Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

sierpiowa nie mów ja nie bo jeszcze pierwsza zostaniesz mamusia zobaczysz:) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochocho! Rozpija się nam towarzystwo :P Ja już wykąpana, częściowo spakowana i właściwie myślę o czym zapomniałam. Jutro już zrywam się z pracy i jadę do Wawy do brata ciotecznego kóry mnie przenocuje. Samolot mam w piątek po 12-tej tak więc trzymajcie kciuki żebym się na lotniskach nie pogubiła i z obcymi dogadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mi sie jeszcze przypominało, ze moja przyjaciółka jest świetna wizazystką, bedzie mnie tez malować, mieszka na stałe w Niemczech, ale ma rodziców w Polsce więc czesto tu przyjeżdza a w sezonie letnim bedzie prawie ciagle, generalnie jest w miare mobilna ale glownie południowa i zachodnia Polska, jakbyscie szukały kogos sprawdzonego to polecam, podrzuce wam namiary gdyby któras była zainteresowana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Ci fasolka Takiej to dobrze:)oczywiscie ze bedziemy trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochocho! Rozpija się nam towarzystwo :P Ja już wykąpana, częściowo spakowana i właściwie myślę o czym zapomniałam. Jutro już zrywam się z pracy i jadę do Wa-wy do brata ciotecznego który mnie przenocuje. Samolot mam w piątek po 12-tej tak więc trzymajcie kciuki żebym się na lotniskach nie pogubiła i z obcymi dogadała :) A wam życzę całego tygodnia myślenia nad ślubami i małych kroczków realizacji! Będę pewnie miała dostęp do neta więc będę w kontakcie - mam nadzieje. Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mnie nie strasz Agucha ;-) Fas-olka trzymaj sie dzielnie i zaszalej sobie pozadnie! a co! papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wizazystka z zawodu ale i tak sama nie bede sie malowała bedzie to robiła któras z kolezanek bo mi to pewnie raczki sie beda trzesły troszke hihih :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, właśnie zerknełam na suwaczek i mam do ślubu równe 5 miechów, aaaa!!!! Fasolka - oddychaj głęboko, nie panikuj! Ufff... dobra tydzień wytchnienia i biorę sie do roboty z dalszymi przygotowaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już musze uciekać, niestety marna dziś ze mnie koleżanka do pogaduch, za dużo na głowie :) Dobranoc kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie długo bedzie 4 miesiace stresik coraz wiekszy jak zerkam na ten suwaczek :) tylko moj Misiek taki spokojny czasem juz ma mnie chyba dosyc hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fas-olka - baw się dobrze! Ja też już uciekam. Buziaki dla Was 👄. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za życzonka..... Ja siedze ze swoim M i ogladamy film,ale on zaraz juz jedzie w trase,wiec zaraz bede kladla sie spac....sama....ale jeszcze 4 miesiace 2 tyg i 2 dni i to wszystko sie zmieni.... Ja dzisiaj dzwonilam do kucharki i umowilam sie na wstepne obgadanie sprawy....a w przyszlym tyg jade na buszowanie po salonach i mam nadzieje wybór jakiejs sukni.... A teraz to dobranoc i kolorowych snow.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mowisz Agucha ze wizazystką jestes? fajnie:-) Ja mam kompletnie dwie lecze rączki;-) Zreszta nie maluje sie na codzień. Ale na swoj slub to chyba faktycznie lepiej poprosic kogos o pomoc , bo raczki moga sie troszke trząść, hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke to mało powiedziane hihih :) mam nadzieje ze az tak zle nie bedzie :) pewnie na poczatku mały stresik który powoli minie :) pozyjemy zobaczymy :) kiedys bedziemy sie smiały z tego co teraz piszemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha dobrej nocki, biore sie za lekture, bo fajna ksiazke czytam obecnie no i czekam sobie na pana doktora choc dzis bedzie dopiero kolo 2 w nocy:-( ach, cięzkie zycie narzeczonej doktoranta...pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych snów!ja tez musze troszke poczytac ale nic ciekawego :/ (mam egzamin w sobote) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Przyszłym pannom mlodym:):) faktycznie troszkę tu nie zaglądałam.Przeczytalam wszystko żeby być na bieżąco:) miło mi że isę zastanawia.łyście co się ze mną dzieje. A więc faktycznie troszkę pracy w pracy:) No i zaczynamy takie porządne przygotowania do śubutzn wybraliśmy zaproszenia.teraz tylko wydrukować a mnie drukarka padła super nie??:) Ale na szczęście pracuje w serwisie komputerowym:) To może mi zrobią po znajomości:) Co dalej?? Zaczynam panikować zaczynam się denerwować zostały trzy miesiące to bardzo szybko zleci..Ale z drugiej strony się bardzo cieszę i chciałabym mieć to za sobą:) i być już szczęśliwą żoną wspaniałego męża:):):):):) A jeżeli chodszi o dzidziusia o którym też mówiłyście to nie byłabym bardzo zawiedzina gdzyby tak niedługo po .slubie ikazało się że jestem w ciąży:) NA pewno przeżyłąbym szok na początku ale cieszyłabym się:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna ewa
hej, ja zaplanowałam swoj slub na sierpień. wiem, ze to szybko, bo oswiadczyny były 2 tyg temu, ale mam nadzieje, ze podołamy:) nie mam nic i nic nie wiem. moze dacie mi jakies rady od czego zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj radosna ewo! Sluchaj, jasne że możesz ze wszystkim zdazyc, wszystko zalezy gdzie chcesz miec to wesele na ile osob i w jakim terminie, i czy obiad tylko czy weselicho i tym podobne rzeczy...musisz zaczac od znalelezienia sali, a potem stopniowo reszta spraw:-)Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna ewa
sale już mam - łąka koło domu moich rodziców:) szukam teraz kogos, kto pomógł by mi to wszystko zorganizować (namioty, stoły). nie wiem jak z zespołem, bo niby wszytski najlepsze już zajete. jak sobie o tym wszystkim pomysle to mnie zimny pot zalewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panienki!Ewa fajny pomysł z ta łąką :) napewne wszystko uda Ci sie załatwic :)najwazniejsze sprawy to koscioł kamerzysta zespoł bo sale juz masz:)a na ile osob robisz wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna ewa
wesele ma byc na ok 120 osób. wszystki inne sie załatwi najbardziej mnie meczy, że nie znajde zadnej firmy, ktora by to wszystko zorganizowała. potrzebne bede namioty (jakby padało), stół krzesła, zastawa, no i catering. troche sie tego wszytskiego boje, bo moi wszystcy znajomi, ktorzy tez w tym roku robia slub, wszystko maja juz zaplanowane , bo zaczynali rok wczesniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa wcale nie trzeba organizowac ślubu z takim wyprzedzeniem, my tez zareczylismy sie nieco ponad miesiac temu i dopiero ruszylismy z przygotowaniami, a na dodatek nie mieszkamy w Polsce, wiec duzo rzeczy organizujemy na odleglosc...przy czym my mamy troche nietypowy termin bo wtorek 14 sierpnia , przed świateczna środą, ale mysle ze mimo to da sie to wszystko zorganizowac w miare szybko:-) Odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×