Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość mana.mana
I nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem 25 lat
mnie sie podoba ten biustonosz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Wafelek pewnie już śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wporzo
nie wiem czy to przeczytasz ale jak dla mnie jest wporzo, wy dziewczyny macie dziwnie wasze ciało ma sie nie wam podobac tylko waszym facetom jestem pewien ze zajdziesz faceta ktory bedzie je uwielbiał i piescił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
A czy teraz Wafelek jeszcze spi czy gg. A jak tam zdrowie. Szkoda ze płaska nie zagląda tutaj ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEARLCOPPER
wiem ze maszysz o jakism prawdziwym zyciu. Czy chialabys miec wieksze piersi? Marek @ PEARLCOPPER www.geocities.com/sopera34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro___17
Chciałbym mieć większego. Czy możesz to sprawić Pearlcopper. Wierzę w Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan.De Marco
Jakoś nikt nie zagląda. Wszyscy śpią czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan.De Marco
Codziennie wieczorem wkładam poduszkę pod swoją koldrę i wychodzę z pokoju, odwracam sie uchylam drzwi i podglodam się chichotając prz tym donośnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan.De Marco
A potem wyjmuję poduszkę i dusze muszkę i walę klocka jak się skończy dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan.De Marco
..zawsze chcialem być gumisiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Juan.De Marco
i misiem z gumy co wali w poduchę swoją kluchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Wafelku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mana.mana! Ciut narzekam na te moje \"zderzaki\", ale mój mąż chociaż mówi, że marzą mu się takie \"sportowa dwójeczka\" to nocą dowartościowuje moje i bardzo z tym mu dobrze. I mnie też. A fotki nie dam- nie ze strachu, tylko dlatego, że czytając peany na biust Płaskiej, ja z kolei wpadłabym w kompleksy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearlcopper
wypij jeszcze ze dwa... to moze bedzie jakis sens z tego co piszecie. ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pearlcopper
ty Plaska, co to znaczy Wafelek? Co to za rodzaj czlowieka, jezeli jeszcze jest czlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno wiesz, ile ja bym dała żeby mieć takie śliczne piersi jak ty? Ja mam o wieeele większe i wclae nie jestem zadowolona z tego :( Gdyby istniala taka możliwość to chętnie bym się zamieniła z tobą. Bo duże piersi to naprawde nie szczyt marzen. Bynajmniej nie moich :( Pozdrawiam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07b2fa20e28e37b1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sorki, że nie zaglądam ale mam sesję i zakuwam do egzaminów :O :O ale widze, ze sobie fajnie tu rozmawiacie :P Nie rozumiem 25 lat --> heheh dzięki :D dałam za niego całe 12 złotych ;) ;) ;) Little rose ---> no faktycznie piersi masz spore , wolałabym ciut mniejsze ale Twoje na pewno się wielu mężczyznom podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne czy facetom się podobają czy nie. Ważne, że z dużymi zawsze są problemy :) A małe są takie słodkie. Miłej nauki życze :) Sama też zakuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litle rose ---> z małymi tez mogą być problemy uwierz mi ;) np podoba mi się jakas kiecka ale co z tego jak na mnie wygląda tragicznie bo nie mam biustu albo topy bez ramiaczek - na mnie wygladaja przesmiesznie i zsuwają mi sie z cyckow a raczej miejsca gdzie powinny sie one znajdowac a staniki bez ramiaczek tez odpadaja bo to juz wogole porazka :D ehhh takie zycie , natura w kazdym razie nie jest sprawiedliwa nie ? moglaby Tobie dac rozmiar mniej i dołozyc go do moich i wtedy obie bylybysmy zadowolone ;) ehh nic lece do nauki - życze powodzenia na egzaminach 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot25
wcale nie są takie małe , widzialam już dużo mniejsze; twoje cycki są w sam raz , naprawde nie są za małe; i są jedrne , to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam całego tematu, bo mi się nie chciało... króciutko: Płaska jak deska, Little rose - obieście durne. Płaska - masz bardzo ładny biuścik, jędrny, krągły, zgrabniutki. Little rose - ty również możesz się pochwalić dekoltem, coś takiego to przedmiot marzeń wielu facetów, acz moim zdaniem masz chyba za mały stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mana.mana
Szkoda że nie am wafelka. Pewnie lezy chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little Rose ma fajne do ...
... Hiszpana - ale bez stanika to na pewno strasznie zwisają, a po 40-stce to już w ogóle będzie nieciekawie. Co nie zmienia faktu, że teraz z takimi bombami na pewno masz powodzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little Rose ma fajne do ...
P.S. Ananke poka cycki - od tego w końcu ten topik jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×