Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smieska

Jak mam to rozumiec??

Polecane posty

Gość anonim691
mowil ze chce mi zrobic na zlosc ale przydszedl bo nie mogl byc tam sam tylko wlasnei ja te znei wiem czy dlatego z emowil ze kocha czy dlatego z emu sie nudzilo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
ej też se wybral pore zeby na zlosc robic :O wiesz byle jaki dzien to mozna wybaczyc ale ze w sylwestra tak Cie olal a Ty siedzialas sama w domu no to soryy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
no wiem wiem jak byl na tej imprezie pisalam mu smsy co sadze o jego postepowaniu i moze dlatego przyszedl bo cos zroumial dodam iz szedl do mnei na pieszo poltorej godziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
moze go ktos podwiozl ? :P juz nie rob z niego takiego hirołsa i go nie broń bo dla mnie zachowal sie jak cham :D ale to nie moj facet i nie moj problem :D ja za takie cos strzelilabym takiego focha, ze musialby mnie pol roku przepraszac a i tak nie mowie ze wybaczylabym jak se chce odpoczywac od zwiazku to niech sie w d.. caluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
ehehee nie no wierze mu bo strasznie sapal i mial pot na czole wiec musial isc z buta:P ja wlasnei przez to ze robila takie fochy jak ty i zwalalam sie nawet o najdrobniejsze szczegoly jestem wtakiej sytuacji jak teraz....kocham go i nie chce go stracic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
moje kochanie wybacza mi wszystkie moje fochy oczywiscie o ile mam podstawy aby je strzelac bo jak sobie ot tak zafochuje to on nie reaguje ale jak mam o co strzelic to strzelam i wtedy on mnie przeprasza a nie mowi o jakims odpoczynku bo mnie kocha :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
a ile jestecie ze soba?? bo ja z moim2 lata i na poczatku te zmi wybaczal sysko a teraz ma mnie dosc,nie martw sie i na twojego przyjdzie pora ze ci nie wybaczy:P:P bo ilez mozna sie fochowac:P cierpliwosc jest krotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
ponad 5 lat i wybacza :D bo kocha a jak ktos kocha to nie tylko przez pierwszych kilka miesiecy czy rok ale cały czas ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
aha nie badz taka pewna:P pewnei cie zdradza po cichu i odreagowuje twoje fochy z inna:PP:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
poza tym moj tez mnei kocha ale cche odpoczac....i nie o to chodizlo wtym watku chcialm aby ktos mi poradzil co mam zrobic czy odzywac sie do niego skor chce odpoczac czy lepeij siedzie ccicho...............:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
ehe jasne :P :P moge sobie dac obie rece uciac i nogi ze mnie nie zdradza :D a Tobie zal dupe sciska bo zalozylas z gory ze jestem z nim krotko i narazie jest cierpliwy a jak napisalam ze ponad 5 lat to z zazdrosci zaczynasz o zdradach pisac :P :P a tego akurat jestem pewna jak niczego w zyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
strzel focha (czytaj nie odzywaj się ) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
spoko majonezie wcale mi nie sciska mowie tak jak jest z fochami daleko nei pojedziesz wiem z wlasnego doswiadczenia...ale nie wtracams ei rob co cchesz...pewnei niedlugo zalozysz topik ze moj chloapk mnie zostawil:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
moj wowla odreagowac moje fochy odpoczynkeim a nie takj ak twoj zdrada buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyy
hej, mase tu takich doradzcow co ci mowia" olej go, zostaw, nie dzwon, obraz sie, stroj fochy" ze niby wtedy facet zrozumie i bedzie na kolana oadal!! gowno prawda! nmoze i sa tacy na ktorych to skutkuje ale sa i inni bardziej wrazliwi na ktorych takie zachowanie dziala wrecz odwrotnie! ja sprawdzilam na swoim obecnym (i na poporzednim bo tez taki byl) i takie fochy pogarszaja sprawe jeszcze bardziej a jedyne co leczy sytuacje to wlasnei mile slowa i odrobina czulosci, oczywiscie bez narzucania sie ale bez skrywania uczuc pod plaszczykiem ironi i zlosci wniosek - nie ma uniwesalnych rad, kazdy musi sam wyczuc swojego partnera i nie sugerowac sie pseudo doradzcami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
