bardzo bacznym obserwatorem, moj M. strzelal zupelnie w ciemno, bo tak jak pisalam nie nosze zadnej bizuterii i w ogole nigdy nic mu nie pokazywalam, ale kupil mi pierscionek ktory idealnie oddaje moja nature:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy to alice z takim stazem to jestescie jak stare dobre malzenstwo:-) wiec i pierscionek wybraliscie razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to też fajnie:) tyle że ja jestem chyba romantyczką:) Myślałam że zabierze mnei w nasze ulubione miejsce i tam mmi się oświadczy:) zrobił inaczej tak zebym się tego nie spodziewała:) i tak też było mimo że się domyślałam że coś kombinuje to byłam zaskoczona:) a ja powiedziałam mu tylko jedno ze chciałabym pierścionek z żółtego złota:)nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie miłe sierpniowa jak Twoje kochanie kupuje coś co Ci się podobało chociaż nigdy nic mu nie pokazywałaś wiesz co tzn że on Cię dobrze zna i to jest:):):):)piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-):-):-) wiesz tasiu na poczatku myslalam ze kazdy facet tak ma jak sie oświadcza, ale potem sie dowiadywalam jak to jest roznie z tymi piersionkami no i faktycznie nie zawsze jest tak jak u nas, takze tym bardziej sie ciesze...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym moj kochany musial sie bardziej postarac , bo wiedzial ze nie nosze i nie lubie bizuterii wiec to musialo byc po prostu TO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×