Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Widzę, że jestem tu sama dzisiaj :-( Nie ma z kim pogadać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze. Przeglądałam komisy sukien ślubnych i mnie troche wciągnęło.ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny:-) jak tam mija piekne niedzielne południe, ja dzis zakatarzona siedze niestety w domu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta. Sierpniowa Ty nam szybka zdrowiej. Ochotka tylko bez dołów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey alice, ja niestety wciaz bardzo \"pciągająca\";-) robie wlasnie bitki cielęce:-)mniami, wiec jestem z doskoku... Ochotka odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, wiem, CIESZYMY SIE!!!! tylko ta relacja w radiu to byla taka, że generalnie to porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam jednym okiem w telewizorni. Starali się nasi panowie... Możemy być dumni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem gdzie sie ona podziala, takie nam haslo rzucila i zwiała, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w kazdym badz razie moje bitki juz dochodza do siebie, pan doktor juz w drodze takze zaraz pozegnam moje drogie panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) podnoszę nasz topik:) całą sobotę i niedzielę spędziłam z moim narzeczonym i dlatego mało tu zaglądałam.. MAmy zarezerwowana salę jeszcze tylko spiszemy umowę i już:) Sala ładna duża.ma dużą kuchnię i zaplecze kuchenne osobna sala do tańca i osobna do siedzenia i jedzenia:)i ma barek. Nie chcą dużo za wynajęcie.Więc się zdecydowaliśmy już na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Troche wypadlam z rytmu przygotowań ślubnych. Byłam w weekend w szkole, właściwie same nudy. Mojeko kochanego nie ma i długo nie będzie ale szybciej mi czas minie bo do Irladnii lecę juz w piatek. Liczę na fajną zabawę i szalenie po sklepach :P. Z przygotowaniami przystopuję ale właściwie to co trzeba to mam załatwione. Potem będę wybierać zaproszenia i inne pierdoły a potem sprawy formale w kosciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fas-olka super lecisz do Irlandii:) na pewno fajna zabawa będzie:) ale później trochę nerwowe ale również miłe przygotowania do ślubu:) po prostu świetnie:) JA bym chciała czasami gdzieś pojechać i po prostu sie wyszaleć:) teraz to bardzo trudne ale kiedyś może....kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie, mam tylko nadzieje ze moj portfel bardzo na tym nie ucierpi bo my sami zbieramy na wesele a to dodatkowy wydatek. Choc moj I. mówi że mam sie niczym nie przejmować i się dobrze bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że tak hasło rzuciłam. Nie martwcie się, nic złego sie nie stało. Jestem poprostu zła. Tak głupia sytuacja się wytworzyła. Jutro bedę miała więcej czasu to zaglądnę. Jestem po pierwszych naukach :-) Ciumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!!!! Oj ja tez dzisiaj mam zły humor,tzn. jak sie obudziłam to humor był świetny,ale mam taką jedną babkę w pracy która mi strasznie działa na nerwy, po prostu nie trawię kobiety...jak pomyśle że będę z nią pracować jeszcze przez najbliższe pół roku to ciarki mi przechodzą.... Oj nie chce wam tu marudzić chyba się dzisiaj wcześniej położe i odezwę się jutro jak mi przejdzie ta złość.... Pa,pa,pa kochane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey babeczki! Pusto i smutno cos tu dzisiaj, tylko fas-olka w dobrym humorze, poimprezowała przez weekend i sie cieszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pamietnika zakatarzonej: Katar chyba chce odejsc...jeszcze nie jestem pewna, ale tak cos czuje...jak to mówia -kobieca intuicja...chyba sobie z tym poradze...na poczatku bedzie ciezko sie przyzwyczaic, ale w koncu nie takie rzeczy juz przezylam...Moze jeszcze kiedys wroci...ale czy ja na pewno tego chce???? Nie, wlasciwie lepiej mi bez niego...tak chce zeby odszedl juz na zawsze!Tak, przyjme jego decyzje z ulga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Sierpniowa niezła pisarka z ciebie :) Zajżałam tu na chwilke ale spadam zaraz spać. Jutro nuuudny dzień - szkolenie BHP ... Kolorowych snów laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×