Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smieska

Jak mam to rozumiec??

Polecane posty

Gość anonim691
phiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
majonez kielecko popsul moj watek......ale czekam na wasze rady...i to co sadzicie o tej mojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadzimy że jestes
glupią idiotką :O :O :O :O i zakladasz ten sam temat juz nie wiem ktory raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
zalozylam go 1 raz:) a jak nie masz nic do powiedznia sensownego to idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
no i co cie to obchodzi ???? nie pasuje ci ten temat to nie pis znic sama jestes idiotka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok teraz ja wrzuce swoje 5 groszy :) Co do tego twojego ,,zmienienia zdania w sylwka ze nie idziesz do jego kolegi, no sorry ale tez muszisz byc bardziec stanowcza w tym co mowisz, wiesz sylwek jest jaz w roku i jezeli mowisz mu ze zgadzasz sie na to, a pozniej nie idziesz to sorry to bylo nie wporzadku ze tak postopilas, on sie umawia, ludzie sie zgaduja itd a ty mowisz ee wole sam na sam posiedziec w domu z tobą to bylo nie bardzo z twojej strony, ja bym poszla na tego sylwka nawet jesli nie mialabym ochoty, ale ok Co do niego wydaje mi sie ze jest w porzadku facet, poszedl na tego sylwestra sam bo chcial cie pstryknąc w noc i dac do zrozumienia ze nie mozna od tak o sobie zmieniac zdania jak sie chce, nie jestes juz dzieckiem,a wrocil bo chyba naprawde cie kocha-to moje zdanie i rada na koniec zawsze 2 razy pomysl zamin cos powiesz,lub na cos sie zdecydujesz TYLE! A tak swoja jak ty mowisz ze wy sie tak strasznie klucicie to boje sie pomyslec co bedzie po slubie, no ale dobra to sie chyba nazwya: ,, docieranie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
dzieki Dominika:) za rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
myslalm ze sa juz tylko tutaj ludzie co tylko sie wysmiewaja z krzywdy i problemwo innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim691
wczoraj rozmawialsmy o nas i w sobote idizmy do kina ale jakos kolezanak kolega....jestesmy w separacji.....ale jak zapytalam czy teskni odparl ze nie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×