Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

no najwyższy czas, najwyższy czas...hehe, zaraz sie pewnie alice odezwie oburzona, bo ona starsza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotko czuc to ja sie czuje jak nastolatka :-) a ze i wygladam tak to jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta mlodosc to pojecie wzgledne, mozna byc młodym duchem do końca zycia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Życzenia dla Doroti z okazji imienin i pięknych urodzin. I spóźnione dla Sierpniowej. Nie oburzam się ;) - mam tylko więcej lat doświadczenia :) i z każdym rokiem czuję się lepiej. Wczoraj rodzice mojego lubego zaklepali nam termin w pięknym malutkim kościółku - tym, który ostatnio sobie upatrzyłam :). Niestety musimy sobie poszukać organisty, bo ten, który tam zazwyczaj gości ma jakieś wyjście. Wiecie może jak szukać organisty? Dziewczyny a nie wiecie co się nam z Tasią dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Alice, super , ze udało sie z kościółkiem:-) Co do organisty to trzeba chyba popytac w innych kościołach, albo może ksiądz z tej parafii bedzie znał jeszcze jakiegoś innego co na przykład na zastepstwa przychodzi czy cos takiego... Tak Tasie wsiorbało cos ostatnio, ale to pewnie przez nawał pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszam się, że organista to najmniejszy problem. jestem cała w skowronkach. W tym kościele zamawia się terminy na rok do przodu. Nam udało się wczoraj i na zaplanowaną godzinę (19). Teraz tylko nauki... Ja mam z liceum kurs przedmałżeński, ale nie wiem czy będzie uznawany. (Było to już dobre kilka lat temu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz bedziemy czekac tylko na twoje zdjecia z tego pieknego kosciółka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie też obejrzę zdjęcia z Waszych uroczystości. Tasia chyba pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ciągle wrażenie, że muszę zrobić tyyyyle rzeczy i nie uda mi się ze wszystkim zdążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty Alice a mnie sie wydaje ze z nas wszystkich ty jestes najspokojniejsza :-) kupa czasu jeszcze i wszystko powolutku sobie załatwicie, a najwazniejsze to sie tym cieszyc i próbowac nie stresować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że jestem panikarą. Martwię się już o nauki, o zaproszenia, o kurs tańca, o suknię, o fryzjera i kosmetyczkę (to akurat pierdoły) i mój przyszły mąż ma mnie czasami dosyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie to niezle sie tu kamuflowałas w takim razie...;-) Nie nalezy sie martwić tylko sie zastanawiać!:-) Mój kochany ma narazie spokój, ale jak juz obroni ten doktorat to będzie sie działo, oj bedzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie najwazniejsze to sie nie stresowac :) ja dzis jak przymierzałam te sukienki i odrzucałam kazda bo nie odpowiadało mi cos cały czas to az sie zdenerwowałam. Znalazłam taka jedna i zaniosłam zdjecie ale kurcze zobaczyłabym ja dopiero jak juz bedzie gotowa nie zobacze jej wczesniej jak na mnie wyglada wiec troszke sie boje tak szyc bez wczesniejszego przymierzenia a tym bardziej jak teraz wiem ze na zdjeciach prezentuja sie lepiej :) a co mnie dzis zaskoczyło to to ze prawie wszystkie były na mnie za duze :/ nie sadziłam ze az taka chudzinka ze mnie bo wygladam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale topik podtrzymamy dłużej niż do ostatniego ślubu. Później jeszcze dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że jak za dużo będę \"zdrówkować\" to usłyszę w nocy tupot białych mew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha tez sobie cos nalej:-) Ja mam Muscata:-) Piwa nie lubie, zreszta we Francji piwo jest jednym z najdrozszych trunków, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakieś piwo smakowe (bez reklamy) ale generalnie wolę czerwone wino. Toast można uczcić czymkolwiek :) Tasia pierwsza będzie mężatką, ciekawe, która będzie pierwsza mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×