Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość Wojtek86
Masz bardzo ładne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam naprawde male
ty masz male piersi??? wszystko bym dala zeby takie miec ja nawet nie moge kupis stanika na siebie:(serio masz ok niektorzy maja gorzej -jak ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggiga
masz bardzo ładne piersi po prostu super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geronimo 57
Masz piekne piersi i piękne sutki,takie kobiece,esteś po kochać Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małocyckowa jak na swój wiekD
a ile masz w biuscie? Masz ładne piersi po co Ci takie balony? wiesz jakby Ci bylo z nimi niewygodnie? Koszmar po prostu! Ja mam prawie 16 lat, a w piersiach mam 76 cm i nawet stanik A bedzie na mnie za duży! Zwyczajnie staniki są na mnie za duze, poza tym ja nawet na codzień nie nosze bo po co, niedosc ze wszystkie sa za małe to jeszcze nienawidze miec ciasno w piersiach, wole mieć luzik. :P I wcale nierozpaczam, wrecz przeciwnie, ciesze sie niezmiernie, ze nie mam takiego cięzkiego i wielkiego problemu z przodu! :D Co prawda głupio mi na plaży, bo kupiłam sobie taki dość spory kostium; stanik ma miseczki i naprawdę odstawały xD Ale mi sie spodobal to se kupilam... Zakrywałam sie bluzką, balam sie ze jak sie nachyle to wszystko sie odsłoni! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
Nie martw się, ja mam jeszcze mniejsze no i jakoś to muszę zaakceptować bo na operacje plastyczna mnie nie stać no i za młoda jestem(mam 17 lat).. Nie umiałabym się rozebrać przed chłopakiem.. Taki mój kompleks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia123456
Cześć, ja mam właśnie takie, jak Twojego rodzaju i ten sam rozmiar :) Też mi czasem jest smutno, kiedy widzą kobiety bardziej wyposażone, w szczególności, kiedy mój chłopak na nie zerka i tylko widzę jak jego wzrok kieruje się na wielkie cycki i widzę jak mu się to podoba, wtedy potrafię się totalnie załamać i nie pozwalać mu się dotykać przez kilka dni. Wiesz, myślę, że to wszystko przez media, które wszędzie czy to w telewizji czy na internecie pokazuje duże piersi, rzadko kiedy pokazują małe i nam zaczyna się wydawać, że coś jest z nami nie tak i źle o sobie myślimy. Jednak pomimo tego wszystkiego to nie można dać się zwariować i zapędzić w kompleksy - najważniejsze że dla Twojemu facetowi się podobają, resztę ludzi nie powinno to obchodzić. Poza tym, będziemy miały dłużej jędrniejsze piersi, bo duże szybko stają się obwisłe ... 3maj się, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.breastfast.ocom.pl
moze warto sprobowac a nie narzekac? :) www.breastfast.ocom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkajskj
Ja mam sporp mniejsze. pozostaje mi tylko powiesić się;( Poważnie teraz to dopiero mam kompleksy. Co mam zrobić że tak natura mi poskapila. Nie stac mnie na operacje jeszcze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech robi co chce
na mnie jest 75 A za duze o duzo. Róznica pod i w biuscie 4 cm:) i co mam sie zabić/ mój facet je uwielbia , wcale sie ich nie wstydze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Płaska ,ale przesadzasz.Przecież nie są takie znowu malutkie,mieszczą się w normie małych piersi a zapewne jeszcze przybiorą.Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asghaton
Przecierz one sa sliczne co ty mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwanno123
Nie martw się - w ciąży urosną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki xxxx
Wcale nie są takie małe;) Ja mam mniejsze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1702
Nie zartuj,Ty to nazywasz malymi piersiami???Sa w sam raz i bardzo ladne,bylbym szczerze przeciwny powiekszaniu ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba kpisz
