Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość facet gosć
cycuszki masz super a robiąc operacje to sie tylko oszpecisz a chłopak jesli zerka na inne biusty to o niczym nie swiadczy a piersi masz idealnie kształtne i seksowne suteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmcccc
małe? dobrze nie widzisz moich,,,,ja mam same sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1nh1n
www.gardzetoba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazyprincess
lalka ale wymyslasz. Masz bardzo fajne cycuszki. A widzialas na zywo naturalnie duzy biust bez stanika? Nie widzialas, to sie ciesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxiiiiiiiiiiio
Cycuszki pierwsza klasa. Nic dodać nic ująć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde piersi są piękne, każde mają swojego wielbiciela:) podobno mężczyźni lubią mniejsze biusty bo im się kojarzą z młodością... podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujnia te cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastinka
hej....ja mam 22 lata i mam juz dziecko po porodzie strasznie mi zmalały piersi;( mam chyba zerowke...;( nie wiem co mam robic jak powiekszyc sobie biust???? naturalnie.;) Moj chłopak cały czas mowi ze mu to nie przeszkadza..ale na okragło mowi jak by chcial sobie potrzymac takiego soczystego cycuszka;( ja codziennie płacze ztego powodu;( juz nie mam siły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaP
phiee ja mam jeszcze mniejsze, mam 18 lat a biust 11latki. kompleksy z tego powodu mam niemiłosierne, ale co mam zrobic? jestem atrakcyjna kobietą, podobam się facetom i albo zaakceptują mnie taką jaka jestem, albo nie... kiedy facetowi podobają sie moje piersi widzę ze podobam mu sie taka jaka jestem i rozmiar miseczki nie ma nic do rzeczy jesli chce sie byc z kims, czy sie kogos kocha. w sumie... wiem ze z kompleksy bede miec na pewno jeszcze przez długo, ale nie wolno sie uzalac nad sobą. trzeba byc dumny z siebie, wtedy cały swiat bedzie postrzegał cie jako atrakcyjną... wystarczy ze pokochasz sama siebie, a wszyscy cię pokochają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastinnka
po porodzie i po karmieniu piersia strasznie mi malaly...;/ czasem o nich nie mysle ale czasami juz nie wyrabiam... macie cos fajnego na powiekszenie?srtosuje taki masarz i troche pomaga...ale to nie na dlug sa wieksze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizza
tak a co ja mam powiedziec ja mam 18 lat i mam 2 razy wieksze wstydze sie wyjc gdzies bo mam takie duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To pokaz
Zdjecie piersi na wolnosci :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuś.
oj. martwisz się.?;o nie martw się. nie masz wcale małych. na tym zdjęciu ze stanikiem,wyglądają na małe , lecz bez nie są takie złe. uśmiechnij się, i nie martw się. faceci,wolą nawet takie ..mniejsze..niż takie balony,co nie można załapać ręką. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-N-A Justyna
Wcale nie są takie male, ja mam takie same i mnie się podobają:) Życie nie zalezy od rozmiaru piersi, mój chlopak kocha moje i powiedzial ze na żadne inne by je nie wymienil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lak
tyle srania o tych cyckach, jakoś faceci co mają małe penisy i nie rozpisują się o tym na 100 stron czcze gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racek
im mniejsze tym ładniejsze mówieę wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racek
jastinka małe piersi są piękne. faceci wolą małe piersi .nie chcą się do tego przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastinka
moze i lubia ale wiesz co wielich to ja nie chcem miec...tylko chociasz pelne b...;( ja mam chyba fiola na tym punkcie,... jeszce jan gorsze jest to ze jest lato a ja nie moge znalesc odpowiedniego stroju na plaze...i sie wstydze juz nie mowie o wyjscie w nim przed kolegami mojego chłopaka...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam operacje plastyczną lub masażyste do piersi - działa jak strzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pff.
masz ładne piersi i nie płacz, moje są mniejsze i to o wiele i jakoś żyje. ile masz lat .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stull
Za kilka lat docenisz wielkośc swoich piersi. Nawet przed 50-tka będziesz miała jędrne i sterczące jak 20-tka, czego nie można powiedzieć o dużych piersiach które opadlyby ci na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa..
Ty to masz kompleksy;| Jak bys widziała moje to bys sie załamała..;( Takie pryszcze co ja mam to szkoda gadać... Twoje to są w sam raz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srututut
Wiesz co? Zazdroszczę Ci tych piersi... ponieważ mam jeszcze mniejsze.. i nie wyglądałoby to tak źle gdybym była drobną osóbką. Jestem niska ale mam dość szerokie biodra i uda i ogół .. takze cieszz sie tym co masz albo zamień się ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolika
HA ha ha ale glupia dziewczyna... Ja mam takie cycki, ze gdyby nie pushapy czyli moje cudowne staniki z gąbką o rozm 2 cm to wogóle nie rozróżnia sie u mnie przodu od pleców... Ale powiem jedno... Jestem szczupła ale nie chuda, mam (z opinii innych) śliczną buzie i charakter do tańca i różańca, i mężczyźni mnie pożądają... mimo mych malutkich piersi... Wiec juz dawno...7 lat temu ...czyli mając 16 lat przestałam sie przejmowac swym biustem... Mam faceta za charakter i osobowosc , mam przyjaciół za charakter i osobowosc, wazna jestem ja cała i moja dusza... Piersi to tylko dodatek.. Wiec dziewczyno uwierz w siebie i poczuj sie piekna kobietą!!!! Jak uwierzysz w siebie i swoje piekno to tak bedą postrzega cie inni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolika
i polecam lekture cosmopolitan Mi POMOGLA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowa panna
chora na głowe! moje są 2 razy mniejsze a nie płacze (no może czasem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak kto
Ty masz ładne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna1978
Ok. Ale bywa różnie. ja w mam większe, no może takie mnie więcej jak te, i to w naturalny sposób się stało :-) Ale jak ktoś ma takie, to znów chce mieć większe. ten świat lubi się powtarzać. przecież to problem stary jak świat, a my ciągle o tym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×