eee jak przez 5 lat nie stracil cierpliwosci to niby czemu nagle ma stracic ?? :P :P zreszta ja nie strzelam fochow nagminnie ;) ostatnio to nie pamietam keidy byl foch bo moje kochanie jest grzeczniutkie i nie daje mi powodow do obrazania sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyy
hej, mase tu takich doradzcow co ci mowia" olej go, zostaw, nie dzwon, obraz sie, stroj fochy" ze niby wtedy facet zrozumie i bedzie na kolana oadal!! gowno prawda! nmoze i sa tacy na ktorych to skutkuje ale sa i inni bardziej wrazliwi na ktorych takie zachowanie dziala wrecz odwrotnie! ja sprawdzilam na swoim obecnym (i na poporzednim bo tez taki byl) i takie fochy pogarszaja sprawe jeszcze bardziej a jedyne co leczy sytuacje to wlasnei mile slowa i odrobina czulosci, oczywiscie bez narzucania sie ale bez skrywania uczuc pod plaszczykiem ironi i zlosci wniosek - nie ma uniwesalnych rad, kazdy musi sam wyczuc swojego partnera i nie sugerowac sie pseudo doradzcami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
bo pewnei leje an ciebie i lazi do innych panienek i ma boskie zycie z jedna ktora jest naiwna i procz tego tysiace innych co mu daja wtedy jak go denerwujesz:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
anonim ----> hahahhahahahahhaa :O a skad Ty mozesz wiedziec co on na tej imprezie robil ?? :P :P skad wiesz ze Cie nie zdradzil ? taka pewna jestes ? bo ja pisze ze jestem na 30000 % pewna że mnie nie zdradza w co Ty oczywiscie nie wierzysz i zakladasz ze zdradza na pewno wiec idac twoim tokiem rozumowania Twoj teraz rucha jakas panienke bo sie na niego obrazilas a jemu sie ruchac zachcialo :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
hehee wiem co robil na imprezce bo dzwonilam do niego kilkakrotnie i poza tym nie rucha sie z innymi tak jak twoj:P:PP:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
a i wcfale nei jestem an niego obrazona :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
hahhah moze akurat jak dzwonilas to jakas laska mu loda robila wiec usta mial wolne i mogl rozmawiac :P :P :P slonce nie uda ci sie wyprowadzic mnie z rownowagi bo ja jestem pewna mojego faceta a Ty najwidoczniej nie i w sumie sie nie dziwie bo jak taki z niego skurw***** ze olal cie w sylwestra i nie wiadomo co robil to wyrazy wspolczucia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
moze nie jestes obrazona ale sie nie odzywasz wiec pewnie se chlopak poszedl z inną ulżyć bo trzymanie nasienia nie jest zdrowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
ehehehehehehe jasne:PP mnie tez nei wyprowadzisz z rownowagi i idz lepeij rob majnoez kieleckiP:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
a ty lepiej idz sprawdz co on robi zamiast siedziec na kafeterii i czekac az on sie wyrucha z innymi i przyjdzie do ciebie na ruchanie bo jeszcze jakiegos syfa zlapiesz od niego :P :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
ehehehhee idz robic majonez z dzwikami twojego chlopaka moze w wiekszej grupie wyjdzie wam lepszy:PP:PP a huj ci do tego co robie na kafetrii:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
w sumie nic mi do tego nie bede z toba dyskutowac bo do piet mi nie dorastasz a twoj dziwkarz do piet nie dorasta mojemu facetowi wiec nie bede sie znizac do waszego poziomu 🖐️ 🖐️ wiem wiem nie wytrzymasz i cos napiszesz ale to tylko o twoim poziomie inteligencji swiadczyc bedzie :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
napisze no comment idiotka jestes:PP ty tez jesstes inteligentna buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
taaaaaka inteligentna jestes a sie zachowujesz jak glupia malolata i twoje porady sa beznadziejne idz juz lepeij nie marnuj czasu z madrzejszymi bo ci i to tak nie pomoze:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonez kielecki
moje porady beznadziejne ale moj zwiazek o niebo lepszy niz twoj i facet mnie nie wystawia w sylwestra i nie idzie ruchac innych haahhahahahah 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×