Ja bym takie chciała mieć! Ja jestem całkiem płaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In_Cognita
Mój Boże... Wszystkie laski, które tu pisza i narzekają, że mają małe biusty, mają w rzeczywistości takie jak założycielka tematu? Chciałabym miec tak 'małe' piersi jak Ty! Pomimo moich 18 lat u mnie nie ma różnicy w obwodzie w biuście czy pod nim. Jeden wymiar;/ To mam sobie strzelić w główkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżerka
masz takie piersi jak ja ;) owsem są małe, ale bardzo ale to bardzo kształtne i jędrne a w dodatku apetyczne. Wolałabyś miec obwisłe wielkie cyce? Ile dziewczyn ma takie cycuszki albo nawet mniejsze. Nie masz powodu do zadręczania sie dziewczyno! Masz naprawde ładne piersi :) pytałaś kiedyś swojego chłopaka czy mu sie podobają? Jeśli nie- spytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagrzany
Dziewczyno, masz moim skromnym zdaniem bardzo ładne piersi i naprawdę nie katuj się-chodź na basen a na plaży nie zakrywaj ich-naprawdę masz co pokazać! Duże piersi wcale nie są ładne, choć są wielbiciele wielkiego biustu. Masz piękne, kształtne piersi i przede wszystkim naturalne i naprawdę, nie uszczęśliwiaj się na siłę i nie decyduj się na żadne zabiegi chirurgiczne, silikony itp., bo to tylko pogorszy cały wizerunek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia21
jej........Przesadzasz, nie wiesz chyba jakie to małe piersi, gdybym miala takie jak TY bylabym dumna...niestety ja dopiero to jestem plaska, zebra bardziej mi wystaja niż piersi....Niestety:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz idealne proporcje i nie wiem czym sie przejmujesz....jezeli otoczenie jest glownym promotorem Twojego braku akceptacji to powod jest prosty ---> ZAZDROSZCZĄ TOBIE.Nie przejmuj sie biustem tylko zaakceptuj siebie,a gwarantuje,że po dokonaniu tego ujrzysz swoj biust w calkiem innym swietle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackXL
Twoje piersi są stworzone żeby je całować i pieścić. One są piękne !!!!!!!! Mało jest takich kształtnych i jędrnych atrybutów piękna kobiety jak Twoje. Pozdrawiam JackXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia25
wy naprawde nie widzieliscie malych piersi, dziewczyno ile ja bym dala zeby miec takie duze piersi jak Ty nawet nie masz pojecia co ja przezywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dechaaaaaaa
laska są całkiem fajne na serio jestem dziewczyną i powiem Ci ze mam mniejsze hehe ale ON i tak je lubi i ciagle by je całował. a Twoj chłopak jest z Toba 7 lat!!!!! gdyby chciał już dawno by Cie zostawił. a wielkie cycki są ładne o ile zadbane. pomysl ze kiedy one bedą je nosić na brzuchu my bedziemy miały je jeszcze jedrne hehe. nie smutaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Connie299
dobre masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roccom
PIĘKNE !!!Jak dla mnie są idealne . Uwielbaiam takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onfacet
wcale nie są małe! zaryzykowałbym stwierdzenie, że właścicielka nie jest jeszcze pełnoletnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto ja urodzilam dwojke dzieci a mam jeszcze mniejsze od Ciebie.To co ja mam powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim162
NIE JESTEM ZADOWOLONA ZE SWOICH PIERSI.MAM 17 LAT A SĄ BARDZO MAŁE.BEZ ŻADNEJ JĘDRNOŚCI.JAK ICH DOTYKAM TO TAK JAK BYM MIAŁA W RĘKU FLAK.A NADODATEK WIDAC MALE ROZSTĘPY:-(ZASTANAWIAM SIĘ NAD OPERACJĄ PLASTYCZNĄ ZA ROK:-( albo za dwa lata:-( Zazdroszcze ci twoich piersi:-( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2da48b20aed2c955.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/359fc456feee6b3e.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×