Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

a do tego wszytskiego jechalam przed chwila na rowerze, jak mnie to \"cos\" złapalo i nie moglam uwierzyc, myslalm , ze ktos zdjecia moze pstryka z jakas mega lampa, dopoki sie grzmoty nie pojawily, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musicie wiedzieć, ze mam za soba kilka traumatycznych przezyc z burzami, a jedna tez na rowerze...myslalam ze rekord predkosci pokonamy z moim M. jak nam pioruny po pietach deptaly a my laczka na przelaj i nie bylo sie gdzie schowac, a wiecie jak w gorach burza przychodzi nagle...no wiec prawie posikalam sie wtedy ze strachu i zdrowaski na glos krzyczalam w przerwie wypluwajac z buzi wode ktora mi napadala...no i na pewno byl jakis rekord predkosci na rowerze, ale nie mielismy zadnego licznika;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie dzis jak mi tak pierwszy raz strzelilo to mi przed oczami stanela tamta historia, jak mi serdeucho zaczelo bic...ach, szkoda gadac, jeszcze mi sie lapki trzęsą;-) No i tak wlasnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam wyżej to było -łączką na przełaj- odzwyczaiłam sie trochę od polskich znaków;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa ale już lepiej? Burzy boję się okrutnie i z zachwuytem spoglądam na mój śniegowy krajobraz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey alice, tak juz po burzy i ja sie uspokoiłam...hehe, ja sie tak bardzo nie bałam burzy, ale po kilku razach w górach, to jest straszne przezycie...a kiedys nawet jak lecialam samolotem chyba w lipcu w tamtym roku, to tez lecielismy w burze, no myslalm ze wyzione ducha ze strachu...ja w ogole boje sie latac no a burza do tego, łojojo!!!!! w ogole to wam wyszłam dziś na jakąś strasznie strachliwą, hehe;-) ale obiecuję poprawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć sierpniowa ostre przeżycia z burzą..U nas teraz nie ma burz no bo nibty skąd w Polsce burze w lutym :) ale gdybym przeżyła takie bliskie spotkania z burzą to pewnie miałabym uraz.... ale mam nadzieję że już dzisiaj burzy u Ciebie nie ma. U mnie przynajmniej jest upał +30 stopni przyszłąm do racy w kostiumie kąpielowym:) haha nie jest tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) sorki ze z innej beczki - jak Wy robicie te kwiatuszki i wklejacie cytaty? Ja dopiero sie zalogowalam i bardzo mi sie to spodobało... dzieki za odpowiedzi :):):) PS. czerwiec2007 to bedzie moj szczesliwy miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A tu dzis caly dzien padalo i dopiero teraz przestalo wiec z malym dzieckiem nie bylo jak isc na miasto a sama sie troche balam. Poza tym u mnie przestuj w przygotowaniach. Dostalam z wiadomosc ze moja kumpela z pracy kupila suknie slubna w USA, byla tam zaledwie 2 tyg. A tam ponoc tansze sa. A wiecie jest tez forum dziewczyn z Olsztyna (moje miasto) ktore biora slub :) I sie troche tam wypowiadalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta. Fas-olka - może w USA tańsze, ale można kupić przy okazji pobytu - specjalnie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz po każdej wypowiedzi zajrzyj w preferencje i wpisz w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie raz jeszcze .... moze opowiem jak sie tu znalazlam :) szukalam w necie sposobu na ustrojenie remizy w ktorej juz w czerwcu bedziemy sie bawic wraz z moim mezem ( przyszlym) ;) .. i rodzinka oczywiscie! \"fajnie\" tu jest niektorzy sie wyglupiaja ale naprawde wiele rzeczy \"TU\" znalazlam i wiele sie przyda rad jakie wynalazlam na forum ;) a na