Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Co ty mowisz dziewczyno !! moja dziewczyna ma podobne i mi si ebardzo podobaja i kocham je jej piescic!! choc mogla by miec troche wieksze zebysmy mogli przetestowac molość hiszpańska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Wafelek no to fajnie i OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
nic tylko pozazdroscic postawy...ja tez kiedys wkladalam silikonowe wkladki ale jakos mi z tym niewygodnie:/ p.s podszywaczu/podszywaczko brakuje ci penisa??cipki?? ze tak piszesz??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuu ---> mogę napisac po raz nie wiem który ;) wkleiłam je bo chciałam poznać opinię na ich temat bo oprócz mnie i mojego chłopaka nikt ich nie widział w całej okazałości (oczywiście do momentu wklejenia fotek) przysięgam na wszystko co chcesz, ze ABSOLUTNIE nie spodziewałam się tylu miłych, przyjaznych i pochlebnych komentarzy co mi się teraz zarzuca, że specjalnie wkleiłam, zeby słuchac ochów i achów na moj temat przysięgam, ze tego sę nie spodziewałam, nie wiem może dlatego, że wydawało mi się, ze mam naprawde mikroskopijne cycki a okazało się, ze jednak nie są takie najmniejsze ale skąd mogłąm to wiedziec jak przeciez innych kobiet nago nie widziałam i nie miałam porównania :D no a te komentarze mnie tak zaskoczyły , że nawet sobie tego nie wyobrażasz i dzieki nim pozbyłam się kompleksu w jakiejs tam minimalnej częsci i jest o wiele lepiej niż kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergane
jessuu nie rozumiesz ze to jest anonimowe forum? przeciez ani ona ani ja nie wyszlysmy na ulice nie podnioslysmy bluzek i nie pokazalysmy ludziom swoich piersi, nie zamiescilysmy fotek swoich twarzy. Nie podpisalysmy piersi nazwiskiem, ekshibicjonizm polega raczej na czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
a teraz idę na operację poszerzenia anusa i za 3 lata może będę fajnym gejem. ale to za trzy lata. no a teraz jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
A to będzie moją słodką tajemnicą. Teraz będziesz się zastanawiła co? Mój ty słodziutki wafelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
nocna zmiana kafe - walnij swoją fotkę to popatrzymy na twoją kotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
hmmm ale to dopiero za 3 lata:D a ty w tym czasie idz pogadaj z tata bo juz polnoc sie zbliza i pewnie chce cie przytulic i dac "smoczka":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Wafelek, Carol musze już kończyć. Jutro zajrzę i zobaczę jak rozwinęła sie dyskusja. A jest ciekawie i wesoło jak widzę. Całuski w cycuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
A ty walnij gruchę w poduchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
hahaha daj buzi tatusiowi i wylizac pieskowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
a ty piernij w buźkę i przeleć mamuśkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieźle. Ja musze wstac za 6,5 godz. Dobranoc wszystkim, dopiero teraz zwrócilam uwagę na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
ty podszywarko jedna wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu brawo brawo
no tak:) wystarczy pokazac entuzjastyczna aprobate wobec PIERSI i juz sie odzywa podszywacz crew:) fajne rymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lepsze są małe czy małe i nisko \"osadzone\"?? bo ja mam chyba te drugie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...hmm moge dolaczyc do dyskusji??:) ja tez mam w moim mniemaniu male, moj partner oczywiscie zaciecie powtarza mi ze sa duze-z czym oczywisice grubo przesadza;) a ja nadal mam kompleks:( marzy mi sie chodzenie w bluzkach bez stanika ze swiadomoscia ze \"tam\" cos jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oreli nie możesz dołączyć ...
... do dyskusji. Może to zrobić tylko taka osoba, która pokaże swoje zdjęcie cycków :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oreli nie możesz dołączyć ...
Zresztą, teraz to już chyba wszyscy i tak spać poszli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) w sumie racja wszyscy spia:) to jutro wrzuce fote;) moze wzbudze jakies zainteresowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
Oreli jak możesz to wrzuć fotkę swoich piersi. Na pewno ocenimy pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"napewno ocenimy pozytywnie\" toż to brak obiektywizmu;) moje się chowają przy zdjęciach dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_17
No tak mi się powiedziało żeby cię zachęcić. Ale wiesz jak tu jest. Zawsze znajdziesię jakaś osoba która będzie obiektywna do bólu. Ale musisz sobie to wszystko uśrednić a nie brać skarajne opinie. OK? To co wrzucisz te fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×