jakim etapie jestem? - sukienka w krakowie juz sie szyje :):):) - sala i catering juz dawno jest! - orkiestra tez ( choc bylo wiele dylematow ale jest OK) - wodeczka zamowiona ( jest promocja wiec na co czekać) - obraczki choc nie zakupione juz wybrane ... takze szczesliwa i zadowolona PS> wczoraj sie troszke popsztykaliśmy ale jest juz SUPER i jutro takie smieszne swieto :D POZDRAWIAM ZAKOCHANYCH I szukajacym powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey babeczki, ale cisza tu ostatnio...:-( Rozumiem, ze dzis to wszystkie sie walentujecie...;-) Witaj buziaczku 🖐️ Tasia Tasia a ty naczelna podnosicielko nie pilnujesz zeby topik nie opadl za bardzo????;-) Co tam slychac dziewczyny? Ja juz za poltora tygodnia przybywam :-):-) Wprawdzie tylko tydzien zabawie w Polska;-), ale juz sie bardzo ciesze:-) Mam nadzieje ze upoluje sukienke i zalatwie kilka innych spraw...Poki co koszmary senne przedslubne sie skonczyly, czas na koszmary samolotowe, hehe;-) Wszystko mi wylazi w tych snach, wszystko, ach...Pozdrawiam was goraco i zycze milego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa dzięki za serducha. Dla wszystkich walentynkowy buziak 👄 i miłych walentynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ❤️ Faktycznie dzisiaj zaniedbałam topik:( Ale troszkę pracy miałam od rana.teraz siedze i odpoczywam przy komputerze..dobre nie odpoczywam...Ale dzisiaj jestem sama mój męzczyzna dzisiaj w pracy do 22 i widzimy się dopier jutro :( Jutro wolne mam i jedziemy kupić obrączki:) coś się zaczyna dziać w końcu to 2 miesiące i 4tygodnie fajnie:):) coraz bardziej się cieszę ale za razem i boję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki 😍 Dziś tylko przelotem jestem i w nastepnych dniach pewnie też. Zabrałam sie ostro za robienie pracy inż. Aż wióry lecą!!! Zawsze tak robie wszystko na ostatnia chwilę. Agucha- mam takie pytanie: odnośnie jaki kolor cieni do oczu mi pasuje. Pisałaś, że jesteś wizażystką. Mam urodę blondynki, jasna karnacja, kilka piegów, ciemno niebieskie oczy, włosy wg. farb ( np. palette) ciemny blond. Dobrze wyglądam w lekko rozjaśnionych włosach, natomiast w przyciemnionych bardzo niekorzystnie. Ogólnie wiem jakie kolory cieni pasuja blondynkom, ale ja jestem blondynką z wg mnie brązowymi włosami. Możesz coć poradzić? Będę wdzięczna 🌻 Walentynkowe buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo. A ja Wam życzę udanego tłustego czwartku. i oby pączki nie odbiły się na boczkach. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze! dzisiaj tłusty czwartek, no tak...buuu..jak bym sobie zjadła takiego paczucsia albo drozdzóweczke...a tu nie ma...buuu:-( :-( tylko to tłuste francuskie ciasto...ale co tam odbiję sobie za tydzien:-):-) przywioze tez cos mojemu M. tez mu sie paczek od dawna marzyl, hehe pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze mi sie przpominialo... dla wszystkich poszukujących swojego wymarzonego bukieciku ślubnego mam wielka bombe, stronke z tysiacem roznych bukiecikow, nie wierze , zeby nie znalazl sie tam wasz wymarzony:-) milego przegladania:-) http://www.yourweddingcompany.com/index.php/action/createBouquetStyle/planId/2/ ach, zazdroszcze wam dzis tych paczkow...:-) a moze w niedziele zrobie oponki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak!! pyszne zeby tylko nie odbilo sie to obzarstwo moje na \"boczkach\" :D ale jak tu nie jesc skoro mama zrobila chyba ze 100! A wiem dlaczego .. bo dzis przyjedzie moj MIŚ ❤️ smacznych pączków, faworków idt .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×